• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
چی رو داری ميگی برادر؟ :blink: من متوجه نشدم!:(

خواهر جان ...اگر شما و برادر ميثم نبودين به شدت احساس غربت ميكردم !!! نميدونم چرا نميتونم توي اسپويل چيزي بنويسم :blink: هر وقت مينويسم توي صفحه اصلي نشون داده نميشه ولي توي تگهاي پست هستش !‌

تو صفحه قبل پرسيده بودم كه اون صحنه مبارزه ايچيگو با رنجي واقعي بود يا تمرين ؟ :p همونجا كه جفتشون بانكايي كرده بودن .... بعد جريانش چي بود كه ايچيگو از بانكايي يه هو هالو شد :blink: بانكايي قدرت روحي خيلي بالائي ميخواد كار هر كسي نيست يعني هالوي وجودش اينقدر قوي بود كه تونست بانكايي شو بشكونه :hmm:

اصولا تو كف موندن چيز خوبي نيست ! فضولي و عجله هم چيزاي خوبي نيستن ....

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
یه اتفاقی افتاده ..چندروزی نمیتونم بیام و سفارش چنتا از دوستان هم تقریبا اماده بود ، که فرستادنش چند روز عقب میفته. یه مدت فضای خونه باید تغییر بدیم . اگر کسی سفارش جدیدی داره برای هفته دیگه میفته
خلاصه ببخشد
این پست را بعدا پاک میکنم.

عجب اول شينوبي بعد هارد كامپيوتر استاد كاكا شي !حالا هم جناب لرد! تازه منم مادر بردم سوخته دادمش تعمير الانم با كامپيو تر يدكم كار مي كنم!صددر صد دست ساكوراي خون اشام پشت اين توطئه هاست!:rolleyes:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
[Order]​_DGray-man​_-​_31​_[E0FA7819].avi
[Order]​_DGray-man​_-​_31​_[0828B47D].mp4

untitled%7E3.JPG

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
نميدونم چرا نميتونم توي اسپويل چيزي بنويسم :blink: هر وقت مينويسم توي صفحه اصلي نشون داده نميشه ولي توي تگهاي پست هستش !.

چرا چه مشگلی داری؟:eek::blink: اول نوشته اي که ميخوای spoil بشه رو select کن . بعد ازت يه اسم ميخواد. هر چی دلت خواست بده: acb و همين.:D پستت رو بفرست بايد spoil بشه ;)
تو صفحه قبل پرسيده بودم كه اون صحنه مبارزه ايچيگو با رنجي واقعي بود يا تمرين ؟ :p همونجا كه جفتشون بانكايي كرده بودن ....
مال کدوم قسمت رو ميگی؟ :eek:
بعد جريانش چي بود كه ايچيگو از بانكايي يه هو هالو شد :blink: بانكايي قدرت روحي خيلي بالائي ميخواد كار هر كسي نيست يعني هالوي وجودش اينقدر قوي بود كه تونست بانكايي شو بشكونه :hmm:
اوه... اين ماجراش طولانيه:D، همين قسمت پيش داشت نشون ميداد که ماجراش چيه!;) ولی آره درست فهميدی، هالوی ايچيگو از بانکايش هم قوی تره!:blink::cool:

ghayour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی دوست نداره برای نوشتن مقاله پول بگیره!یعنی جایزه

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خوب همین جا یه بار دیگه از خواهر فریدا برای پیشنهادشون و برادر دنیل که زحمت کشیدن برام فرستادنش تشکر میکنم!
خواهش :happy:
چرا بعضی جاها تو زیرنویس حرف L و R با هم عوض میشد؟
همون طوري که خودت گفتی هست. اولاً که تو الفبای ژاپنی يا مسلن تو ديکشنری اصلاً حرفی به اسم L وجود نداره و هر L و R ي که وجود داره با R نوشته ميشه ولی همه L تلفظ ميشن. اين خلاصه اين قضيه هست;)

يعنی درستش از نظر نوشتاری اينه که بايد با R نوشته شن (Winry) ولی L تلفظ شن (وينلی) :D

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
چرا تاپیک خوابیده؟ بچه ها کجان پس؟
hanghead.gif

من چند وقته کارتون ندیدم حرفی ندارم، شماها که می بینین چرا نمیاین پست بزنین؟
hanghead.gif

//

راستی بابک تسلیت به خاطر از دست رفتن هاردت ... واقعۀ بس غم انگیزی بود
164.gif

چرا از وقتی بلیچ رو بهت دادم کم پیدا شدی ... دیگه بهت کارتون نمیدما
121fs725372.gif

//

من همچنان در حال دیدن Meteor Garden هستم ... نمی دونم چرا تموم نمیشه . خسته شدم
Count_Sheep.gif

اون وقت می گین چرا از سریال های چینی خوشت نمیاد. خدای کش دادن هستن این چینیا. البته این فقط یه دلیلشه که خوشم نمیاد ازشون
4869.gif

mgkr.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
ا ... يادم رفت بگم:blink::D

امروز ديدم پست بسته آورد، مونده بودم اين يکی ديگه چيه :blink: که ديدم البرز slam dunk, hana yori dango و planetes رو برام فرستاده:D. خوشحال شدين؟ :)

planetes1lg.jpg

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
اساتید بزرگ Wonderful Days رو دان کرده بودم چند وقت پیش دیدم یه سری دیگه هم ازش دارن شایدم البته اسمش متفاوت باشه.. کسی لینکی از ادامش یا سری دومش دیده؟

