• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معتبر ترین و قدیمی ترین وارد کننده سخت افزار در پرشین تولز - WWW.PCMAXHW.COM

soroosh_cz

Registered User
لایک‌ها
1,153

nry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
Last edited:

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455

درود بر شما

مورد 3 فقط هست
COOLER MASTER SILENT PRO M2 1500W

AX1500i موجود نیست تولیدش خیلی کم بوده

ولی AX1200i الان موجود دارم فوری تقدیمتون میکنم

• Like
Reactions: nry

nry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
در مورد پاور هنوز به نتیجه نرسیدم. فکر میکنید کدوم یکی رو شما بتونید گیر بیارید و قیمتش رو البته اطلاع بدید تا تصمیم نهایی رو بتونم بگیرم؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
قیمت حدودی M.2 SSD ها چقدره؟
در ظرفیت های مختلف؟
مثلا
http://www.amazon.com/MyDigitalSSD-Super-Cache-Solid-State/dp/B00EZ2E8NO

128گیگش
یا 64گیگش
قیمتش که خوبه به نظر.

فردا یه اس ام اس به گوشیم بفرستید جهت یاداوری اس اس دی های ام ساتا تا موجودی چک کنم دوباره

در مورد پاور هنوز به نتیجه نرسیدم. فکر میکنید کدوم یکی رو شما بتونید گیر بیارید و قیمتش رو البته اطلاع بدید تا تصمیم نهایی رو بتونم بگیرم؟

پیشنهاد من AX1200i هست که راندمان بالاتری داره نسبت به بقیه 80Plus Platinum هست

• Like

nry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
خودم هم نظرم 1200 کورسیر دوست عزیز.ولی خب شاید در اینده کم بیارم.بهرحال اگه براتون امکانش هست قیمت سفارشی پاورهایی که عرض کردم رو هم بفرمایید.

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
خودم هم نظرم 1200 کورسیر دوست عزیز.ولی خب شاید در اینده کم بیارم.بهرحال اگه براتون امکانش هست قیمت سفارشی پاورهایی که عرض کردم رو هم بفرمایید.

فقط مورد سوم موجوده + AX1200i + باقی مدل های تو سایت
http://pcmaxhw.com/index.php?route=product/category&path=95&page=2

AX1500i هم دوباره چک میکنم ( تا چند روز پیش که موجود نبود ) مورد 7 هم فردا

• Like

momo000000

Registered User
لایک‌ها
385
با سلام دوباره
ببخشید M2 SSD با M sata ها فرق دارن و به شدت خریدشون قابل توجیه هست دوست گرامی Msata ها مشکلاتی داشتن که در M2 SSD ها رفع شدن
برای نمونه
این 2 مورد هست که مورد اولی خیلی عالی هست و مورد دومی قیمت فوق العادی داره و با توجه به ورود مین های Z97 , H97 که اکثراً از M2 پشتیبانی میکنند فکر میکنم با یخورده تبلیغات راجع به M2 فروش خوبی هم خواهد داشت چون خیلی ها اصلاً نمیدون یه همچین چیزهایی وجود داره و از مزیت هاش خبر ندارن (فقط M2 نه MSATA)
http://www.amazon.com/Plextor-Serie..._sbs_pc_5?ie=UTF8&refRID=1XX2J045P52PW7EMRRPB
http://www.amazon.com/Transcend-MTS..._sbs_pc_6?ie=UTF8&refRID=1XX2J045P52PW7EMRRPB

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
با سلام دوباره
ببخشید M2 SSD با M sata ها فرق دارن و به شدت خریدشون قابل توجیه هست دوست گرامی Msata ها مشکلاتی داشتن که در M2 SSD ها رفع شدن
برای نمونه
این 2 مورد هست که مورد اولی خیلی عالی هست و مورد دومی قیمت فوق العادی داره و با توجه به ورود مین های Z97 , H97 که اکثراً از M2 پشتیبانی میکنند فکر میکنم با یخورده تبلیغات راجع به M2 فروش خوبی هم خواهد داشت چون خیلی ها اصلاً نمیدون یه همچین چیزهایی وجود داره و از مزیت هاش خبر ندارن (فقط M2 نه MSATA)
http://www.amazon.com/Plextor-Serie..._sbs_pc_5?ie=UTF8&refRID=1XX2J045P52PW7EMRRPB
http://www.amazon.com/Transcend-MTS..._sbs_pc_6?ie=UTF8&refRID=1XX2J045P52PW7EMRRPB

