• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام kakashi جان . من می دونم شما اینجا خیلی زحمت می کشی .:rolleyes::happy: ولی یه مشکلی هست که منو ناراحت کرده :(. شما یه جوری با من حرف می زنی که اینگار من هیچی حالیم نیست . شاید من یه مبتدی باشم و خیلی از انیمه ها رو ندیده باشم ولی دیگه تا این حد ... :wacko:
منظور من از طرح اون سوال این بود که فقط به یه جای این انیمه که شاید منظور خاصی داره اشاره بشه . ولی شما بیشتر به من توهین کردین تا جواب دادن . :blush:​

راستش من فکر ميکنم بابک فقط ميخواسته برای شما توضيح بده.:) فکر کنم شما يه مقدار بد برداشت کردين!:(

تو اين تاپيک ما با هم شوخی زياد داريم:D ولی از توهين و مسخره کردن و اين جور چيز ها اصلاً خبری نيست:). به خاطر همين مطمئن باشين که لحن صحبت ما فقط با طنز هست و نه هيچ چيز ديگه اي!:cool: مخصوصاً بابک.:happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
این رو ببینید..خیلی جالب بود..
smellie_lol.gif

http://www.2shared.com/file/1976936/f0442bee/footargentin.html
4_1_219.gif
4_1_219.gif
4_1_219.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
همینجا!!!:rolleyes:
در رابطه با مانگاها هم پیغام کاکاشی رو دیدم و منتظرم تا وقت خالی پیدا کنم تا لیستشون کنم.به علت پراکندگی و مخصوصا به این علت که اکثرا به صورت chapter دانلود شدن و قسمت اعظمشون هم در هارد قبلیم هستن لیست کردنشون با جزئیات به زمان نیاز داره و به دست آوردن این زمان هم به فرصت!!!ولی در اولین وقت ممکن لیست رو تکمیل میکنم.:)
:D:D:D

ممنون :happy:

dreamsboy

Registered User
لایک‌ها
0
خوب نمیدونم تا به حال به انیمه paradise kiss اشاره ای شده یا نه ولی خوب اگر تا حالا نشده بود حالا میشه!:)

PARADISE KISS

660e4gi.jpg

این انیمه براساس مانگای معروفی نوشته شده توسط Ai Yazawa و به کارگردانی Osamu Kobayashi در 12 اپیزود ساخته شده و داستانش مربوط به دختری به نام Yukari هست که که زندگیش براساس تصمیمات مادرش و بنابر خواسته اون ادامه داره.یه روز Yukari با یه گروه دانش آموز که طراح مد هستند و صاحب برندی به نام paradise kiss مواجه میشه که ازش تقاضا میکنن به عنوان مدل در گروه اونها فعالیت کنه که البته جواب رد به اونها میده ولی بعد به اصرار فردی به نام George که عضو این گروه هست و بنابر دلایلی پیشنهاد اونها رو قبول میکنه.و بعد از بازدید از استودیوی گروه و دیدن جدیت افراد گروه و همچنین اشتیاق اونها در کارشون فصلی جدید و البته این بار با تصمیم گیریهای مستقل برای Yukari در زندگیش آغاز میشه...
سبک طراحی انیمه به خصوص طراحی کاراکترها با سایر انیمه ها کمی متفاوته و درکل کاری فوق العاده و یا حتی تا حدی هم فوق العاده! نیست ولی بعضی خصوصیاتش مخصوصا ارجاعاتش به فرهنگ پاپ جالبه.

کاراکترها

2.JPG
Yukari که به علت قد بلند و چهره زیباش مورد توجه گروه paradise kiss قرار میگیره.

4.JPG
George عضو خوش چهره و غیرعادی!گروه با استعدادی فوقالعاده در طراحی مد.در مرکز توجه گروه.

1.JPG
Miwako که به همراه George قصد دارند paradise kiss رو به بهترین شکل ممکن اداره کنند.

