برگزیده های پرشین تولز

مشورت در مورد ebay

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
سلام دوستان یه مشکلی داشتم امیدوارم کسی تونست راهنمایی کنه
در سایت ebay درامدم بلاک شده بهشون پیام دادم فعلا منتظر جوابم الان قوانینش رو دارم میخونم یه قسمت هست توجهم رو جلب کرده اما انقدر ترجمش سخته هنوز مطمعا نیستم درست فهمیدم یا نه این متن رو اگه کسی انگلیسیش خوبه لطفا ترجمه کنه
  1. Direct Linking. You may not direct traffic from Promotional Content or Links served by ad networks or their agents directly to Advertiser sites and services. Similarly, you may not place Promotional Content or Links in any paid search results from any search engine, including but not limited to Google.com, Bing.com or the parallel domains for those properties, or from any of their content networks (such as Google AdSense), if it links directly to an Advertiser’s domain. However, linking from paid placements or paid search placements to a non-Advertiser domain is allowed as long as you do not immediately or automatically redirect end users to Advertiser sites and services. If you buy traffic to your sites through sponsored links, you must ensure that all campaigns add these domains to their list of excluded sites.
چیزی که من فهمیدم نوشته اگه لینک مستقیم باشه مشکلی نیست یا برعکس فهمیدم؟من از بلاگ ها برا تبلیغات استفاده میکردم که ترافیک مینداخت رو فروشگاهاشون حالا نمیدونم مغایرتی با قوانینشون داره؟البته قوانینشون اندازه یه کتابه اما این یه بند هست مشکوکم کرده یعنی من محصولات رو بزارم رو وبلاگ و از طریق گوگل وبلاگ رو پیدا کنن و لینک شن به فروشگاههای موجود خلاف این بنده؟

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
سلام دوستان یه مشکلی داشتم امیدوارم کسی تونست راهنمایی کنه
در سایت ebay درامدم بلاک شده بهشون پیام دادم فعلا منتظر جوابم الان قوانینش رو دارم میخونم یه قسمت هست توجهم رو جلب کرده اما انقدر ترجمش سخته هنوز مطمعا نیستم درست فهمیدم یا نه این متن رو اگه کسی انگلیسیش خوبه لطفا ترجمه کنه
  1. Direct Linking. You may not direct traffic from Promotional Content or Links served by ad networks or their agents directly to Advertiser sites and services. Similarly, you may not place Promotional Content or Links in any paid search results from any search engine, including but not limited to Google.com, Bing.com or the parallel domains for those properties, or from any of their content networks (such as Google AdSense), if it links directly to an Advertiser’s domain. However, linking from paid placements or paid search placements to a non-Advertiser domain is allowed as long as you do not immediately or automatically redirect end users to Advertiser sites and services. If you buy traffic to your sites through sponsored links, you must ensure that all campaigns add these domains to their list of excluded sites.
چیزی که من فهمیدم نوشته اگه لینک مستقیم باشه مشکلی نیست یا برعکس فهمیدم؟من از بلاگ ها برا تبلیغات استفاده میکردم که ترافیک مینداخت رو فروشگاهاشون حالا نمیدونم مغایرتی با قوانینشون داره؟البته قوانینشون اندازه یه کتابه اما این یه بند هست مشکوکم کرده یعنی من محصولات رو بزارم رو وبلاگ و از طریق گوگل وبلاگ رو پیدا کنن و لینک شن به فروشگاههای موجود خلاف این بنده؟
به نظرم می گه شما نباید تبلیغ پولی بخرید که مستقیما بازدیدکننده رو به دامنه تبلیغ دهنده هدایت کنه.

یا اگر تبلیغ پولی برای سایت خودتون خریدید نباید بازدید کننده رو ریدایرکت کنید به سایت تبلیغ دهنده.

تبلیغ پولی مثل تبلیغ دادن به گوگل ادسنس و یا چیز دیگه ای...

حالا دوستان حرفه ای نظر بدن بهتره...

