• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معتبر ترین و قدیمی ترین وارد کننده سخت افزار در پرشین تولز - WWW.PCMAXHW.COM

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
دقیقا تا چند روز واسه سفارش وقت داریم؟

درود بر شما

زمان خاصی تایین نکردم

پ.ن : احتمال داره امروز باشه یا 3 , 4 روز دیگه چون به محض اینکه چند تا سفارش گرفتم ( در حد 3 , 4 تا ) بارم تکمیل میشه 2 هفته بعدش تحویل میدم , به محض اینکه هم تکمیل شد سفارشات بعدی شروع میکنم که تحویلش اوایل شهریور هست

Last edited:

aidin619

Registered User
لایک‌ها
112
راستش میخواستم h105 سفارش بدم.فقط ببینم تا 3-4 روز دیگه پولم جور میشه اگه شد و قسمت بود حتما سفارش میدم.

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
دوستان عزیز درخواستی دارم ازتون :

لطفا کالاهایی که از ما خریداری کردید و از خریدتون راضی هستید تو سایت لاگین کنید ( اکانت بسازید ) و در بخش ریوییو اون کالا نظر خودتون بیان کنید ایا راضی هستید یا خیر

چون سایت 2 ماه بالا اوردم و خیلی از دوستان خارج از فروم از سایت ما بازدید میکنن و به روند کار اشنایی ندارن در واقع تا خریدی نکنن اعتماد ندارن ( البته تعدادی ... )

ممنون میشم تو سایت فیدبک بزارید , تشکر

SALEK96

Registered User
لایک‌ها
29
سلام دوست عزیز خسته نباشید یه قیمت میخواستم اگه اینا رو برام وارد کونی هرکودوم جدا قیمتش چقدر میشه
گوشی هستن
[URL='http://www.mobile.ir/phones/specifications-37217-lenovo-s820.aspx']Lenovo S820 [/URL]
Lenovo P780
[URL='http://www.mobile.ir/phones/specifications-37219-lenovo-s920.aspx'] [URL='http://www.mobile.ir/phones/specifications-37219-lenovo-s920.aspx']Lenovo S920
[URL='http://www.mobile.ir/phones/specifications-37338-lenovo-s930.aspx']Lenovo S930
[/URL][/URL][/URL]
اگه قیمت شون خوب بود حتما یکی رو سفارش میدم

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455

meysam300

Registered User
لایک‌ها
17
سلام موتو جی تک سیم 16 گیگ میتونید جور کنید>؟:rolleyes:

arsalan16

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام مانیتور
ASUS PB287Q ULTRA HD 4K 28" موجود ندارین

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
مادربرد ها با 1 سال گارانتی ( شرایط پست اول )

اخرین روز دریافت سفارشات !!!

Asrock Fatal1ty Z97X Killer
780 تومن

Asus Z97 Deluxe
1.050.000

Asus Maximus VII Ranger
790

Asus Maximus VII Hero
950.000

Asus Sabertoth Mark 1 Z97
1.050.000

Asus Maximus VII Gene
950.000

+
+
+

تعدادی از اجناس داخل سایت PCMAXHW.COM برای سفارش

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
دوستان هر قطعه ای مد نظرتون هست در صورتی که قیمت پایینتر سراغ دارید سورس قیمت معرفی کنید پایینتر تقدیمتون میکنم

zombiela

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایتتون خوبه اما خداییش یک موشکلی داره اونم قیمت نجومی کیسهاتون هست.خرید شما به درهم و دلار هست اما سودتان دو برابر قیمت اصلی هست حتی به یورو هم سودتون تقریبن دو برابر هست.مردم قیمت برا شون مهمه درسته که بهترین جنس هست اما خیلیها پول براشون ارزش داره.قیمت رو بیارید پایین تا ببینید جقدر سریع فروش میره و به فکر سایتتون هم باشین کامل باشه با درگاه پرداخت انلاین اعتماد هم بیشتر میشه.

