برگزیده های پرشین تولز

معرفی اساتید تهران جنوب

yawsh

Registered User
لایک‌ها
162
فرشادمقدم-فرناز // ریاضی پیش - محاسبات - ریاضی 1 - ریاضی 2 ( در tj دیده نشده که تدریس کنه ولی درس میده ) /
-----------------------
کلا استاد تازه کاریه ترم91-1 ریاضی پیش /91-2 پیش و محاسبات /92-1 ریاضی 1
یه دختر دانشجو دکترا /من باش محاسبات داشتم که درس آسونیه / خوب درس میده و چون ترمای اولشه انگیزه داره / ولی به نظر من هنوز براش زوده (البته هر استاد اولین باری رو داره )

به سوالات جواب میده / حضور غیاب داره ( شاید بتونی زیاد غیبت کنی ولی بعدش ... )

نمره دادنش هم / خودش میگه من نمره سخت میدم ولی خیلی سخت گیر نیست / ولی من نمی تونم روش نظر بدم / چون سر انتحان با چندتا سوال مشکل داشتم و راه کار کلی براش نوشتم و فکر کنم تا 75% نمره رو داد

تغغیر کد هم /اگه یه کلاسش خیلی پر یا خالی بشه/ اجازه نمیده .
برای درسای پایه (ریاضی 1 و امثالش ) پیشنهاد نمیکنم .

goll

Registered User
لایک‌ها
62
استاد محمد شفیعی موسوی - دروس ریاضی

و خداوند عذاب را نازل کرد...

از نظر اخلاقی اصلا مناسب نیست،یعنی در وضعیت عجیبیه،من و کلیه دوستانی که با این استاد کلاس داشتند تا حالا لبخند ایشون رو ندیدیم.
حضور غیاب 100 در صد انجام میشه ، چند مورد داشتیم وسط کلاس پیچوندن ، سریغا جای خالی تشخیص و غیبت میزد براش.
تمام موضوعات موجود در رابطه با درسش کاملا توضیح میده و کلی هم مثال حل می کنه ، از اول تا اخر ترم همش تهدید می کنه که برید حذف کنید و نمی تونید پاس کنید
با این همه تهدید ها ، ولی امتهانش در سطح جزوشه ولی طوری صحیح می کنه وقتی نمره رو می بینی متلاشی میشی ، حول و حوش 60 سال سن داره و بد اخلاق
به هیچ و جه زیر ده رو 9 نمیده و همون نمره خودت میده و سر جلسات امتحانش خیلی خلوته ، و اون هایی هم که امدن امار افتادن خیلی بالاست .
اگز فقط همین استاد بود باز هم واحد نگیرید.

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
شاه بداغی

این یارو اصلا شناخته شده نیس واسه همین این پست قابلیت تغییر و تکمیل رو داره بنابراین دوستانی که میشناسنش بهم بیشتر توضیح بدن

قیافه : ملا ---

اخلاق و رفتار جالبی نداره - اصلا هم به دل نمیشینه - خودش که دوروبرای 14-15 نمرش میگه میچرخه که واسه همین من تصمیم دارم دیگه حذفش کنم
دوستان اگه استاد خوبیه و مادر اشتباهیم بگن

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
نقل قول از کاربر plamber
سلام دوستان هرکی با جلالیان وصایا داره سوالتش رو تو فایل زیر گذاشتم اونایی که دورش خط کشیدم واسه ما سوال اومده بود ترم پیش.
rar.gif
vasaya jalaliyan.rar
(5.54

mahsa728

Registered User
لایک‌ها
400
سلام
استاد اندیشه ی اسلامی 1
خانم زهرا خراسانی قمسری
کلاس بسیار خشک
روی حاضر و غایب حساسه
کل کتاب رو درس میده و چیز زیادی هم از کتاب حذف نمیکنه
امتحانش تستیه ولی فوق العاده مفهومیه!اگر کتابو دو سه بار خونده باشی 17 و 18 رو میتونی ازش بگیری!
اهل کنفرانس و از اینجور چیزها نیست ولی وقتی موضوع تحقیق مشخص میکنه با جون و دل روش کار کنی و کنفرانس بدی خیلی راحت نمره میده
کلا برای اوناییکه تست زنیشون خوبه استاد خوبیه چون تنها استاد اندیشه ای که سوالاش تستیه همین خانمه

