برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید لوازم جانبی

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
خب فکر کنم این تاپیک لازم بود تا از پراکندگی مطالب و سوالات راجع به لوازم جانبی واسه PPC یکمی جلوگیری بشه :)
اگر کسی احتیاج به مشاوره واسه‌ی خرید و یا بحث درباره‌ی لوازم جانبی مثل هندزفری و کیبورد و قاب و کیف و ... داره اینجا مطرح کنه.:happy:

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
خواهش میکنم دکتر.
اگه دوستان یه کیبورد و هدفون و مموری miniSD در حجم 2گیگ خوب و با قیمت معقول پیشنهاد بدن ممنون میشم.

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
خواهش میکنم دکتر.
اگه دوستان یه کیبورد و هدفون و مموری در حجم 2گیگ خوب و با قیمت معقول پیشنهاد بدن ممنون میشم.

والا کامیار جون معمولاً کسایی که می خوان pda بخرن، اگه کی بورد براشون در اولویت باشه، از اول یه دونه کی بورد دارشو می خرن!! ولی خوب، بین کی بورد های بلوتوث، محصولات ThinkOutside از معروف ترین هاست. قیمت هاشونم خیلی نازه البته
mpr.gif
توی ebay کف کف قیمتش می شه حول و حوش 100 دلار shipped .

هدفون هم، رجوع شود به اینجا
29wk7qe.gif

در مورد مموری، (بار چندمه بحثش می شه؟
2753.gif
) مارک مموری زیاد مهم نیست، فقط دقت کنید موقع خرید که مموری جعبه داشته باشه، و گارانتی معتبر، و از یه جای معتبر هم بخریدش. اگه از روی نت می خواید خرید کنید، دقت کنید که توی مشخصات عبارت "retail box" اومده باشه. bulk نباشه.
مازیار عزیز هم یه پست توی ترد complete گذاشته بودن در مورد مموری های تقلبی، مراجعه شود به این لینک:
http://www.overclockers.com.au/wiki/Fake_Memory_Cards

2vmevkg.jpg

iman_ppc_866

Registered User
لایک‌ها
0
سلام و تبریک سال نو
می خواستم ببینم می تونید یه راهنمایی برای از کجا خریدن usb 1.1 cf adaptor host برای اکسیم به من بکنید و همینطور یه محافظ صفحه؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
کاملا در مورد مموری حق با فرهاد هست
من همین دیروز بابای یک اچ پی 2750 رو که خودم را رام هک شده تبدیل به 2790 کرده بودم در اوردیم فکر کردیم اشکال ا رام هست.در حالیکه اشکال از مموری مثلا"kingston"بود!!! که ایشون به دو برابر قیمت کمتر از یک سال قبل از پایتخت خریده بودن!!!
منظورم اینه که سعی کنید از تجربه بقیه در مارک های متفرقه استفاده کنید ، وگرنه به نظرمن ، تمام مموری های kingston
transcend
sandisk
توی ایران تقلبی هستن!
مثلا یک aData که دوستان محل خریدشو تایید می کنن ، و فروشنده تضمین تعویض هم می ده ، صد برابر بهتر از یک کینگ هست که این طوری آدم رو ضایع کنه
:wacko:

در مورد کی بورد فقط من این توضیح رو بدم که این تینک اوت ساید ها ، یک سری ری برند هستن که توی جمهوری خودمون می تونید لنگ شونو پیدا کنید، به نصف فقط ، البته دیگه اون مارک خوشگل رو بسته بندی پر زرق و برق رو ندارن

من خودم یکی شو دارم

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
مشکل شما دقیقا واسه‌ی یکی از دوستانم اتفاق افتاد و اون‌هم با مموری SanDisk

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
چه کار کنم که صدای هدفون بهتر از الان بشه ؟ چه هدفونی باید بخرم ؟
پست شماره ی 4 رو ببینید...

(من خودم creative ep-630 خریدم برای s200/jamin ، البته حدود 6 ماه پیش، 18 تومن، الان ارزون شده، حدود 10-12 باید باشه // می گن جدید هاش کیفیتش کم شده البته، ولی ازونجایی که اینطور جنسا شهرستان ها نسبتاً کمتر خریدار داره، ممکنه همون قدیمی هارو داشته باشن هنوز کرمان. ولی یه تبدیل 2.5 به 3.5 هم لازم دارید، باید سیم دارش رو تهیه کنید، که فکر نمی کنم اونجا پیدا شه. با اکسون تماس بگیرید فکر می کنم پست بکنن، 6 تومنه اون)

//

دکتر جان، مارک این کی بورد های ری برند و قیمتشون رو لطف می کنی بگی؟
471nu38.gif
کیفیت/راحتی کار/حمل و نقل/باطری/کاراییشون چطوره؟
4743.gif

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

(من خودم creative ep-630 خریدم برای s200/jamin ، البته حدود 6 ماه پیش، 18 تومن، الان ارزون شده، حدود 10-12 باید باشه // می گن جدید هاش کیفیتش کم شده البته، ولی ازونجایی که اینطور جنسا شهرستان ها نسبتاً کمتر خریدار داره، ممکنه همون قدیمی هارو داشته باشن هنوز کرمان. ولی یه تبدیل 2.5 به 3.5 هم لازم دارید، باید سیم دارش رو تهیه کنید، که فکر نمی کنم اونجا پیدا شه. با اکسون تماس بگیرید فکر می کنم پست بکنن، 6 تومنه اون)

