• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
بابک:

ميگم آخر سر چه بلايی سر گارا ميآد؟:f34r: الان که کار تموم شد يعنی ميميره؟ :blink::(

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
کاکاشی خوب بلده دل خانوما رو بدست بياره!:D:lol:

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
chok_mini.gif

فکر کنم سوزن تستش رو ساسکه گیر کرده
crazy_mini.gif

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
بابک:

ميگم آخر سر چه بلايی سر گارا ميآد؟:f34r: الان که کار تموم شد يعنی ميميره؟ :blink::(

خوب در واقع بله گارا میمیره:( ولی همون مادربزرگ ساسوری همین عکس پایینی با یک فوربیدن جوتسو خودشو قربانی میکنه و گارا رو دوباره زنده میکنه :blink::wacko:، البته گارا دیگه گارای همیشگی نیست چون شوکاکو رو از دست داده و همچنین بعد از مدتی فکر کنم حلقه های سیاه دور چشماش هم حذف بشن ;)( بدلیل شوکاکو کلا نمیتونست بخوابه)

کاکاشی خوب بلده دل خانوما رو بدست بياره!:D:lol:

نگو خواهر:eek: :eek::blush:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
میگم امروز تولد Atashpareh بوده خبر نداشتیم;)
birthday.gif

تبریک ، صد سال به این سالها:p:happy:

manisha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
فکر کنم که کامنت من توی این قسمت کمی بی ربط باشه ولی خیلی ممنون برادر دنیل به خاطر سریال بابالنگ دراز چون توی این تعطیلات وقت کردم که همشو ببینم.کاشکی تلویزیون ما هم مجبور نبود که این همه سانسور در صحنه ها و دیالوگ ها داشته باشه من این کارتون رو خیلی دوست دارم فکر کنم صدبار دیگه هم ببینم خسته نشم.

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب من دیشب موفق شدم 1آقای ژاپنی رو ملاقات کنم.:D:D:lol:و البته 1 مقداری هم صحبت کردیم:blink:(به زبان بین المللی)
ولی خیلی کار سختی بود.نمیدونم تا حالا با 1 ژاپنی سر و کار داشتین یا نه؟
خیلی آدمهای یخی هستن.
اصلا علاقه ای به مکالمه ندارن بنابراین شما باید شروع به حرف زدن بکنید و البته جوابهایی که میگیرین خیلی کوتاه هستن.:f34r::f34r:

به هر حال من تونستم یکی از مشکلاتم رو حل کنم:happy:
اونم فرق دونو با ساما بود
اما جواب:
اگه داشته باشیم.
mahsa nini
موقع نوشتن اینجوری مینویسیم
mahsa dono
این یعنی سر کار خانم مهسا ....(این خیلی رسمی هستش)

اما موقع حرف زدن میتونی بگی
ninio san
یعنی نی نی جون(این خودمونیه)

البته فکر کنم واسه من
ninio sama درست تر باشه.
نه؟:)
کمک؟

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
HappyBirthday2.gif

برادر atashpareh عزيز تولدتون مبارک
546.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خواهر شديد متقاضي تراست ممبر شدنم take my hand and lead me in to lights of anime(چقدر عارفانه شد)
lol من يه spoil جانانه از شما ميخوام!:D نميدونم 2 تا dvd سهميه تون رو گرفتين يا نه؟:eek: اگه نگرفتين ، که بگيرين اگه گرفتين من spoil ميخوام.:D

راستش من اصلاً نميبينم که بچه های جديد هيچ فعاليتی تو ضمينه معرفی انيميشن ها که اصل اين تاپيک هست بکنن.:blink: يادش بخير وقتی بچه های قديمی که الان ديگه نيستن، اينجا بودن روزی حداقل يه spoil داشتيم کلی بحث های داغ، ... :(

