• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
Marmalade Boy

mb1.jpg

من هر کاری کردم چيزی نگم ديدم نميشه! :p اين کارتون رو خواهر جينی به من معرفی کرد (که واقعاً ممنون:happy: ) و قرار بود spoil ش بکنه ولی من ديگه طاقت نياوردم:blush:. الان يه چيزی حدود 15 قسمت از 76 قسمت اين سريال رو دانلود کردم و بايد بگم يه Hana Yori Dango a ی ديگه هست!
36_3_18.gif
يه کارتون کاملاً دخترونه و شيرين!
15_9_17.gif
از اون کارتون هايی که دوست داری ببيني و تموم نشه!:rolleyes: و Yuu يکی از شخصيت های پسر داستان خيلی زود يکی از فيوريت های من شده!
11_1_201.gif
:D کلاً فضای اين کارتون شادتر از هانا يوری دانگو هست :)

و اما داستان اين سريال:

داستان يه دختر به اسم ميکی هست که يه روزی پدر مادرش بهش ميگن که قراره از هم جدا بشن و خيلی جالبه که با لبخند و رضايت هم اينو عنوان ميکنن.:blink:

miki2.gif

معلوم ميشه که تو مسافرتی که رفته بودن هاوايی با يه زوج ديگه آشنا شده بودن و از قضا به صورت ضربدری اين زوج عاشق هم شدن!:lol: شوهر اين عاشق زن اون شده و بالعکس!:p ولی چون از طرفی نميخوان که بچه هاشون جدا از پدر يا مادرشون زندگی کنن اين 2 زوج به اين نتيجه رسيدن که يه خونه بزرگ بگيرن و هر 2 خانواده زير يه سقف زندگی کنن!!! :blink::lol:

genitori.jpg

حالا نکته جالب اينه که اون يکی زوج يه پسر هم سن ميکی دارن به اسمه Yuu يو. يو پسر شوخ و شاد و در عين حال خيلی توداری هست:happy::

animevo01_MarmaladeBoy.jpg

حالا در نظر بگيرين اين 2 تا زير يه سقف! که خوب طبيعتاً بايد عاشق هم شن. :p

blblblbl.jpg

ولی خوب همه چيز هم به همين راحتی نيست. يو يه دوست دختر قديمی داره به اسم آريمی که به اين راحتی ها دست از سرش بر نميداره :

arimi1.gif

همين طور يکی از دوست های قديمی ميکی به اسم گينتا عاشق ميکی هست و نميخواد بزاره که که يو و ميکی به هم برسن!:eek:

ginta1.gif

برای اينکه ماجرا جالب تر هم بشه تسوموتو هم ميآد وسط که هم پسر عمه/عمو ی گينتا هست و هم عاشق آريمی!:wacko:

tsutomu1.gif

يه ماجرای جالب ديگه مربوط به دوست ميکی ، ميئکو هست :

meiko1.gif

که عاشق معلم شون هست و يو تو همون قسمت های اولی سريال به اين موضوع پی ميبره!:cool:

namura1.gif

اگه بخوام در مورد بقيه شخصيت های داستان هم حرف بزنم فکر کنم تا فرداا بايد بگم!:wacko::p در کل کارتون بسيار جالبی هست و از ديدنش لذت ميبرين. اين سری يه OVA هم داره که نيم ساعت بيشتر نيست که ماجرای ديدن ميکی توسط يو رو نشون ميده، قبل از اينکه هم خونه بشن و اينکه چرا يو عاشق ميکی شده بود!:happy:

از ديگر شخصيت های کارتون که فقط به عکس بسنده ميکنم:p:

anju4.gif
suzu.jpg
kei1.gif

michael.jpg
jinny-c1.gif
satoshi1.gif

اينم از rating اين کارتون:
Seen in part or in whole by 683 users, rank: #443
Median rating: Very good
Arithmetic mean: 7.5267 (Very good-.47), std. dev.: 1.7854, rank: #747
Weighted mean: 7.4604 (Good+.46), rank: #736
Bayesian estimate: 7.45899 (Good+.45), rank: #480

gruppoSD.jpg

ديدن و شنيدن opening اين کارتون هم خالی از لطف نيست:

