برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 1.5 میلیون تومان و بالاتر

javad1220

Registered User
لایک‌ها
20
دلیل علاقه شما به این برند Xiaomi را نمیدانم ولی با در نظر گرفتن پردازنده + رم + کارایی مناسب باتری که مهم است مدل Mi 5s Plus بهترین گزینه برای شماست
گوشی سونی Xperia Z4 پیشنهاد بسیار خوبیست مخصوصا استفاده از پردازنده باکیفیت اما متاسفانه باتری ضعیفی دارد که اگر شما خیلی به این گوشی فشار وارد نکنید خرید آن پیشنهاد میشود

ممنون از راهنمایی
ولی اگه میشه به ترتیب هر چهار گزینه رو از قویتر به ضعیفتر رو بفرمایید
کسی اطلاع داره در مورد اندروید 7 برای کدومش میاد
ممنون

Last edited:

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
ببین خودم باشم هیچ کدوم از این مدلهایی که گفتی رو نمیخرم
بهترین پیشنهادم از سونی مدل Xperia Z5 PREMIUM که اگر خوش شانس و زرنگ باشی میتوی با قیمت 1550 و شاید کمتر هم پیدا کنی که ارزش و قدرتش از این مدلهایی که گفتی هم بیشتره

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
ببین خودم باشم هیچ کدوم از این مدلهایی که گفتی رو نمیخرم
بهترین پیشنهادم از سونی مدل Xperia Z5 PREMIUM که اگر خوش شانس و زرنگ باشی میتوی با قیمت 1550 و شاید کمتر هم پیدا کنی که ارزش و قدرتش از این مدلهایی که گفتی هم بیشتره
فک کنم خوش شانس باشند
1450

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
بله در همین سایت bazarmazar که گوشی Xperia Z5 با قیمت خوبی هم موجود دارن از برند های دیگر و پرقدرتی مثل سامسونگ ,گوشی Galaxy A9 که قویتر و خوش قیمت هم هست موجوده که واقعا ارزش خرید دارد

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
بله در همین سایت bazarmazar که گوشی Xperia Z5 با قیمت خوبی هم موجود دارن از برند های دیگر و پرقدرتی مثل سامسونگ ,گوشی Galaxy A9 که قویتر و خوش قیمت هم هست موجوده که واقعا ارزش خرید دارد
برقرار باشید

peyman_rahimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
گوشی های سامسونگ در حال حاظر بهترین کیفیت رو دارند و کارکردن باهاش خیلی راحته مثل گالکسی j2

maxblood

Registered User
لایک‌ها
58
سلام.
دنبال یه گوشی خوب با سیستم عامل اندروید, دوربین قوی, رم و سرعت پردازنده بالا و باطری قوی میگردم. سقف مبلغی هم که میتونم خرج کنم 1.500ـه. توی این قیمت چی پیشنهاد میدین؟

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
سلام.
دنبال یه گوشی خوب با سیستم عامل اندروید, دوربین قوی, رم و سرعت پردازنده بالا و باطری قوی میگردم. سقف مبلغی هم که میتونم خرج کنم 1.500ـه. توی این قیمت چی پیشنهاد میدین؟
LG V10
تمام اون ویژگی ها رو داره به جز باتری.
متاسفانه از نظر باتری تعطیل هست...

amir1378

Registered User
لایک‌ها
111
سلام.

سلام و خسته نباشید
P9 پیشنهاد بنده هست . این عنوان از نظر قدرت پردازنده عالیه
دوربینش ازبهتریناست و باطریشم تقریبا خوبه
طراحی شیک و عالی هم داره قیمتشم حدودا 1400 عه .
میت 8 از نظر باطری و قدرت عالیه ولی دوربینش در حد پی 9 نیست
سونی زد 5 پریمیوم هم خوبه اما راستشو بخوای من اصلا باهاش حال نکردم

peyman_redboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. بچه ها بین z3plus و z5 کدومش ارزش خرید داره با توجه به اختلاف قیمت سیصد تومنی....از نظر سخت افزاری که انگار یکین...البته سنسور اثر انگشت رو در نظر نگیرید...

Xperia x در چه حدیه؟؟ تا 1400....