منم نميخام کسی رو اذيت کنم فقط ميخوام : 1- به کسی کارتون بدم که کارتون دوست باشه. 2- فروشنده نباشه! :blush:در ضمن دوست دارم که اگه از من کارتون ميگيرين در موردش حرف بزنين نه مثل خيلی از بچه ها که کارتون ها رو گرفتن و پشت سرشون رو هم نگاه نکردن.:eek: به هر جهت شما اينجا پست مفيد داشته باشين اسمتون سريع ميره تو ليست. نمونه اش هم کاکاشی عزيزه که دقيقاً بعده پست دومش بود که من به بچه ها گفتم بزارنش تو ليست پس بدونين که من با تعداد پست و اين جور چيز ها هم کاری ندارم!:happy:
فقط ميخوام بدونم به کی دارم کارتون ميدم. همين :rolleyes::)
راستي خواهر چقدر تند تند آواتور عوض مي كني تا مياي يكيشونو بشناسي سريع يكي ديگه رو ميكني فكر بقيه هم باش (لحنم خيلي خشنه!!)
آها :p
اين نشونه خاص منه!:D روزی يه آواتور!:p الان که داره يه سال ميشه که اينجا هستم فکر کنم 365 تا آواتور عوض کرده باشم!:lol:

راستی بچه ها من يه ساله که تو PT عضو شدم ... :):happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
راستی بچه ها بگين چی؟ امروز ويزام اومد!:D رفتنی شدم.:cool: اينبار قول ميدم بيشتر عکس بگيرم!:p يه شيرينی ديگه هم حاضرم بدم.;):lol:

خوب من ديگه دارم بيهوش ميشم. فعلاً تا فردا ;)

shinobi

Registered User
لایک‌ها
1
آخیش :D
خب، بالاخره تونستم برسم به زمان حال این تاپیک
از همه دوستان نازنینم که به یادم بودن تشکر میکنم. واقعا خیلی خیلی ممنونم :blush:

اول بگم که انیمه خونم تقریبا به صفر رسیده و فعلا ازم انتظار هیچی نداشته باشید. تا ببینم آینده چه خوابی برام دیده :happy:

happy anniversary :happy:

Hamido-san

Registered User
لایک‌ها
0
من دیشب موفق شدم 1 آقای ژاپنی رو ملاقات کنم.:D:D:lol:و البته 1 مقداری هم صحبت کردیم:blink:(به زبان بین المللی)
ولی خیلی کار سختی بود.نمیدونم تا حالا با 1 ژاپنی سر و کار داشتین یا نه؟
خیلی آدمهای یخی هستن.
اصلا علاقه ای به مکالمه ندارن بنابراین شما باید شروع به حرف زدن بکنید و البته جوابهایی که میگیرین خیلی کوتاه هستن.:f34r::f34r:
...

به هر حال من تونستم یکی از مشکلاتم رو حل کنم:happy:
اونم فرق دونو با ساما بود
اما جواب:
اگه داشته باشیم.
mahsa nini
موقع نوشتن اینجوری مینویسیم
mahsa dono
این یعنی سر کار خانم مهسا ....(این خیلی رسمی هستش)

اما موقع حرف زدن میتونی بگی
ninio san
یعنی نی نی جون(این خودمونیه)

البته فکر کنم واسه من
ninio sama درست تر باشه.
نه؟:)
کمک؟

nini-chan فکر کنم يه چيزايی رو اشتباه فهميده باشی
secret.gif
:

يکيش درباره کم حرف بودن آقاهه... ژاپنی ها خيلی هم آدم های زود جوش و سرزنده ای هستن ولی اولا مودب بودن ( مخصوصا جلوی غريبه ها، يعنی من و شما ) براشون خيلی مهمه، دوما اينگيليسی حرف زدن براشون خيلی سخته، و سوما زبون ژاپنی خيلی زبون مختصر و مفيديه، معمولا يکی دو تا کلمه و پيشوند و پسوند تمام چيزيه که واسه يه جمله به زبون ژاپنی لازمه، واسه همين جواب های "يه کلمه ای" اصلا به نظرشون "يخ" نمياد...