و سريال تايوانی که از روی اين مانگا ساخته شده:

fodj4z.jpg

کسايی که meteor garden رو ديدن ميتونن F4 رو شناسايی کنن ;)

ديدن اين کارتون به همه دختر ها توصيه ميشه:D و البته پسر های با احساس!!!:p

marmalade-boy.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
من يه سري كارتون دارم كه تصميم گرفتم براي استفاده ديگران ليستشو اينجا بزارم ...
سلام

ممنون که ليستتون رو گزاشتين!:D فکر نکنم کارتون امريکايی مونده باشه که از ليست تون جا افتاده باشه!:p

يه چيزی که من وقتی اسمشو ديدم خيلی حوس کردم ببينم مدرسه موشها بود!:lol:;)

و اما از کارتون های زاپنی شما :D:

Knight Hunters Eternity رو ما نداريم و واقعيتش من خيلی دنبال تورنتش گشته بودم و همينطور سری های قبلش که البته همين يه سری اي که شما دارين خودش غنيمته!:D

يه سوال ديگه اينکه اصل خوده سری gundam رو دارين ديگه؟ اهيانن که gundam seed يا wing يا x ، ... که نيست؟! اگه خوده gundam هست اونم تو ليست ما نيست.:(

فيلم dragon ball رو هم ما نداريم.:p

ولی ليست جالبی بود. بازم ممنون :happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خواهر فریدا این کادو تولدی که بهم دادین بد جوری تو فکر بردم.:happy::f34r:
این کلیپ مربوط به کدوم قسمت full metal alchimest بود؟:blink::blink:
آها اون :D

راستش full metal alchemist سه تا ova کوتاه داره که اونی که برات گزاشتم يکی از اينها بود!;) يکی ديگش اون chibi ها بود که قبلاً گزاشته بودم عکس هاشو. يکی ديگه هم هست. اگه برسم اين 3 تا ova او هم براتون ميزنم ميفرستم!:cool:

medium_full_metal_alchemist.jpg

reza-t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خواهر فريداي عزيز
آهنگهاي جالبي رو تو4share گذاشته بودي اگه داري ومي توني ميشه opening هاي آن شرلي و پرين رو بزاري
اونايي كه گذاشته بودي اصلياشون بود اما من دنبال اونايي مي گردم كه تي وي ايران پخش كرد:blush:;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
انجم ملكه دوستان پي تي اعلام مي كنه ملكه انيميشنها عاري از هرگونه اشتباهه و هركس ي بخواد از كويين والا مقاممون ايراد بگيره روشنفكرانه ارشادش مي كنيم!

اصلا وقتي احتمال خطاي ملكمون نيست پس حتما هركس بگه ايرادي تو كارش هست از فروماي خارجي پول گرفته!
271.gif

زنده باد ملكه انيمشن
vishenka_19.gif
:lol::lol::lol:

برای رفع ابهام دوستان تازه وارد من چون از فارسی ساز استفاده ميکنم تو نوشته هام غلط ديکته اي زياده.:wacko: به بزرگی خودتون ببخشيد!:blush:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خواهر فريداي عزيز
آهنگهاي جالبي رو تو4share گذاشته بودي اگه داري ومي توني ميشه opening هاي آن شرلي و پرين رو بزاري
اونايي كه گذاشته بودي اصلياشون بود اما من دنبال اونايي مي گردم كه تي وي ايران پخش كرد:blush:;)
اينجاا هم آرشيو آهنگ های قديمی برادر مهمودی هست. اگه اينجاا نباشه ديگه دنبالش نگرد:f34r::

راستی آهنگ opening آن شرلی تو TV خودمون که آهنگ I never gonna dance again جورج مايکل بود که!!!:D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
راستی من يه داوطلب اهتياج دارم که تا متين بگرده تاپيک مشارکت در خريد کارتون ها رو سر و سامون بده!:rolleyes: کی داوطلبه؟:D

خوب فکر کنم برای امشب ديگه بس باشه، فردا کی ميتونه از خواب بيدار شه؟!:wacko:

