• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
چه بد.یعنی تنها راه تراست ممبر شدن فعالیت تو این تاپیکه؟!میدونم اینجا تاپیک اصلیه اما پس تاپیکهای دیگه چی؟؟اخه من چطور spoilبذارم.:(
--------------------------------------
من:اخه من چطوری تو فاصله 3 هفته مونده به کنکور dvdسفارش بدم.بعد بشینم ببینمشون و بعدم بیام spoil بذارم؟؟:((البته ببخشید گفتم کنکور و یاد درسها تون انداختمتون.بخدا میدونم شما هم به اندازه من شایدهم بیشتر!گرفتاری دارین.اما چه کنم مجبور شدم بگم.)
---------------------------
من:
حکایت انیمیشن خریدن من

میرسم به ویدئو کلوپ میخوام چندتا انیمیشن بخرم.درو باز میکنم و میرم تو.
من:سلام.
فروشنده:سلام.بفرمایید؟!
نگاهی به مغازه میکنم.به جز من و فروشنده دو نفر دیگه هم تو مغازن.
من:انیمیشن میخواستم.......

//

حالا با این شرایط من چطورspoil بذارم؟؟:(
-------------------------------------------------
راستی خواهر فریدا سالگرد عضویتتون مبارک.:blush:

خوب دیدم حرفی نزنم میترکم :rolleyes: گفتم یه چیزی هم ما بگیم;)

در مورد راه های تراست ممبر شدن ، حتما که نباید اسپویل کنی ، یه سر بزن به تاپیک راهنما اونجا نوشته چطوریاست. این فقط یکی از راههاست ( و همچنین لذت بخشترین راه که من ترجیح دادم از همین راه تزاست ممبر بشم:lol:)
شما همون فیلم ببینی بد نیست ، مثلا فیلم کنشین که همه جا موجود هستش ( اعتماد و خیانت) و یا فیلمهای سری 3 گانه میازاکی رو ببین و یاSteamboy و ... حداقل بیا فیلمهای سری Final Fantasy رو اسپویل کن (نگو اونارو ندیدی:blink::blink::wacko:) حتما که نباید سریال باشه که ;)
---------------------------------
اینو روزانه یه 5-10 باری اطرافیان به من میگن : " پسر تو خجالت نمیکشی ، با این همه مشغله نشستی کارتون میبینی" بهشون زیاد فکر نکن ، اینجا فکر کنم همه همینجوریم;):p
----------------------------------
اینیکی تایید میشه ، فریدا - هانشی سالگرد عضویتتون مبارک ، من شیرینی میخوام :p خودشم هر سالگردی بدون کیک نمیشه که :lol:

66af81i.jpg

sargarmi

Registered User
لایک‌ها
0
شبکه SFzwei انیمه ای به اسم Generation Ninja نشون می ده.آیا اسم اصلی آن همین است؟ آخه من اطلاعاتی با این اسم پیدا نکرده ام.
نه يه همچين چيزی با يه همچين اسمی نداريم،:blink: احتمال داره منظورشون basilisk باشه!:blink: ببينين اينه؟:eek:
نه . همون Generation Ninja هست. اینم لینک برنامه اشه:

لینک
دوستان در مورد این کارتون ‌اطلاعات بیشتری ندارند؟

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
حکایت انیمیشن خریدن من

برادر كاتسوري بهتز هست يه كم تا امتحان ها طرف انيمه نري چون ديگه امتحاني نمي مونه:blush: بشين درس بخون و اگه چيزي براي دان داره تو وقت هاي بيكاريت بشين نگاه كن. من خودم بعد از امتحان ها يه ليست طولاني براي ديدن دارم. تا الان كه صبر كردي يه كم ديگه هم طاقت بيار

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
برادر كاكاشي به تو هم بند كردند:lol: تازه وقتي ميشيني مانگا ميبيني بدتر هم هست :hmm: مي گند نشستي نقاشي نگاه مي كني اونم سياه سفيد :eek: ولي ديدي معتادا رو؟ هر چي هم بهشون بگي بازم مي رند مي كشند مام شديم مثل اونا نبينيم (نكشيم) نعشه مي شيم . واقعا الان من روزي حداقل يه انيمه نبينم ديونه ميشم.

