• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
منم دیروز 2 تا از دی وی دیام باطل شد
257.gif

کاکاشی جون درکت میکنم
resent.gif

راستی از بروبچ هر کی داره انیمه جدید دان میکنه یا ادامه انیمه های قبلی رو میگیره یه سر به تاپیک مشارکت در دانلود بزنه و اعلام کنه چی داره دان میکنه
به قول فریدا دوباره کاری نشه
blush.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
در یک فقره سوزش هارد زحمات 2.5 سالم دود هوا شد
sad61.gif
( در نظر بگیرین تمام تحقیقات ، پروژه ها ، داونلود ها ، فیلمها و ... این 2.5 سال ( تقریبا 500 گیگ) حالا در نظر بگیرید دانلود انیمه تموم شده باشه و قسمت اول رو ببینید و دیگه نبینید ... خواهر فریدا میگم انگار این داون کردن منم تلسم شده ، هر وقت اومدم یه چیزی بگیرم یا بچه ها داشتند یا یه بلایی سرم اومده :blink: :( (پاپریکا و اونیکی رو تموم کرده بودم ها :( باز باید از اول شروع کنم :wacko: ) وای چقدر من بدبختم :(
دقيقاً درکت ميکنم:(، خودم هفته پيش نمی دونم کی هواسم نبوده زدم کل فلدر فصل 2 دکتر کويين رو پاک کردم!!!!!!.. :blink::eek::eek::eek::( باز خوبه تا قسمت 10 اينطور هاشو رايت کرده بودم ولی بقيه شو بايد از سر شروع کنم:wacko::(. راستی چرا يه ذره يه ذره که دان ميکنی رايت نميکنی:eek:. من اين بلا زياد سرم اومده بخاطر همين هر چند روز يه بار هاردمو خالی ميکنم.

به هر جهت تسليت ميگم ... :f34r:منو هم در غم خودت شريک بدون :(

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
دقيقاً درکت ميکنم:(، خودم هفته پيش نمی دونم کی هواسم نبوده زدم کل فلدر فصل 2 دکتر کويين رو پاک کردم!!!!!!.. :blink::eek::eek::eek::( باز خوبه تا قسمت 10 اينطور هاشو رايت کرده بودم ولی بقيه شو بايد از سر شروع کنم:wacko::(. راستی چرا يه ذره يه ذره که دان ميکنی رايت نميکنی:eek:. من اين بلا زياد سرم اومده بخاطر همين هر چند روز يه بار هاردمو خالی ميکنم.

باز مال شما Delete شده که قابل بازگردانی هست و نمیخواد دوباره داون بشه ، مال من بدبخت کلا دود شد.

خوب دیگه اشتباه خودم بود چون تقریبا 60 گیگ بکاپ داشتم ولی 440 گیگ رفت به امان خدا . خدا رحمتشون کنه.

خوب Lets cheer up :lol:

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
سلام به همه

وای که چقدر حالم بده
sad26.gif

sad61.gif
( در نظر بگیرین تمام تحقیقات ، پروژه ها ، داونلود ها ، فیلمها و ... این 2.5 سال ( تقریبا 500 گیگ) حالا در نظر بگیرید دانلود انیمه تموم شده باشه و قسمت اول رو ببینید و دیگه نبینید ... خواهر فریدا میگم انگار این داون کردن منم تلسم شده ، هر وقت اومدم یه چیزی بگیرم یا بچه ها داشتند یا یه بلایی سرم اومده :blink: :( (پاپریکا و اونیکی رو تموم کرده بودم ها :( باز باید از اول شروع کنم :wacko: ) وای چقدر من بدبختم :(

با اجازه من برم گریه کنم ، تخلیه شدم دوباره میام

فعلا
sad83.gif

وای , چه قدر ناراحت کننده ....

ضمن همدردی عمیق به عنوان یه درس اخلاقی , سریع برم یه بک آپ از اطلاعات سیستمم بگیریم , در حدود دو سالی می شه که دیگه بک آپ نگرفتم ... که اگر خدای نکرده .... نه اصلا نمی تونم تصور کنم ...

حالا فیلم و موزیک ها رو می شه یه کاری کرد ولی اطلاعات , کتاب ها و آموزش ها ... نه , نه ...