.
.
.
استاد فارسی
حسین محمدی
تازه اومده این اولین ترمی بودش که کلاس داشتش!
کلاساش فوق العاده خشکه!
یادش نمیمونه که به کدوم کلاس چی رو درس داده و به کدوم کلاس چی رو درس نداده و اخر ترم کلا ادم نابود میشه!!!
از یه کتاب 200 صفحه ای کلا50 و 60 صفحه رو باید بخونی(البته باید بجویی)
امتحانش هم تشریحی و فوق العاده سخته!(همون قضیه ای که بهتون گفتم چیزی یادش نمیمونه چی درس داده و چی درس نداده!کلی سوال خارج از محدوده ی درسیش داده بود!)البته اگر زرنگ باشی و از هر دو کلاس محدوده ی درسی رو بپرسی و داشته باشی فکر نکنم مشکلی پیش بیاد!امتحانش هم از بیست نمره است و میان ترم و اینا هم نداره...
و کلا نظر کلیم اینه که ادم بسیار عقده ای هستش چون درس کلاس بچه ها مسخره بازی در میاوردن اینجوری امتحان گرفت و همه تو شوک سوالا بودن و اینکه ایا پاس میشن یا نه!!!
نتیجه گیری کلیم اینه که باهاش کلاس برندارین

پ.ن:
الان نمره ی اندیشه امو دیدم اومده خداییش خوب نمره داده:guitar:همه جوره دستش تو کار خیره و کلی ارفاق کرده!
البته اینو بگم که من کنفرانس دادم و یک نمره ازش گرفتم ولی با این وجود باز هم ارفاق شده:lol:
کارش خیلی اوکیه :happy:

Last edited:

mahsa728

Registered User
لایک‌ها
400
استاد تربیت بدنی 1خانم فهیمه میرزایی
اول از همه بگم که اوناییکه اهل ورزش نیستن اصلا با این خانم برندارن که اساسا پیر میشن!!!
امتحاناشو خیلی سخت میگیره و مثلا یه استادی میگفت ده تا شنا بری کافیه این به ما میگفت بیست تا بری نمره کاملو میگیری!!!!برای دو 540 متر همه دور زمین والیبال دویدن ما دور زمین بسکتبال!(عین اسب دویدم ولی باز هم یه دور کمتر زدم!تا یک هفته صدام در نمیومد!!اصلا یه وضعی!)
خلاصه اینکه از اوناست که اگر مجبور بودید باهاش بردارید!هیچ کی ازش بیست نمیگیره خیالتون تخت!ولی خب حدود یک تا یک و نیم نمره به هر کسی که فعالیتش سر کلاس خوب باشه و نرمش اول کاری رو انجام بده و ...ارفاق میکنه خلاصه اینکه گند زده شد به نمره ی ورزشم !
توصیه ی اخرم:باهاش برندارید و با خانم فرناز میر حسینی بردارید....ایشون خیلی امتحان رو اسون میگرفتند و ما همه افسوس میخوریدم چرا با ایشون برنداشتیم!البته نمیدونم ایشون تو کار ارفاق هستن یا نه ولی خب کلاس و امتحانشون رسما کویت بود!