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان در مورد این کارتون ‌اطلاعات بیشتری ندارند؟
سلام دوست عزیز:happy:

فکر نکنم اطلاعات زیادی بتونی گیر بیاری :

سری انیمیشن ساخت فرانسه که اولین بار در 20 آگوست 2006 در آمریکا پخشش شروع شد. از فوریه 2006 هم در اروپا شروع به پخش شده.
اسم اصلیش Shuriken School هستش و اون اسمی که تو گفته بودی ظاهرا اسم فرانسویش بود;)
خوب این انیمه در مورد یک مدرسه نینجا است که شاگرداش داستان های زیادی رو تجربه میکنند و با مدرسه رقیب همیشه درگیر هستند. ...

6butemb.jpg

اطلاعات مربوط به این انیمیشن :

هر قسمتش 30 دقیقه هستش. و تا حالا 17 قسمتش پخش شده:f34r:

اینم لینکش برای اطلاعات بیشتر : http://en.wikipedia.org/wiki/Shuriken_School

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اینو حتما یادتونه ... Jack Hollborn ... کاپیتان شرینگهام رو میگم !!

داستان یه پسر یتیم که واسه فرار از یتیم خونه ، میره توی یه کشتی کار کنه .... کشتی کاپیتان شرینگهام ... یه چیزی هم به بازوش بسته شده که روش نوشته جک ... شرینگهام این بازوبند رو می شناسه ولی چیزی نمی گه ...

ناخدا شرینگهام ، یه برادر دوقلو هم داره که قاضیه و شدیدا با برادرش ( که یه دزد دریاییه ) مشکل داره ...

JackHolborn01.jpg
JackHolborn02.jpg
JackHolborn03.jpg

JackHolborn04.jpg
JackHolborn05.jpg
JackHolborn06.jpg

JackHolborn07.jpg
JackHolborn10.jpg
JackHolborn08.jpg

اگه اشتباه نکنم توی فینال این سری هم قراره ناخدا رو دار بزنن و اینا ...

یه رویایی هم هست که همه اش میاد تو ذهن این پسر : یه آقا و خانم که یه بچه کوچولو همراهشونه دارن فرار می کنن ... یه کشتی ظاهر میشه و مرد رو می کشن ... خانومه میفته تو آب ... یکی از توی کشتی میاد و اینا رو نجات میده ... رویا تموم میشه ...

برخلاف اون چیزی که به نظر میاد ، سری انگلیسی است و ساخت آلمانه ...
خوب من يه بار ديگه از سيمور بابت پيدا کردن اسم اين سريال دوران بچگی ممنونم.
23_30_126.gif

من اين سريال رو دانلود کردم و الان 4 ساعت بود که داشتم نگاه ميکردمش و کلی ياد قديم نديما کردم.:D فقط متاسفانه 3 تا پير بيشتر online نيستن و هر قسمت سريال 95% بيشتر دانلود نشد:( که باعث از دست رفتن نيم ساعت از سريال شده! :(:(:( ولی خدا واقعاً مادر اون کسی که vlc player رو درست کرده رو غرق در رحمت کنه که فايل های ناتموم رو هم نشون ميده.:happy::D

سريال در واقع 3 قسمت 1.5 ساعته هست و يه کمی هم سانسور داشته!:blink::p من هيچ وقت نفهميده بودم دقيقاً آخرش چی ميشد و ... :wacko: بعده اين همه سال دوباره کاپيتان شارينگهام رو ديدن خيلی کيف داشت!:cool:;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
ليست چيزايی که رايت شده;):
Horatio Hornblower 6
Mars 21
Forbidden Love 11
Hana Kimi 10
Angel Snactuary 3
Gravitation 13, OVA
Magic Knight Rayearth 25
Trigun 26 (-24,45)
Zero no Tsukaima 13
Soul Taker 13
Ayashi no Ceres 24
The 12 Kingdoms 45
Tenshi na Konamaiki 50
Stormy Night
Ah! my Goddess 24 ,OVAs
Air 13, OVAs
City Hunter 19
Meteor Garden II 31
Love Hina 25
Love Hina Again 3
A chinese ghost story
Little Prince 26
Secret Army 12
Sinbad 50
Full House Season 1
Tom & Jerry Vol:1-12, Movies
Khargoosh e mobaarez
Dr. Quinn Season 1: Complete
Dr. Quinn Season 2: Incomplete
Dr. Quinn Season 3: Complete
Night Head Genesis 24
Afro Samurai 5
Water Marjin (Liang Shan Po) 26
Slam Dunk 101, OVAs
Hana Yori Dango II 11
Snake & crane secret
Dragon lee vs the 5 brothers
Shogun's ninja
shaolin vs ninja
Shaolin chastity
The Third 6-24
Black Cat 13-23
Kiba 43-51
Condor Hero 21-23, 52
Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou 5, 7-11
Black Lagoon 13-23, 24 nist!!!
Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto 19 -21
D.Gray Man 26-28
Saiunkoku Monogatari 28-39
Busou Renkin - 26
Red Garden 17-22
Code Geass 18-23, Extras
-----------------------------------------
Sorcerer Stabber Orphen 26
Gun X Sword 25
Guyver 26
Tokyo Underground 26
Haruka 8 24
Tsubasa Chronicles 24, Movie
XXXHolic 26, Movie
Sousei no Aquarion 19
Mushishi 25
Hana Yori Dango Movie

