برگزیده های پرشین تولز

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
فرقش به اونه که مثلا شما نمیتونی به کارتون شرک بگی انیمه عزیزم. یا مثلا کارتون گارفیلد انیمه نیست استاد. دیگه از این واضحتر نمیدونم چه جور شما رو متوجه کنم.
خود حضرتعالی اگه اون خط آخر انگلیسی چیزی رو که از ویکی برای بنده کپی کردی بخونی میگه در فرهنگ واژگان انگلیسی به کارتونی با سبک ژاپنی و عموما ساخته شده در ژاپن اطلاق میشه. که دقیقا همونیه که بنده گفتم، به این معنی که اصلا بهمراه انیمه یه بار مفهومی میاد که همون سبک و شکل خاص کارتونهاییست که در ژاپن تولید میشن.
در هر حال موفق باشید.

دوست عزیز نحوه صحبتتان کمی توهین آمیز به نظر میاد ولی بگزریم.
اگر شما در ژاپن زندگی کنید و به زبان ژاپنی صحبت کنید به گارفیلد و یا شرک هم میگویید انیمه.
اگر به زبان انگلیسی صحبت میکنید و در یکی از گشورهای انگلیسی زبان زندگی میکنید به انیمیشن های تولید شده در کشور ژاپن از سال 1960 به بعد میتوانید بگویید انیمه.
و اگر مثل من و امثال من در ایران زندگی میکنید به انیمیشن و یا انیمه می گویید کارتون.
این موضوع هم توسط یکی از ذوستان برای بررسی همگی کارتونها(انیمیشنها) شروع شد و میتونید متمعا باشید که بچه هایی که در این بخش(انیمیشن) فعالیت میکنند همگی توضیح عام از انیمه - انیمیشن - کارتون - نقاشی متحرک را بلدند.
خود شما گفته اید
سبک و شکل خاص کارتونهاییست که در ژاپن تولید میشن
و در عین حال یک نقاشی متحرک ساخت کره را انیمه معرفی کرده اید که تحت نام "مانهوا" manhwa شناخته میشوند.
لیست گلچینی هم که گذاشتید
Serial Experiments Lain
Ergo Proxy
Aachi & Ssipak (محصول کره و بسیار جذاب و با کیفیت یک فیلم)
Genocyber
Blue Drop
Lovely Complex
Akira
Strawberry Panic
Haibane Renmei
به ترتیب رتبه های
57
85
---
1861
959
302
24
243
86
از نظر بینندگان را داشتند
و کاملا نظر شخصی شماست. هر کدام از دوستان انیمه های خاصی را دوست دارند مثلا من از انیمه هایی که مبارزه توش هست(مثل بلیچ و یا ناروتو) خوشم نمیاد و بیشتر انیمه های رومانتیک و کمدی دوست دارم.
امیدوارم که ناراحت نشده باشید و در این بخش فوروم بهتون خوش بگذره.

Last edited:

Bicheonmu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز نحوه صحبتتان کمی توهین آمیز به نظر میاد ولی بگزریم.
اگر شما در ژاپن زندگی کنید و به زبان ژاپنی صحبت کنید به گارفیلد و یا شرک هم میگویید انیمه.
اگر به زبان انگلیسی صحبت میکنید و در یکی از گشورهای انگلیسی زبان زندگی میکنید به انیمیشن های تولید شده در کشور ژاپن از سال 1960 به بعد میتوانید بگویید انیمه.
و اگر مثل من و امثال من در ایران زندگی میکنید به انیمیشن و یا انیمه می گویید کارتون.
این موضوع هم توسط یکی از ذوستان برای بررسی همگی کارتونها(انیمیشنها) شروع شد و میتونید متمعا باشید که بچه هایی که در این بخش(انیمیشن) فعالیت میکنند همگی توضیح عام از انیمه - انیمیشن - کارتون - نقاشی متحرک را بلدند.
خود شما گفته اید

و در عین حال یک نقاشی متحرک ساخت کره را انیمه معرفی کرده اید که تحت نام "مانهوا" manhwa شناخته میشوند.
لیست گلچینی هم که گذاشتید

به ترتیب رتبه های
57
85
---
1861
959
302
24
243
86
از نظر بینندگان را داشتند
و کاملا نظر شخصی شماست. هر کدام از دوستان انیمه های خاصی را دوست دارند مثلا من از انیمه هایی که مبارزه توش هست(مثل بلیچ و یا ناروتو) خوشم نمیاد و بیشتر انیمه های رومانتیک و کمدی دوست دارم.
امیدوارم که ناراحت نشده باشید و در این بخش فوروم بهتون خوش بگذره.