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
شخصيت ساكورا و خان تو بليچ بي نهايت شبيه همن هردوتا كاراكتر در مجموع كاري نمي كنن!(تو چهارصد قسمت شكست دادن يه نينجاي درجه دو در حالي كه نقش اصلي داشته باشي هيچي حساب مي شه!) اصلا همين خرس عروسكي هم اگه چهار صد پونصد قسمت به اندازه ساكورا نقش بهش مي دادن و ميتونست هي بزنه تو سر ايچيكو مي تونست ازينم شكست بده!بطور كلي بايد گفت شخصيت ساكورا قرار بوده يك شخصيت كمد ي باشه (البته اينكه ناراتو رو مي زنه اصلا جالب نيست!)

haruno-sakura.jpg

74255_859375.jpg

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
چرا تاپیک خوابیده؟ بچه ها کجان پس؟
hanghead.gif

من چند وقته کارتون ندیدم حرفی ندارم، شماها که می بینین چرا نمیاین پست بزنین؟
hanghead.gif

//

راستی بابک تسلیت به خاطر از دست رفتن هاردت ... واقعۀ بس غم انگیزی بود
164.gif

چرا از وقتی بلیچ رو بهت دادم کم پیدا شدی ... دیگه بهت کارتون نمیدما
121fs725372.gif

همه مشغول درس و مشق و انیمه هستند:happy:

Ok ، خودت میدونی که من تا انیمه ای رو 2-3 بار نبینم ( یعنی دیگه عادت شده ، حتی درس رو هم 2 بار حداقل میخونم) نمیتونم راجبش اظهار نظر کنم;) :happy:

خیلی ممنون ، دیروز تشیع جنازش بود ، با خاطرات 2.5 ساله ، خاکش کردم :wacko: :happy:

تهدید میکنی؟ :blink: بابا خودت میدونی جریان بلیچ چیه ;) ، خودشم هر وقت تونستم یه سری میزنم و چند تا پست میزارم ، بزار این امتحاناتم تموم بشه ، اونقدر پست میزنم ، خودت میای میگی بیا اینارو ببین برو چند روزی پیدات نشه :lol: :happy:

ا ... يادم رفت بگم:blink::D
امروز ديدم پست بسته آورد، مونده بودم اين يکی ديگه چيه :blink: که ديدم البرز slam dunk, hana yori dango و planetes رو برام فرستاده:D. خوشحال شدين؟ :)

خوش حال شدم؟ نفسم در نمیاد
241.gif
، آخه Slam Dunk یکی از انیمه های مورد علاقه من هستش ( توی Top 10 من قرار داره ) شما هم ببینید میفهمید چرا :lol:

حالا خواهر کی میفرستی؟:rolleyes:

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
ممنون ويلی جون :happy:
حسابی راست ميگی;). خوب تاپيک مون خوبه!:D

راستی امتحان جامع چطور شد آقای دکتر؟ :eek:

اون که یه هفته بعد از امتحان نتیجه ها اومدن و ما نیز رستگار گشتیم!
bubblesmiley.gif
(یعنی اینکه بالاخره فیزیوپات شدیم!
character0144.gif
)

این هفته قراره اولین امتحان دوره ی فیزیوپاتیمو بدم!
7091.gif

ويلي جان خوشنت چرا!باور كن دادگاه عادلانه حكم ميده مثل دادگاه ساكوراي خون اشام!;)
در مورد امتحانم بايد بگم امتحان از هالو هم بدتره!:(
اه! اه!دراین صورت که من یکی عمرا شرکت نمیکنم!
electricf.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
جدي؟ فريدا جان اين رو داري؟
Monster
ميشه اينها رو هم به ليست ارسالي ها اضافه كرد؟
فکر کنم 30-40 قسمتشو داشته باشم ولی کامل ندارم:(. حالا اگه وقت شه ميزنم. چون خيلی چيزا تو ليسته انتظار هست و من هم خيلی گرفتار شدم.:(:wacko:

راستی دستت از بابت spoil درد نکنه. خيلی خوب بود.:happy:;)

حالا يه سوال چرا پست تکراری زدی؟ :blink:چرا دوباره عکس quote کردی؟:eek: اون پست spoil تکراريتو اگه ميتونی حذف کن.;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اساتید بزرگ Wonderful Days رو دان کرده بودم چند وقت پیش دیدم یه سری دیگه هم ازش دارن شایدم البته اسمش متفاوت باشه.. کسی لینکی از ادامش یا سری دومش دیده؟
از کجا اين خبر رو شنيدی؟:blink: من چيزی به گوشم نخورده بود!:eek: الان هم تورنت ها رو چک کردم اگه با همون اسم های قديميش باشه چيزه جديدی در نيومده! :eek:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
فکر نمی کنم خیلی مشکلی باشه شما با برنامه ریکاوری می تونید همشو برگردونید من خودم هاردم اتفاقی فورمت شد اما باز تونیستم خیلی ها شو برگردونم ولی برای برادر کاکاشی دیگه کاری نمیشه کرد واقعا جای گریه کردن داره
نه اون ها هم همه بر باد رفت:f34r: چون هاردم کم بود recycle bin رو بستم يعنی حجمش ziro که در نتيجه هر چی delete شه ديگه داغش به دلم ميمونه!:(

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
Shinobi Is Back:D

بالا