Border City
Brain Man

انتخاب سر آشپز :D
Hunter X Hunter , OVAs 62-8-8-13
Gundam Seed Stargazer 3
Fantastic Children 26
Makai Senki Disgaea 12
Full Metal Panic OVA

ليست انتظاری ها:

Hana Yori Dango Manga
Glass Fleet 26, Extra
Aneki
Magic Knight Rayearth Season II
Tonari no Totoro
D.N.Angel
Jungle Wa Itsumo (Hare + Guu)
Card Captor Sakura
Last Exile
BECK: Mongolian Chop Squad (BECK)
Ouran High School Host Club
Monster
Shakugan No Shana
Magical Girl Lyrical Nanoha
Fafner in Azure

Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto از قسمت 19 تا 26(پایان)
Death Note از قسمت 26 تا 34(از 37 قسمت)
D.Gray Man از قسمت 26 تا 34(از 54 قسمت)
La Corda D'Oro از قسمت 11 تا 12(از 25 قسمت)
Saiunkoku Monogatari دو سری دارد سری اول از قسمت 29 تا 39(پایان) و سری دوم قسمت 1(از 12 قسمت)
Shounen Onmyouji قسمت 15 (از 26 قسمت)
Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou از قسمت 7 تا 14(پایان)
Yamato Nadeshiko Shichi Henge از قسمت 20 تا 24(از 25 قسمت)​

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34

سری انیمیشن ساخت فرانسه که اولین بار در 20 آگوست 2006 در آمریکا پخشش شروع شد. از فوریه 2006 هم در اروپا شروع به پخش شده.
اسم اصلیش Shuriken School هستش و اون اسمی که تو گفته بودی ظاهرا اسم فرانسویش بود;)...
من 2 قسمتش رو دیدم ولی زیاد خوشم نیومد چون بیشتر بدرد بچه ها میخوره زیر 12 سال:p حالا مگه چه اطلاعاتی میخوای؟ همین هایی که کاکاشی گفت بود فکر نمیکنم چیزه بیشتری بتونی پیدا کنی.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
يه نگاه به اين ليست بکنين ببينين کسی چيزی ازش ميخواد يا نه؟ :cool:
Anna Karenina
Love Affair
Of Human Bondage
Indiscretion of an American Wife
A Farewell to Arms
The Last Time I Saw Paris
Made for Each Other
Marie Galante
Algiers
----------------------
Kong Fu - The Invisible Fist
Blood of the Dragon
Jackie and the 36 Crazy Fists
Deadly Kick
Kung fu Fever
Fist of the Fear, Touch of Death
Champ against Champ
Bloodfight
Fighting Ace
----------------------
Follow the River

sargarmi

Registered User
لایک‌ها
0
اسم اصلیش Shuriken School هستش و اون اسمی که تو گفته بودی ظاهرا اسم فرانسویش بود;)...
ممنونم از زحمتی که کشیدید :happy:
من 2 قسمتش رو دیدم ولی زیاد خوشم نیومد چون بیشتر بدرد بچه ها میخوره زیر 12 سال:p حالا مگه چه اطلاعاتی میخوای؟ همین هایی که کاکاشی گفت بود فکر نمیکنم چیزه بیشتری بتونی پیدا کنی.
ایوای ! سنم رو فهمیدن! :D

katsoora

Registered User
لایک‌ها
0
خوب دیدم حرفی نزنم میترکم :rolleyes: گفتم یه چیزی هم ما بگیم;)