من متوجه نشدم کجا به شما توهین کرده ام عزیز من که اینجوری برآشفته شدید. بگذریم!
فرمودید "اگر بنده در ژاپن زندگی کنم..." ، عزیز من، من در زاپن زندگی نمیکنم بلکه در همین ایرانی که نمیدونم احتمالا شما هم درش زندگی میکنید زندگی میکنم. من اینهمه تو پست قبلی توضیح دادم که دقیقا فرق انیمه با انیمیشن چیه از جمله روش ساخت اون که در انیمه تقریبا اثری از تصاویر سه بعدی تولید شده توسط کامپیوتر نمیبینیم در صورتیکه در کارتون یا همان انیمیشنی مثل گارفیلد وضع دقیقا برعکسه. اون کارتون یا انیمیشن کره ای هم که فرمودید Manhwa ، بله ، کره ایها در زبان خودشون به کارتون این اصطلاح رو اطلاق میکنن (همونطور که مثلا به آمریکا نمیگن آمریکا، بلکه میگن بیگوگ یا به چین نمیگن چین، میگن چونگوگ-- بنده هیچی ندونم خیالتون آسوده به زبان کره ای آشنایی دارم عزیزم) همونطور که ما به انیمه یا هر انیمیشنی ممکنه بگیم کارتون (البته بنده بین اینها فرق قائلم و من یکی به هرچی که ببینم نمیگم کارتون و در بالا هم فرقشون رو گفتم اما شما هرجور مایلید زندگی کنید).
باز هم تکرار میکنم دستکم شمایی که در ایرانید (و نه در زاپن) نمیتونید به گارفیلد بگید انیمه (تو اون متن ویکی پدیا هم که خودت آوردی نه بنده برات ترجمه کردم) یا به شرک انیمه نمیگن، اما حالا شما اصرار داری کار خودت رو بکنی بنده دیگه زبانم قاصره عزیزم. راحت باش هر طور دوست داری حساب کن.
اشتباه از منه که میام جایی که نباید حرف میزنم.
آقا موفق باشی. شب عالی بخیر.

ضمنا شرمنده من نمیتونم واسه فهمیدن اینکه یک انیمه خوبه و با کیفیته به رای گیری و نظر کارشناسی بروبچه های شما (احتمالا منظورتون حاضرین این فرومه دیگه نه؟) تکیه کنم. اگه اینطوری بود و سایت های معتبر و تخصصی بررسی انیمه هم میخواستن واسه رتبه بندی از نظر بچه های شما مستفیذ بشن، آره، اونموقع ممکن بود انیمه شاهکاری مثل Serial Experiments Lain بجای بالای جدول رتبه بندی بیاد اون رتبه 86 که بروبچه های شما زحمت کشیده ن گذاشتنش.

Last edited:

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
ضمنا شرمنده من نمیتونم واسه فهمیدن اینکه یک انیمه خوبه و با کیفیته به رای گیری و نظر کارشناسی بروبچه های شما (احتمالا منظورتون حاضرین این فرومه دیگه نه؟) تکیه کنم. اگه اینطوری بود و سایت های معتبر و تخصصی بررسی انیمه هم میخواستن واسه رتبه بندی از نظر بچه های شما مستفیذ بشن، آره، اونموقع ممکن بود انیمه شاهکاری مثل Serial Experiments Lain بجای بالای جدول رتبه بندی بیاد اون رتبه 86 که بروبچه های شما زحمت کشیده ن گذاشتنش.