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
درسته ممنون از جوابتون الان پشتیبانیشون بهم جواب داد دقیقا همین موضوع رو اشاره کرد و گفت مسدود شدن به علت اطلاعات اشتباهی بوده که برا اظهارنامه مالیاتی پر کردم عجب گیری کردیم هر جا میریم این تحریم ول کن نیست دوستان کسی بلده اظهارنامه مالیاتی برا سایتایی مثل امازون و ابی رو چیکار کنم اینا نفهمن؟؟؟اطلاعات رو میرن چک میکننن که میفهمن؟الان بهم گفتن اطلاعات دقیق بدم اما من که امریکا نیستم اطلاعات بدم بهشون:(عجب گیری کردم بگم ایرانم کارم تمومه بگم امریکام اظهارنامه مالیاتی میخوان:general208:

Last edited:

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
نباید آمریکا رو میزدی اصولاً توی شرکت آمریکایی مثل گوگل و ایبی و ... نباید آمریکا رو به عنوان کشور انتخاب کنی

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
امریکا رو زدم چون پرداخت مستقیم بانکی رو فقط برا کشور امریکا داره مساله این نیست که ابی به پی پال هم پرداخت داره امازون هم فقط برا امریا پرداخت مستقیم بانکی داره بقیه کشورا رو چک میده شرکت پیمن 24 راحت حساب بانکی امریایی در اختیارتون میزاره مساله اینه هر کشوری رو ه انتخاب کنی اظهارنامه مالیاتی میخواد اما نمیفهمم از کجا میدونن تقلبیه و من اون شخصی نیستم که گفتم چون همینجوری رو هوا هم نفرستاده بودم مال یه شخص الکی رو از یه شبکه اجتماعی پیدا کردم خودمو به اسم اون جا زدم با اسم اون اکانت باز کردم:p

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
امریکا رو زدم چون پرداخت مستقیم بانکی رو فقط برا کشور امریکا داره مساله این نیست که ابی به پی پال هم پرداخت داره امازون هم فقط برا امریا پرداخت مستقیم بانکی داره بقیه کشورا رو چک میده شرکت پیمن 24 راحت حساب بانکی امریایی در اختیارتون میزاره مساله اینه هر کشوری رو ه انتخاب کنی اظهارنامه مالیاتی میخواد اما نمیفهمم از کجا میدونن تقلبیه و من اون شخصی نیستم که گفتم چون همینجوری رو هوا هم نفرستاده بودم مال یه شخص الکی رو از یه شبکه اجتماعی پیدا کردم خودمو به اسم اون جا زدم با اسم اون اکانت باز کردم:p
مثلا بگید از افغانستان هستم می گه اظهار نامه مالیاتی بده؟
مگه مالیات به خود کشور افغانستان بر نمی گرده؟ چه ربطی به اینا داره؟

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
اره فرقی نداره که از کدوم کشور باشی اظهارنامه رو حتما میخوان ربطی به اونا نداره اما تو کشورهایی که فعالیت دارن قرارداد دارن که میزان درامد شخصی که در اونجا فعالیت میکنه رو مشخص کنن و به دولت شخصی که فعالیت داشته بدن تا میزان مالیات رو مشخص کنن

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
از کدوم قسمتش برای کسب درآمد استفاده میکردید؟
برای اینکه ایران تحریمه پولتون مسدود شده
اگه خواستین من از ای بای و آمازون خرید میکنم ایران تحویلتون میدم

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
قسمت بازاریابی افیلت.
هنوز مسدود نشدم ایرانی بودنمو هنوز نفهمیدن که وگرنه کل حسابو میبستن گفتن یه حساب دیگه بدین که یه حساب امریکایی پیدا کردم ولی میترسم چون با اسمی که اکانتو باهاش ساختم یکی نباشه بازم مشکل پیش بیاد اخه نمیشه که من هرچی در اوردم به جاش محصول بگیرم البته الان زیاد درامد ندارم اما اگه میذاشتن بدون مشکل ادامه بدم خیلی میشد ازش در اورد

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
قسمت بازاریابی افیلت.
الان زیاد درامد ندارم اما اگه میذاشتن بدون مشکل ادامه بدم خیلی میشد ازش در اورد
خب ایرانی که نمیخره یا کلیک نمیکنه، سایت انگلیسی زبان داری؟!

