برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید آنتن رومیزی تلویزیون

moslem_dayani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
دستگاه اندازه گیری promax رو چند خریدی ؟

بابا ما از این پولها نداریم(الان حدود 30 میلیونه)،از یکی از دوستام که مخابراتیه قرض گرفتم که تستها رو انجام بدم
چند سال پیش حدود 14 میلیون خریده بودنش،واقعا دستگاه کاملیه خیلی کار آدمو راه میندازه هم تصویر میده هم اسپکتروم آنالایزره کریر به نویز dvb-t dvb-s dvb-s2 خلاصه همه چی داره ،یه آزمایشگاه سیاره

Last edited:

solmazmil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام … من آستارایی هستم تا چند ماه پیش با آنتن سرخود تلوزیون شبکه های آزتی وی ،ایدمان تی وی ،آی ان اس و شبکه ی اجتماعی جمهوری آذربایجان رو میتونستیم ببینیم ولی از وقتی یه ساختمون ۶ طبقه کنار خونمون ساختن با آنتن سر خود تلوزیون فقط آزی تی وی رو رنگی میاره و شبکه ی اجتماعی رو سیاه وسفید و آی ان اس رو سیاه و سفید ایرانم فقط شبکه ی ۳ رو سیاه سفید می گیره بقیه رو اصلا نمی گیره به نظرتون با چه آنتی می تونم مثل قبل همه ی شبکه های جمهوری آذربایجان رو بیارم؟؟؟ به نظرتون برای اینکه تمام شبکه ها ی آذربایجان و ایران رولااقل شبکه ی ۱و ۲و ۳ رو بگیره چه آنتی بخرم مناسبه که هم قیمتش مناسب باشه و هم گیرندگی مناسب برای یک شهر مرزی رو داشته باشه؟؟؟ در ضمن رومیزی باشه چه بهتر...

moslem_dayani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام … من آستارایی هستم تا چند ماه پیش با آنتن سرخود تلوزیون شبکه های آزتی وی ،ایدمان تی وی ،آی ان اس و شبکه ی اجتماعی جمهوری آذربایجان رو میتونستیم ببینیم ولی از وقتی یه ساختمون ۶ طبقه کنار خونمون ساختن با آنتن سر خود تلوزیون فقط آزی تی وی رو رنگی میاره و شبکه ی اجتماعی رو سیاه وسفید و آی ان اس رو سیاه و سفید ایرانم فقط شبکه ی ۳ رو سیاه سفید می گیره بقیه رو اصلا نمی گیره به نظرتون با چه آنتی می تونم مثل قبل همه ی شبکه های جمهوری آذربایجان رو بیارم؟؟؟ به نظرتون برای اینکه تمام شبکه ها ی آذربایجان و ایران رولااقل شبکه ی ۱و ۲و ۳ رو بگیره چه آنتی بخرم مناسبه که هم قیمتش مناسب باشه و هم گیرندگی مناسب برای یک شهر مرزی رو داشته باشه؟؟؟ در ضمن رومیزی باشه چه بهتر...

سلام ،یه سوال اول بگو ببینم روی چه باندی این شبکه ها رو میگیری ؟ uhf یا vhf ?

solmazmil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
واقعیتش من تهران زندگی می کنم و فقط تعطیلات آستارا می رم بعد چون با آنتن سرخود ، تلوزیون ،شبکه های آذربایجان رو میاره و ما هیچ وقت به تلوزیون خونه ی آستارا آنتن یا ماهواره نصب نکردیم این همه وقت اصلا دقت نکردم رو چه باندی هست !!! یک بار برای همیشه فکر کنم 6 سالگی من اون تلوزیون رو تنظیم کردن !!! فقط یک بار یادمه یکی از شبکه ها گم شده بود جستجوی دستی رو زدم و شبکه ی مورد نظر که پیدا شد فکر کنم فکر کنم نوشته بود vhf اونطور که یادم میاد فکر کنم vhfبود الانم آستارا نیستم نگاه کنم .. ببخشید انقدر مبهم جواب دادم واقعا کامل یادم نمیاد...