Serial Experiments Lain (TV) - Anime News Network
Seen in part or in whole by 6669 users, rank: #57 (of 5096)
Median rating: Very good
Arithmetic mean: 7.901 (Very good), std. dev.: 1.8979, rank: #623 (of 5088)
Weighted mean: 7.813 (Very good−), rank: #626 (of 5088) (seen all: 7.99 / seen some: 6.75 / won't finish: 4.06)
Bayesian estimate: 7.812 (Very good−), rank: #406 (of 3883)

من اینهمه تو پست قبلی توضیح دادم که دقیقا فرق انیمه با انیمیشن چیه
Anime - Wikipedia, the free encyclopedia
Anime (アニメ?, [anime] ( listen); i/ˈænɨmeɪ/ or /ˈɑːnɨmeɪ/) is the Japanese abbreviated pronunciation of "animation". The definition sometimes changes depending on the context.[1] In English-speaking countries, the term most commonly refers to Japanese animated cartoons.[2]

While the earliest known Japanese animation dates to 1917, and many original Japanese cartoons were produced in the ensuing decades, the characteristic anime style developed in the 1960s—notably with the work of Osamu Tezuka—and became known outside Japan in the 1980s.

Anime, like manga, has a large audience in Japan and recognition throughout the world. Distributors can release anime via television broadcasts, directly to video, or theatrically, as well as online.

Both hand-drawn and computer-animated anime exist. It is used in television series, films, video, video games, commercials, and internet-based releases, and represents most, if not all, genres of fiction. As the market for anime increased in Japan, it also gained popularity in East and Southeast Asia. Anime is currently popular in many different regions around the world.

از جمله روش ساخت اون که در انیمه تقریبا اثری از تصاویر سه بعدی تولید شده توسط کامپیوتر نمیبینیم
دو نمونه که تقریبا تماما با کامپیوتر ساخته شده اند:
Romeo × Juliet (TV) - Anime News Network
Deltora Quest (TV) - Anime News Network

باز هم تکرار میکنم دستکم شمایی که در ایرانید (و نه در زاپن) نمیتونید به گارفیلد بگید انیمه (تو اون متن ویکی پدیا هم که خودت آوردی نه بنده برات ترجمه کردم) یا به شرک انیمه نمیگن، اما حالا شما اصرار داری کار خودت رو بکنی بنده دیگه زبانم قاصره عزیزم. راحت باش هر طور دوست داری حساب کن.
اشتباه از منه که میام جایی که نباید حرف میزنم.

و می تونم بپرسم من کچا به به شرک و یا گارفیلد گفتم انیمه؟

Bicheonmu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
Serial Experiments Lain (TV) - Anime News Network

Anime - Wikipedia, the free encyclopedia

دو نمونه که تقریبا تماما با کامپیوتر ساخته شده اند:
Romeo × Juliet (TV) - Anime News Network
Deltora Quest (TV) - Anime News Network

و می تونم بپرسم من کچا به به شرک و یا گارفیلد گفتم انیمه؟

• profile.png
    نمایش مشخصات
  • forum.png
    مشاهده نوشته ها
  • message.png
    پیام شخصی
  • add.png
    افزودن به تماسها
user-offline.png
Registered User
تاریخ عضویتMar 2007محل سکونتKarajنوشته ها564

quote_icon.png
نوشته اصلی توسط Bicheonmu
با عرض شلام به دوستان
جسارت نباشه یه نکته رو بنظرم رسید بگم اینه که نباید انیمیشن رو با انیمه اشتباه گرفت. انیمیشن اصطلاحی کلیه که به همه جور کارتون از جمله کارتونهای سه بعدی کامپیوتری ساخت هالیوود (که توشون از CGI یا همون COMPUTER GENERATED IMAGES ) استفاده میشه یا اونهایی که کار طراحان گرافیک هست و کمتر از کامپیوتر بهره میگیرن اطلاق میشه. ولی انیمه کاملا داستانش جداست و به محصولات استودیوهای عمدتا ژاپنی که صرفا (یا غالبا) محضول هنر طراحان و گرافیست های بومی خودشون هست و غالبا یه سرو گردن از نظر محتوا و زیبایی هنری از مزخرفات کامپیوتری آمریکایی بالاترن گفته میشه.