راستی بچه ها يه چيز جالب: ماها امروز با کاپشن از در خونه رفتيم بيرون!
36_1_26.gif
داشتيم می لرزيديم! :D:lol:
شب همگی بخير
7_11_116.gif

reza-t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اينجاا هم آرشيو آهنگ های قديمی برادر مهمودی هست. اگه اينجاا نباشه ديگه دنبالش نگرد:f34r::

راستی آهنگ opening آن شرلی تو TV خودمون که آهنگ I never gonna dance again جورج مايکل بود که!!!:D

ممنون آرشيو باحالي بود خيلي از چيزهايي رو كه يادم نبود توش پيدا كردم:rolleyes:
آره مال جرج مايكله من دنبال بي كلامش بودم كه پيدا شد

خواهر شديد متقاضي تراست ممبر شدنم :wacko::blush: take my hand and lead me in to lights of anime(چقدر عارفانه شد:blink::lol:)

راستي خواهر چقدر تند تند آواتور عوض مي كني تا مياي يكيشونو بشناسي سريع يكي ديگه رو ميكني فكر بقيه هم باش (لحنم خيلي خشنه!!) ;):):rolleyes::D:lol:

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0

سلام!

چند روز پیش کارتون کنشین رو شروع کردم!

اما به دو دلیل : اول اینکه وقتایی که سرم خیلی شلوغه --> مثل الان - و قتی یه همینچین کاری میکنم --> یعنی انیمه و یا سریال رو لابلای کارام شروع می کنم - کارام بهتر پیش میره:blink:

دوم اینکه این انیمه دوبله انگلیش داره واسه همین حداکثر هر قسمتش 20 دقیقه طول میکشه و مجبور نیستم زیرنویس بخونم --> مگر در مواقع ضروری که گوشام سنگین میشه: p

---------------------------
تا حالا 17 قسمتشو دیدم
yahoo.gif

جالب اینه که تاپیک انقلاب میجی که برادر شیان زدن واقعا به موقع بود ;) و با داشتن اطلاعات قبلی از انقلاب میجی دیدن این کارتون راحت تره :happy: ---> توصیه میشه کسایی که می خموان این انیمه رو شروع کنن حتما تاپیک برادر شیانو که تو امضاشون لینکش هست بخونن.
bigstar.gif

راستی برادر شیان آواتور نو مبارک !:cool:

از شمیر زنی Kenshin در میبارزاتش بسی لذت بردیم . ..
duel.gif
tease.gif
spiteful.gif

به طور کلی چون موضوعش رگه های تاریخی داره و در عین حال رگه های طنز و اینکه در بیشتر قسمت ها اتفاقات جدید و تقریبا مجزایی میفته بسیار کارو جذاب میکنه.

ولی تنها مشکلش اینه که برای طنز آمیز کردن کارتون دیگه زیادی از قیافه های غیر طبیعی ---> منظورم وقتایی که مثلا Kauro با Yahiko بحثشون میشه و قیافه هاشون میریزه به هم و یا مثلا مواقعی که Kenshin با Kauro حرفشون میشه --- استفاده شده . . .

البته این سبک کار در FullMetall Alchemist هم دیده میشد , ولی به نظر من دیگه اینجا خیلی زیاده روی شده . . .

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0
36_1_26.gif
نمن امروز واقعا تا مرز آبپز شدن رفتم الان این رنگی شدم
depresse.gif
---> یکم از سرمای اونجارو برای ما بفرستین لطفا!
خواهر فریدا این اختلاف ساعت شما با ما هم مشکلی شده ها :wacko: اینجوری که میگین با اینکه اینجا آفتاب داره میسوزونه آدم خوابش میگیره!
shout.gif

منم برم یه چرتی بزنم که دیشب نخوابیدم!
boredom.gif
lazy2.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
سلام!

تا حالا 17 قسمتشو دیدم
yahoo.gif

lز شمیر زنی Kenshin در میبارزاتش بسی لذت بردیم . ..
duel.gif
tease.gif
spiteful.gif

به طور کلی چون موضوعش رگه های تاریخی داره و در عین حال رگه های طنز و اینکه در بیشتر قسمت ها اتفاقات جدید و تقریبا مجزایی میفته بسیار کارو جذاب میکنه.​

منم اول واسه همين كارتون اومد تاپيك انيميشنها !