mahsa728

Registered User
لایک‌ها
400
اول از همه بگم که اگر زبانتون خوبه با ایشون بردارید!چون هم لیسنینگ و هم اسپیکینگتون باید خوب باشه چون هم انگلیسی سر کلاس صحبت میکنه و هم باید انگلیسی سر کلاس صحبت کنید....
کلا درس دادنشو میپسندم ...
به حاضر و غایب سر کلاس اهمیت میده و یک ربع اول کلاسو خودش نمیاد سر کلاس ولی بعد از ایشون هر کسی وارد بشن رو راه نمیدادن(البته پسرا سرشونو مینداختن میومدن داخل ما هم صندلی گاز میزدیم ولی خب به هر حال قانونشه دیگه!)
چهار درس اولو که حالت گرامری داره خیلی خوب درس میده و تمریناشو حل میکنه ولی به درس پنج و بعد از اون میرسه باید از قبل اون درس رو خونده باشیم و خلاصه اشو بنویسیم و تمرین هاشو حل کنیم و سر کلاس سامری هارو بچه ها میخوندن و هر کسی که توی بحث شرکت میکرد و نظرشو راجع به سامری بقیه میگفت نمره قائل میشد و تمرینارو هم هر کسی حل میکرد باز براش نمره قائل میشد....
بهش نمیاد کسی که بیشتر از سه تا غیبت داشته باشه رو حذف کنه ولی خب به هر حال یه صحبت شخصی باهاش داشته باشین بهتره...
اینکه از قبل درس هارو خود ادم میخونه و براشون خلاصه مینویسه خیلی بهم کمک کرد که سر امتحان اذیت نشم و کلا ترسی از امتحان نداشتم!دقیقا با ادم کار میکنه و هیچ جلسه ای رو نپیچوند و از بقیه ی استاد ها هم جلوتر بودش!
مثبت ها و فعالیت های سر کلاس خیلی براش مهمه و فکر کنم ارفاقیم که بهم کرده به خاطر همین فعالیت ها بوده!(از نمره ام راضیم)کلا من ازش راضیم و بنظرم باهاش بردارین....
پ.ن:سر کلاس به جای حرف زدن با دوستتون حواستون سر کلاس جمع باشه و فعالیت از خودتون نشون بدین همه جوره باهاتون راه میادکلا استاد پایه ایه

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد ارجمند سرکار خانم پرند اخلاقی - درس ساختمان داده ها :)
مشخصات و خصوصیات اخلاقی : یک خانم مهربون ، با قد نسبتا کوتاه و دلسوز
حضور و غیاب : بله هر جلسه دارند و براشون مهمه ولی حالا اینکه حذف میکنه یا نه رو نمیدونم . رو تاخیر بخصوص جلسات اول و وقتی که کلاس شلوغ باشه حساس هستن و دیده شده چند دفعه راه ندادن سر کلاس . تغییر کد مشکلی نداره فقط اگر اون کلاسش صندلیهاش پر نشه
تمرین : هر جلسه چند تا تمرین میده که باید جلسه بعدیش تحویل بدی
نحوه تدریس : دلسوزانه درس میدن و سعی میکنه به دانشجو بفهمونه ولی کمی بنظرم در فهماندن درس ضعیف هستند و نمیتونن خیلی خوب مطلب رو انتقال بدن . هر جلسه از روی اسلاید پاور پوینت درس میدن که اسلایدها و ... رو در گروه اینترنتی قرار میدن که امکان دانلود هست برای دانشجو ها
امتحان : نسبت به اساتید دیگه راحتتر و معقول تره امتحانش ولی خیلی هم آسون نیست که میشه با نمونه سوالات نمره خوبی گرفت
نمره : نمره خودت بدون ارفاق . البته راحت میشه نمره نسبتا قابل قبول ازش گرفت . حالا در مورد پاس کردن زیر 10 ها گزارشی به من نرسیده اگه رسید اینجا قرار میدم
نتیجه گیری : پیشنهاد میکنم باهاش بردارید البته اگه پر نشده باشه :rolleyes:

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد ضیاءالدین بهشتی فرد - درس طراحی الگوریتم :mad:
مشخصات و خصوصیات اخلاقی : لاغر ، قد متوسط ، عینکی و بی جون !
حضور و غیاب : نداره
تمرین : بعضی جلسات تمرین میده که باید به ایمیلش بفرستید تا قبل از جلسه بعد
نحوه تدریس : افتضاح !!! اصلا بلد نیست درس بده . از روی کتاب سورس میاد مینویسه و پر از غلط غلوط پای تخته . انقدر بی جونه که صداش در نمیاد . کلاسش فوق العاده خواب آور و کسل کننده است و درس رو نمیفهمید . تنها تفریحی که میشه سر کلاسش داشت سوال پرسیدنه ازش و اشکال گرفتنه از نوشتنهاشه که کمی لذت بخش میکنه کلاسو :cool:
امتحان : تنها یک نمونه سوال ازش هست و در انتشارات ازش هیچی نیست ! امتحانش رو اگه کسی از بچه ها داد حتما اینجا قرار داده میشه
نمره : -
نتیجه گیری : پیشنهاد میکنم اصلا باهاش برندارید که در پایان ترم مجبور به حذف میشید چون نه درس درست و حسابی میده نه نمونه سوال داره و نه جزوه خوب . کاراشم حساب کتاب نداره و نمیشه بهش اعتماد کرد