دوست عزیز خوش آمدید
انیمه معادل ژاپنی شده انیمیشن هست و اصولا با هم فرقی ندارند.

In Japan, the term anime does not specify an animation's nation of origin or style; instead, it serves as a blanket term to refer to all forms of animation from around the world. English-language dictionaries define anime as "a Japanese style of motion-picture animation" or as "a style of animation developed in Japan".

منبع سایت ویکیپدیا​

شما صریحا خودتون اینجا میگید انیمه و انیمیشن با هم فرقی ندارن عزیز! خوب با این حساب شما از اونجایی که گارفیلد به رده کلی این "پدیده" یعن خانواده بزرگ و محترم "کارتونی" تعلق داره (تا اینجاش رو که اینشالا اعتراضی ندارین که ؟) پس با فرض شما گارفیلد انیمه هم میتواند لقب گیرد.
شما رسما همون اول شروع بحثمون گفتی انیمه با اانیمیشن یکیه بعد حالا بعد اینهمه پیغام پسغام میفرمایید کی بود کی بود من نبودم؟!!!!
باز خوشحالم بحث رو تونستم به جایی برسونم که شما رسما اینجا به وجود تفاوت میان "انیمیشن" و "انیمه" اعتراف کنی.
اونم که فرمودید "اگر شما در ژاپن زندگی یا به ژاپنی سخن بگویید به همه جور انیمیشنی میگید انیمه." باید خدمتت عرض کنم به هیچ وجه درست نیست. یعنی به عبارتی حتی خود همون ژاپنی های عزیز هم فرق تولیدات خودشون با چیزایی مثل گارفیلد و شرک رو بهتر از من و شما میدونن. اتفاقا به همین دلیل هم هست وقتی شما توی ویکی پدیا آرتیکل مربوط به Shrek رو ببینی، اون پایین صفحه که معمولا ویکی مباحث مربوط به اون آرتیکل رو لیست میکنه شما اثری از کلمه Anime نمیبینی. اما برعکس برو آرتیکل انیمه معروفی مثل Strawberry Panic رو باز کن زیر صفحه تا چشم کار میکنه واژه شیرین Anime میاد جلوی چشمت.
من انیمه رو انیمیشنی میدونم که در ژاپن (یا با استایل ژاپنی که منظور شیوه ترسیم چشمان و موهای خاص کاراکترهاست) و با دست هنرمندان گرافیست و نقاش (نه کامپیوتری سه بعدی) تولید شده باشه. هر انیمیشنی که دیدی این ویژگی رو داشت اون انیمه س داداش من شک نکن. حالا شما مدعی هستی یه انیمه دیدی که سه بعدی بوده، خوب اون از نظر من انیمه نیست. اما چون احتمالا تو ژاپن و با اون ویژگیای ظاهری کاراکترها که گفتم طراحی شده (یا بهتره بگیم تولید شده) توی اون سایت و جزو انیمه ها دسته بندی شده. مثل این میمونه بگی یه فرش دستباف کاشان خریدم تو کارخانه فرش ماشینی تبریز تولید شده. نمیدونم گرفتی استاد محترم یا نه؟

Bicheonmu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به به! اینم از اون انیمه ای که شما اسمشو آوردید و من بیچاره رو ساده گیر آوردین و ادعا کردین تماما کامپیوتریه:

Production The series was produced by Genco and the animation production at OLM and SKY Perfect Well Think. Rodda was originally approached with many film offers, but it was only this studio that promised to not change the story. The first episode was aired on January 6, 2007 in Japan.
The English version of the series was produced by Dentsu in association with Ocean Productions in Vancouver, British Columbia and recored at their Calgary-based Blue Water Studios.
It was directed by Mitsuru Hongō (Spirit of Wonder, Outlaw Star), designed by Hiroyuki Nishimura and Junya Ishigaki, and written by Oketani Arawa, Reiko Yoshida and Natsuko Takahashi. The music was composed by Kow Otani, but was replaced with an original soundtrack in the English version.
Due to the series popularity in Japan, it was extended to 65 episodes from the original 52, containing stories not in the original novels. The English dub restores the ending of the original novels, and ignores the 13 added episodes in the anime.
Although the series employs mostly traditional animation it uses CGI for the Guardians.[SUP][1[/SUP]

