• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25

فقط یه مسئله شما باید برنامه Recover my file رو داشته باشد البته فکر می کنم باید کرک شدش رو داشته باشد تا بتونید استفاده کنید حالا اگر این برنامه و کرکش رو پیدا کردید که کار باهاش خیلی ساده است اگر نشد بگید من ببینم می تونم کرکش رو پیدا کنم براتون بفرستم:lol:​

کرک نداره فقط کی گن داره
خواستی بگو من ورژن RecoverMyFiles-v3.98.5077 رو دارم;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
این یه مقاله از طرف سایت خودتون ، تقدیم به شما:

http://www.zirnevis.com/content/view/15/38

ببخشید اگه یکم قدیمی!:blush:

سایت مال شماست.کمک کنیم با هم تا مقالات بهتری و جدید تری نوشته شوند.

دوستان انیمیشنی! به کمک شما نیاز داریم.

دوست عزيز متخصصامون الان موقع امتحاناي دانشگاهشونه!خودم تاپيكم يه نموره خلوته!;)

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهر اگه مشکل فقط 2 گیگ هستش. بهترین کار با توجه به سرعت شما دانلود دوباره هستش.recovery کلی دردسر داره

Jini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
باز من چند روز گرفتار بودم همه خبرهاي خوبو از دست دادم.
فكر كنم توي تاخير داشتن ركورد تازه رو به ثبت رسوندم:D :blush:
به خواهر فريدا و خواهر پانتي عزيزم و همچنين برادر دنيل صميمانه تبريك مي گم و از زحماتي كه مي كشن قلبا قدرداني مي كنم:happy:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
حالا یه خبر خوش هم برای دوستاران سری Evangelion که فیلم جدیدش با نام Rebuild of Evangelion در حال ساخته و برای یه Live Action هم در نظر گرفتند:D
این عکس ظاهرا مال فیلم جدیده شه ولی مطمئن نیستم:f34r: :blink:

62rho1x.jpg

juddy

Registered User
لایک‌ها
0
من همين الان قسمت اول بابا لنگ دراز رو دانلود کردم و ديدم. کلی ياده قديما کردم گفتم بد نيست چندتا عکس و ... ازش بزارم.
اسمه اصلی اين سريال[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Watashi no Ashinaga Ojisan[/FONT] است که در ساله 1990 ساخته شد. يه فيلم ديگه هم از روش تو ساله 1976 ساخته شده بود که فکر نکنم هيچ کدوممون ديده باشيمش.
warashi= I
قيد مالکيت = no
watashi no = my
ashinaga=long leg
oji=daddy
برای احترام آورده می شود = san
اينم آموزش ژاپنی :p

الان که داشتم نگام ميکردم ديدم آهنگ اولشو کاملنTV ما عوض کرده بود ولی آهنگ آخر رو فقط موسيقی متنشو پخش کرده بودن.
Opening Theme: "Growing Up" by Mitsuko Horie
Ending Theme: "Kimi no Kaze" by Mitsuko Horie

اينم عکس خانم Mitsuko Horie که هم خواننده آهنگ های اين سريال بودن و هم به جای خوده جودی صحبت ميکردن:

اينم کليپ آهنگ اول (توي توربو آپلود بايد 30-40 سانيه صبر کنيد تا وسط های سفهه لينک دانلود رو بهتون بده). فايل wmv است و تو media player ميتونين نگاه کنين:

http://d.turboupload.com/d/751933/longlegs.wmv.html

يه چيزی بگم؟ ژاپنيش خيلی قشنگ تر از فارسيشه، با اينکه دوبلر های ما يکی از بهترين ها تو دنيان ولی بازم نميتونن نوع بيان ژاپنی رو درست پياده کنن. :(

