• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

masih_abb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Kakashi :
ایول مسیح جان کارت درسته

من این کارو اولین بار با کاراکتر هیکارو کردم (Magic Knight Rayearth) (البته شمشیرش رو بیشتر از خودش نقاشی میکردم ) خیلی هم لذت میبردم - جدیدا هم از روی کاراکتر های بازی ها زیاد میکشم و همچنین از کاریکاتور کردن اساتید دانشگاه هم بسی لذت میبرم

یه سری به تاپیک مانگا بزن - آموزشی داشتی بزار
اتفاقا به اونجا سر زدمه ( تاپیک مانگا ) اگه بگردی منو پیدا می کنی.:cool: من یه کتاب آموزش دارم که به صورت pdf نوشته شده . و زبانش انگلیسیه . بعد از امتحانات سعی می کنم ترجمش کنم و توی اون قسمت بزارم . البته اگه بتونم . ولی اگه مشکل داشتم از تو کمک می گیرم . چون به نظر میاد توی کار ترجمه حرفا ای هستی . :rolleyes:
امتحانهای دانشگاه هم کم کم داره شروع می شه :graduated. البته بعضی ها شروع شده .
راستی یه پیشنهاد . بد نیست اونایی که دانشگاهی هستن بگن کدوم دانشگاه درس می خونن و چه رشته ای و اگه دوست دارن چه سالی . چون یه موقع دیدی هم کلاسی در اومدیم و خبر نداریم . به نظر من میشه ارتباط ها رو صمیمی تر کرد . :cap:البته اونایی که دوست دارن ناشناس بمونن از این قضیه جدان . :f34r:

masih_abb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه سواله که شدیدا مخم رو درگیر کرده .
چرا اینقدر پخش dvd انیمه ها باید با محدودیت باشه و مثلا باید حتما trust member بشی تا بتونی بیشتر بگیری .؟
می دونم خیلی ها امکان داره سوء استفاده کنن . ولی از طرف دیگه با در اختیار قرار دادن این انیمه ها برای همه . اولا خود اعضا می تونن به هم کمک کنن و برای هم رایت کنن .
دوما . درسته که خیلی ها سوء استفاده می کنن . ولی وقتی پخش بشه قیمت ها هم میاد پایین . و مغازه ها هم با قیمت کم می فروشن . از طرف دیگه باعث می شه مردم با انیمه آشنا بشن . من خسته شدم از بس که وقتی از انیمه حرف میزنم چشمای دوستام گرد می شه و اصلا نمی فهمن انیمه چیه ؟ تازه بماند که بعضی وقتا مسخره هم می کنن. مردم از کمبود دوست انیمه شناس.
نمی دونم حرفهای من درست باشه یا نه . ولی انتظار دارم همه ی اساتید اگه امکان داره خیلی منطقی جواب این سوال ها رو بدن . اگه حرف من اشتباهه توضیح کامل بدین لطفا . مرسی

masih_abb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
Castle in the sky قسمت سوم
خوب و قرار بود توی قست سوم درباره مولا و پسراش صحبت کنم .
مولا یک پیرزن بسیار ورزیده و زرنگه که چهره ای خشمگینی داره . ولی قلبش خیلی مهربونه و توی داستان متوجه این می شید .
مولا به همراه پسرانش توی یک کشتی هوایی زندگی میکنن و البته شوهرش هم مکانیک این کشتیه .
خوب حالا می رسیم به اصل موضوع :
در castle in the sky یک اتفاق عجیب افتاده و اونم اینه که از یک سبک جدید حرکت کاراکترها استفاده شده . حالا نپرسین چه سبکی و اسمش چیه . چون من حرفه ای نیستم و این تفاوت رو شما هم می تونید به وضوح مشاهده کنید . در حقیقت در این سبک . حرکات کارکترها خیلی وحشیانه است و البته خیلی خنده دار ...
البته به احتمال زیاد این کار میازاکی نیست و کار یکی از همکاراشه . چون توی انیمیشن Lupin III: Castle of Cagliostro که باز هم ساخت studio ghibli هست . دقیقا همین شرایط وجود دارد و اونو خنده دار کرده .
برای این که بیشتر متوجه بشین به عکس ها نگاه کنید که دو کارتون رو گذاشتمه . البته باید کارتون رو ببینید تا متوجه بشین . ممکنه بعضیا با این عکسا هم متوجه نشن . باز هم میگم . تا خود انیمه ها رو نبینید به طور کامل متوجه نمی شید . چون بحث من درباره ی حرکت کاراکترهاست و با عکس ساکن نمی شه به طور کامل توضیح داد.;)
عکسهای Lupin III: Castle of Cagliostro