این پاراگراف رو از آرتیکل همون انیمه ای که خودتون مثال آوردین یعنی Deltora Quest توی ویکی پدیا آوردم اینجا.
دوست عزیز من، شما کمترین سواد انگلیسی هم که داشته باشید اون خط آخر رو که نوشته "گرچه این سری انیمه عمدتا از گرافیک یا همان طراحی سنتی بهره میگیرد برای Guardians از تصاویر کامپیوتری استفاده میکند."

تو همین پست قبلیم بدون اینکه حتی اون انیمه رو که گفتی چک کرده باشم اینقدر از دانسته های خودم مطمئن بودم که با شجاعت گفتم حتی اگه همچین چیزی هم که شما گفتی باشه اون انیمه نیست. بعد رفتم واسه اینکه فرمایش شما رو چک کرده باشم و به گفته حریف هم احترام گذاشته باشم اونو تو ویکی نگاه کردم که همون نتیجه ای که خودم حدس میزدم حاصل شد یعنی اینکه باز شما اطلاعات نادرست تحویل بنده آذری ساده دادی.
استاد من کم کم دارم شک میکنم اصلا شما واقعا دنبال حقیقت باشی. بیشتر بنظر میاد داری تلاش میکنی به هر وسیله ای حتی اطلاعات غلط، مدارک نا نوشته، ارجاعات به فضای خالی و ایندست تکنیک ها منو به اصطلاح از میدون بدر کنی. بابا بخدا من نمیدونستم گفتن حقیقت اینقدر تبعات و حملات داره وگرنه همون اولش از شما عذرخواهی کرده و میرفتم جایی که واسه گفتن یه چیز بدیهی دمار از روزگارم در نیارن.

Gilgamesh

Registered User
لایک‌ها
0
:
اين جور که معلومه اين سری بخاطر بزرگداشت 15 مين سال بعد از ساخت سری تلويزيونی کنشين داره ساخته ميشه! راستش اول باورم نشد ولی چک کردم ديدم دقيقاً درسته! با اين تاخيری که داشتن وارد 16 مين سال از تاريخ ساخت سری کنشين شديم. 15-16 سال گذشته و هنوز يکی از بهترين ها هست! در واقع به نظر من کمتر انيمه اي هست که به پای کنشين برسه!

ولی من از کنشین خوشم نیامد!فقط به خاطر حس شوخ طبعی که داخل انیمه بود.کنشین باید جدی می‌بود و تاریک.با این طنز لوس و بی نمکش کلا خرابش کردن

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
خوب فکر می کنین این سمت چپیه کی بیده:دی

تریلر اول فیلم شماره 4 عصر یخ نیز آمد بروید در آی ام دی بی ببینید:دی

Capture.jpg

sashia

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.
مي دونم اين تاپيك مربوط به معرفي انيمه هست. ولي من هر چي توي تاپيك هاي ديگه گشتم لينك دانلود سري كامل فاينال فانتزي رو پيدا نكردم. خيلي دوست دارم سري كاملشو ببينم. ممنون ميشم كمكم كنيد. مرسي.

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.
مي دونم اين تاپيك مربوط به معرفي انيمه هست. ولي من هر چي توي تاپيك هاي ديگه گشتم لينك دانلود سري كامل فاينال فانتزي رو پيدا نكردم. خيلي دوست دارم سري كاملشو ببينم. ممنون ميشم كمكم كنيد. مرسي.

