برگزیده های پرشین تولز

مشکل لاغر بودن مچ دست!!!!!!!!

just1

Registered User
لایک‌ها
194
افزایش قطر مچ دست تا 10سانت،تنها با مصرف کپسول های ساخت کشور هلند که گیاهی هم هست.با نام تجاریه ooscolina واقعا جواب میده!!باورت شد؟!!:D
ولی دور از شوخی،مچ دست خیلی سخت عضله سازی میکنه و چون ناحیه فعالی هم هست به هیچ عنوان چربی هم در اطرافش تجمع نمیکنه.
اما!!! ناراحت نباشید! یک حرکت بهتون یاد میدم که واقعا موثره:
یک دمیل یا اگه ندارید تو خونه یک لوله ی سنگین وزن رو با دور دست در انتهای دوسر لوله یا دمبل تو دست بگیرید و مانند پدال گاز موتور سیکلت که در فرمانش هست،حرکات دورانی جلو و عقب و بلعکس رو انجام بدید.فوق العادست،طوری که دستتون خسته بشه و این کارو در روز در سه ست انجام بدید.
خوردن ارده رو هم پیشنهاد میکنم(کنجد آسیاب شده)
مچ هاتون کت و کلفت و در پناه حق;)

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
افزایش قطر مچ دست تا 10سانت،تنها با مصرف کپسول های ساخت کشور هلند که گیاهی هم هست.با نام تجاریه ooscolina واقعا جواب میده!!باورت شد؟!!:D
ولی دور از شوخی،مچ دست خیلی سخت عضله سازی میکنه و چون ناحیه فعالی هم هست به هیچ عنوان چربی هم در اطرافش تجمع نمیکنه.
یک دمیل یا اگه ندارید تو خونه یک لوله ی سنگین وزن رو با دور دست در انتهای دوسر لوله یا دمبل تو دست بگیرید و مانند پدال گاز موتور سیکلت که در فرمانش هست،حرکات دورانی جلو و عقب و بلعکس رو انجام بدید.فوق العادست،طوری که دستتون خسته بشه و این کارو در روز در سه ست انجام بدید.

مرسی ولی من کاملا متوجه نشدم . میشه بهتر توضیح بدی یا یه عکس بزاری :D؟

alarm

Registered User
لایک‌ها
105

راستش موتور که پدال نداره ! با دسته هست ، منظوره ايشون اينه که يه ميله بگيری دستت و بهش گاز بدی و کم و زياد کنی

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
بگو بره کمی کارگری هم انگشت ها درست میشه هم مچ و هم عضله هاش

صدر در صد تایید میشه

نه 1000 درصد تایید میشه

دستاش راست گوریل درشت میشه به خدا

یه ماه امتحان کنه

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
منم ۱۷ سالمه همینطوریم
پارسال هم که ۱۶ سالم بود همینطوری بودم :دی
۱۵ سالم هم که بود همینطوری بودم :eek:
کلا از اول همینطوری بودم :eek::eek:

behrouzper

Registered User
لایک‌ها
3
مچ دست تقریباً همش استخونه
اگه هم راهی باشه خیلی سخته

Amin_boroojerdi

Registered User
لایک‌ها
38
منم همینطوریم

راه چاره اش خود کشیه.میتونه پروتز هم بکنه

Corner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
445
قرض مگنا آر ايكس بخوره :D

flower boy2

Registered User
لایک‌ها
4
منم 20سالمه و میشه گفت مچ دستم نسبت به بدن ودستام کمی لاغره.ممکنه یه جور بیماری باشه؟؟؟

cclboys

Registered User
لایک‌ها
447
1.تنیس
2.بدمینتون
3.بسکتبال
4.والیبال
5.جق نزنه
6.ویولون
7.هندبال

یه جلسه فایده نداره چند سال هفته ای چند بار

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
اون راهی که ایشون گفتن موثره

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
سلام منم اینطوریم
من که صبح تا شب کارم با موتوره دستم همینه ولی ماشالله بابام ساعدش و پنجه هاش خیلی خفنه یه چکیده که بخورین حساب کار میاد دستتان!:دی
ولی جدی کار با همون چیزی که کی از دوستان گفت بهش میگن مچ گرم کن (همون حلق پلاستیکی) البته خوبشا بخرین که مشت و ساعد دم کنه
و بعد از یک یدو فته که دستتان عادت کرد هر بار که حلقه را فشار میدین مچ دستتان را هم بالا پایین کینین خیلی سخته و زود خسته میشین ولی تمرین کنین عالیه
بابامم یکی دیگه از دوستان گفته بود کارگری که ردست گفته بود بابام لوله کشه و از جوانی بوده و منم باهاش خیلی رفتم لوله کشی اگرم شما دیده باشین موقع سوراخ کردن دیوار خیلی فشار به دستا میاد مخصوصا با چکش و قلم که خیلی سنگینه مطمعنم ککه دلیل حجیم بودن دست بابام هم به همین دلیل پسرعمم هم لوله کشیه و 25-6 سال بیشتر نداره اونم مچش و دستش همینطوره
و واقعا گوشتی سفت و حجیمه چربی که الکیه اصلا مچ و ساعد چربی نمیگیره اگه کسی دشست درشت بدونین استخوان بندی و ماهیچه است
یکی از دوستای توی کوچه مان هم همینطوریه بهش میگیم پنجه(مارمولک ها گنده رو دیدین با دست میچسبن به درو دیوار؟)ما بهشون میگیم پنجه!
اره راه داره و نا امید نباشین و فقط باید تمرین کنین تمرین
من اگه دستام لاغره ولی خدا دو تا پای قوی بهم داده که به نسبت دست گنده ها خیلی قوی تره (گر خداوند ببندد در زرحمت گشاید در دیگری)
شکر
یا علی

nader3624

Registered User
لایک‌ها
103
منم مچ دستم ضعیفه . یکی بود تو باشگاه بدنسازی میگفت ساعد که کار کنی ساعدت که عضلانی بشه مچ دست که باریک باشه دیگه به چشم نمیاد اما اگر ساعدتم مثل مچت باریک بود به چیز تو مایه های دست من میشه . مثل یه چوب خشک

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
روشى رو بهتون ميگم که کاملا جواب ميده (جدى)
يکى از گلدون هاى خونتون رو خالى کن و پرش خاک کن خاکش نرم باشه. بعد بزار زير افتاب تا گرم شه بعد انگشتات رو باز کن و ضربه بزن داخل خاک. هم مشت رو قوى ميکنه هم پنجه ها و هم مچ

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk

astanboos

Registered User
لایک‌ها
781
ببین داداش لاغری یک چیز نسبیه و این که لاغر تره باید بگی نسبت به کجاش لاغرتره

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,707
اینطور که معلومه اونایی که مچ دستشون لاغر نیست باید بیان تاپیک بزنن بگن چیکار کنیم ما هم مچمون لاغر بشه :D
لاغری مچ یه چیز عادیه که هیچ مشکلی هم ایجاد نمیکنه ...!!!

Just.RAP

Registered User
لایک‌ها
32
منم مچ دستم ضعیفه . یکی بود تو باشگاه بدنسازی میگفت ساعد که کار کنی ساعدت که عضلانی بشه مچ دست که باریک باشه دیگه به چشم نمیاد اما اگر ساعدتم مثل مچت باریک بود به چیز تو مایه های دست من میشه . مثل یه چوب خشک

شما يه سر دکتر برو:D

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2

بالا