ضمنا فکر کنم معنی پسوند های "احترام" رو هم بشه بهتر توضيح داد
buba.gif
:

- ساما ( sama يا さま ) خيلی مودبانه هست و معمولا واسه اشخاص مهم ( مثل خدا ها و **** های مذهبی يا خان ها ) استفاده ميشه... البته ميتونيم واسه بزرگتر هامون يا خانواده آشنا هامون هم ازش استفاده کنيم که نشون دهنده احترام هست... معمولا sama رو با اسم فاميل يا لقب و عنوان و به ندرت با اسم کوچيک استفاده ميکنن ( nini-sama بعضی وقتا ميشه "نی نی خان"، بعضی وقتا "جناب نی نی"، بعضی وقتا هم "حضرت نی نی" )

- دونو ( dono يا どの ) هم خيلی مودبانست، هم خيلی کتابی و قديمی و "اين روزا" تقريبا هيچ استفاده ای نداره... قديما dono يه جورايی همون معنيی رو داشته که اين روزا san داره ( ولی خب با همون لحن "کتابی" قديم نديما )

- از همه معمول تر و روزمره ترشون سان ( san يا さん ) هست که معنيش ميشه آقا يا خانوم و هم با اسم کوچيک و هم با اسم فاميل استفاده ميشه ( nini-san يعنی "خانوم نی نی" )

- کون ( kun يا くん ) يکمی خودمونی تر از san ه ولی باز هم مودبانست، معمولا واسه همکار ها يا همکلاسی هايی که باهاشون آشنايی داريم استفاده ميشه، فقط هم مخصوص آقايون نيست و ميشه به اسم فاميل خانوم ها هم اضافش کرد ( مثلا اگه nini اسم فاميل باشه، nini-kun ميشه "نی نی خانوم" )

- چان ( chan يا ちゃん ) خودمونيه و فقط برای کسايی که باهاشون آشنا هستيم استفاده ميشه ( کسی که تا حالا فقط يکی دو بار ديده باشيمش "معمولا" با chan صدا نميکنيم )... chan رو ميشه واسه اسم کوچيک دختر ها يا بچه ها يا دوست های صميمی و همکار های خيلی نزديک استفاده کرد و معمولا اسم های "خلاصه شده" رو يا با chan صدا ميکنيم يا با يه پسوند خودمونی تر ( nini-chan يعنی "نی نی جان" )

- بعضی وقتا ( با بعضی اسم ها ) ميشه بجای chan گفت چين ( chin يا ちん ) يا حتی چی ( chi يا ち ) که هم خودمونی تر از chan ه هم خيلی دوستانست هم يجورايی دخترونه... دخترايی که با هم دوست صميمی هستن "ميتونن" اينطوری همديگرو صدا کنن و معمولا پسرا همچين کاری نميکنن ( هر چند خيلی به اين اسم نمياد، ولی nini-chin يعنی "نی نی جون" يا "نی نی خانومی"... گفتم يجورايی دخترونست )

- وقتی هم اسم کوچيک کسی رو خالی خالی بگيم که ديگه خيلی خودمونی و صميمانه ميشه و معمولا آدم بجز خواهر و برادر هم سن يا کوچيک تر، "دوست پسر" يا "دوست دختر" يا همسرش کسی رو اينطوری صدا نميکنه...
( دلتونم هم صابون نزنين، واسه اين يکی "مثال" نميارم
shifty.gif
)

البته باز هم از اين جور پسوند ها دارن ولی من ديگه بقيشو خوب بلد نيستم...
خب ديگه بچه ها زنگ تفريحه، برين بذارين استاد استراحت کنه
spiteful.gif