کدوم سری دوست عزیز؟
anime Final Fantasy (OAV)
anime Final Fantasy: U (TV)
anime Last Order Final Fantasy VII (OAV)
anime Final Fantasy VII: Advent Children (movie)
anime Final Fantasy: The Spirits Within (US CG movie)

choseon

Registered User
لایک‌ها
27
انیمه معمایی جنایی خوب چی سراغ دارید؟ خسته شدم اینقدر عاشقانه و یا علمی تخیلی دیدم.

animekaveh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Aoi Bungaku Series

معرفی: روایت شش اثر هنری از تاریخ ادبیات ژاپن . روایت اول "هیولا" داستان فردی پوچگرا در دنیایی بیهوده از دلیل که در رویارویی با زندگی بی معنی ، خودکشی را انتخاب می کند. روایت دوم "شکوفه های گیلاس" مفاهیم کلی : عشق ، قساوت و آدم کشی. روایت سوم "تابستان و زمستان" پیچیدگی و زیر و بم احساسات انسان را به نمایش می گذارد. روایت چهارم"ادامه دادن" اقتباسی زیبا از داستانی ساده ، کنکاوی در زمینه اعتماد. روایت پنجم "ریسمان عنکبوت" . روایت ششم "تصویر جهنم" .
Genres: Drama, Psychological, Thriller
کارگردان: (Morio Asaka (eps 1-4​
Type: TV​
قسمت ها: 12​
(Author: Osamu Dazai (eps 1-4​
تاریخ نمایش: 2009​
Chapters: Novel​
امتیاز از 10: 8.24
(Age rating: R - 17+ (violence & profanit
Aoi-Bungaku-Series-HF-anime-DVD-boxset-b.jpg

توضیحات :
اقتباسی از 6 داستان هنری ژاپن ! نقطه قوت کار مانگاکاهایی هستند که روی اثر کار کردند : مانگاکای دث نوت ، بلیچ و پرنسس تنیس .

No Longer Human
نویسنده
Osamu Dazai​
هیولا : روایت اول ، 4 قسمت اول به این داستان می پردازد ، داستانی در زمینه پوچگرایی و خودکشی . از نظر خودم ارزش دیدن نداره ولی به هرحال هرکس در یک مقطع از زندگی به چنین مواردی فکر خواهد کرد ... ( داستان فردی پوچگرا در دنیایی بیهوده از دلیل که در رویارویی با زندگی بی معنی ، خودکشی را انتخاب می کند ... )

Under Cherries in Full Bloom
نویسنده Ango Sakaguchi​
زمان شکفتن شکوفه های گیلاس ... روایت دوم : قسمت های 5 و 6
به این میگن یه داستان تاریخی و هنری ژاپنی از اونا که وقتی بچه بودم با دیدنشون می ترسیدم ... مفاهیم کلی : عشق ، قساوت و آدم کشی
خوبه اینو ببینید درکل بدک نیست و اینو گوش زد می کنه که عشق آدم کور می کنه و دست به هرکاری می زنی ... آقایون باید خجالت بکشن اینقدر زود عاشق میشن ...

Kokoro
نویسنده Natsume Souseki​
تابستان و زمستان ... روایت سوم : قسمت های 7 و 8
عشق واقعی یعنی چی ؟ همه به کسایی که دوست دارند می رسن یا نه ؟ همیشه منافع و امکانت تصمیم نهایی می گیرند ...
از نکات مثبت داستان سوم : بررسی کلی داستان از دیدگاه 2 کاراکتر اصلی بود . کلا پیچیدگی و زیر و بم احساسات انسان به نمایش می ذاره ...

Run, Melos!

