برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای راهنمایی خرید لوازم خانگی و ...

کدوم تکنولوژی بهتری داره ؟

• LG

Votes: 27 23.3%
  • Samsung

Votes: 44 37.9%
  • Boosh

Votes: 45 38.8%

• Total voters
    116

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
مشاوره خرید دستگاه تصویه آب

با درود

دوستان من می خواستم یک دستگاه تصفیه آب بگیرم. وضعیت آب اینجا خیلی بده و طبقه 4 هستیم و خونه آسانسور نداره در نتیجه ناچار هستم تصفیه آب بگیرم. حالا موندم چه نوعی رو باید بگرم؟ کدومش استاندارد هست؟ بعد هزینه فیلترها چجوری هست؟ هر ماه یا هر سال چقدر باید هزینه عوض کردن فیلتر بکنیم؟

لطفا یک راهنمایی کلی انجام بدین و اگر سراغ داشتید چند مورد و مارک خوب هم معرفی کنید

با سپاس
سلام
دوست عزیز دستگاه تصفیه آب معمولا چند فیلتر دارند
تک فیلتره و دو فیلتره و سه فیلتره و پنج فیلتره و شش فیلتره
اینو بدون که تا فیلترپنجم کارایی داره و فیلتر ششم فیلتر نیست و یه سری مواد معدنی به آب اضافه میکنه که این فیلتر بعد از یک ماه دیگه کارایی نداره و اگه بخوای همیشه نعویض کنی هزینه بالا میره
معمولا از 6 ماه بعضی فیلترها و یک سال یک سری از فیلتر ها تعویض میشن
من پیشنهادم دستگاه های تصفیه آب ایرانی هست
اگه میخوای خارجی بگیری آکواجوی کانادا بگیر که حداقل پدر مادر داره

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
درود بر شما

میخوام ماشین لباس شویی بگیرم، با گشتن توی دیجی کالا و فروم های زنانه و بچه گانه فقط سردرد گرفتم و حالت تهوع

فقط به این نکته رسیدم که اونهایی که نوع موتورشون BLDC هست به خاطر نداشتن تسمه و مغناطیسی بودن عمرشون

بیشتره و لرزش و صداشون هم خیلی کمه، به غیر از این هر کسی یک حرفی میزنه یکی نوشته پاکشوما بگیر یکی نوشته

نگیر صدا تراکتور میده، یکی نوشته بوش بگیر یکی نوشته نگیر تقلبیش زیاد شده، اون یکی نوشته ال جی خوبه یکی دیگه

گفته ال جی اصلاً خوب نمیشوره سامسونگ بگیر، یکی دیگه نوشته سامسونگ آشغاله AEG بگیر من هفت جد و آبادم از

این برند داره ولی توی بازار گیر نمیاد و لوازم جانبیش هم نیست o_O

خوب اگه لوازم جانبیش نیست مگه مرض دارم برم برندی رو بگیرم که صبح اگه به هر دلیلی خراب شد در به در دنبال قطعات

یدکیش بگردم و با قیمت چند برابر تهیه کنم. اصلاً مگه یک ماشین لباسشویی قراره بیشتر از 10 و حداکثر 15 سال کار کنه

لطفاً بگید چی بگیرم که دو روزه نیوفته به روغن سوزی و صدای پارک ژوراسیک بده و کیفیت و کاراییش هم خوب باشه

colerha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درود بر شما

هر برندی موافق و مخالف های خودش رو داره ، نمیشه که همه از یه برند خاصی تعریف کنند. ممکنه یکی ال جی گرفته باشه براش خوب باشه و خراب نشده باشه ، یکی دیگه گرفته که به لعنت خدا هم نمی ارزه. محصول با محصول فرق داره

بهت پیشنهاد میکنم به این سایت هم یه سری بزنی و محصولاتش رو ببینی ، اگر هم مشاوره خواستی با شماره های درج شده تو سایت می تونی تماس بگیری و بهت مشاوره بدن تا کالای موردنظرت رو انتخاب کنی

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
گوشی موبایل تا ۲۵۰ هزار تومان میخوام برای کسی بخرم
گوشی هوشمند باشه ، نو باشه
چیزی سراغ دارید؟