solmazmil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ظاهرا اشتباه کردم الان نگاه کردم تمامی شبکه های آذربایجان رو باند uhf میگیره

moslem_dayani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
ظاهرا اشتباه کردم الان نگاه کردم تمامی شبکه های آذربایجان رو باند uhf میگیره
اگر شبکه ها رو روی باند uhf
میگیری بهترین آنتن رومیزی wavevortex
که تقویت کننده کم نویز هم داره
اگه قبلا با آنتن رومیزی معمولی میگرفتی ، با این آنتن خیلی صاف تر میگیری
اگر هم حال داری یه آنتن هوایی (پشت بام ) نصب کن از اون uhf قدیمیها اون هم خوبه
شرمنده که دیر جواب دادم حدود 10 روزه سخت مریض شدم

Last edited:

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
والا منکه هرچی میگرفتم جواب نمیداد رومیزی...رومیزی نزدیک فرستنده باشی خوبه..

moslem_dayani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
والا منکه هرچی میگرفتم جواب نمیداد رومیزی...رومیزی نزدیک فرستنده بآنتنهه..
درسته ،آنتن هوایی بهتر از آنتن رومیزی میگیره چون مانعی در مسیر دریافتش نیست، اما آنتن wave vortex از نظر دریافت خیلی با آنتنهای رومیزی دیگه متفاوته،چون مدار بالون اکتیو داره

moslem_dayani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
یه لینک خرید از انتن بده
آدرس فروش تهرانش توی اینترنت هست " آنتن wavevortex" رو توی گوگل سرچ کن پیدا میکنی ،شرمنده آدرس رو ننوشتم گفتم شاید از نظر پرشین تولز مشکل داشته باشه،

moslem_dayani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
Last edited:

reza_jolie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
شرمنده این جا جاش نیست...ولی از این انتنای هوایی که تو بازاره...و راحت گیر بیاد کدومشون بهتره؟ یه دوستی داشتم نساب سامسونگ بود میگفت گیلسون از همه بهتره یادمه 5...6 ساله قبل خریدمش اگه اشتباه نکنم 25 تومن..که کنترلم داشت و چرخشی بود...ولی بعدا که یه انتن معمولی گرفتم دیدم معمولی بهتره...از این انتنای تو بازار کدوم گیرندگیش بهتره؟

moslem_dayani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
شرمنده این جا جاش نیست...ولی از این انتنای هوایی که تو بازاره...و راحت گیر بیاد کدومشون بهتره؟ یه دوستی داشتم نساب سامسونگ بود میگفت گیلسون از همه بهتره یادمه 5...6 ساله قبل خریدمش اگه اشتباه نکنم 25 تومن..که کنترلم داشت و چرخشی بود...ولی بعدا که یه انتن معمولی گرفتم دیدم معمولی بهتره...از این انتنای تو بازار کدوم گیرندگیش بهتره؟

تا زمانی که تست صورت نگیره به طور قاطع نمیشه اظهار نظر کرد که کدوم آنتن بهتر از دیگری است ، تمامی آنتن های اکتیو بازار از روی یک مدل آنتن خارجی کپی برداری شده ،حالا کیفیت دریافت بسته به کیفیت قطعات استفاده شده توسط شرکتهای مختلف متفاوت میشه اما به لحاظ طراحی این چند مدلی که توی بازار هست رو من باز کردم و دیدم اصلا علمی طراحی نشدن .

بعضی از این آنتن ها علاوه بر طراحی بد در برخی فرکانسها ناپایدارن یعنی نوسان میکنن که این حالت باعث اختلال شدید در بقیه ی فرکانسها میشه و به سیگنالهای دیجیتال بسیار صدمه میزنه ،و اونها رو غیر قابل دریافت میکنه ،آنتن مارشال رو که تست کردم اینجور بود.

moslem_dayani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
خوب واسه ما که تهران نیستیم مقدور نیست از اونجا بخریم، چیکار میتونیم بکنیم؟
به این شماره زنگ بزن عمده فروشه این آنتن توی تهرانه"021-66719942 فروشگاه کسری" ببپرس ازشون توی شهرتون فروشنده نداره؟

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
به نظرتون بهترین انتن هوایی ایرانی تو بازار کدوم مارکه؟ لااقل از بقیه بهتره؟

بالا