برگزیده های پرشین تولز

مشتریان عجیب سایت دیوار

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,821
Last edited:

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
این کفشارو میپوشن یا سوار میشن :oops:

ولی بازم دلیل نمیشه . تینیجرها هم از این کفشا زیاد سوار میشن ولی نه به اون منظور به منظور افزایش قد :cool:

آخه در تیراژ زیادی تولید میشن چه داخل چه خارج ـ استانداردهای هیچ نوع کفش و کتانی رو پاس نمیکنن به خاطر نوع طراحی شون ولی خوب میخرن

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,658

آگهی های جنسی سایت دیوار... ;)... :D
( کلیپ اینجا ببین)

سس شعره, تو اینستا طرف خیلی مستقیم بروشور گذاشته همراه با عکس و قیمت و ریزه خدماتی که ارائه میده, دیگه نیازی نداره عکس کفش بگذاره و این مسخره بازی ها رو دربیاره :D . اینارو یه عده شل مغز می سازند پخش می کنن تو اینترنت. تو هم که هرچی پیدا می کنی شیر میکنی.

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
من همین چند روزپیش بیکار بودم سرکار .دیوار هر اگهی میدیدم مشکوک بود پیغام دادم .2-3 تاش گرفت.150-200 هم بودن قشنگ یادمه -نوعش اینطوری .دو ساعت پوشیده شده یعنی تایمشه .عقب و جلشو باز یعنی داستان .چکمه یعنی روزی یه چیز تو این مایه ها .سر کنجکاوری بود .چون قبلا رفیقام خونه تیمی داشتن تو قسمت بهداشتی پرستاری اگهی میزدن

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
من همین چند روزپیش بیکار بودم سرکار .دیوار هر اگهی میدیدم مشکوک بود پیغام دادم .2-3 تاش گرفت.150-200 هم بودن قشنگ یادمه -نوعش اینطوری .دو ساعت پوشیده شده یعنی تایمشه .عقب و جلشو باز یعنی داستان .چکمه یعنی روزی یه چیز تو این مایه ها .سر کنجکاوری بود .چون قبلا رفیقام خونه تیمی داشتن تو قسمت بهداشتی پرستاری اگهی میزدن
تازه داشتم با اصطلاحات نون و کره آشنا میشدم حالا چکمه و دمپایی و جاکفشی هم اضافه شد
confused0072.gif

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,821

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
الان رفتم قسمت داوطلبانه و اینا چه اگهی خنده داری زدن خخخخخخخخ
من نمیدونم خارجم اینطوریه ؟
مثلا یکی دنبال پارتنر دلخواهش باشه حالا با هر گرایشی که دوست داره فانتزیشه دیگه .مثل اینجا جیمزباند بازی در میارن یانه؟به خدا فاتنزی لباس یا اصن هرچیزی(هر شکلی) یه بار میشه تموم میشه میره .اینجوری که زارت و زور طرف قفلی بزنه نیست .مشکل ممکلت اینه نه اموزشی میدن نه راهنمایی میکنن ونه با جوان صحبت میکنن .همین میشه .
طرف ازدواج میکنه هیچی نمیدونم .
باز سن ما خوب بود اونروز رفتم تو ماشین نشستم دیدم یه موی بلوند دراز یه موی قهوه ای .زنگ زدم به برادر که اقا شما بیست سالته این موها کمش برای 25 به بالاست نکن این کاراو .کلی صحبت کردم از در رفاقت ولی خوب بچه چی کار کنه .دانشگاه اونطوری.اینترنت اینطوری .
تا وقتی از پایه درست نشه همین بساط هست بدتر که میشه بهتر نمیشه

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
من کارت گرافیک گذاشته بودم برای فروش
از گرافیک عکس گرفته بودم که روی سیستمم بود فقط گرافیک معلوم بود و یه کوچولو از پشت مادر بورد نوشته بودم فروش کارت گرافیک فلان تو تایتل توی توضیحاتم نوشته بودم فقط کارت گرافیک به فروش میرسه
روزی ۵-۶ نفر زنگ میزدن مدل سیستم چیه چند میگی؟=|

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
بعضی مشتریا وقت تماس نمیفهمن
مثلا طرف 4 صبح مسج میده ببخشین فلان قطعه با فلان مورد قیمتش تخفیف داره؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
به این آگهی ها چطور میشه اعتماد کرد؟
خودم آگهی کار میزنم چندتایی پیدا میشه میگن کار توی شهر دیگه هست ، خب چه دلیل داره یه نفر از یه شهر دیگه برای کار با من تماس بگیره؟ مگر اینکه خیلی ماهر باشم یا سابقه کار داشته باشم
خب حالا چطور بفهمم سرکاری هست یا نه؟

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,739
به این آگهی ها چطور میشه اعتماد کرد؟
خودم آگهی کار میزنم چندتایی پیدا میشه میگن کار توی شهر دیگه هست ، خب چه دلیل داره یه نفر از یه شهر دیگه برای کار با من تماس بگیره؟ مگر اینکه خیلی ماهر باشم یا سابقه کار داشته باشم
خب حالا چطور بفهمم سرکاری هست یا نه؟
5تا8 میلیون با جای خواب و سفر خارج از کشور این شرایط فقط یه نون خوب رو میطلبه بنظر لونه خرگوش میاد

بالا