اصلا مارکش و .... مهم نیست

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
درود بر شما

میخوام ماشین لباس شویی بگیرم، با گشتن توی دیجی کالا و فروم های زنانه و بچه گانه فقط سردرد گرفتم و حالت تهوع

فقط به این نکته رسیدم که اونهایی که نوع موتورشون BLDC هست به خاطر نداشتن تسمه و مغناطیسی بودن عمرشون

بیشتره و لرزش و صداشون هم خیلی کمه، به غیر از این هر کسی یک حرفی میزنه یکی نوشته پاکشوما بگیر یکی نوشته

نگیر صدا تراکتور میده، یکی نوشته بوش بگیر یکی نوشته نگیر تقلبیش زیاد شده، اون یکی نوشته ال جی خوبه یکی دیگه

گفته ال جی اصلاً خوب نمیشوره سامسونگ بگیر، یکی دیگه نوشته سامسونگ آشغاله AEG بگیر من هفت جد و آبادم از

خوب اگه لوازم جانبیش نیست مگه مرض دارم برم برندی رو بگیرم که صبح اگه به هر دلیلی خراب شد در به در دنبال قطعات

یدکیش بگردم و با قیمت چند برابر تهیه کنم. اصلاً مگه یک ماشین لباسشویی قراره بیشتر از 10 و حداکثر 15 سال کار کنه

لطفاً بگید چی بگیرم که دو روزه نیوفته به روغن سوزی و صدای پارک ژوراسیک بده و کیفیت و کاراییش هم خوب باشه

سلام دوست عزیز دقیقا از این حرفا زیاده.

من پیشنهاد میکنم ۱ لباسشویی 7 یا 8 الجی بخرید (همشون موتور inverter و هوشمند و دیجیتال ) هستن بخرید از نظر تکنولوزی و کیفیت خیالتون راحت جز تاپترین ها تو دنیاست.کلی جایزه کیفیت و تکنولوژی برنده شدن تو دنیا

25 سال کیفیت و دوام موتور رو جایزه گرفته (10 سال گارانتی موتور )و تو لیست جهانی هم نگاه کنید جز تاپترین ها هستش

من خودم خیلی تحقیق کردم درمورد لوازم خانگی و برندای مختلف به نتیجه رسیدم و 8 کیلویی الجی خرید کردم.

پیشاپیش مبارکتون باشه

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
درود بر شما

سلام
این حرفهایی که به شما زدن اکثرشون درسته چون همه تجربه های مختلفی دارن و نحوه استفاده شون هم متفاوته
اما در کل ماشین لباسشویی هایی که به صورت دنده و گیربکس کاسه استیل رو حرکت میدن به مراتب کم صدا تر از اونهایی هستن که با تسمه وصل اند.
اما شما باید به بودجه ات نگاه کنی
اگه پولت به خارجی نمیرسه یا دلت میخواد جنس ایرانی بخری که کارگر ایرانی نون در بیاره بهترین ماشین لباسشویی ایرانی موجود آبسال هست اینو همه تعمیرکارها میدونن
منتهی تنها ایرادی که داره اینه که ظرفیت بالا نداره و البته یه زمانی تو بازار ناموجود شده بود الان رو نمیدونم
اما اگه میخوای میان رده بخری الجی الان تکنولوژی دایرکت درایو(همون گیربکس خودمون) رو داره و پیشنهاد میشه
اگه میخوای بالارده بخری یکی از این دو تا رو بخر
https://www.digikala.com/Product/DK...ل-WAW3266XIR-ظرفيت-9-کيلوگرم#!/tab-techspecs/
https://www.digikala.com/Product/DKP-617489/ماشین-لباسشویی-آاگ-مدل-L8FS76499-ظرفیت-9-کیلوگرم

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
تاپیکشو زده بودم ,نمیودم اینجا باید بپرسم یا تاپیک درست بود!!!