چند روز پیش کارتون کنشین رو شروع کردم!

اما به دو دلیل : اول اینکه وقتایی که سرم خیلی شلوغه --> مثل الان - و قتی یه همینچین کاری میکنم --> یعنی انیمه و یا سریال رو لابلای کارام شروع می کنم - کارام بهتر پیش میره:blink:
حتما قبلش بايد كارتون اعتماد خيانت بييني(فيلم سينمايشه!) دوبلشو از وديو كلوپ ببيني بهتره!
دوم اینکه این انیمه دوبله انگلیش داره واسه همین حداکثر هر قسمتش 20 دقیقه طول میکشه و مجبور نیستم زیرنویس بخونم --> مگر در مواقع ضروری که گوشام سنگین میشه: p
منم از اينگليسيش خوشم مياد اهنگ اولشم همش عوض مي شه!من عاشق اون قسمتيم تو اهنگه كه ترجمش مي شه I love you
I love you
love you
god dosnt forbidden any thing
جالب اینه که تاپیک انقلاب میجی که برادر شیان زدن واقعا به موقع بود ;) و با داشتن اطلاعات قبلی از انقلاب میجی دیدن این کارتون راحت تره :happy: ---> توصیه میشه کسایی که می خموان این انیمه رو شروع کنن حتما تاپیک برادر شیانو که تو امضاشون لینکش هست بخونن.
bigstar.gif
ممنون از تعريفت رفيق
راستی برادر شیان آواتور نو مبارک !:cool:
مرسي ميدوري ود داگن(از برترين انيمه كمدي رمانتيك كه بيست . پنج قسمته!)
ولی تنها مشکلش اینه که برای طنز آمیز کردن کارتون دیگه زیادی از قیافه های غیر طبیعی ---> منظورم وقتایی که مثلا Kauro با Yahiko بحثشون میشه و قیافه هاشون میریزه به هم و یا مثلا مواقعی که Kenshin با Kauro حرفشون میشه --- استفاده شده . . .
بلك كتو ببيني چي ميگه زدن داستانو كامل داغون كردن!

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
راستی من يه داوطلب اهتياج دارم که تا متين بگرده تاپيک مشارکت در خريد کارتون ها رو سر و سامون بده!:rolleyes: کی داوطلبه؟:D
----------------------------------------------------------------
36_1_26.gif
شب همگی بخير
7_11_116.gif

خواهر ما که از هیچی اون تاپیک سر در نمیاریم:wacko: اگه شما یه توضیح کوچیکی در مورد اون تاپیک بدی ، بگی چی به چیه ، شاید من داوطلب شدم :rolleyes: هر چی باشه متین دوست اینجانب هستش:p:happy:( اصولا من در تمامی کارها داوطلب هستم;) استادا هم دیگه عادت کردن میان کلاس میگن صفا !! بیا اینو حل کن:f34r:)
--------------------------------
خواهر شما میتونید:happy: چون فکر کنم شما هم مثل من به دیر خوابیدن و زود بلند شدن عادت کردید;)
-----------------------------------------------
الان میفهمم چی میگفتی خواهر:( اخه چند روزه چادر مسافرتی مونو باز کردم حیات خونه و کامپیوترم آوردم تو چادر ، شبا دیگه معمولا طوفان میفته:wacko: ولی نمیدونید چه حالی میده اینجوری انیمه دیدن;):lol:

خواهر شديد متقاضي تراست ممبر شدنم :wacko::blush: take my hand and lead me in to lights of anime(چقدر عارفانه شد:blink::lol:)

For your Wish to be granted, you must give Farida-sama your most precious thing:happy:

مثلا من مثل شوران اصلی ، زمان و آزادیمو دادم:p:lol:;)

حتما قبلش بايد كارتون اعتماد خيانت بييني(فيلم سينمايشه!) دوبلشو از وديو كلوپ ببيني بهتره!
------------------------------------
منم از اينگليسيش خوشم مياد اهنگ اولشم همش عوض مي شه!من عاشق اون قسمتيم تو اهنگه كه ترجمش مي شه I love you
I love you
love you
god dosnt forbidden any thing
--------------------------------------------
مرسي ميدوري ود داگن(از برترين انيمه كمدي رمانتيك كه بيست . پنج قسمته!)