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
اگه میلیون دلار پول داشتم فکر میکنی الان با تو چت میکردم؟:general703:
پس می خواستی با ترامپ چت کنی داداش منو که نمی شناسی بلکه اونایی که میلیون دلاری هستن باهام چت می کنن
:D

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
Business plan نمیدونم چرا نوشتت نقل قول نمیشه
نه سایت انگلیسی زبانم جواب نداد ول کردم رو وبلاگ ها مطلب می ذاشتم نه به این شکل که وبلاگم پر بازدید شه و تعدادی از اون بازدید کننده ها رو تبلیغات کلیک یا خرید کنن به این شکل خیلی زمان زیادی میخواد من هر بنر و هر لینک خرید رو به صورت مطلب ارسال میکنم مثلا کفش مارک ادیداس فرض کن 200 نوع هستن هر کدوم رو در یک مطلب جداگانه ارسال میکنم داخل مطلب توضیحات و مواردی که برا دریافت رتبه لازمه مثل یه مطلب معمولی انجام میدم با این تفاوت که اخر مطلب لینک خرید که لینک بازاریابی اون محصول هست رو میذارم.قبلا برا سایتای ایرانی امتحان کرده بودم نتیجه بدی نگرفتم اما درامدش خیلی محدود بود مثلا میهن استور کلا 50 جنس به درد بخور نداره که بشه درامد انچنانی ازش در اورد اما امازون و ابی میلیون ها جنس مختلف دارن

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
arashdownload اره دیگه اگه میلیون دلاری پول تو حسابم بود الان پا میشدم میرفتم یه کشور دیگه پولمو اونجا میگرفتم یه میلیون دلار ارزش داره به خاطرش بری یه کشور دیگه اون موقع دیگه نمیومدم اینجا راهنمایی بگیرم و چت کنم غیر اینه؟؟

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
استارتر، direct linking یعنی لینک مستقیم به آفر، تقریبا همه نتورک ها دایرکت لینک رو ممنوع می کنن، چون امکان cookie استافینگ وجود داره... (یه روش تقلب هست) حالا شما با توجه به اینکه از بلاگ می فرستادی به تبلیغ دهنده، اینجا دچار خطایی نشدی.
در خصوص فرم مالیاتی، یه کشور غیر از آمریکا انتخاب کن، چون فرم مالیاتیش کمی پیچیده تر هست فکر کنم w9 هست، شما یک کشور دیگه انتخاب کن و فرم w8ben رو برات می فرستند، بعدا یک عکس از اون فرم بگذار داخل تاپیک تا بهت بگم کدوم فیلدها رو باید پر کنی.

در خصوص مساله اول هم به ایبی بگو دایرکت لینک نمیکردی

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
Business plan نمیدونم چرا نوشتت نقل قول نمیشه
نه سایت انگلیسی زبانم جواب نداد ول کردم رو وبلاگ ها مطلب می ذاشتم نه به این شکل که وبلاگم پر بازدید شه و تعدادی از اون بازدید کننده ها رو تبلیغات کلیک یا خرید کنن به این شکل خیلی زمان زیادی میخواد من هر بنر و هر لینک خرید رو به صورت مطلب ارسال میکنم مثلا کفش مارک ادیداس فرض کن 200 نوع هستن هر کدوم رو در یک مطلب جداگانه ارسال میکنم داخل مطلب توضیحات و مواردی که برا دریافت رتبه لازمه مثل یه مطلب معمولی انجام میدم با این تفاوت که اخر مطلب لینک خرید که لینک بازاریابی اون محصول هست رو میذارم.قبلا برا سایتای ایرانی امتحان کرده بودم نتیجه بدی نگرفتم اما درامدش خیلی محدود بود مثلا میهن استور کلا 50 جنس به درد بخور نداره که بشه درامد انچنانی ازش در اورد اما امازون و ابی میلیون ها جنس مختلف دارن
خب اون وقت به تعداد کلیک پورسانت میده یا به تعداد و درصد فروش؟! اسم میهن استور را بردی حالم بهم خورد، نامردا کلی پول هم کم میکنن به بهانه سفارش برگشتی یعنی دو برابر پورسانتی که حساب میکنن هزینه اش را کم میکنن اون فروش هایی هم که دارن یا جنس را تحویل میدن پولش را میگیرن و انصراف از خرید برای ما ثبت میکنن یا سفارش برگشتی! یعنی هم پول از جیب ما میبرن و هم از مشتری ، بالاتر از دزدی