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
nini-chan

//

- بعضی وقتا ( با بعضی اسم ها ) ميشه بجای chan گفت چين ( chin يا ちん ) يا حتی چی ( chi يا ち ) که هم خودمونی تر از chan ه هم خيلی دوستانست هم يجورايی دخترونه... دخترايی که با هم دوست صميمی هستن "ميتونن" اينطوری همديگرو صدا کنن و معمولا پسرا همچين کاری نميکنن ( هر چند خيلی به اين اسم نمياد، ولی nini-chin يعنی "نی نی جون" يا "نی نی خانومی"... گفتم يجورايی دخترونست )
--------------------------------
- وقتی هم اسم کوچيک کسی رو خالی خالی بگيم که ديگه خيلی خودمونی و صميمانه ميشه و معمولا آدم بجز خواهر و برادر هم سن يا کوچيک تر، "دوست پسر" يا "دوست دختر" يا همسرش کسی رو اينطوری صدا نميکنه...
( دلتونم هم صابون نزنين، واسه اين يکی "مثال" نميارم
shifty.gif
)
--------------------------------------
البته باز هم از اين جور پسوند ها دارن ولی من ديگه بقيشو خوب بلد نيستم...
خب ديگه بچه ها زنگ تفريحه، برين بذارين استاد استراحت کنه
spiteful.gif

خوب در راستای تکمیل سخنان آقا حمید :

Senpai و Kohai: برای خطاب قرار دادن افراد بالا رتبه تر و پایین رتبه تر استفاده میشند ، مثلا حمید دانشجوی ترم 5 یک رشته است و من دانشجوی ترم 2 همان رشته. اگه من بخوام حمید رو صدا کنم ، میگم : Hamid - Senpai و اگه حمید بخواد منو صدا کنه میگه Babak - Kohai ;)

Sensei :) : خوب اینو ماشاالله همه بلدند و نیاز به توضیح زیاد نیست ، برای صدا زدن استادان بکار برده میشه

Shi : خوب اینو وقتی استفاده میکنند که یکنفر رو تا حالا ندیده باشی و بخوای در مورد اون صحبت کنی ( معمولا در روزنامه ها و ... زیاد استفاده میشه) تقریبا معنی "وی" رو میده ( وی که همون "او" رو داره;)) و در ابتدا اسم فرد رو با Shi میارند و بعد از اون دیگه لازم نیست که اسمشو بگند و فقط از Shi استفاده میکنند.

حالا این شاید برا خیلی ها جالب باشه که بعضا از ترکیب این کلمات هم استفاده میشه : مثلا برا فردی که میخواد هم از Chan- و هم از Sama- استفاده کنه میتونه از Chama- بجای هر دو استفاده کنه;)

خوب Chin رو حمید گفت ولی یادش رفت Tan رو هم بگه ( اینا حالتهای غیر استاندارد کلمه Chan هستند) ، که برای مورد خطاب قرار دادن بچه ها و نوزادها بکار میره(این مال -چین بود) و اما تان برای خطاب قرار دادن چیزهای غیر زنده و یا غیر انسان بکار میره مثل OS-tan که OS همون سیستم عامل خودمونه:f34r:

حالا یه چیزی هم در مورد Kun- بگم که در مواردی که شخص بخواد برای کسی اسم مستعار بسازه این رو هم میتونه با اسم فرد ترکیب کنه ، مثل Hamido-Kun که میشه Hamikun :p

خوب اینم بگم که در بیشتر مواردی که با یک فرد شاغل حرف میزنیم بجای استفاده از کلمه San- معمول اسم شغل فرد رو بعد از اسمش میاریم مثل : Hamido-Senshu به معنی حمید ورزشکار;)

و اما در مورد خلافکارها : :f34r: : قبلا اسمشونو بدون پسوند میاوردند ولی امروزه با پسوند Hikoku- شناخته میشند . مثل Hamido-Hikoku یعنی حمید خلافکار
shifty.gif

Ue- : برای اسم بردن پدر و مادر خود فرد و یا افراد دیگر استفاده میشه که بسیار با احترام است ، مثل Chiuba-Ue

Iemoto- : کلمه ای برای اشاره به استاد ( نسبت به کلمه Sensei از سطح احترام بیشتری برخوردار است) ، مثل Hamido-Iemoto

و پسوندهای سلطنتی :

Heika : در آخر اسم شاهان استفاده میشه و به معنی اعلا حضرت هستش
Denka : تقریبا معنی مشابه Heika رو داره با این تفاوت که برای نامبردن پادشاهان خارجی استفاده میشه
Kakka : به معنی قربان و عالیجناب بکار میره و برای اشاره به رئیس یک بخش استفاده میشه
Hime : برای اشاره به شاهزادگان استفاده میشه و همچنین میتونه بصورت تکی ( بغیر از حالت پسوندی خودش) ظاهر بشه.