در مورد راه های تراست ممبر شدن ، حتما که نباید اسپویل کنی ، یه سر بزن به تاپیک راهنما اونجا نوشته چطوریاست. این فقط یکی از راههاست ( و همچنین لذت بخشترین راه که من ترجیح دادم از همین راه تزاست ممبر بشم:lol:)
شما همون فیلم ببینی بد نیست ، مثلا فیلم کنشین که همه جا موجود هستش ( اعتماد و خیانت) و یا فیلمهای سری 3 گانه میازاکی رو ببین و یاSteamboy و ... حداقل بیا فیلمهای سری Final Fantasy رو اسپویل کن (نگو اونارو ندیدی:blink::blink::wacko:) حتما که نباید سریال باشه که ;)
شاید باورت نشه برادر اما از اون فیلمهایی که گفتی فقط اعتماد و خیانت کنشین و final fantasy:advent childrenرو دیده ام!:(:blink:
اون راههایی هم که واسه استفاده از ارشیو انیمه تو تاپیک راهنما گفتن ایناست:
1_تایید توسط دو عضو تراست ممبر: که من این دوتا ضامنو ندارم:(:blink:
2_کمک به کامل کردن ارشیو انیمه ها:حالا با اون اوصافی که تو پست قبلیم گفتم چطور به کامل کردن ارشیو کمک کنم.پیش من که قحطی انیمیشنه!:(
3_سفارش دو تا dvdو spoilگذاشتن.خب منکه نمیتونم تو این اوضاع dvdسفارش بدم.اما خب شاید بتونم راجع به کنشین spoil بذارم;)
دیدی اخر منو از پای کتابو دفتر بلند کردی;):p:happy:

برادر كاتسوري بهتز هست يه كم تا امتحان ها طرف انيمه نري چون ديگه امتحاني نمي مونه:blush: بشين درس بخون و اگه چيزي براي دان داره تو وقت هاي بيكاريت بشين نگاه كن. من خودم بعد از امتحان ها يه ليست طولاني براي ديدن دارم. تا الان كه صبر كردي يه كم ديگه هم طاقت بيار
اخه برادر خودت که بهتر میدونی دوری از انیمه چه حالی داره:(اما چاره چیه همونطور که گفتی باید تحمل کرد;)

katsoora

Registered User
لایک‌ها
0
خب این اولین اسپویل منه و حتما ایرادهای زیادی داره.بذارین به حساب تازه کار بودن;)
2166_9489_small.jpg

بعد از دیدن اعتماد و خیانت کنشین بود که من مجذوب انیمه های ژاپنی شدم.هرچند قبلا هم انیمه خیلی دوست داشتم اما با دیدن این فیلم علاقه ام خیلی شدید تر شد.
این فیلم در ژانر مبارزهای تاریخی(البته نه کاملا تاریخی!)این فیلمو به طرفدارهای سبک
مبارزه ای(مخصوصا از نوع شمشیریش)شدیدا توصیه میکنم.این فیلم از لحاظ داستان و شخصیت پردازی عالیه.فیلم کاملا جدیه و از صحنه های کمدی بیجا که در بعضی انیمه های به ظاهر جدی! اتفاق میفته خبری نیست.اگر چه فیلم بیشتر رو نکاتی که میخواد گوشزد کنه تاکید داره تا
مبارزه ها اما این باعث نشده که به مبارزه ها خوب پرداخته نشه.همه مبارزه های کنشین مخصوصا مبارزه اش با شین سن گومی و افرادش واقعا خوب کار شده.
این فیلم میخواد بگه که:هدف مسیر رو توجیه نمیکنه.اگه انسان برای رسیدن به اهدافش حالا هر چقدر هم خوب به هر اقدامی دست بزنه دیگه چه فرقی بین خوبی و بدی هست؟کنشین بخاطر جوونی و خامیش اینو نمیفهمه.حتی تذکرات استاد خردمندش هم اثری نداره.کنشین وقتی متوجه این موضوع میشه که برای جلوگیری از کشته شدن مردم بیگناه.انسانهای دیگه ای رو کشته انسانهایی که به قول استادش هر چقدر هم که بد بودن بازم انسان بودن و حق زندگی داشتن.
1124.jpg