----

درود,دوستان خداروشکر سرسامان گرفتم و کم کم تا اردیبهشت انشالله باید برم سره خونه زندگیم
الان با این اوضاع مملکت واقعا ترسیدیم ,مجبور شدیم خداروشکر طلا و سرویس گرفتیم (واقعا افزایش قیمت داشته !!! )
حالا سوال من اینه
بنظر شما من الان سیستم صوتی مانند tv و sound bar بگیرم؟ یا نه بزارم دیرتر

بیشتر ترسم از خرید 3مورده

1- قدیمی بشه
2-فعال نکنن
3- هدایا و گارانتی و.. بگزره

بنظر شما تا عید حدودا,دستگاه 3-5م چه قدر قدیمی میشه؟
با این اوضاع که احتمال داره کلا سامسونگ و ال جی از ایران برن هم بیشتر ادم میترسه

-----------
https://forum.persiantools.com/threads/خرید-لوازم-خونه-تو-این-موقیعت؟.914107/

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
سلام
این حرفهایی که به شما زدن اکثرشون درسته چون همه تجربه های مختلفی دارن و نحوه استفاده شون هم متفاوته
اما در کل ماشین لباسشویی هایی که به صورت دنده و گیربکس کاسه استیل رو حرکت میدن به مراتب کم صدا تر از اونهایی هستن که با تسمه وصل اند.
اما شما باید به بودجه ات نگاه کنی
اگه پولت به خارجی نمیرسه یا دلت میخواد جنس ایرانی بخری که کارگر ایرانی نون در بیاره بهترین ماشین لباسشویی ایرانی موجود آبسال هست اینو همه تعمیرکارها میدونن
منتهی تنها ایرادی که داره اینه که ظرفیت بالا نداره و البته یه زمانی تو بازار ناموجود شده بود الان رو نمیدونم
اما اگه میخوای میان رده بخری الجی الان تکنولوژی دایرکت درایو(همون گیربکس خودمون) رو داره و پیشنهاد میشه
اگه میخوای بالارده بخری یکی از این دو تا رو بخر
https://www.digikala.com/Product/DKP-574637/ماشين-لباسشويي-بوش-سري-8-مدل-WAW3266XIR-ظرفيت-9-کيلوگرم#!/tab-techspecs/
https://www.digikala.com/Product/DKP-617489/ماشین-لباسشویی-آاگ-مدل-L8FS76499-ظرفیت-9-کیلوگرم
خیلی ممنون از توضیحات شما و معرفی این دو مدل

راستش بودجه ما در حد این مدل هایی که معرفی کردید نیست و بین 2.5 تا نهایتاً 3 میلیون میتونیم هزینه کنیم

از الجی یا سامسونگ با موتور دایرکت درایو در این قیمت کدام رو پیشنهاد میکنید، چون مدلهای زیادی دارن

راستی بعضی هاشون خشک کن هم دارند، آیا خشک کن با آبگیری فرق داره؟

چون بعضی ها رو فقط نوشته ماشین لباسشویی و یکسری دیگه رو نوشته لباسشویی+خشک کن

آیا ماشین لباس شویی بدون خشک کن آبگیری رو انجام میده؟

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
سلام دوست عزیز دقیقا از این حرفا زیاده.

من پیشنهاد میکنم ۱ لباسشویی 7 یا 8 الجی بخرید (همشون موتور inverter و هوشمند و دیجیتال ) هستن بخرید از نظر تکنولوزی و کیفیت خیالتون راحت جز تاپترین ها تو دنیاست.کلی جایزه کیفیت و تکنولوژی برنده شدن تو دنیا

25 سال کیفیت و دوام موتور رو جایزه گرفته (10 سال گارانتی موتور )و تو لیست جهانی هم نگاه کنید جز تاپترین ها هستش

من خودم خیلی تحقیق کردم درمورد لوازم خانگی و برندای مختلف به نتیجه رسیدم و 8 کیلویی الجی خرید کردم.

پیشاپیش مبارکتون باشه
خیلی ممنون از راهنمایی شما، کدام مدل الجی رو خرید کردید؟

الان چه مدلی از الجی رو پیشنهاد می کنید؟

Last edited:

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
خیلی ممنون از توضیحات شما و معرفی این دو مدل

راستش بودجه ما در حد این مدل هایی که معرفی کردید نیست و بین 2.5 تا نهایتاً 3 میلیون میتونیم هزینه کنیم

از الجی یا سامسونگ با موتور دایرکت درایو در این قیمت کدام رو پیشنهاد میکنید، چون مدلهای زیادی دارن