پسوندها در **** و ارتش :

Hanshi : برای اسم بردن رئیس و مسئول یک بخش استفاده میشه که مسئولیت آموزش دیگر اساتید را دارد.
Kyoshi : برای اساتید مجرب استفاده میشه
Renshi : استادهای معمولی رو با این صدا میکنند
Shisho : کلمه ای هم معنی Sensei

خوب فعلا

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
lol من يه spoil جانانه از شما ميخوام!:D نميدونم 2 تا dvd سهميه تون رو گرفتين يا نه؟:eek: اگه نگرفتين ، که بگيرين اگه گرفتين من spoil ميخوام.:D

راستش من اصلاً نميبينم که بچه های جديد هيچ فعاليتی تو ضمينه معرفی انيميشن ها که اصل اين تاپيک هست بکنن.:blink: يادش بخير وقتی بچه های قديمی که الان ديگه نيستن، اينجا بودن روزی حداقل يه spoil داشتيم کلی بحث های داغ، ... :(

آخه فريدا الان هم نزديكاي امتحان هست و بعضي ها هم كه دارند امتحان مي دهند ، بعضي هام مثل من كه فعلا توجيه دارند (چون در حال جون دادن هستم از بس سرفه دارم مي كنم) . بعد الان مشكلي كه هست و اون شبم گفتم بچه ها هر كدوم دارند يه چيزي مي گيرند (اگه مثلا يه انيمه توپ معرفي كنيم و همم خوشش بياد خيلي بحث مي شه كرد) ولي چون هر كي يه چيزي داره مي گيره هر چه قدر هم توضيح بدهي بنده خدا اوناي كه نمي بينند اذيت ميشند. الان من حاظرم كلي در مورد Claymore توضيح ليست كنم ولي چون هيچ كس به غير از من و شما نيستيم كه دان مي كنيم فقط حرف ها دو طرفه ميشه. اگه Spoil مي خواهيد بايد انيمه ها قديمي كه همه ديدند و بزنيم كه اونم بعد از امتحان ها يه برنامه ريزي دقيق بايد بين بچه ها انجام بدهيم .

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
راستی بچه ها بگين چی؟ امروز ويزام اومد!:D رفتنی شدم.:cool: اينبار قول ميدم بيشتر عکس بگيرم!:p يه شيرينی ديگه هم حاضرم بدم.;):lol:

خوب من ديگه دارم بيهوش ميشم. فعلاً تا فردا ;)

من از دنيا بيخبرم كجا داريد ميريد؟
هرجا ميريد من ازتون شيرني مي خواما. زيرآبي و اينا قبول نيست :D . نگيد شبش تا صبح بيدار بوديد ، بيهوش شديد از هواپيما جا مونديد من از اين كلك ها نمي خورم :lol:
شوخي كرديم فريدا. ان شا ا.. توپ حال ببريد جاي ماها هم حال كنيد:guitar:.

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
برادر كاكاشي خيلي مطلبت مفيد بود.

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0

شرمنده :blush: من اصلا اهل این کارا نیستم:( من را معاف کنید:f34r:

katsoora

Registered User
لایک‌ها
0

راستش من اصلاً نميبينم که بچه های جديد هيچ فعاليتی تو ضمينه معرفی انيميشن ها که اصل اين تاپيک هست بکنن.:blink: يادش بخير وقتی بچه های قديمی که الان ديگه نيستن، .........

