برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای راهنمایی خرید لوازم خانگی و ...

کدوم تکنولوژی بهتری داره ؟

• LG

Votes: 27 23.3%
  • Samsung

Votes: 44 37.9%
  • Boosh

Votes: 45 38.8%

• Total voters
    116

Anahit.AAAAA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اولا که من توصیه می کنم کالای ایرانی بخرید ... انصافا فکر نمی کنم محصولات شرکت اسنوا از برندهای خارجی چیزی کمتر داشته باشن!!!!

مورد بعد اینکه سعی کنید اگر میخواید کولر گازی بخرید حتما اسپیلت باشه... فرقش رو هم که می دونید دیگه؟ یا توضیح بدم؟

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
یخچالای دیگه رو نمیدونم ولی اسنوا داریم خوبه اما داغ میکنه
تا فاصله 1متریش روی زمین گرمارو قشنگ حس می کنی

Anahit.AAAAA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یخچالای دیگه رو نمیدونم ولی اسنوا داریم خوبه اما داغ میکنه
تا فاصله 1متریش روی زمین گرمارو قشنگ حس می کنی
جدا؟ نمی دونم... از بس رامبد جوان گفت اسنوا اسنوا دیگه ما هم تو دهنمون افتاده اسنوا :)
ولی کلا من نظرم روی خرید کالای ایرانی هست. هم کیفیت قابل قبولی دارن هم حمایت از مردم زحمتکش خودمون و کم شدن بیکاری هست

در مورد وسایل دیگه هم بحث زیاده. از پکیج دیواری گرفته تا آبگرمکن و گاز و هود و آبمیوه گیری و...
باید قبل از خرید کامل تحقیق کرد. ولی اینم بگم که توی گاز واقعا برند ایرانی سینجر از خارجی ها هم حتی بهتره

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
جدا؟ نمی دونم... از بس رامبد جوان گفت اسنوا اسنوا دیگه ما هم تو دهنمون افتاده اسنوا :)
ولی کلا من نظرم روی خرید کالای ایرانی هست. هم کیفیت قابل قبولی دارن هم حمایت از مردم زحمتکش خودمون و کم شدن بیکاری هست

در مورد وسایل دیگه هم بحث زیاده. از پکیج دیواری گرفته تا آبگرمکن و گاز و هود و آبمیوه گیری و...
باید قبل از خرید کامل تحقیق کرد. ولی اینم بگم که توی گاز واقعا برند ایرانی سینجر از خارجی ها هم حتی بهتره
بله صد در صد اگه ایران جنس خوب بزنه مگه آدم دیوونست که بره از جایی دیگه جنس بخره
اتفاقا تکنو گازم مال ایرانه مارک خوبیه ما لباسشویشو داریم خیلی خوب تمیز میکنه ولی مثلا مارک بوش لباسشویشو داشتیم خدایی خیلی خوب بودا ولی به اندازه اون تکنو گاز تمیز نمی کرد
به درد همون خارجیا میخوره که تا لباسشون یه ذره خاکی میشه سریع میندازنش تو لباسشویی

Anahit.AAAAA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بله صد در صد اگه ایران جنس خوب بزنه مگه آدم دیوونست که بره از جایی دیگه جنس بخره
اتفاقا تکنو گازم مال ایرانه مارک خوبیه ما لباسشویشو داریم خیلی خوب تمیز میکنه ولی مثلا مارک بوش لباسشویشو داشتیم خدایی خیلی خوب بودا ولی به اندازه اون تکنو گاز تمیز نمی کرد
به درد همون خارجیا میخوره که تا لباسشون یه ذره خاکی میشه سریع میندازنش تو لباسشویی
:general404::general404::general404::general404::general404::general404::general404::general404::general404::general404::general404::general404:

Anahit.AAAAA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کولر گازی یا اسپیلت میخواید بخرید از همین برندهای ایرانی مثل اسنوا خرید کنید. الکی گول این برندهای متفرقه رو نخورید!!!

درضمن خریدن کالا از بانه و جاهای دیگه که بصورت قاچاق هست تمام ریسکه! عین هندونه در بسته میمونه. یا خیلی خوبه یا کلا خرابه! چنین ریسک هایی نکنید. برید با گارانتی بخرید. از ما گفتن بود

shikotak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
برای خرید روتختی ترک این سایت پیشنهاد میکنم. علاوه بر کارهای فوق العاده اش کیفیتش هم عالیه
و انواع روتختی یک نفره و دو نفره داره. همینطور روتختی عروس که شاید برای خیلیا پیدا کردنش سخت باشه
خرید روتختی ترک

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,000

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
سلام

من میخام یک دستگاه آبمیوه گیری بگیرم.
بیشتر برای درست کردن شیر موز.

لطفا یک دستگاه خوب بهم معرفی کنید.

مارک و مدل دقیق دستگاه رو ذکر کند.

colerha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان عزیز

من از لوازم خانگی بوش استفاده میکنم ، هم قیمت مناسبه ، هم ضمانت داره ، هم لوازم خونه و هم لوازم آشپزخونش عالی هستن، به شما پیشنهاد میکنم از فروشگاه محصولات بوش دیدن کنید و محصول مناسب خودتون رو با قیمت عالی خرید کنید

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
سلام

من میخام یک دستگاه آبمیوه گیری بگیرم.
بیشتر برای درست کردن شیر موز.

لطفا یک دستگاه خوب بهم معرفی کنید.

مارک و مدل دقیق دستگاه رو ذکر کند.
سلام
دوست عزیز به نظر من بهترین وسیله برای درست کردن شیرموز همین بلندر یا به اصطلاح گوشت کوب برقی هست
ما سالهاست داریم از بلندر پارس خزر استفاده می کنیم و راضی هستیم
اما برای درست کردن آب هویج و آب سیب از آبمیوه گیری پارس خزر استفاده می کنیم.

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
این برس ب درد میخوره؟

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
مشاوره خرید دستگاه تصویه آب

با درود

دوستان من می خواستم یک دستگاه تصفیه آب بگیرم. وضعیت آب اینجا خیلی بده و طبقه 4 هستیم و خونه آسانسور نداره در نتیجه ناچار هستم تصفیه آب بگیرم. حالا موندم چه نوعی رو باید بگرم؟ کدومش استاندارد هست؟ بعد هزینه فیلترها چجوری هست؟ هر ماه یا هر سال چقدر باید هزینه عوض کردن فیلتر بکنیم؟

لطفا یک راهنمایی کلی انجام بدین و اگر سراغ داشتید چند مورد و مارک خوب هم معرفی کنید

با سپاس

بالا