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
ايچيگوی کاملاً هالو:blink::D:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام به همه

وای که چقدر حالم بده
sad26.gif

sad61.gif
( در نظر بگیرین تمام تحقیقات ، پروژه ها ، داونلود ها ، فیلمها و ... این 2.5 سال ( تقریبا 500 گیگ)
ای بابا ... ولی خب شاید بشه کاری اش کرد ... بعضی از این شرکت ها هستن که متخصص recovery اینطور چیزان ...
1655.gif
.. یه پرس و جو بکن ..

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
وااااااااااااااااااي دارم ميتركم از كف !! چه كردن لامصبا .... گفتين از قسمت صد به بعدش مانگا و انيمه عين همديگه هستن ....درسته ؟! :f34r:

مگه مانگا و انیمش فرق داره؟ بلیچ از قسمت 64 تا 109 فیلر هست یعنی هی قسمت های همینجوری دادن تا مانگاش در بیاد ادامه انیمش رو بسازن. تا شماره 183 فکر کنم میشه همون 64 قسمت اول. بعد ادامش از 110 به بعد میشه.:D

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
امروز بطور اتفاقی ساعت 16:50 دقیقه زدم کانال RTL2 دیدم داره فوتبالیستهای قدیمی رو نشون میده ( همون که کاکرو و ماسارو و یوسوجی داشت) خیلی خوشحال شدم به یاد قدیما نشستم دیدم وسط های کارتنش بود. کسی از شماها دیده؟

اینو کسی ندید؟ یا اصلا ماهواره نمیبینید؟:p

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خواهر جان دارم ميميرم از فضولي !!!!
توي اسپويل يه چيزي نوشتم نشون ولي داده نميشه !!! اگه اديت بزنين معلوم ميشه ... اصولا خماري چيز خوبي نيست ! التماس دعا دارم
clever-man2.gif
چی رو داری ميگی برادر؟ :blink: من متوجه نشدم!:(

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

فکر نمی کنم خیلی مشکلی باشه شما با برنامه ریکاوری می تونید همشو برگردونید من خودم هاردم اتفاقی فورمت شد اما باز تونیستم خیلی ها شو برگردونم ولی برای برادر کاکاشی دیگه کاری نمیشه کرد واقعا جای گریه کردن داره :(
اما باز خیلی ناراحت نکنید :p اتفاقه میفته​

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب بعد از مدتها ....
اينم scrapped princess

Scrapped Princess
Image:Scrapped-princess.jpg

www.animenfo.com
Title: Scrapped Princess
Japanese Title: スクラップド・プリンセス
Total Episodes : 24
Genres: novel – fantasy - drama
Year Published: 2003
Studio: bones
US Distribution: Bandai entertainment
User Rating: 8.8/10.0 (176 reviews) (Top 193 : # 20)
scrappedprincess01.jpg

داستان درباره 1 پرنسس كوچولو به اسم پاسفيكاست كه البته 1 خواهر و برادر بزرگتر و ناتني به اسمهاي راكوئل و شانون هميشه دنبالش هستن.پرنسس داره 16 ساله ميشه و طبق 1 پيشگويي خيلي قديمي كه همه قبولش دارن وقتي پاسفيكا 16 ساله بشه دنيا از بين ميره.
بنابراين همه دنبال اين هستن كه هرچه سريعتر پرنسس رو زير خاك بفرستن.
البته 1 بار پادشاه دستور قتل پرنسس رو وقتي كه متولد شد داد كه اين دستور درست اجرا نشد و نتيجه 1 پرنسس آواره شد.

كاراكترها :

250px-Pacifica_Casull.jpg

پرنسس پاسفيكا 1 دختر ناز و خيلي خوش قلبه كه چشمهايي آبي با موهاي طلايي داره و تا 1 ماه ديگه 16 ساله ميشه.
و محل زندگيش با خواهر و برادرش تو 1 دليجانه

sp5.jpg

به عنوان مشخصه هاي ديگه:
شكمو
تو تمام قسمتها بايد حمام بره (2-1 بار دردسر درست شد)