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
استارتر، direct linking یعنی لینک مستقیم به آفر، تقریبا همه نتورک ها دایرکت لینک رو ممنوع می کنن، چون امکان cookie استافینگ وجود داره... (یه روش تقلب هست) حالا شما با توجه به اینکه از بلاگ می فرستادی به تبلیغ دهنده، اینجا دچار خطایی نشدی.
در خصوص فرم مالیاتی، یه کشور غیر از آمریکا انتخاب کن، چون فرم مالیاتیش کمی پیچیده تر هست فکر کنم w9 هست، شما یک کشور دیگه انتخاب کن و فرم w8ben رو برات می فرستند، بعدا یک عکس از اون فرم بگذار داخل تاپیک تا بهت بگم کدوم فیلدها رو باید پر کنی.

در خصوص مساله اول هم به ایبی بگو دایرکت لینک نمیکردی

ممنون از توضیحاتت
کشور رو به قطر تغییر میدم که مالیات هم نداره ببینم چی میگن

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
خب اون وقت به تعداد کلیک پورسانت میده یا به تعداد و درصد فروش؟! اسم میهن استور را بردی حالم بهم خورد، نامردا کلی پول هم کم میکنن به بهانه سفارش برگشتی یعنی دو برابر پورسانتی که حساب میکنن هزینه اش را کم میکنن اون فروش هایی هم که دارن یا جنس را تحویل میدن پولش را میگیرن و انصراف از خرید برای ما ثبت میکنن یا سفارش برگشتی! یعنی هم پول از جیب ما میبرن و هم از مشتری ، بالاتر از دزدی
هردوتا رو حساب میکنن البته به هر کلیکی پول نمیدن من چون کلیک برام مهم نبود زیاد پیگیرش نشدم ولی میدونم مثلا امروز 21 کلیک ثبت شده مبلغی برام اضافه نشده ولی در کل مهم فروشه از کلیکا نمیشه چیز زیادی در اورد اما اگه روزی فقط 2 نجس بفروشی درامدت زا خیلی از سایتای ایرانی بیشتر میوفته پورسانتشون هم متفاوته ولی میانگین 5 درصد ارزش محصول پورسانت میده که به نظرم خیلی خوبه هرچند بستگی داره مثلا یه جنس 1000 دلاری بفروشی قطعا نمیاد 50 دلار بهت بده اون موقع فوقش 20 دلار میگیری اما یه کتاب یا تحقیق که قابل دانلود هست بفروشی به محض سفارش پورسانتت اضافه میشه

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
در مورد میهن استور زیاد اطلاعاتی ندارم یه مدت کوتاه چند هفته ای روش کار کردم کلا صد تومن ازش در اومد تو خیلی کلمات کلیدی رتبه اول گوگل بودم اما اخه با 50 جنس اونم همشون مشتری پسند نبودن چیکار میتونی بکنی؟تعدادی از اجناسشون تموم شده بود یعنی وقتی جنسی تموم میشه قشنگ مشخصه که اون جنس محبوبه خودمم میخواستم برا خودم چند تا از اونا بگیرم بهشون گفتم اینا تموم شده چرا موجود نمیکنید گفتن به زودی موجود میکنیم اما الان که چک میکنم بعد از یک سال و اندی هنوز ناموجوده خوب وقتی این همه بی اهمیتی میکنن نباید انتظار موفق بودنم داشته باشن

بالا