نویسنده Osamu Dazai
"ملوسا" ، ادامه دادن ... روایت چهارم : قسمت های 9 و 10

The Spider's Thread

نویسنده Ryunosuke Akutagawa
ریسمان عنکبوت ... روایت چهارم : قسمت 11

Hell Screen

تصویر جهنم ... روایت پنجم : قسمت 12

منبع : بهشت انیمه و انیمیشن
کد:
http://forums.animparadise.ca/forum.php

choseon

Registered User
لایک‌ها
27
Aoi Bungaku Series

معرفی: روایت شش اثر هنری از تاریخ ادبیات ژاپن . روایت اول "هیولا" داستان فردی پوچگرا در دنیایی بیهوده از دلیل که در رویارویی با زندگی بی معنی ، خودکشی را انتخاب می کند. روایت دوم "شکوفه های گیلاس" مفاهیم کلی : عشق ، قساوت و آدم کشی. روایت سوم "تابستان و زمستان" پیچیدگی و زیر و بم احساسات انسان را به نمایش می گذارد. روایت چهارم"ادامه دادن" اقتباسی زیبا از داستانی ساده ، کنکاوی در زمینه اعتماد. روایت پنجم "ریسمان عنکبوت" . روایت ششم "تصویر جهنم" .
Genres: Drama, Psychological, Thriller
کارگردان: (Morio Asaka (eps 1-4​
Type: TV​
قسمت ها: 12​
(Author: Osamu Dazai (eps 1-4​
تاریخ نمایش: 2009​
Chapters: Novel​
امتیاز از 10: 8.24
(Age rating: R - 17+ (violence & profanit
Aoi-Bungaku-Series-HF-anime-DVD-boxset-b.jpg

توضیحات :
اقتباسی از 6 داستان هنری ژاپن ! نقطه قوت کار مانگاکاهایی هستند که روی اثر کار کردند : مانگاکای دث نوت ، بلیچ و پرنسس تنیس .

No Longer Human
نویسنده
Osamu Dazai​
هیولا : روایت اول ، 4 قسمت اول به این داستان می پردازد ، داستانی در زمینه پوچگرایی و خودکشی . از نظر خودم ارزش دیدن نداره ولی به هرحال هرکس در یک مقطع از زندگی به چنین مواردی فکر خواهد کرد ... ( داستان فردی پوچگرا در دنیایی بیهوده از دلیل که در رویارویی با زندگی بی معنی ، خودکشی را انتخاب می کند ... )

Under Cherries in Full Bloom
نویسنده Ango Sakaguchi​
زمان شکفتن شکوفه های گیلاس ... روایت دوم : قسمت های 5 و 6

به این میگن یه داستان تاریخی و هنری ژاپنی از اونا که وقتی بچه بودم با دیدنشون می ترسیدم ... مفاهیم کلی : عشق ، قساوت و آدم کشی

خوبه اینو ببینید درکل بدک نیست و اینو گوش زد می کنه که عشق آدم کور می کنه و دست به هرکاری می زنی ... آقایون باید خجالت بکشن اینقدر زود عاشق میشن ...

Kokoro
نویسنده Natsume Souseki​
تابستان و زمستان ... روایت سوم : قسمت های 7 و 8

عشق واقعی یعنی چی ؟ همه به کسایی که دوست دارند می رسن یا نه ؟ همیشه منافع و امکانت تصمیم نهایی می گیرند ...
از نکات مثبت داستان سوم : بررسی کلی داستان از دیدگاه 2 کاراکتر اصلی بود . کلا پیچیدگی و زیر و بم احساسات انسان به نمایش می ذاره ...

Run, Melos!

نویسنده Osamu Dazai
"ملوسا" ، ادامه دادن ... روایت چهارم : قسمت های 9 و 10

The Spider's Thread

ریسمان عنکبوت ... روایت چهارم : قسمت 11

Hell Screen

تصویر جهنم ... روایت پنجم : قسمت 12

منبع : بهشت انیمه و انیمیشن
کد:
http://forums.animparadise.ca/forum.php

سپاس از معرفی خوبتون، ولی بالاخره سرجمع خودت از اینا کدوم رو آخرش پیشنهاد میکنی بعنوان منوی شام، جناب سرآشپز؟
یه چی باشه هم خدا رو خوش بیاد هم خلق خدا.

animekaveh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سپاس از معرفی خوبتون، ولی بالاخره سرجمع خودت از اینا کدوم رو آخرش پیشنهاد میکنی بعنوان منوی شام، جناب سرآشپز؟
یه چی باشه هم خدا رو خوش بیاد هم خلق خدا.