بشدت تایید میشه :happy:
---------------------------------
من ازش اصلا خوشم نیومد یه جورایی بچگونه بنظر میرسه;) و همین دلیل برای صدای ژاپنی کنشین هم صادقه و من شخصا انگلیسی اونو بیشتر دوست دارم

میخوای آهنگ گوش کنی برو Opening انیمه Gundam Seed رو گوش بده;)
میدوری ود داگن؟؟؟؟؟:blink::blink::blink: بابا بیخیال منظورت میدوری نو هیبی است؟:f34r: برادر شیان جان من اون کیبوردتو عوض کن:rolleyes:

فعلا

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
خواهر ما که از هیچی اون تاپیک سر در نمیاریم:wacko: اگه شما یه توضیح کوچیکی در مورد اون تاپیک بدی ، بگی چی به چیه ، شاید من داوطلب شدم :rolleyes: هر چی باشه متین دوست اینجانب هستش:p:happy:( اصولا من در تمامی کارها داوطلب هستم;) استادا هم دیگه عادت کردن میان کلاس میگن صفا !! بیا اینو حل کن:f34r:)
--------------------------------
خواهر شما میتونید:happy: چون فکر کنم شما هم مثل من به دیر خوابیدن و زود بلند شدن عادت کردید;)
-----------------------------------------------
الان میفهمم چی میگفتی خواهر:( اخه چند روزه چادر مسافرتی مونو باز کردم حیات خونه و کامپیوترم آوردم تو چادر ، شبا دیگه معمولا طوفان میفته:wacko: ولی نمیدونید چه حالی میده اینجوری انیمه دیدن;):lol:

برادر كاكاشي اگه كمك خواستي مي توني رو من حساب باز كني
36_5_10.gif
. ايي اين گير استادام اولا با من بود ولي بعدش ديدم هيچ فايده ايي نداره و عوضش انتظارشونم بيشترم ميشه راههاي ديگري براي مخ زدن استادا كشف كرد
36_5_4.gif

خوبي بچه هاي اينجا اينه كه اكثرا مثل هم هستند . فقط مراقب باشيد سرما نخوريد كه من چند وقتي هست سرماخوردم اونم ويروسي اصلا انگاري خوب بشو نيست
36_1_31.gif
دكتر هم كه ليست كرده دارو فقط اثرشم اينه كه همش دارم مي خوابم
36_1_50.gif

reza-t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خواهر ما که
For your Wish to be granted, you must give Farida-sama your most precious thing:happy:
مثلا من مثل شوران اصلی ، زمان و آزادیمو دادم:p:lol:;)
فعلا

it seems that i gave them already !! but if you want more so be it ! my sensei :blink::wacko::p:D

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
خواهر جان براي اون تاپيكه دقيقا ميخواين چي كار كنين ؟ من كم و بيش تو جريان كارهاش هستم ...

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خواهر جان براي اون تاپيكه دقيقا ميخواين چي كار كنين ؟ من كم و بيش تو جريان كارهاش هستم ...
ممنون از هر 2 تايی تون :happy:

راستش اول اينکه چون الان متين خيلی وقته نيست، ليست کسايی که سريال ها رو ميخوان ناقس مونده. اول اينکه ليست رو کامل کنين. بعد ببينين که چند نفر خاستن و الان ديگه فکر کنم ليست رو ببنديم (برای تعيين قيمت) خوب موقعی باشه. ببينين سهم هر کسی چقدر ميشه؟! بعد يه شماره حساب بدين که بچه ها سهمشون رو به اون حساب بريزين. بعد از اون هم يه نفر (شهرستان)، يه نفر (تهران) يا اينکه يه نفر مسافرکوچولو يه نفر سندباد رو پخشش رو برای هميشه به عهده بگيره! :wacko::D حالا خودتون 2 تا (اگه ميبينين وقتشو دارين) با هم صحبت کنين ببينين چه جوری ميخواين بين هم تقسيمش کنين. بعد به من يه خبر بدين که اسمتون رو تو ليست پخش کننده ها اضافه کنيم.;)

بالا