برگزیده های پرشین تولز

مشورت در مورد ebay

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
این که پست محصولاتو بذارند و لینک خرید رو بزنند چی ؟ همین روشی که توی سایت های ایرانی مرسومه
این کار توی ایبی و آمازون قانونیه؟
حتی اگه لینک خرید بره توی صفحه توضیحات محصول ونه لینک پرداخت

این روش رو هیچ جا نشنیدم یه کم بیشتر توضیح میدی؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
این روش رو هیچ جا نشنیدم یه کم بیشتر توضیح میدی؟
منظورم همین روشیه که خودتم استفاده میکنی
مخصوصا تو ایران که همه همین کارو میکنن
همیشه برام سوال بوده از نظر آمازون و ایبی این روش قانونیه یا نه

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
امریکا رو زدم چون پرداخت مستقیم بانکی رو فقط برا کشور امریکا داره مساله این نیست که ابی به پی پال هم پرداخت داره امازون هم فقط برا امریا پرداخت مستقیم بانکی داره بقیه کشورا رو چک میده شرکت پیمن 24 راحت حساب بانکی امریایی در اختیارتون میزاره مساله اینه هر کشوری رو ه انتخاب کنی اظهارنامه مالیاتی میخواد اما نمیفهمم از کجا میدونن تقلبیه و من اون شخصی نیستم که گفتم چون همینجوری رو هوا هم نفرستاده بودم مال یه شخص الکی رو از یه شبکه اجتماعی پیدا کردم خودمو به اسم اون جا زدم با اسم اون اکانت باز کردم:p
حسابی که پیمنت 24 بهتون داده حساب اختصاصی شماست یا حساب خودشه؟ اگر حساب خودش باشه مالیات هم به همون شخص و حساب تعلق میگیره، و شما نمیتونید در حالی که حساب آمریکایی ثبت کردید کشور و هویت رو غیر از آمریکا انتخاب کنید! از خود پیمنت 24 سوال نکردید دراین مورد؟

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
نه چیزی نمیخواد باید یه حساب ارزی تو یکی از بانک های داخلی باز کنی کنی مشخصات حسابت رو توش وارد کنی تا درامدت رو مستقیم به حساب ایران بریزن فقط مشکلش اینه که اصلا فروشی نداره نمیدونم دلیلش چیه امازون خیلی راحت تر فروش میره شاید دلیلش اینه که شناخته شده تره بنر های همکاری در فروش هم که میده خیلی شیک تر و حرفه ای تره شانس مارو نگاه کن توروخدا هر جا میریم باید یه مشکل پیش بیاد
خیلی خیلی بعید میدونم به حساب ایرانی پول واریز کنن، شما از خودشون سوال کردید؟ کسی بوده که تو ایران ازشون پول دریافت کنه؟ تا جایی که یادمه حتی ارسال جنس به ایران رو هم متوقف کردند

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
منظورم همین روشیه که خودتم استفاده میکنی
مخصوصا تو ایران که همه همین کارو میکنن
همیشه برام سوال بوده از نظر آمازون و ایبی این روش قانونیه یا نه
اره قانونیه ولی این روشا مشکلات بزرگیم داره مثلا اگه بخوایی دقیقا محصول رو با اون عنوان که تو امازون و ابی یا هر سایت بزرگی که رنکینگ بالا داره تو هم با همون عنوان بزاری قطعا هیچ فروشی از طریق گوگل نسیبت نمیشه چون خود امازون یا همچین سایت هایی تقریبا اکثر لینک هاش تو نتایج جستجو میان صدر جدول و مال تو یا مثلا مال من که یه وبلاگ بیشتر نیست میره خیلی خیلی پایینتر از اون پس طبیعیه که طرف از خود لینک امازون میره میخره تا بیاد از وبلاگ بخره تو سایت هایی ایرانی این روش راحت جواب میده چون اونا هم همچین رنک بالاتری ندارن ولی برا اینکه بتونی کمبود رنک رو جبران کنی باید یه کم سلیقه به خرج بدی یه مقدار از عنوان های متفاوت تر استفاده کنی ولی نباید جوری باشه که کلا عنوانت با محصول فرق کنه اگه بخوام مثال بزنم مثلا یه کفش که تو امازون گذاشته شده و ترجمش میشه کفش مردانه اسپرت نایک باید عنوان رو تغییر بدی به یه چیزی مثل کفش اسپرت پسرانه سفید شیک و جدید که هم عنوان متفاوت با اون باشه هم وقتی طولانی تر میشه راحت تر میتونی رقابت کنی و رتبه بهتری تو این سرج بگیره