vrp_vahid

Registered User
لایک‌ها
24
سلام
شما از آمازون میتونین پیراهن تیم آلمان رو هم خریداری کنین ؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سایتتون خوبه اما خداییش یک موشکلی داره اونم قیمت نجومی کیسهاتون هست.خرید شما به درهم و دلار هست اما سودتان دو برابر قیمت اصلی هست حتی به یورو هم سودتون تقریبن دو برابر هست.مردم قیمت برا شون مهمه درسته که بهترین جنس هست اما خیلیها پول براشون ارزش داره.قیمت رو بیارید پایین تا ببینید جقدر سریع فروش میره و به فکر سایتتون هم باشین کامل باشه با درگاه پرداخت انلاین اعتماد هم بیشتر میشه.

وقت بخیر

صدای دهل از دور خوش است...... متاسفانه بارها و بارها توضیح دادم و این کم اطلاعاتی کاربرا هست که منو بیشتر از همه اذیت میکنه , شمایی که با قاطعیت از قیمت صحبت میکنی و تمام روند کار مارو زیر سوال بردی ایا در توانت هست هر کدوم از کیس هایی که تو سایت هست 50 تا 100 تومن پایینتر از قیمت خودم بیارید ؟ ماباقی اون سود 2 برابر هم مال خودتون !

پ.ن : پروسه فارسی سازی سایت + کم و کسری ها هم داره انجام میشه تا اخر این هفته تمومه

zombiela

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه کیس رو نمیشه به راحتی اورد اگه میشد که اصلن این forum شها رو نمی خواندم.اما من هم یک ادم از پشت کوه امده هم نیستم و جنسها رو به خوبی میشناهم تا حالا دو بار از المان خودم یک چمدان قطعات کامپیوتر که محصولات be quiet.aerocool.steelseries. بود اوردم بدون یک ریال پول گمرک. اینو گفتم که بدانید من از اوناش نیستم.اما در کول خوب بفروشین....

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
نه کیس رو نمیشه به راحتی اورد اگه میشد که اصلن این forum شها رو نمی خواندم.اما من هم یک ادم از پشت کوه امده هم نیستم و جنسها رو به خوبی میشناهم تا حالا دو بار از المان خودم یک چمدان قطعات کامپیوتر که محصولات be quiet.aerocool.steelseries. بود اوردم بدون یک ریال پول گمرک. اینو گفتم که بدانید من از اوناش نیستم.اما در کول خوب بفروشین....

دوست عزیز لطفا یه بار دیگه پست اول خودتون با جوابی که دادم بخونید ببینید چی نوشتم !

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,892
با اجازه ی اقای اشوری .
شما که اینقد ادعا داریدذ لطف کنین بیارید ما هم استقبال میبکنیم :) اگه کمتر از قیمتهای اقای اشوری باش .
من نمیدونم شما پشت کوهی هستین یا پشت کوهی نیستین به منم ربطی نداره اما اطلاعاتتون بسیار کمه عزیزم مثلا کیس 900 دی کورسیر یمتش اگه بیارن بقیه صد در صد بالای 2 تومنه میتونین از وارد کننده های دیگه بپرسید انما الان بهترین کیس با وجود وزن 26 الی 27 کیلو 1800 دارن میدن اقای اشوری
شاید شما خیلی کیسهای مرغوب ندیدی و اکثرا از کیسهای 100 تومنی استفاده کردید فک کردید ایتنا هم مثل اوناست .
هانی جان ببخشین دخالت کردم :)

aidin619

Registered User
لایک‌ها
112
سلام
یک عدد CORSAIR HYDRO SERIES H105 EXTREME LIQUID COOLING سفارش داده شد.
انشاالا فردا پول به حسابشون واریز میشه.
راستی گفتید حدودا کی بدستمون میرسه؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام
یک عدد CORSAIR HYDRO SERIES H105 EXTREME LIQUID COOLING سفارش داده شد.
انشاالا فردا پول به حسابشون واریز میشه.
راستی گفتید حدودا کی بدستمون میرسه؟

درود بر شما

در واقع امشب سفارشات میبندم که فردا صبح پول حواله کنم , از فردا تا 2 هفته بعدش تحویل میدم

بالا