Erfanhn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام
لطفا" راهنمايي بفرماييد در رنج قيمتي 500 هزار تومان چه گوشي هايي مناسب مي باشد. دوربين عكس برداري و آنتن دهي مهمترين معيار انتخاب مي باشد. با تشكر
http://www.parsismobile.com/detail/Huawei-Y6-II
یه سر بزنید تو این رنج قیمت واقعا انتخاب خوبیه دوربینش 13 دوربین پشتش 8 اگه میخوای هواوی نباش http://www.parsismobile.com/detail/LG-K8 ببین حتما چون اینم نسبت به قیمتش مناسب

Smv1034

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
به نظرتون گوشی وی بیست الجی ارزش خرید داره. ؟

bahaarnarenj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
LG V10
تمام اون ویژگی ها رو داره به جز باتری.
متاسفانه از نظر باتری تعطیل هست...
سلام. من میخوام یه گوشی بگیرم که در درجه اول برام دوربینش اهمیت داره، در درجه دوم هم کیفیت صفحه نمایش، کلا نرم افزارم سنگین کار نمیکشم و سبک کار میکنم. بالاخره بعداز کلی پرس و جو به همین وی 10 رسیدم ولی چندتا مطلب نگرانم کرد. یکی اینکه میگن خیلی باتریش ضعیفه. دوم اینکه شنیدم هنگام اپدیت به اندروید6 بعضی دستگاه ها دوربینشون ازکار افتاده. سوم موضوع سایه اندازی هست. حرف هایی هم در مورد سوختن برد مثل جی4 هست. میخواستم بپرسم اینطوریه واقعا؟ بعد چرا من هیچ کا دو سیم کارت این گوشی رو پیدا نمیکنم!؟

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
سلام. من میخوام یه گوشی بگیرم که در درجه اول برام دوربینش اهمیت داره، در درجه دوم هم کیفیت صفحه نمایش، کلا نرم افزارم سنگین کار نمیکشم و سبک کار میکنم. بالاخره بعداز کلی پرس و جو به همین وی 10 رسیدم ولی چندتا مطلب نگرانم کرد. یکی اینکه میگن خیلی باتریش ضعیفه. دوم اینکه شنیدم هنگام اپدیت به اندروید6 بعضی دستگاه ها دوربینشون ازکار افتاده. سوم موضوع سایه اندازی هست. حرف هایی هم در مورد سوختن برد مثل جی4 هست. میخواستم بپرسم اینطوریه واقعا؟ بعد چرا من هیچ کا دو سیم کارت این گوشی رو پیدا نمیکنم!؟
سلام.
من 2 ماهه الان این گوشیو دارم...دوربینش خیلی خوبه.و ال سی دی و بقیه چیزاش هم عالیه.البته واقعا بزرگ و سنگینه.این نکته رو هم مدنظر داشته باشین.
باتریش واقعا ضعیفه...اگه 4جی هم روشن باشه راحت 4 ساعته خالی میشه باتریش.البته فست شارژش عالیه و زیر 1 ساعت فول شارژش میکنه.
منم اندروید 6 رو شنیدم اینطوری میشه البته موردی بوده اما من با همین 5.1.1 راحتم و اپدیت نکردم.
سایه اندازی رو من هم تو دیجیکالا خوندم و متاسفانه تو گوشی خودم چند روز پیش دیدم البته خیلی خیلی نامحسوس بود و امیدوارم در اینده بیشتر نشه.
دو سیم کارتش هست 64 گیگ منتهی بدون گارانتی و باید خیلی بگردین تا پیدا بشه.
من تو پیشنهاد ویژه دیجیکالا خریدمش 1450.
به نظرم تو این قیمت میارزه.

iman0013

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
85
بهترین گوشی تا 1500 سونی z5 و با قیمت کمتر mi5s شیاعومی هست،

چای نگین شمال

Registered User
لایک‌ها
161
حداکثر بودجه اتون چقدره؟ اگه دوربین اولویت هست میتونید از سایت جی اس ام ارنا مقایسه دوربین هارو ببینید

چای نگین شمال

Registered User
لایک‌ها
161
سلام. بچه ها بین z3plus و z5 کدومش ارزش خرید داره با توجه به اختلاف قیمت سیصد تومنی....از نظر سخت افزاری که انگار یکین...البته سنسور اثر انگشت رو در نظر نگیرید...

Xperia x در چه حدیه؟؟ تا 1400....
بی شک زد5 از زد3 پلاس بهتره
اما اگه بتونید زد5 پریمیوم خریداری کنید عالی میشه
اکسپریا ایکس هم یه پرچمدار با سخت افزار میان رده اس
تقریبا سی پی یوس کمی از اسنپ 808 قویتره

بالا