برگزیده های پرشین تولز

مشورت در مورد ebay

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
هردوتا رو حساب میکنن البته به هر کلیکی پول نمیدن من چون کلیک برام مهم نبود زیاد پیگیرش نشدم ولی میدونم مثلا امروز 21 کلیک ثبت شده مبلغی برام اضافه نشده ولی در کل مهم فروشه از کلیکا نمیشه چیز زیادی در اورد اما اگه روزی فقط 2 نجس بفروشی درامدت زا خیلی از سایتای ایرانی بیشتر میوفته پورسانتشون هم متفاوته ولی میانگین 5 درصد ارزش محصول پورسانت میده که به نظرم خیلی خوبه هرچند بستگی داره مثلا یه جنس 1000 دلاری بفروشی قطعا نمیاد 50 دلار بهت بده اون موقع فوقش 20 دلار میگیری اما یه کتاب یا تحقیق که قابل دانلود هست بفروشی به محض سفارش پورسانتت اضافه میشه
وقتی پورسانت فقط از فروشه و کاربر سایت ایرانی هستن یعنی خرید امکانپذیر نیست پس چطوری پورسان گرفتی؟!!

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
چه گیری دادی به کاربر ایرانی؟؟؟من اصلا کاری به ایرانیا ندارم که من میرم وبلاگ خارجی با زبان انگلیسی هم پست ها رو میزارم واسه همکاری در فروش ابی و امازون در امریکا .مشخصه که کاربرای ایرانی نمیخرن

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
چی جوری پست میذاری ؟ گوگل محتوای انگلیسی کپی شده رو بهش بها نمی‌ده

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,025

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
چی جوری پست میذاری ؟ گوگل محتوای انگلیسی کپی شده رو بهش بها نمی‌ده
مگه کپی گذاشتم؟قسمتی از توضیحات رو گذاشتم قسمتیشم خودم اضافه میکنم به هر حال هر متنی هم بزاری یه جا یکی همون متن رو قطعا نوشته

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
سلام.
درآمد من هم بلاک شده بود. اما بعد از یک ماه و نیم باز شد خودش. ولی زیاد نبود

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
سلام.
جدی میگی عمو؟!
برداشت کردی؟
مشتری ها از کجا میومدن؟ یا اینکه فقط بنر میزاشتی تو سایت

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
سلام.
یعنی بدون اینکه کاری کنی ازاد شد؟مال من رو که هنوز در حال انتظاره دیگه ول کردم رفتم سراغ علی اکسپرس این دیجی کالا همکاری در فروشش راه افتاده دوستان خواستید عضو شید ببینید چطوریه من زیاد خوشم نیومد محصولات رو تکی نمیذاره بزاری کدش هم ای فریمه

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
یعنی بدون اینکه کاری کنی ازاد شد؟مال من رو که هنوز در حال انتظاره دیگه ول کردم رفتم سراغ علی اکسپرس این دیجی کالا همکاری در فروشش راه افتاده دوستان خواستید عضو شید ببینید چطوریه من زیاد خوشم نیومد محصولات رو تکی نمیذاره بزاری کدش هم ای فریمه
علی اکسپرس به چه صورته ؟
وریفای میخواد ؟ پاسپورت و ... میخواد ؟
با چی میشه برداشت کرد؟

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
علی اکسپرس به چه صورته ؟
وریفای میخواد ؟ پاسپورت و ... میخواد ؟
با چی میشه برداشت کرد؟

نه چیزی نمیخواد باید یه حساب ارزی تو یکی از بانک های داخلی باز کنی کنی مشخصات حسابت رو توش وارد کنی تا درامدت رو مستقیم به حساب ایران بریزن فقط مشکلش اینه که اصلا فروشی نداره نمیدونم دلیلش چیه امازون خیلی راحت تر فروش میره شاید دلیلش اینه که شناخته شده تره بنر های همکاری در فروش هم که میده خیلی شیک تر و حرفه ای تره شانس مارو نگاه کن توروخدا هر جا میریم باید یه مشکل پیش بیاد

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
نه چیزی نمیخواد باید یه حساب ارزی تو یکی از بانک های داخلی باز کنی کنی مشخصات حسابت رو توش وارد کنی تا درامدت رو مستقیم به حساب ایران بریزن فقط مشکلش اینه که اصلا فروشی نداره نمیدونم دلیلش چیه امازون خیلی راحت تر فروش میره شاید دلیلش اینه که شناخته شده تره بنر های همکاری در فروش هم که میده خیلی شیک تر و حرفه ای تره شانس مارو نگاه کن توروخدا هر جا میریم باید یه مشکل پیش بیاد
جالبه واریز به حساب ارزی ایران

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
مندلی اکسپرس مگه ایران را تحریم نکرده؟ پس چطوری واریز میکنه به حساب ارزی داخل ایران؟
حساب ارزی هم چیز خوبی نیست، چون بانک در این شرایط قابل اعتماد نیست و بازخواست هم میکنن که از کجا آوردی!!!

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
با سلام
کوکی استافینگ یعنی چی؟
به عملی میگن که شخص خاطی میاد کوکی های خودش را جای کوکی های دیگر بازاریاب ها و یا حتی خوده سایت جاگذاری میکنه و پورسانت آنها را میگیرد

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
مندلی اکسپرس مگه ایران را تحریم نکرده؟ پس چطوری واریز میکنه به حساب ارزی داخل ایران؟
حساب ارزی هم چیز خوبی نیست، چون بانک در این شرایط قابل اعتماد نیست و بازخواست هم میکنن که از کجا آوردی!!!
اولیش برای من هم سواله چون قاعدتا باید ایران رو تحریم کرده باشه, ولی اینکه بانکها بازخواست می کنن یعنی چی؟ تا به امروز بانکی از من بازخواست نکرده که پول رو از کجا آوردی

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
بانک های ایرانی مگه به سیستم بانکی بین المللی وصلن که بشه بهشون واریز کرد!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
تا به امروز بانکی از من بازخواست نکرده که پول رو از کجا آوردی
زمان احمدی نژاد که دلار شده بود سه هزار تومن و خیلی بحرانی بود همچین وضعیتی پیش اومد البته الان دیگه بدون ترمز داره میره بالا و همچنان سکوت کردن

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
به عملی میگن که شخص خاطی میاد کوکی های خودش را جای کوکی های دیگر بازاریاب ها و یا حتی خوده سایت جاگذاری میکنه و پورسانت آنها را میگیرد
این که پست محصولاتو بذارند و لینک خرید رو بزنند چی ؟ همین روشی که توی سایت های ایرانی مرسومه
این کار توی ایبی و آمازون قانونیه؟
حتی اگه لینک خرید بره توی صفحه توضیحات محصول ونه لینک پرداخت

بالا