راستی کيا کتاب "دشمن عزيز" Dear Enemy ادامه بابا لنگ دراز رو خوندن؟

دشمن عزیز؟من حتی اسمشم نشنیده بودم از کجا میشه تهیه کرد؟ترجمه شده؟

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام به همگی

خوب من يه قيبت 1-2 داشتم:p. راستش رفته بودم ونکوور دوباره دنبال ويزا! :wacko: ولی اينبار ديگه مثل دفعه پيش نبود کاملن مجهز رفته بودم :Dهر چی گفت يه کپی گزاشتم جلوی سفير!:D ولی بازم آخرش گفت ايرانی هستی باز الان نميتونم بهت ويزا بدم يکی 2 روز طول ميکشه :(منم پاس و پاکت پست دادم دستش گفتم دستت درد نکنه هر وقت آماده شد بفرست بياد من حوصله دوباره اومدن تا ونکوور رو ندارم.:lol::p

خلاسه کلی پر رو بازی در آوردم:blush: جالبيش هم به اين بود که همون سفير دفعه پيشی بود که باهام مصاحبه کرده بود.:blink: تا من و مامانم رفتيم جلو گفت شما قبلاً اينجا نبودين؟:blink::blink::blink: عجب حافظه اي!:blink: من که تا نگفته بود يادم نيوفتاده بود!:p

خلاصه اين از ماجرای ويزا گرفتن. جاتون خالی بعدش رفتيم يه کم گردش تو استنلی پارک ونکوور و بعدش هم برادرم پيشنهاد داد که بريم ويسلر whistler رو ببينيم که البته چون دور بود نتونستيم زياد اونجا بمونيم و فقط يه نگاهی کرديم آخره شب هم نزديک بود کشتی آخر رو از دست بديم اونجا موندگار شيم:wacko:. حالا کلی عکس گرفتم که الان براتون آپلود ميکنم ، ببينين;).

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
منم جلد دو بابا لنگدراز خوندم!جالبه!;)
راستي اين بلك كتم قشنگه !جزوئ اونايي كه تو نگاه اول خوشت نمياد ولي دوسه قسمتي نگاه مي كنه جالب مي شه!تو مايه هاي كابو يزه!گفتم كابويز من برم نگاه كنم بيام اخرشو برا سيمور تعريف كنم!;)

پ .ن :ما نگران سلامتي ملكمونيم !سيگار برا سلامتيتون ضرر داره!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
كمي SPOIL
يك پيشي خفني به اسم بلك كت
66.gif
ماموريت داشت يه دختر بچه رو كه در واقع يه سلاح بيو تگنولو‍ژي بو بكشه!ولي يه جنتلمن فقيري قانعش مي كنه مكه اين دختره فقط قرباي و نازه و ملوسه و.. گربه داستان ما هم مثل هر پيشي با وجدان ديگه اي منصرف مي شه و البته تحت تاثير يه خانم گربه نازو فرزانه !
s_m_01_11234_01_02.gif
بلك كت كه از طرف سازمانش تحت تعقيب قرا مي گيره عاشق اين خانم گربه هست ولي همكار بلك كت كه يه مرد با گل رز سرخه عاشقش مي شه
minichat3.gif
و خوب اين مثلث عشقي باعث دردسر هايي برا قهرمان ما ميشه!
نقطه ضعف اين كارتون يه نموره لوس بازي كه اضافه شده!در واقع نتونسته اين چشم گنده شدن رو تو همه انميشنها هستو به خوبي سامانم بده و در نگاه اول جالب به نظر نميرسه!!

dreamsboy

Registered User
لایک‌ها
0
خوب بعد از مدتها تنها یک چیز میتونه باعث بشه تا دوباره پستی زده بشه!برخورد با یک ایده خوب!!
تصورش رو بکنید یک روزی ویروسهای کامپیوتری به دنیای واقعی راه پیدا کنند و صدالبته با فرض توانایی تطبیق با دنیای واقعی انسانها رو آلوده کنند.تصور چگونگی انتشار اونها و راههای مقابله با اونها و حوادثی که در پی این اتفاقات رخ میده به اندازه کافی برای هر دهن کنجکاوی میتونه جذاب باشه.آمیخته شدن دنیایی واقعی با محیطی مجازی از زاویه دید این انیمه به نظر من ایده ایه بسیار خلاقانه.