خواهش می کنم. انیمه ای 12 قسمتی ---> پیشنهاد می کنم کامل ببینی. کلا با یک اثر متفاوت و جالب سرو کار داریم . در این انیمه با 6 داستان متفاوت روبرو هستیم. بطوری که هر داستان نویسنده و کارگردان خاص خودش را دارد. یک کار کاملا جدی و زیبا ... به همه دوستان پیشنهاد می کنم ببینند.

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
salam khedmat dostan aziz :X

khahar bozorg hanoz mashghol kenshin hastan :D

man felan faght hamon Naruto

donbal mikan benazar myad akhrash hast :(

khahar linghuchong harvaghet Tsunade-sama mibinam yad shoma miftam
dalilesh shoma begid :)

Naruto.459107.jpg

az bache hai ghadimi kasi nadidam eshala hal hame khob bashe

Last edited:

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
Death Note

largeAnimePaperwallpapers_DeathNote_Zephron1_25__THISRES__61332.jpg

in tanha anime polisi ke man didam 38 ghesmat benazaram arzesh didan dare :D

Last edited:

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
salam khedmat dostan aziz :X

khahar bozorg hanoz mashghol kenshin hastan :D

man felan faght hamon Naruto

donbal mikan benazar myad akhrash hast :(

khahar linghuchong harvaghet Tsunade-sama mibinam yad shoma miftam
dalilesh shoma begid :)

مشاهده پیوست 154897

az bache hai ghadimi kasi nadidam eshala hal hame khob bashe

:eek: اوه خداي من! جناب lord cyah عزيز! :)

يعني دارم درست مي بينم؟!! :rolleyes: فكر كنم بيش از دو سال باشه كه از شما بيخبر بوديم!!! :blush:

واقعا بسيار خوش بازآمديد!
34zn0n5.gif

بي اغراق بسيار ذوق زده شدم!
34zn0n5.gif

چقدر، چقدر و باز هم چقدر ديدار دوباره دوستان قديمي خوشحال كننده ست! :happy:

پ ن.بنده هنوز اون عصر زمستان 85 كه اونقدر شما رو به زحمت انداختم رو به ياد دارم! :blush: يادش به خير! انگار همين ديروز بود! :blush:

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
:bah bah bebin ki in jast
salam khahr arina sabegh , kasandra hazer :)
khobid shom sal noton mobarak bashe (-3 mah dir kard) belakhare ma 1 nafr ashna in ja pida kardim :X

aval nafhmidam shoma khodeton hastid :D

ekhtyar dari man ke kari nakardam on roz

khili rozhai khobi bod hif hamchi zod migzare

man on roz khob yadame kolan to zehnam modid :blush:
rasti man honoz e chizi baram soal monde

in ke chtor piremard ba man eshtbah gerftid :D

khastam pm bedam nmidonam chera send nmikard behar hal khili khoshhal shodam
az dobare dianeton har vaght mirtam khabgah namzi bara varzesh yad shoma miftadam

Last edited:

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
hamsh ke harfai ghir mortabet zadam khhar farida byad bebine ban mikone
:f34r:

dashtam ahng wattoo wattoo gosh mikardam khili ahang ghashngi dare khodmonima hichi karton ghadimi nmishe
music akhresh e piano khili ghashng dare fekonam hame dashtebashan

alaki goftam ban nasham masalan

پرنده قشنگم تو کی میای ....

title-02.jpg

nmidonam bad in hame sal che mord akhlaghi azash sar zade ke bishtar ax hash Fil.. shode :D

hala bia e omr ba ezat zendgi kon :)
پرواز کن..

Last edited:

dk 313

Registered User
لایک‌ها
231
کدوم سری دوست عزیز؟
anime Final Fantasy (OAV)
anime Final Fantasy: U (TV)
anime Last Order Final Fantasy VII (OAV)
anime Final Fantasy VII: Advent Children (movie)
anime Final Fantasy: The Spirits Within (US CG movie)
همه سری ها.
کسی سایت خوب با لینک مستقیم سراغ نداره؟
یا فروشگاه خوبی تو این زمینه؟

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
بالا