NDVD_001.gif NDVD_004.gif NDVD_005.gif
عکسهای Castle in the sky

PDVD_016.gif PDVD_018.gif
اگه خوب به جزئیات بعضی از عکسها نگاه کنید ( روی عکسها کلیک کنید تا بزرگ بشه). متوجه ذرات ریز چوب و یه سری اجزای ریز می شید که توی صحنه وجود داره . و باعث شلوغی صحنه می شه و با حرکت کاراکتر این ذرات به هوا بلند می شن. دیگه نمی دونم چه جوری توضیح بدم تا متوجه بشین . اگه مشکلی بود بگین تا بیشتر توضیح بدم. ببخشید اگه من یکم زیادی به جزئیات دقت می کنم :blush::happy:​

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
یه سواله که شدیدا مخم رو درگیر کرده .
چرا اینقدر پخش dvd انیمه ها باید با محدودیت باشه و مثلا باید حتما trust member بشی تا بتونی بیشتر بگیری .؟
می دونم خیلی ها امکان داره سوء استفاده کنن . ولی از طرف دیگه با در اختیار قرار دادن این انیمه ها برای همه . اولا خود اعضا می تونن به هم کمک کنن و برای هم رایت کنن .
دوما . درسته که خیلی ها سوء استفاده می کنن . ولی وقتی پخش بشه قیمت ها هم میاد پایین . و مغازه ها هم با قیمت کم می فروشن . از طرف دیگه باعث می شه مردم با انیمه آشنا بشن . من خسته شدم از بس که وقتی از انیمه حرف میزنم چشمای دوستام گرد می شه و اصلا نمی فهمن انیمه چیه ؟ تازه بماند که بعضی وقتا مسخره هم می کنن. مردم از کمبود دوست انیمه شناس.
نمی دونم حرفهای من درست باشه یا نه . ولی انتظار دارم همه ی اساتید اگه امکان داره خیلی منطقی جواب این سوال ها رو بدن . اگه حرف من اشتباهه توضیح کامل بدین لطفا . مرسی
اين سوال مستقيماً به من بر ميگرده و تا حالا 10 بار جوابشو دادم ولی بازم ميگم:

اين کارتون هايی که الان ما داريم پخش ميکنيم اون اوايل تقريباً همش، الان 50% مال منه!:) راستش من هم بسيار بسيار زياد نسبت به کارتون هام حساسم! اگه به قسمت مشارکت اين فروم هم سر زده باشين ميبينين که ما داريم همه فيلم ها و سريال های خودمون رو پخش ميکنيم! ولی ميدونين همون اوايل چی شد؟! چند روز بعد از پخش سريال ها يه نفر که سريال منو به واسطه يه نفر ديگه گرفته بود، به ياهو مسنجر من off زد که فلان سريال با زيرنويس قيمت هم اينقدر!!!:blink::blink::blink::eek:
جالب نبود که داشت سريال منو به خوده من ميفروخت؟!:lol:

من از خير سريال ها و فيلم هام گذشتم و گزاشتم برای عموم پخش شه، فورشنده يا غير فروشنده ولی انيمه هام برام عزيزن. به هيچ وجهی حاضر نيستم انيمه هامو به فروشنده جماعت بدم!:hmm: سخت گيری هم ميکنم که فقط به کسايی بدم که برای استفاده شخصی ميخوان!:f34r:از همه کسايی هم که اينجا دارن ميگيرن قول گرفتم که به کسی هم ندن، چو اينجوری من ميدونم کارتون از دست کی به کجاا رفته ولی اگه همه به هم بدن معلوم نيست سر از کجاا در بيارن.:blink:

در نهايت هيچ جواب منطقی اي من ندارم جز اينکه دلم نميخاد به همه بدم!
:cool: و البته با توجه به اينکه نصف اين انيمه ها تو قسمت بازارچه همين فروم موجود هست و اينجوری نيست که کسی دسترسی به انيمه نداشته باشه, اگه کسی دوست نداشته باشه شرط منو قبول کنه ميتونه بره از اونجا بخره!:cool:

البته اون سری از کارتون هايی که مال بچه های ديگه هست رو خودشون اختيارشون رو دارن، چون اگه يه سر به تاپيک مشارکت دانلود انيمه ها بزنين ميبينين که همه در حال کمک هستن! :happy:من فقط در مورد کارتون های خودم اين شرط رو گزاشتم!:cool:

masih_abb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين سوال مستقيماً به من بر ميگرده و تا حالا 10 بار جوابشو دادم ولی بازم ميگم:

اين کارتون هايی که الان ما داريم پخش ميکنيم اون اوايل تقريباً همش، الان 50% مال منه!:) راستش من هم بسيار بسيار زياد نسبت به کارتون هام حساسم! اگه به قسمت مشارکت اين فروم هم سر زده باشين ميبينين که ما داريم...!
توضیح شما تا حدودی قانع کننده بود .;) ولی مثلا کسی مثل من که هر روز از ندیدن انیمه های لیست افسوس می خوره . باید چی کار کنه .:( آخه اگه بخوام فعالیت مفید کنم . نباید چند تا انیمه ببینم تا از انیمه حالیم بشه . قبول کنید که با 3-4 dvd نمی شه چیزی درباره ی انیمه گفت ;). پس من مجبورم یا الکی تعداد پست هام رو ببرم بالا . که اگه ناخواسته اینکار رو کردمه از همه عذرخواهی می کنم :blush:. یا باید خودم رو به در و دیوار بزنم تا بتونم یه چیزی که بدرد این فروم بخوره پیدا کنم . اگه حرفام رو رک گفتم . ببخشید .

dreamsboy

Registered User
لایک‌ها
0

من قویا هرگونه spoil بودن این پست رو تکذیب میکنم:)خواهر این فقط یک معرفی ساده است مثل بقیه معرفی های من:happy:اصولا من به طور بنیادینی!! با spoil و فلسفه شکل گیری اون مشکل دارم:medieval:
اصلا به معانی این واژه منحوس! توجه کنید:از بین بردن-ضایع کردن...:devil:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
توضیح شما تا حدودی قانع کننده بود .;) ولی مثلا کسی مثل من که هر روز از ندیدن انیمه های لیست افسوس می خوره . باید چی کار کنه .:( آخه اگه بخوام فعالیت مفید کنم . نباید چند تا انیمه ببینم تا از انیمه حالیم بشه . قبول کنید که با 3-4 dvd نمی شه چیزی درباره ی انیمه گفت ;). پس من مجبورم یا الکی تعداد پست هام رو ببرم بالا . که اگه ناخواسته اینکار رو کردمه از همه عذرخواهی می کنم :blush:. یا باید خودم رو به در و دیوار بزنم تا بتونم یه چیزی که بدرد این فروم بخوره پیدا کنم . اگه حرفام رو رک گفتم . ببخشید .
برادر مسيح از برادر کاکاشی و برادر حميد بپرس، هنوز پست هاشون به 3-4 تام نرسيده بود که من فرستادمشون تو ليست :happy: خيلی هام هستن بالایی 100 تا پست دارن هنوز نرفتن تو ليست!:f34r: من همونقدر که يه کم شناخت نسبی نسبت به شما پيدا کنم ميزارمتون تو ليست. :rolleyes: حالا شما فعلاً اون 2 تا dvd اي که سهميه تون هست رو بگيرين ببينين، تا ببينيم چی ميشه!;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
من قویا هرگونه spoil بودن این پست رو تکذیب میکنمخواهر این فقط یک معرفی ساده است مثل بقیه معرفی های مناصولا من به طور بنیادینی!! با spoil و فلسفه شکل گیری اون مشکل دارم
اصلا به معانی این واژه منحوس! توجه کنید:از بین بردن-ضایع کردن...
:lol: بخدا تقصير من نيست :p تقصير اين سيموره که اسم معرفی رو به spoil تغيير داده! :D:p

dreamsboy

Registered User
لایک‌ها
0
:rolleyes:
خوب بالاخره devil may cry هم پخشش شروع شد.

devil may cry

4pk1mkg.jpg

قبلا هم فریدا به این انیمه اشاره کرده بود و فکر کنم اکثر کسانیکه به بازیهای ویدئویی علاقه دارند حداقل اسم این انیمه رو که برگرفته از بازی محبوب devil may cry هست شنیده باشند.انیمه توسط Itagaki Shin که قبلا کارگردانی انیمه Black Cat رو به عهده داشته کارگردانی شده و گویا قراره در 12 اپیزود نمایش داده بشه.داستان هم که مربوط به دانته قهرمان بازی و نبرد اون با ارواح و شیاطین و ... میشه ولی متاسفانه گویا داستان انیمه زیاد به اصل داستان(بازی) وفادار نمونده.
برای کسانیکه حین دیدن انیمه تمامی توجهشون به زیرنویسهای انگلیسی معطوف نمیشه و صدای گویندگان نقشها هم براشون جزئی از انیمه است خبر خوشحال کننده اینه که در این انیمه از صداپیشگان مطرحی مثل:
Morikawa Toshiyuki که قبلا در نقش Sephiroth در Final Fantasy VII صحبت کرده بود.
Fukuen Misato:کاراکتر yin در Darker than Black
Orikasa Fumiko :کاراکتر Rukia در bleach و ...
استفاده شده.