//

471nu38.gif
4743.gif

فرهاد ، تمام شون نو نیم هستن noname و البته تقریبا همه شون مرخص ، مگر اینکه واقعا در طول روز احتیاج به کی بورد داشته باشی که مثلا برای فلان مدیر ، یک ایمیل بزنی در غیر این صورت ، مفت با اجازه ات گرون هستن

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
فرهاد ، تمام شون نو نیم هستن noname و البته تقریبا همه شون مرخص ، مگر اینکه واقعا در طول روز احتیاج به کی بورد داشته باشی که مثلا برای فلان مدیر ، یک ایمیل بزنی در غیر این صورت ، مفت با اجازه ات گرون هستن
در ادامه صحبتهای دانیال باید بگم که شاید یک دهم اون استفاده ای که من می خواستم از کیبوردم داشته باشم رو ندارم،تنها جنبه مثبتش،زیبایی اون هست،من هم فکر می کنم که نباید پول برای کیبورد مجزا داده بشه،مگر اینکه واقعا" کار راه انداز باشه که اون هم بستگی به کسب تجربه و مهارت در کار با اونها داره،

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4

//

471nu38.gif
4743.gif

ببین این تبدیل 6 تومنه؟! اصلا این تبدیلها رو کیفیت صدا تاثیر زیادی میزارن؟ (مخصوصا اگه بخوای با صدا بلند گوش کنی) اگه مارک دار بودنشون زیاد مهم نیست:cool: من اینو بگیرم:

http://www.tangshop.com/25mm-35mm-audio-jack-adaptor-mic.html

یا اینو:

http://www.tangshop.com/25mm-to-35mm-adapter.html

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
ببین این تبدیل 6 تومنه؟! اصلا این تبدیلها رو کیفیت صدا تاثیر زیادی میزارن؟ (مخصوصا اگه بخوای با صدا بلند گوش کنی) اگه مارک دار بودنشون زیاد مهم نیست:cool: من اینو بگیرم:
http://www.tangshop.com/25mm-35mm-audio-jack-adaptor-mic.html
یا اینو:
http://www.tangshop.com/25mm-to-35mm-adapter.html

آره همین. یه ورژن قناس ترشو می دن 6 تومن:D
والا کیفیت خیلی خوب بود روی s200 ! ولی خو یه دونه هدفون خوبم باید بگیری...
//
قبلاً ازین سایته خرید کردی؟ دوباره سه برابر قیمتش تکس و شیپینگ نخوره
3yds3fl.gif

//

دانیال جان، آقا مجتبی، خیلی ممنون از توضیحتون:rolleyes:

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
آره همین. یه ورژن قناس ترشو می دن 6 تومن:D
والا کیفیت خیلی خوب بود روی s200 ! ولی خو یه دونه هدفون خوبم باید بگیری...
//
قبلاً ازین سایته خرید کردی؟ دوباره سه برابر قیمتش تکس و شیپینگ نخوره
3yds3fl.gif

//

دانیال جان، آقا مجتبی، خیلی ممنون از توضیحتون:rolleyes:

قبلا ازش یه دونه FM Transmitter خریدم ولی چون noise خیلی زیادی داشت تقریبا غیر قابل استفاده بود:( حالا می گم این تبدیلها زیاد نویزو اینا نمیندازن؟ مخصوصا اگه بخای از یه Transmitter استفاده کنی صدا باید خیلی شفاف باشه!! ( اگه مشکلی نیست که من یه دونه از همین بگیرم:cool: )

اقا راستی تولد هم مبارک:p شونصد سال به این سالها;) :D به فرزاد گفتم از وقتی من رفتم هرسال تو پارتی می گیری:lol:

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
قبلا ازش یه دونه FM Transmitter خریدم ولی چون noise خیلی زیادی داشت تقریبا غیر قابل استفاده بود:( حالا می گم این تبدیلها زیاد نویزو اینا نمیندازن؟ مخصوصا اگه بخای از یه Transmitter استفاده کنی صدا باید خیلی شفاف باشه!! ( اگه مشکلی نیست که من یه دونه از همین بگیرم:cool:
والا واسه من که خیلی خوب بود...ولی خوب این طور جنسا مارک واین چیزا که ندارن، ممکنه یه مدلشون خوب در بیاد یه مدلشون افتضاح...اگه برای وصل کردن به ضبط و اینا می خوای، اون بدون میکروفونش رو بگیری بهتر باشه به نظرم...
اقا راستی تولد هم مبارک:p شونصد سال به این سالها;) :D
birgits_snill.gif

به فرزاد گفتم از وقتی من رفتم هرسال تو پارتی می گیری:lol:
می خواس نری
129fs2655032.gif

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
پس میشه به‌کل قید کیبورد رو زد و روی مورد دیگه‌ای خرجش کرد.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
BLUETOOTH USB خوب چی هست و چه مارکی؟
من يکی به قيمت 6 تومان خريدم.ماشالا بعد از 3 متر ديگه جواب نميده!

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
wi-fi ادپتر چه مارکی خوبه و چند قیمته ؟

بالا