3.JPG
Arashi گیتاریست گروه و به شدت علاقه مند به Miwako.

5.JPG
Isabella.عضو مرموز گروه که دوست دوران کودکی George هست البته کمی با افراد عادی متفاوته!!!

موسیقی
Opening Theme:Lonely in Gorgeous by Tommy february6
Ending Theme Do You Want To by FRANZ FERDINAND

67hermw.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
همونه که فکر کردی اونی که بغلشه جسد مادرشه که بدست فی وونگ کشته شد و پدرش هم در همون روز توسط اون غولهای پرنده مانند ( گابلین ها ) کشته شد و فقط یک دست و شمشیرش ازش باقی موند و اون بیچاره تا حد دیوانگی رفت وقتی به این قسمت رسیدم خیلی حالم گرفته شد
ببينم اين ماجرا ها قراره کی اتفاق بيوفته؟! :blink::eek::(

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خوب نمیدونم تا به حال به انیمه paradise kiss اشاره ای شده یا نه ولی خوب اگر تا حالا نشده بود حالا میشه!
کارتون قشنگ و لطيف اي هست .:) فقط آخرش من نزديک بود ... :wacko::(

ممنون از spoil :D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خوب من و دنی به اين نتيجه رسيديم که تا دنی بخواد به همه پخش کننده های جديدمون همه کارتون ها رو برسونه خيلی طول ميکشه! :eek::( به خاطر همين اگه ممکنه، برادارن سهراب، بابک و اسمايلی عزيز هر چی که تا lلان دارن رو تو يه ليست اينجا بزارين و همين طور اينکه کدوم شهر هستين.:happy:

بچه های قديمی که با لرد سياه و دنيل فکر کنم بمونن، مگر اينکه اين 2 نفر نتونن به همه قديمی ها برسن و بخوان از جديدی ها کمک بگيرن.:happy: اعضای جديد هم مشخص کنن با کی ميخوان کار کنن که تقسيم کار عادلانه هم بين پخش کننده ها بشه نه اينکه همه از يه نفر بگيرن و پدر اون يه نفر رو در بيارن.:D

خوب پس فعلاً به اين ترتيب جلو ميريم تا دنی بقيه کارتون ها رو هم به دست اين سه نفر برسونه.:) در آينده برادر علی هم به ليست پخش کننده هامون اضافه ميشن ولی الان فعلاً دستش خاليه!:p:happy:

خوب فکر کنم با 6 نفر پخش کننده ديگه نبايد مشگلی داشته باشيم.:rolleyes:

good luck everyone
4_1_107v.gif

masih_abb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستش من فکر ميکنم بابک فقط ميخواسته برای شما توضيح بده.:) فکر کنم شما يه مقدار بد برداشت کردين!:(

تو اين تاپيک ما با هم شوخی زياد داريم:D ولی از توهين و مسخره کردن و اين جور چيز ها اصلاً خبری نيست:). به خاطر همين مطمئن باشين که لحن صحبت ما فقط با طنز هست و نه هيچ چيز ديگه اي!:cool: مخصوصاً بابک.:happy:

شاید حق با شما باشه . به هر حال اگه من بد برداشت کردمه . امیدوارم kakashi یه موقع به دل نگیره :happy:. شاید این برداشت من به خاطر تازه کار بودنم باشه ;). [/RIGHT]

masih_abb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من می خوام یه وبلاگ فارسی در باره انیمه درست کنم که هم لینک انیمه ها توی اون بزارم و هم خلاصه کوچکی از هر انیمه . به همراه یه آهنگ های انیمه ها و ...
آخه هر چی گشتم پیدا نکردم . گفتم شاید با اینکار من هم یه مرجع درست بشه هم مردم یکم بیشتر با انیمه آشنایی پیدا کنند. البته به کمک هم احتیاج دارم . قراره بعد از امتحانام درستش کنم.
می خواستم بپرسم مدیریت اینجا مشکلی با استفاده کردن از مطالب این فروم نداره .؟ البته در صورتی که در قسمت پیوندها به این سایت لینک داده بشه؟