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
حسابی که پیمنت 24 بهتون داده حساب اختصاصی شماست یا حساب خودشه؟ اگر حساب خودش باشه مالیات هم به همون شخص و حساب تعلق میگیره، و شما نمیتونید در حالی که حساب آمریکایی ثبت کردید کشور و هویت رو غیر از آمریکا انتخاب کنید! از خود پیمنت 24 سوال نکردید دراین مورد؟

حساب متعلق به خودشونه و فقط مشخصات میدن که بریزی به حسابشون و اونا معادل ریالیش رو بدن در مورد اینکه نمیتونم هوییت تغییر بدم و حساب امریکایی بدم اره خوب یه چیز طبیعیه حساب باید از جایی باشه که میخوایی حساب بانکی رو بدی از اولم گفتم دلیل ثبت کردن حساب به عنوان امریکایی با وجود سخت تر بودن همین بود

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
اره قانونیه ولی این روشا مشکلات بزرگیم داره مثلا اگه بخوایی دقیقا محصول رو با اون عنوان که تو امازون و ابی یا هر سایت بزرگی که رنکینگ بالا داره تو هم با همون عنوان بزاری قطعا هیچ فروشی از طریق گوگل نسیبت نمیشه چون خود امازون یا همچین سایت هایی تقریبا اکثر لینک هاش تو نتایج جستجو میان صدر جدول و مال تو یا مثلا مال من که یه وبلاگ بیشتر نیست میره خیلی خیلی پایینتر از اون پس طبیعیه که طرف از خود لینک امازون میره میخره تا بیاد از وبلاگ بخره تو سایت هایی ایرانی این روش راحت جواب میده چون اونا هم همچین رنک بالاتری ندارن ولی برا اینکه بتونی کمبود رنک رو جبران کنی باید یه کم سلیقه به خرج بدی یه مقدار از عنوان های متفاوت تر استفاده کنی ولی نباید جوری باشه که کلا عنوانت با محصول فرق کنه اگه بخوام مثال بزنم مثلا یه کفش که تو امازون گذاشته شده و ترجمش میشه کفش مردانه اسپرت نایک باید عنوان رو تغییر بدی به یه چیزی مثل کفش اسپرت پسرانه سفید شیک و جدید که هم عنوان متفاوت با اون باشه هم وقتی طولانی تر میشه راحت تر میتونی رقابت کنی و رتبه بهتری تو این سرج بگیره
اونوقت اگر طرف توضیحات الکی نوشت چی ؟ چک میکنن؟ و در صورت فهمیدن برخورد میکنند ؟

آیا لینک پرداخت مستقیم هم دارند؟ مثلا لینک می‌ره توی صفحه توضیحات محصول توی آمازون (و نه سبد خرید و صفحه پرداخت )