درود بر شما

بله درسته لیست گرفتم چند مدل از کروشال موجوده M500 , M550 تا شب تو سایت لیست میکنم

m343

Registered User
لایک‌ها
356
گرامی جسارت نباشه ولی 1200i زمانی کم میاره که شما 3 کارت به بالا SLI یا کراس فایر کنید اونم کارتهای HighEnd
برای خرید پاورهایی مثل گرین اکثر خریدارها حداقل 200 وات بیشتر حساب میکنن اما برای سری پلاتینیوم اونم بهترین مدل چون سیستم شما قاعدتا همیشه که درحالت لود نیست تا 80 وات اضافه حساب کنید کافیه
بنده الان 2عدد گرافیک 760 کنارهم گذاشتم در حالت لود 580 وات مصرف دارم (پاور AX760I )
مگر اینکه گرافیک های R9 295X بخواین کراس کنید یا سی تایتان ها ...
دخالت بنده رو ببخشید

nry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
گرامی جسارت نباشه ولی 1200i زمانی کم میاره که شما 3 کارت به بالا SLI یا کراس فایر کنید اونم کارتهای HighEnd
برای خرید پاورهایی مثل گرین اکثر خریدارها حداقل 200 وات بیشتر حساب میکنن اما برای سری پلاتینیوم اونم بهترین مدل چون سیستم شما قاعدتا همیشه که درحالت لود نیست تا 80 وات اضافه حساب کنید کافیه
بنده الان 2عدد گرافیک 760 کنارهم گذاشتم در حالت لود 580 وات مصرف دارم (پاور AX760I )
مگر اینکه گرافیک های R9 295X بخواین کراس کنید یا سی تایتان ها ...
دخالت بنده رو ببخشید
ممنون از توجهتون دوست عزیز.
آقای آشوری تا حدی در جریان روند انتخاب و خرید قطعات بنده هستند
این سیستم رو صرفا برای کار و رندر مکس و وی ری خورد خورد دارم جمع میکنم.دوازده سال با سیستم های معمولی درس خوندمو کار کردم که حاصلش الان چشم عینکی و کمر درد و هر دفعه انتظار واسه اتمام یک رندر و ارسال به کارفرما. فعلا که اینو مینویسم یه amd پیزوری دارم با gt 9800 zotac و 8 گیگ رم که صدای فنش همش توی گوشمه با 12 ساعت کار پشت سیستم.حالا دارم هرچی در میارم میریزم توی این سیستم جدید تا گلوگاهی به اسم سیستم توی کار نداشته باشم.
در حال حاضر یک عدد مین Asus Z9PE-D8 WS دارم که قطعا خودتون میدونید در چه حالت یک نفر میره سراغ این سری از مادربردها.(دقیقا یک مین گشنه است که هرچی بریزی توش بازم کمشه)
کیس Corsair Obsidian 900D رو سفارش دادم آقای آشوری زحمتشو بکشه
احتمال استفاده از دوتا سی پی یو Intel Xeon E5 2687W v2 در این مین قطعیه
احتمال استفاده از 4 تا اس اس دی در حالت رید و دوتا هارد دیگه در این مین قطعیه
احتمال استفاده از 4 تا گرافیک gt 780ti با برند ایسوس یا گیگا در حالت اورکلاک در این مین 90%. و احتمال استفاده از یک عدد تایتان بلک و سه تا از کارتهایی که قبل گفتم هم هست.تاجایی که تحقیق کردم هر کدوم از این کارتها در حالت لود 400-500 وات مصرف دارند.
احتمال استفاده از دو عدد کولر Corsair Hydro H110 هم قطعیه
8 تا ماژول رم دارم که همشون پر میشه
بنابراین احتمال استفاده از دو عدد منبع تغذیه Corsair AX1200i رو هم توی اون کیس دیدم که هنوز تصمیم نگرفتم.
با این توضیحات بنده بنظر شما نباید نگران پاور باشم؟؟