موسیقی​
Opening Theme: "d.m.c" by rungran
Ending Theme: "I'll be your home

4pd0wvo.jpg
6f9rnlv.jpg

dreamsboy

Registered User
لایک‌ها
0
بخدا تقصير من نيست :p تقصير اين سيموره که اسم معرفی رو به spoil تغيير داده! :
بین معرفی و اسپویل مرزی هست که با وجود این که خیلی هم باریک نیست! ولی گذر از اون مفاهیم هریک از این کلمات رو(بسته به اینکه از چه طرفی گذر کرده باشیم) دستخوش تغییرات میکنه که در هر حالت یکی به دیگری شبیه تر میشه.:happy:
اصلا فلسفه وجودیشون هم کاملا متفاوته:rolleyes: یکی برای نزدیک کردن و دیگری برای دور کردن...:upsided:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
- يکی ديگه از خون آلود ترين کارتون های ساخته شده!:f34r: به علت داشتن demon های فراوان کاملن تداعی کارتون claymore رو براتون ميکنه!!!:D دقيقاً demon هايی که در قالب انسان هستن و فقط دانته ميتونه بفهمه که اينا demon هستن يا human.:cool:

- در مورد داستانش اگه درست يادم باشه يه جايی خوندم که به عنوان يه side story از بازی اين کارتون رو درست کردن!:rolleyes:

- استفاده از رنگها برای اين کارتون با اين حال و هوا خيلی خوب بود و از اون قشنگ تر ost کارتون هست! :D چه opening و ending, چه موسيقی متنش!;)

حالا يه نفر که حسابی از بازی اين کارتون سر در ميآره به من بگه tony redgrave کيه که اسمش رو تفنگ دانته هست؟؟؟!:blink::blink::blink:

اين کارتون به سپهر، علی، حميد، روزبه و دنی توصيه ميشه! :lol:

katsoora

Registered User
لایک‌ها
0
- يکی ديگه از خون آلود ترين کارتون های ساخته شده!:f34r: به علت داشتن demon های فراوان کاملن تداعی کارتون claymore رو براتون ميکنه!!!:D دقيقاً demon هايی که در قالب انسان هستن و فقط دانته ميتونه بفهمه که اينا demon هستن يا human.:cool:

- در مورد داستانش اگه درست يادم باشه يه جايی خوندم که به عنوان يه side story از بازی اين کارتون رو درست کردن!:rolleyes:

- استفاده از رنگها برای اين کارتون با اين حال و هوا خيلی خوب بود و از اون قشنگ تر ost کارتون هست! :D چه opening و ending, چه موسيقی متنش!;)

حالا يه نفر که حسابی از بازی اين کارتون سر در ميآره به من بگه tony redgrave کيه که اسمش رو تفنگ دانته هست؟؟؟!:blink::blink::blink:

اين کارتون به سپهر، علی، حميد، روزبه و دنی توصيه ميشه! :lol:
[/CENTER]
وای devil may cry
jumping.gif
چه شود!
scatter.gif
scatter.gif

tony redgraveفکر کنم اسم مستعار دانته باشه!
4_12_12.gif

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
وای devil may cry
jumping.gif
چه شود!
scatter.gif
scatter.gif

tony redgraveفکر کنم اسم مستعار دانته باشه!
4_12_12.gif

من که کشته مرده این دانته هستم ( البته در ردیف دوم لیست بهترین کاراکتر من هستش و اینو دوباره میگم هیچ کاراکتری The Boss نمیشه;)) فکر کنم انیمه اشو دیدن جالب باشه:p:happy:

همون که کاتسورا گفت :happy: اسم مستعارشه که در بعضی جاها استفاده میکنه

اینم بگم که چون دانته خودش نیمه Deamon هستش ( پسر اسپادرا یکی از دیمن های قوی که هزاران سال قبل بر علیه نوع خودش و بخاطر بشریت قیام کرده و رئیس دیمنها یعنی موندوس رو شکست داده و دروازه بین جهان انسان و دیمن رو بسته بود) و تقریبا داره راه پدرشو ادامه میده ، البته یه جایزه بگیر هستش;)

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
منم دويل مي كراي رو بازي كردم ... اما انگار دير رسيدم اساتيد تهشو در آوردن
راستي ديشب يادم رفت ليستمو بذارم اينجا !‌ باز اين امتحاناي %$#@#$
inv.gif
حواس نميذارن كه !!!

innocent venus
black blood brothers
basilisk
ghost in the shell
ghost in the shell 2
voices of a distant star
Jyu oh sei
Samurai champloo
Bleach 1-94
yu yu hakusho كه حدوده ده پونزده قسمتش ناقصه منم همينطوري ديدمش :(
Black lagoon
akira
Girl meets Girl
tin tin VCD كه از سهراب عزيز گرفتم اگر اجازه بدن اينم ميذارم توي ليست
+ Final Fantasy - Spirits Within و نجات كودكان !