داستان فیلم در عهد مینشن و در سال 1864 میگذره و داستان پسر بچه ای به اسم شینتاست
که بعد از مرگ پدر و مادرش به عنوان برده با یه عده برده دیگه در حال عبور از یه
جاده ان مورد حمله یه عده راهزن قرار میگیرن.راهزنها همه رو قتل عام میکنن وقتی نوبت شینتا میشه یه شمشیرزن که در حال عبور از اون منطقه بوده به کمکش میاد و نجاتش میده.و به عنوان شاگرد قبولش میکنه و بهش اموزش میده. چند سال میگذره:شینتا که حالا اسمش شده کنشین تبدیل به شمشیرزن قدرتمندی میشه.اما از اینکه میبینه مردم کشورش در بدبختی و فلاکت بسر میبرن و اون نمیتونه کمکشون کنه رنج میبره.کنشین تصمیم میگیره به کمک مردم کشورش بره.استاد سرد و گرم چشیدش سعی میکنه کنشین رو از تصمیمش منصرف کنه و میگه که کنشین نمیتونه چیزی رو تغییر بده همونطور که خودش تو جوونی نتونست اینکارو بکنه.اما کنشین مصممه و به عنوان یه ادمکش وارد گروهی ضد شوگان به ***** فردی به اسم کاتسورا میشه اما یک شب افراد شوگان به گروه کاتسورا حمله میکنن و خیلی ها رو میکشن کاتسورا پنهان میشه و کنشین به همراه تومو(نامزد نگهبانی که بدست کنشین کشته شده.تومو میخواد انتقامشو از کنشین بگیره
و به همین دلیل به کنشین نزدیک میشه.اما کنشین نمیدونه که تومو نامزد اون نگهبان بوده)به عنوان زن و شوهر به یه خونه در یه محل پرت میرن.کنشین کم کم معنی زندگی واقعی رو میفهمه و میفهمه که تمام اون کارهایی که کرده بیهوده بوده و خوشبختی واقعی در کنار خانواده بودنه .کنشین در کنار تومو احساس خوشبختی میکنه.اما کارهای گذشتش.....خوب بهتره بقیشو خودتون ببینینوبه قول شاعر شنیدن کی بود مانند دیدن.;)
kenshin_himura.jpg

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif

این فیلم میخواد بگه که:هدف مسیر رو توجیه نمیکنه.اگه انسان برای رسیدن به اهدافش حالا هر چقدر هم خوب به هر اقدامی دست بزنه دیگه چه فرقی بین خوبی و بدی هست؟کنشین بخاطر جوونی و خامیش اینو نمیفهمه.حتی تذکرات استاد خردمندش هم اثری نداره.کنشین وقتی متوجه این موضوع میشه که برای جلوگیری از کشته شدن مردم بیگناه.انسانهای دیگه ای رو کشته انسانهایی که به قول استادش هر چقدر هم که بد بودن بازم انسان بودن و حق زندگی داشتن
طبق تاریخ کینشنشون(هوداری انقلاب میجی!) موفق شدن ژاپنو ظرف بیست و سه سال به اندازه سیصد سال توسعه بدن 1910یعنی دوسال قبل از مرگ امپراطور شاعر مسلک میجی ثبت نام ابتدایی در ژاپن به 98% در صد رسیدو...

راستی دیدن inuyasha رو شروع کردم!;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
از همه دوستان نازنینم که به یادم بودن تشکر میکنم. واقعا خیلی خیلی ممنونم :blush:
من من ... من خيلی يادت بودم
36_1_13.gif
ولی اصلاً معلوم هست کجايی؟:( اگه نيای باهات قهر ميکنم، اصلاً ميزارمت تو ليست سياه !:D:lol:

خوبی شينوبی عزيز؟ :happy:اميدوارم همه چيز خوب پيش بره يه کم هم بيشتر پست بزنی دلمون اينقدر برات تنگ نشه!;)

-----------------------------------

راستی 1000 پسته شدن دنی هم مبارکه!!!
36_3_11.gif
انشاا... بريم برای 10000 تا
36_1_12.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
راستی يه نفر آواتر منو شناسايی کنه! :D:D:D

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
ليست چيزايی که رايت شده;):
Horatio Hornblower 6
Mars 21
Forbidden Love 11
Hana Kimi 10
Angel Snactuary 3
Gravitation 13, OVA
Magic Knight Rayearth 25
Trigun 26 (-24,45)
Zero no Tsukaima 13
Soul Taker 13
Ayashi no Ceres 24از قسمت 11 تا 12(از 25 قسمت)
Saiunkoku Monogatari دو سری دارد سری اول از قسمت 29 تا 39(پایان) و سری دوم قسمت 1(از 12 قسمت)
Shounen Onmyouji قسمت 15 (از 26 قسمت)
Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou از قسمت 7 تا 14(پایان)
Yamato Nadeshiko Shichi Henge از قسمت 20 تا 24(از 25 قسمت)[/RIGHT]
[/RIGHT]
[/LEFT]

خواهر ikki tousen یادت نره بزنی
من ikki tousen drogon destiny رو گرفتم منتظرم قسمت اول این سری رو ببینم بعد شروع کنم به دیدنش:cool:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
ميخوام اين سريال رو دانلود کنم. اساتيد بزرگ کسی قبلاً اينو نگرفته؟:rolleyes:
ساحل از ين ين nobuta wo prodice رو پرسيدی؟ اينو هم بپرس:D. ممنون :happy:

بالا