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
خیلی خیلی بعید میدونم به حساب ایرانی پول واریز کنن، شما از خودشون سوال کردید؟ کسی بوده که تو ایران ازشون پول دریافت کنه؟ تا جایی که یادمه حتی ارسال جنس به ایران رو هم متوقف کردند
نه واریز میکنن عزیز دلیل ارسال نکردن جنس به ایران مربوط به تحریم و اینا نیست دلیلش هزینه 20 هزار تومنی هست که شرکت پست قبلا 5 تومن میگرفت الان برا ورود به کشور و تحویل 20 تومن میگیره در حالی که اکثر جنساشون اونا تحویلو حمل رایگان هست و براشون نمیصرفه من یه جنس 5 دلاری بخرم و اونا برن 20 تومن به شرکت پست بدم .اتفاقا چند وقت قبل میخواستم یه ساعت برا دوستم از علی اکسپرس بگیرم که با پشتیبانی حرف زدم گفتن ارسال به ایران دارن در حالی که چند دقیقه قبلش پیمنت 24 گفته بود ارسال به ایران ندارن نمیدونم اخرش کدوم درسته خودشون که پشتیبانیشون گفت ارسال به ایران دارن اینکه به حساب کسه دیگه ای از ایران پول ریختن یا نه نمیدونم چون فکر نکنم تعداد ایرانیایی که با علی اکسپرس کار بازاریابی کنن انقدر باشه که بتونم یکی رو پیدا کنم ازش بپرسم هیچ جایی نمیتونی اطلاعاتی به زبان فارسی در این مورد پیدا کنی وگرنه منم مجبور به زدن این تایپیکا نمیشدم اما وقتی ایران تو لیست کشورهای پرداختی یعنی جایی که حساب بانکیت رو وارد میکنی هست پس نباید مشکلی باشه فعلا که نتونستم ازش پولی در بیارم که بخوام نگران پرداختش هم باشم

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
اونوقت اگر طرف توضیحات الکی نوشت چی ؟ چک میکنن؟ و در صورت فهمیدن برخورد میکنند ؟

آیا لینک پرداخت مستقیم هم دارند؟ مثلا لینک می‌ره توی صفحه توضیحات محصول توی آمازون (و نه سبد خرید و صفحه پرداخت )

الکی و بی ربط باشه تو قوانینش نوشته که حساب رو میندن و حتی اگه خرید انجام بشه پولی به شما نمیرسه منطق هم همینو میگه لینک مستقیم ندارن فقط دو نوع لینک داره یکی بنر هست یکی لینک که رو هر کدوم کلیک بشه میره به صفحه توضیحات اون محصول یعنی کلیک که میکنه نمیره به قسمت خرید میره رو صفحه اون محصول اونجا تازه میتونه توضیحات و انواع سایز و رنگ و ... رو مشخص کنه نمیتونه که مستقیم از وبلاگ یا سایت تبلیغ کننده بره به سبد خرید چون هر جنس بستگی به اندازه انواع قیمت دارن

vahid2088

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان یه مشکلی داشتم امیدوارم کسی تونست راهنمایی کنه
در سایت ebay درامدم بلاک شده بهشون پیام دادم فعلا منتظر جوابم الان قوانینش رو دارم میخونم یه قسمت هست توجهم رو جلب کرده اما انقدر ترجمش سخته هنوز مطمعا نیستم درست فهمیدم یا نه این متن رو اگه کسی انگلیسیش خوبه لطفا ترجمه کنه
  1. Direct Linking. You may not direct traffic from Promotional Content or Links served by ad networks or their agents directly to Advertiser sites and services. Similarly, you may not place Promotional Content or Links in any paid search results from any search engine, including but not limited to Google.com, Bing.com or the parallel domains for those properties, or from any of their content networks (such as Google AdSense), if it links directly to an Advertiser’s domain. However, linking from paid placements or paid search placements to a non-Advertiser domain is allowed as long as you do not immediately or automatically redirect end users to Advertiser sites and services. If you buy traffic to your sites through sponsored links, you must ensure that all campaigns add these domains to their list of excluded sites.
چیزی که من فهمیدم نوشته اگه لینک مستقیم باشه مشکلی نیست یا برعکس فهمیدم؟من از بلاگ ها برا تبلیغات استفاده میکردم که ترافیک مینداخت رو فروشگاهاشون حالا نمیدونم مغایرتی با قوانینشون داره؟البته قوانینشون اندازه یه کتابه اما این یه بند هست مشکوکم کرده یعنی من محصولات رو بزارم رو وبلاگ و از طریق گوگل وبلاگ رو پیدا کنن و لینک شن به فروشگاههای موجود خلاف این بنده؟

تونستین پولتون رو نقد کنید؟! اصلا میشه از ebay پول گرفت؟؟

بالا