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
برادر مسيح از برادر کاکاشی و برادر حميد بپرس، هنوز پست هاشون به 3-4 تام نرسيده بود که من فرستادمشون تو ليست :happy: خيلی هام هستن بالایی 100 تا پست دارن هنوز نرفتن تو ليست!:f34r: من همونقدر که يه کم شناخت نسبی نسبت به شما پيدا کنم ميزارمتون تو ليست. :rolleyes: حالا شما فعلاً اون 2 تا dvd اي که سهميه تون هست رو بگيرين ببينين، تا ببينيم چی ميشه!;)

فريدا من تو ليست نبودم :blink: . ببينيد اوني كه گفتند با 100 پست هنوز نرفته خودش اومده داره ميگه كه نرفته. :D
نه آقا مسيح اينجا اوتورام كه فكر مي كني سيستم CIA‌نيست فقط موضوع اعتماد هست . مگه حالا تراست يا غير تراست. 2 تا دي وي دي خودش براي اول كار خوبه. يه كم خودتو نشون بدي راحت ميري تو ليست . تازه اون موقع بايد از اين توزيع كننده ها اويزون بشي :D. مخصوصا آقا دني كه سرشون شلوغ . مشكلات زياده عزيزم بايد سوخت و ساخت
من به فريدا حق ميدم. باورت نمي شه وقتي اين مورد برات پيش بياد كه چيزي كه خودت دان كردي رو به خودت بخواند بفروشند رو ببيني خيلي اعصابت خورد ميشه. حالا بازم اگه طرف يه كم حاليش باشه بازم ميگي خدا رو شكر حاليشه قدرشو ميدونه، ولي ميبيني فقط براي سود داره كار مي كنه و بازاري هست بيشتر اعصابت خورد ميشه.

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
من الان دارم نگاه ميکنم بزارين تموم شه ميآم نظر ميدم! :D

منم برم دان كنم.
فريدا سبك Claymore‌داره ، من ديگه طاقت نمي تونم بيارم. عجب چيزي هست فردا امتحان تخيلي مثل برق 2 دارم :blink: نشستم دارم انيمه دان و نگاه مي كنم. خدا به داد فردا برسه ساعت 11 فكر كنم ورقه رو بزارند جلوم به جاي حل مسله بيام در مورد انيمه ها اسپول بنويسم.:(
كسي اينجا مكانيك هست بگه مباني برق2 رو چطور ميشه پاس كرد:hmm:. فقط مينقدر ميدونم كه استاده زياد نمي ندازه:rolleyes: تو يه كلاس فوقش 5 نفر. كلا من از دبيرستان با برق مشكل داشتم، مكانيك هلو بود.

only4you_mehr

Registered User
لایک‌ها
3
تورو خدا راست میگین devil may cry هم اود :(:(:(:(
من که ماهواره ندارم ببینم
من عاشق بازیشم از فاینال فانتزی هم چون که شبیه dmc هستش خیلی خوشم میاد کسی این انیمه رو رو dvd نداره؟:(:(

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
منم دويل مي كراي رو بازي كردم ... اما انگار دير رسيدم اساتيد تهشو در آوردن
راستي ديشب يادم رفت ليستمو بذارم اينجا !‌ باز اين امتحاناي %$#@#$
inv.gif
حواس نميذارن كه !!!

innocent venus
black blood brothers
basilisk
ghost in the shell
ghost in the shell 2
voices of a distant star
Jyu oh sei
Samurai champloo
Bleach 1-94
yu yu hakusho كه حدوده ده پونزده قسمتش ناقصه منم همينطوري ديدمش :(
Black lagoon
akira
Girl meets Girl
tin tin VCD كه از سهراب عزيز گرفتم اگر اجازه بدن اينم ميذارم توي ليست
+ Final Fantasy - Spirits Within و نجات كودكان !
چرا انيميشن كلاس بالا تو اين كيست نيست!ناراتو كينشن بريسك ميدوري بلاد و....

راستي ديدن death note رو شروع كردم!خيلي خفنه فقط حيف ..............

بالا