Dennou Coil

4ky18py.jpg

OP Theme
prism by Ikeda Ayako

PRISM
(17.6MB)

4lj5ern.jpg
5x3nrpk.jpg
5yj9zwn.jpg

ED Theme
Sora no Kakera by Ikeda Ayako

SNK
(20MB)
6gvnzbr.jpg

dreamsboy

Registered User
لایک‌ها
0

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
Whistler

map.gif

و اما يه کم از ويسلر براتون بگم. حتماً ميدونين که ويسلر شهری هست که قراره المپيک زمستونی 2010 توش برگزار بشه :D و از الان کلی سر و صدا راه افتاده و دولت کانادا هم کلی به تکاپو افتاده که از الان همه چيز رو سر و سامون بده.:p

همونطور که دارين ميبينين ويسلر در نزديکی ونکوور هست و با ماشين 2-3 ساعت طول کشيد تا برسيم اونجا. جاده اين مسير خيی قشنگ بود چون تماما از کنار اقيانوس رد ميشه.:)

اين جاده قبلاً 2 بانده بوده که الان دولت کانادا 10 ميليارد دلار رو اختصاص داده به پهن کردن اين جاده و دارن يه اتوبان 4 بانده درست ميکنن. قسمتيش تموم شده و بقيه جاها هم تمام راه در حال درست کردن جاده بودن!:blink:

و اما خوده شهر ويسلر شهر کوچکی هست که فقط توش يا هتل ميبينين يا کلبه و خونه شخصی و واقعاً جای از ما بهتران بود. :( اين نقطه کانادا به گرون ترين جای کانادا معروف هست و هوش از سر آدم ميبرد! اين موقع سال که ما با يه تيشرت هم گرم مون بود همه يه چون اسکی رو کولشون بود و داشتن ميرفتن بالا که اسکی کنن!:blink::(

حالا چرا اينقدر پيست های اسکی اينجا معروفه؟ چون کاملن قابل مقايسه با پيست های اسکی سوييس هست و از وسط درخت های کاج رد ميشين.:D

whistler_map.jpg

اينم عکس های مسير برگشتن ;) يکيش اين دست جاده هست اون يکی اون دست:

اينم چند تا عکس از hourseshow bay که ما سوارا کشتی شديم که بر گرديم خونه. اين اولين باری که من از اين مسير بر ميگشتم به جزيره. اينم مسير قشنگی بود:happy::

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
ٌWhistler در ضمن از یه جهت دیگه هم معروفه.. میدونید که ماکروسافت کد نیم محصولات اینده اش رو همین اطراف . نزدیکی های این کوهستان انتخاب میکنه.. این منطقه اسم رمز ویندوز XP بود..
6.gif

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز می خوام یه سریال دیگر رو معرفی کنم که بدرد ورزش دوستان(عاشقان بوکس)می خوره
اول از همه اسم فیلم
Fighting Spirit
که البته به زبان دیگر
Hajime no Ippo
ab-fighting.jpg

این سریال 76 قسمت داره که بد نیست این رو هم ببیند​
Seen in part or in whole by 815 users, rank: #378
Median rating: Excellent
Arithmetic mean: 8.6484 (Excellent-.35), std. dev.: 1.8372, rank: #94
Weighted mean: 8.602 (Excellent-.39), rank: #89
Bayesian estimate: 8.55779 (Excellent-.44), rank: #33​

اما ماجراش در مورد یه پسر دانش آموز هست که در یه زد وخورد توسط یه بوکسر جان سالم بدر میبره و بعد از اون متوجه علاقش به بوکس میشه و ...

می تونید تریلرش رو از سایت اصلیش ببیند
http://www.fightingspiritdvd.com/ipo1_content.htm
l

ghayour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز متخصصامون الان موقع امتحاناي دانشگاهشونه!خودم تاپيكم يه نموره خلوته!;)

برادر ،من دعوت کردم تا با ما همکاری کنید.وگرنه اصلا شلوغی تاپیک یا خلوتیش مهم نیست.

چون شما در انیمیشن وارد هستید ازتون این خواهش رو کردم.تا با سایت همکاری کنید.

بالا