Last edited:

babak.y

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
پاور 700 یا 750 از کولر مستر و کیس elite 341 رو دارید؟
ممنون

m343

Registered User
لایک‌ها
356
ممنون از توجهتون دوست عزیز.
آقای آشوری تا حدی در جریان روند انتخاب و خرید قطعات بنده هستند
این سیستم رو صرفا برای کار و رندر مکس و وی ری خورد خورد دارم جمع میکنم.دوازده سال با سیستم های معمولی درس خوندمو کار کردم که حاصلش الان چشم عینکی و کمر درد و هر دفعه انتظار واسه اتمام یک رندر و ارسال به کارفرما. فعلا که اینو مینویسم یه amd پیزوری دارم با gt 9800 zotac و 8 گیگ رم که صدای فنش همش توی گوشمه با 12 ساعت کار پشت سیستم.حالا دارم هرچی در میارم میریزم توی این سیستم جدید تا گلوگاهی به اسم سیستم توی کار نداشته باشم.
در حال حاضر یک عدد مین Asus Z9PE-D8 WS دارم که قطعا خودتون میدونید در چه حالت یک نفر میره سراغ این سری از مادربردها.(دقیقا یک مین گشنه است که هرچی بریزی توش بازم کمشه)
کیس Corsair Obsidian 900D رو سفارش دادم آقای آشوری زحمتشو بکشه
احتمال استفاده از دوتا سی پی یو Intel Xeon E5 2687W v2 در این مین قطعیه
احتمال استفاده از 4 تا اس اس دی در حالت رید و دوتا هارد دیگه در این مین قطعیه
احتمال استفاده از 4 تا گرافیک gt 780ti با برند ایسوس یا گیگا در حالت اورکلاک در این مین 90%. و احتمال استفاده از یک عدد تایتان بلک و سه تا از کارتهایی که قبل گفتم هم هست.تاجایی که تحقیق کردم هر کدوم از این کارتها در حالت لود 400-500 وات مصرف دارند.
احتمال استفاده از دو عدد کولر Corsair Hydro H110 هم قطعیه
8 تا ماژول رم دارم که همشون پر میشه
بنابراین احتمال استفاده از دو عدد منبع تغذیه Corsair AX1200i رو هم توی اون کیس دیدم که هنوز تصمیم نگرفتم.
با این توضیحات بنده بنظر شما نباید نگران پاور باشم؟؟
دوست عزیز میشه بپرسم این سیستم رو از چه کسی مشاوره گرفتید ؟
سوکت ورک استیشن خوبیه و پردازنده ها هم در حالت لود فکر کنم 2 عدد حدود 380-420 وات مصرف داره
خود کیس به همراه ssd ها و واترکولینگ و LED هم حدود حداقل 90-150 وات
اصولا شما نمیتونید تایتان رو کنار 780 ببندید
(2عدد تایتان بلک یا 3 عدد SLI برای رندرگیری بهتره ) کارت R9 295X هم گزینه خوبیه ...
مصرف 780TI حدود 380 وات و TITAN BLACK حدود 385 وات هست پس از لحاظ مصرف به صرفه تره اما هزینه جای خود
ولی با این حساب ریسک نکنید و همون AX1500I بگیرید (میشه از 2 عدد پاور کنار هم استفاده کرد ولی باید تحقیق کنید و بنده اطلاع کاملی ندارم)

کمی مشاوره در مورد خرید این سیستم خیلی کمکتون میکنه
http://www.bit-tech.net/hardware/graphics/2014/02/26/nvidia-geforce-gtx-titan-black-review/8

Skill_Master

Registered User
لایک‌ها
366
firepro w7000 قیمت چند درمیاد سفارشی بیارین؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455

وقت بخیر

فعلا موجود نیست

سلام
پاور 700 یا 750 از کولر مستر و کیس elite 341 رو دارید؟
ممنون

وقت بخیر

750 وات فقط Corsair موجوده , کیس موجود نیست

CORSAIR CX750 80 PLUS

spear

Registered User
لایک‌ها
649
سلام .
اقای اشوری 4790k موجود هست هنوز؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام .
اقای اشوری 4790k موجود هست هنوز؟

وقت بخیر

موجود بود ولی دیر اقدام کردید چون الان سفارش نمیگیرم

میتونید صبر کنید تا یک هفته 10 روز دیگه که اجناس بچه ها رو تحویل دادم بعدش دوباره سفارش میگیرم براتون میارم ( از این به بعد سعی میکنم سریع سفارش بگیرم و سریع هم تحویل بدم )

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
دوستان 1 دستگاه گوشی : Motorola Moto G 16GB Dual Sim اکبند موجوده قیمت 740 تومن

بالا