راستی بعضی هاشون خشک کن هم دارند، آیا خشک کن با آبگیری فرق داره؟

چون بعضی ها رو فقط نوشته ماشین لباسشویی و یکسری دیگه رو نوشته لباسشویی+خشک کن

آیا ماشین لباس شویی بدون خشک کن آبگیری رو انجام میده؟

بله ماشین بدون خشک کن هم ابگیری رو انجام میده
منتها اونها بهتر ابگیری و خشک گردن رو انجام میدن

هرچی مدل بالاتر باشه خشک و تکنولوژیش بهتر و کاملتر میشه

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941

مدلشو باید چک کنم الان با گوشی هستم
بنظر من ۸ کیلویی مناسبه برای مصرف خونه و ۱ کم بالاتر

اگه اهلش هستید من ماشین های بدون گارانتیرو پیشنهاد میکنم.قیمتش با گارانتی دارخیلی تفاوت داره.و دستگاه ارجینال هست و میتونید دستگاه کاملتر و بهتری بخرید(مثلا ۹ کیلویی یا ۱۰ کیلویی با پول گارانتی دار)اگه براتون ریسکه.الجی تهیه کنید

مدلشو براتون سرچ میکنم میگم.

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941

اقا این مدل خوبه خشک کن 100٪ داره و ...8 کیلویی

https://www.lgmarket.ir/Detail/5266/ماشین-لباسشویی-ال-جی-مدل-WM-865CW

این مدل هم خوبه منتها .شستشو با بخار داره .خشک کن 100٪ نداره بقیه امکاناتش شبیه بالایی هست (و به نظر من قبافه و دیزاین خیلی بهتر ) این هم 8 کیلویی

https://www.lgmarket.ir/Detail/1738/ماشین-لباسشویی-ال-جی-مدل-WM-L85NT

khomali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
فروشگاه بانه بازار بورس انواع لوازم خانگی اصل در بانه

یخچال ساید بای ساید ال جی یکی از بهترین یخچال های موجود در بازاره . قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی در بانه بستگی به نوسان دلار داره و برای اگاهی از قیمت دقیق به سایت ما سر بزنید.
یخچال دوقلوی ال جی هم یکی از بهترین انتخاب ها می تواند باشد.

ادرس سایت ما : http://banebazar.com

mozhinco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
با این قیمتا اختلاف زیادی بین فرش ماشینی یا دست بافت نیس اگه امکانش رو دارید فرش دستبافت بخرید.
نمیدونم کدوم شهر هستید اما یکی از اقوام برای تفریح به شهرستان سنقر از توابع استان کرمانشاه رفته بود فرشهای دستبافت با قیمتهای خوب و با طرح و نقش زیبا و خوش رنگ خریده بودند.

sara_2019

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز ببینید از اون مدلهایی که اولش گفتی من برند معروف تو ریش تراش ندیدم همون براون و muzer مارکهای خوبی برای ریش تراش اند ولی برای سایر لوازم خانگی ها میشه از سه برندی که نام بردی استفاده کنی که هرکدام از اون برندها هم یه سری از لوازمشون خوب جواب میده

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
ماشین لباسشویی سطلی ( در از بالا )
تمام اتوماتیک
کیفیت خوب
چی پیشنهاد میدید؟

اگر ورودی ۲ شیر داشته باشه چه بهتر . یا گرم کن

dgcatalog

Registered User
لایک‌ها
36
یکی از دوستان درباره راهنمای خرید دریل و بهترین دریل شارژی ، بهترین دریل خانگی و... پرسیده بود...

دریل برقی Shielder SH 3280 – دریل کم قدرت خانگی
دریل چکشی Rabin R1015 – دریل ارزان چینی
دریل چکشی MaxOne MOID 850W – ناشناس پرقدرت
دریل شارژی Makita 8281DWAE – دریل باکیفیت ژاپنی
دریل چکشی Makita HP1630K – ژاپنی پرقدرت
دریل شارژی Ronix 8614 – دریل شارژی ایرانی / چینی
دریل چکشی برقی Ronix 2210c – مناسب امور خانگی و صنعتی
دریل برقی Tosan 0002 D – دریل خوب برای مصارف خانگی
دریل چکشی برقی Tosan D022 – دریل ایرانی پرقدرت
دریل برقی Anchor E1 – دریل چینی ارزان ولی باکیفیت

بالا