2.jpg

593003a.jpg

1 ذره حسود
زود هم خسته ميشه و شروع به غرغر كردن ميكنه
با همه اينها مثل 1 بچه گربه نازه

raquelle.jpg

راكوئل جادوگر قابلي هستش و البته خيلي هم مهربون

sp1.jpg

اما شانون يعني برادر بزرگتر فقط از شمشيرش استفاده ميكنه .البته چيز خطرناكي هستش

sp3-350x262.jpg

تازه
1 اژدهاي كوچولو هم داره به اسم Zeferis كه در شرايط طبيعي مثل 1 دختر كوچولو ميمونه (پيشنهاد:سربه سر اين يكي اصلا نذاريد )

sp9.jpg

Peacemakers/Cosmos Guardians
نگهبانهاي بيرحم و فوق العاده نيرومندي هستن كه مثل خدا بر زمين نظارت ميكنن و ميتونن به مردم دستور بدن

منم فكر ميكردم با 1 داستان پر از آدمهاي مهربون و شاد طرفم كه پيشگويي قديمي رو قبول ندارن و تصميم دارن از دختر كوچولو مراقبت كنن. اما . داستان كم كم تيره و تيره تر ميشه كاراكتر مورد علاقم موقع دفاع از پرنسس كشته شد .!!
(نه !!قبول نيست . نبايد اينجوري ميشد) كلي دپرس شدم

177424.jpg

%5BNingen%5Dthumbs-Scrapped-Princess-1-small.jpg

خوب ديگه دارم زيادي تعريف ميكنم
داستان شامل 24 قسمته كه زيادم طولاني نيست.
...​

ghayour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رفقا!
میخواستم بدونم کسی هست که بتونه و دوست داشته باشه در مورد انیمیشنهای روز دنیا مقاله بنویسه.و با سایت ما همکاری کنه.
بعدا بیشتر توضیح میدم.:p

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قابل توجه داداشهاي عزيز
ميدونيد نمره Bleach تو 1 جاي معروف چند بود؟

4.7
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
:p :p :p :p :p :p :p :p :p

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:eek: :eek: جدي؟ فريدا جان اين رو داري؟

Monster
mon4.jpg
mon2.jpg
mon8.jpg

ميشه اينها رو هم به ليست ارسالي ها اضافه كرد؟

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0

سلام!

امروز بالاخره تونستم fullmetal Alchemist رو تموم کنم
clap2.gif

و از اینکه این انیمه ی به قول خواهر فریدا masterpeice رو دیدم خوشحالم!
thumbs-up.gif

بیشتر به این خاطر که اونطور که حدس میزدم پیش نرفت :happy:

مخصوصا اینکه اصلا فکر نمیکردم اونطرف gate چی میتونه باشه و وقتی فهمیدم، از این ایده جالب و جدید خیلی خوشم اومد ( اصولا چیزی رو که نتونم حدس بزنم برام خیلی جذابه! :p )--> یاد زمانی افتادم که داشتم با ذوق و شوق کتاب دنیای سوفی رو میخوندم و تقریبا به وسطای کتاب ( حدودا صفحه 300 :wacko: ) رسیده بودم که فهمیدم سوفی واقعا در چه دنیائیه و کلی از این ابتکار نویسنده لذت بردم و کلی کیفور شدم
dance.gif

خوب همین جا یه بار دیگه از خواهر فریدا برای پیشنهادشون و برادر دنیل که زحمت کشیدن برام فرستادنش تشکر میکنم!
victory.gif

حالا یه سوال فنی :

چرا بعضی جاها تو زیرنویس حرف L و R با هم عوض میشد؟

مثلا LyLa و Lyra یا مثلا WinLy و WinRy ؟

البته فکر کنم یه جا گفته بودین که این مربوط به زبون ژاپنیه که R رو ... و یا L رو تلفظ نمیکنن . . . درست یادم نیست ولی فکر کنم تو این مایه ها بود :blink: :wacko: :lol:

-------------------

انیمه بعدی که می خوام شروع کنم Noein هست که جناب لرد زحمت فرستادنشو کشیدن

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
یه اتفاقی افتاده ..چندروزی نمیتونم بیام و سفارش چنتا از دوستان هم تقریبا اماده بود ، که فرستادنش چند روز عقب میفته. یه مدت فضای خونه باید تغییر بدیم . اگر کسی سفارش جدیدی داره برای هفته دیگه میفته
خلاصه ببخشد
این پست را بعدا پاک میکنم.

بالا