چه بد.یعنی تنها راه تراست ممبر شدن فعالیت تو این تاپیکه؟!میدونم اینجا تاپیک اصلیه اما پس تاپیکهای دیگه چی؟؟اخه من چطور spoilبذارم.:(
شما:از سهمیه دوتا dvdاستفاده کن.انیمه هارو که دیدی اونوقت بیا spoil بذار.
من:اخه من چطوری تو فاصله 3 هفته مونده به کنکور dvdسفارش بدم.بعد بشینم ببینمشون و بعدم بیام spoil بذارم؟؟:((البته ببخشید گفتم کنکور و یاد درسها تون انداختمتون.بخدا میدونم شما هم به اندازه من شایدهم بیشتر!گرفتاری دارین.اما چه کنم مجبور شدم بگم.)
ادامه
شما:خب برو فیلمهایی که از روی انیمه ها ساخته شده ببین بعد بیا spoil بذار.اینکه زیاد وقتتو نمیگیره!
من:
حکایت انیمیشن خریدن من

میرسم به ویدئو کلوپ میخوام چندتا انیمیشن بخرم.درو باز میکنم و میرم تو.
من:سلام.
فروشنده:سلام.بفرمایید؟!
نگاهی به مغازه میکنم.به جز من و فروشنده دو نفر دیگه هم تو مغازن.
من:انیمیشن میخواستم.
فروشنده:کارتون های جدیدمون اینجان.و به قسمتی از مغازه اشاره میکنه.
نفر اول با خودش فکر میکنه:ببین پسر گنده خجالت نمیکشه اومده کارتون بخره.:blink::blink:
نفر دوم با خودش فکر میکنه:چه برادر خوبی.اومده واسه خواهر یا برادر کوچیکش کارتون بخره!!:eek:
من نگاهی به انیمیشن هایی که فروشنده اشاره کرده میکنم.
باربی 1.باربی 2.باربی..... .موش و گربه1.موش و گربه 2.موش و گربه....... .لاک پشتهای نینجا(که چند قسمتی از تلویزیون گرفتن و چپوندن تو یه حلقهcd)عصر یخ2.شرک2.:blink::blink:
من:ا....ببخشید اقا انیمیشن هاتون فقط همین هاست؟؟
نفر اول با خودش فکر میکنه:اااا.....پسره گنده خجالت نمیکشه.همه اون کارتون ها رو دیده.بچه صفت!!!!!:blink:
نفر دوم با خودش فکر میکنه:ا...چه برادر خوبی.همه این کارتون ها رو واسه خواهر یا برادرش خریده.:eek:
فروشنده:مگه اینا خوب نیستن؟؟
من:چرا خوبن اما من الان دنبال یه انیمیشن ژاپنی میگردم.
نفر اول با خودش فکر میکنه:خرس گنده خجالت نمیکشه. فقط هیکلش گندس.عقلش به اندازه یه بچس.:blink::eek:
نفر دوم با خودش فکر میکنه:یعنی واسه خودش میخواد؟بیچاره حتما بچه که بوده بچگی نکرده.حسرت دیدن برنامه کودک مونده تو دلش!!!:blink::eek:
فروشنده میره و یه مشتcd از ته مغازه میاره.بهم نشون میده و میگه اینا خوبن؟؟؟
Cd اول رو نگاه میکنم.روش نوشته پلنک صورتی.:blink:دیگه چیزی نمیگم.فقط با گفتن نه .ممنونم اروم از مغازه میام بیرون!!
اصل این داستان واسه خودم اتفاق افتاده و فقط اون دوتا( نفر اول و نفر دوم)رو وارد داستان کردم.که اونها رو هم از کسایی که باهاشون برخورد داشتم.الهام گرفتم.:p
حالا با این شرایط من چطورspoil بذارم؟؟:(
شما:خوب صبر کن کنکورو بدی بعد dvdهارو سفارش بده.بعدم بیا spoilبذار.
من:خب......حرف حساب جواب نداره.مجبورم بسوزم و بسازم.:(
ا... مثل اینکه به جواب رسیدیم.ممنون از اینکه کمکم کردین!!!و ببخشید که سرتونو درد اوردم.;):p

راستی خواهر فریدا سالگرد عضویتتون مبارک.:blush:
atashpareh جان تولد شما هم مبارک.:blush:

بالا