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
من می خوام یه وبلاگ فارسی در باره انیمه درست کنم که هم لینک انیمه ها توی اون بزارم و هم خلاصه کوچکی از هر انیمه . به همراه یه آهنگ های انیمه ها و ...
آخه هر چی گشتم پیدا نکردم . گفتم شاید با اینکار من هم یه مرجع درست بشه هم مردم یکم بیشتر با انیمه آشنایی پیدا کنند. البته به کمک هم احتیاج دارم . قراره بعد از امتحانام درستش کنم.
می خواستم بپرسم مدیریت اینجا مشکلی با استفاده کردن از مطالب این فروم نداره .؟ البته در صورتی که در قسمت پیوندها به این سایت لینک داده بشه؟
اگه درست يادم بياد برادر شينوبی يه بار يه همچين وبلاگی به من معرفی کرد ولی الان درست يادم نيست!:eek:

به هر جهت ايده خوبی هست. ما هم خودمون يه زمانی قصد زدن يه سايت رو داشتيم و داريم:) ولی بايد وقتش جور شه!:p

در مورد لينک دادن من از صاحب forum برادر احسان ميپرسم و بهتون خبرشو ميدم.;)

راستی من هنوز نميدونم شما برادرين؟ خواهرين؟ :blink:و اينکه به چه اسمی صداتون کنم؟ مسيح؟ يا هر چيزه ديگه اي که راحتين!:happy:
شاید حق با شما باشه . به هر حال اگه من بد برداشت کردمه . امیدوارم kakashi یه موقع به دل نگیره :happy:. شاید این برداشت من به خاطر تازه کار بودنم باشه ;)
خوشحالم که رفع سوء تفاهم شد. :happy:

Jini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
[/CENTER]

جينی جون محشر بود.:D:D:D خودمم نميتونستم به اين خوبی spoil ش کنم!;):D
فقط يه چيزی shaman شامن تلفظ ميشه! :happy:

راستش خودمم همين طور فكر مي كنم اما از اونجا كه توي انيمه يه سري سرخپوست به همين نام بودن وقتي در موردش اينور اونور نگاه كردم ديدم به فارسي مي نويسن "شمن"....اما من خودم به زبان آلماني اين انيمه رو ديدم(طبق معمول:( ) و اوناهام مي گن"شامن" اما من فكر مي كردم شايد اين طرز تلفظ آلماني باشه.
مرسي كه اشتباهمو اصلاح كردي:happy:
پ.ن:اديت كردمش

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
راستش خودمم همين طور فكر مي كنم اما از اونجا كه توي انيمه يه سري سرخپوست به همين نام بودن وقتي در مورد اينور اونور نگاه كردم ديدم به فارسي مي نويسن "شمن"....اما من خودم به زبان آلماني اين انيمه رو ديدم(طبق معمول:( ) و اوناهام مي گن"شامن" اما من فكر كردم شايد اين طرز تلفظ آلماني باشه.
مرسي كه اشتباهمو اصلاح كردي:happy:
راستش ايرانی ها رو که نميدونم ولی منم که اينگيليسی شو از TV نگاه ميکنم ميگن شامن.:blink: چون منم اينجوری شنيده بودم گفتم! :p:blush:حالا نميدونم کدومش درسته!!!:blush:

soroush_mahdavi

Registered User
لایک‌ها
1
خوب من و دنی به اين نتيجه رسيديم که تا دنی بخواد به همه پخش کننده های جديدمون همه کارتون ها رو برسونه خيلی طول ميکشه! :eek::( به خاطر همين اگه ممکنه، برادارن سهراب، بابک و اسمايلی عزيز هر چی که تا lلان دارن رو تو يه ليست اينجا بزارين و همين طور اينکه کدوم شهر هستين.:happy:

بچه های قديمی که با لرد سياه و دنيل فکر کنم بمونن، مگر اينکه اين 2 نفر نتونن به همه قديمی ها برسن و بخوان از جديدی ها کمک بگيرن.:happy: اعضای جديد هم مشخص کنن با کی ميخوان کار کنن که تقسيم کار عادلانه هم بين پخش کننده ها بشه نه اينکه همه از يه نفر بگيرن و پدر اون يه نفر رو در بيارن.:D

خوب پس فعلاً به اين ترتيب جلو ميريم تا دنی بقيه کارتون ها رو هم به دست اين سه نفر برسونه.:) در آينده برادر علی هم به ليست پخش کننده هامون اضافه ميشن ولی الان فعلاً دستش خاليه!:p:happy:

خوب فکر کنم با 6 نفر پخش کننده ديگه نبايد مشگلی داشته باشيم.:rolleyes:

good luck everyone
4_1_107v.gif

به به چه خبر خوبي :D
پس منم يكم دلمو خوش كنم.​

katsoora

Registered User
لایک‌ها
0

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
اگه درست يادم بياد برادر شينوبی يه بار يه همچين وبلاگی به من معرفی کرد ولی الان درست يادم نيست!:eek:

به هر جهت ايده خوبی هست. ما هم خودمون يه زمانی قصد زدن يه سايت رو داشتيم و داريم:) ولی بايد وقتش جور شه!:p

در مورد لينک دادن من از صاحب forum برادر احسان ميپرسم و بهتون خبرشو ميدم.;)

راستی من هنوز نميدونم شما برادرين؟ خواهرين؟ :blink:و اينکه به چه اسمی صداتون کنم؟ مسيح؟ يا هر چيزه ديگه اي که راحتين!:happy:
خوشحالم که رفع سوء تفاهم شد. :happy:

فريدا ايده جالبي هست. خودمون يه سايت داشته باشيم و توشم فروم خودمون رو.
اگه همه بچه ها راضي بودند بسپاريد به خودم راه ميندازم.

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
بسی جالب بود.دستت درد نکنه
laugh.gif
haha.gif
skullgrin.gif
rotlaugh.gif
rofl.gif

:thumbsup:
wooooowبرادر علی صد پسته شد!
ura.gif
dance.gif
happy.gif

الهی صد ساله هم بشی برادر!:lol:
ok.gif
clapping.gif

ممنون برادر
من خودم اصلا توجه نكردم. ان شاا.. به شمام برسه:p . بابا تعداد پست كه مطرح نيست سعي كنيم مفيد و دوستان خوبي باشيم ارزش داره. من يه سر زدم به تاپيك مشاركت ديدم اونجا چه اتفاقاي افتاده و مردم سر چند قران سود چه كاراي كردند واقعا متاسف شدم. اينجا زده شده كه همه با هم دوست باشيم نه سوء استفاده بكنيم.

soroush_mahdavi

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون برادر
من خودم اصلا توجه نكردم. ان شاا.. به شمام برسه:p . بابا تعداد پست كه مطرح نيست سعي كنيم مفيد و دوستان خوبي باشيم ارزش داره. من يه سر زدم به تاپيك مشاركت ديدم اونجا چه اتفاقاي افتاده و مردم سر چند قران سود چه كاراي كردند واقعا متاسف شدم. اينجا زده شده كه همه با هم دوست باشيم نه سوء استفاده بكنيم.

منم تبريك ميگم انشاااله تا اون اندازه اي كه دوست داري زنده باشي;).
حرف شما درسته مفيد بودن مهمتره. همين حضور داشتن هم مفيده چون وقتي ببيني هيچ كسي جواب نميده آدم دلسرد ميشه مثل بعضي فرومها كه اصلا جو دوستانه اي هم نداره و مديرا فقط حال بقيه رو ميگيرند.
راستي اين قضيه تاپيك مشاركت جديده يا پستهاي قديمي رو ميگي :(

بالا