2nE9

Registered User
لایک‌ها
93
فرشته اميني
استاد آز فیزیک(2)

کلاس : چند جلسه اول توضیح میده کتاب جمشیدی رو هم میگه بگیرین که آزمایشاش زیاده ولی کلا 7-8 تای اولی رو بیشتر نمیگه اونایی که سادن
روی وایت برد آزمایش رو مینویسه چیزایی که میخواد و اینارو توضیح میده خودمون باید مدارارو میبستیم میومد نگاه میکرد بعضی اوقات ، آزمایشم تموم شد میرفتیم اعدادشو بهش نشون بدیم چک میکرد سریع درست بود میرفتیم شده آزمایش کلا با توضیحاتش 15 مین بیشتر طول نکشیده میگه جلسه ی بعد گزارش کارارو بدین اما کاری نداشت بدیم یا ندیم
حضور غیاب داره براش مهمه
امتحان
: اشتباه نکنم 12 نمره آزمایش و یه سری پرسش هایی که آخر هر آزمایش کتابی که بالا گفتم+ 8 نمره گزارش کار کلی رو میخواد سطح امتحان زیاد سخت نیست
نمره : خوب نمره میده قسمت آزمایش رو همونجا تصحیح میکنه و دست باز هم صحیح میکنه گزارش کارم هم با این که کپی بود نمره کامل رو بهش داد

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
استاد ناصر مهندسی - آز منطقی
اخلاق:
هرچی فکر میکنم بنویسم اخلاقش چطوریه چیزی به ذهنم نمیرسهo_O! کلا موجود عجیبیه! تو عالم خودش سیر میکنه و سر کلاس یه سره درسشو میده و کاری بکار دانشجو نداره! کلاسشم ظاهرا خشکه ولی اینطور نیست! ماکه با بچه ها واسه خودمو تفریح میکردیم و اونم درسشو میداد! وسط کلاس درس چنتا عکس دست جمعی برای فیسبوک گرفتیم و استاد همچنان درسشو میداد :دی
درس:
نه خودش میفهمه چی میگه نه شما! فقط حرف میزنه . پای تخته یسری مدار میکشه و شروع میکنه به توضیح دادن اونا , تموم که شد میگه حالا مدارو ببندین. سعی کنین کد دوم باهاش بردارین چون اینطوری از مدارٍ کد قبلی هم فیض میبرین. در ضمن کارتون که تموم شد بریزین سرش و ازش مثبت بگیرین. هر جلسه حضور و غیاب داره و میگه که گزارش کارتونو بیارین ولی میتونین همه گزارش کارارو سر جلسه امتحان ببرین.
امتحان:
امحانش از همون ازمایشاس و کتبیه. میرین سر جلسه امتحان , یه برگه میده بهتون و میگه فلان آزمایشو بنویسین.
نمره:
والا ما نفهمیدیم چطوری نمره داد ولی من 16.5 شدم اوناییم که انتظار 20 داشتن مثل من شدن :دی
نتیجه:
بردارین , کلاس خوبیه :دی

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
دکتر اخوین
اخلاق
:
به شدت باحال تشریف دارن! ینی کلاس عالی. خودش یهو میره تو حاشیه بچه ها میکشوننش سر کلاس :دی کلاسش اصلا خشک نیست!
درس:
درس دادنش اینطوریه که میاد دقیقا 6 تا تخته پر میکنه (2تا وایت برد و 4تا گچی!) و درسشو میده و انصافا هم کامل درس میده و هم درست! خودش میگه تا این 6تا تخته رو پر نکنم حقوقم حلال نیست! برای هر فصل هم یسری تمرین داره که باید برین بخرین و همش حل شدس. در کل استاد دوست داشتنیه...
امتحان:
برای امتحان یه میان ترم ازتون میگیره (4 یا 6نمره) که میگه خودتون یه برگه آچار پشترو هرچی فرمول میخواین بنویسین بیارین.برای پایان ترم هم خودش هرچی فرمول که لازمه رو طبقه بندی میکنه و تویه برگه بهتون میده و شما سوالارو حل میکنین! البته این برگه دادن دلیل بر کُری خوندن نیست که مثلا بگه شماها با فرمولم نمیتونین امتحان منو حل کنین! برای امتحان اگر مثلای جزوشو کامل بخونین هم نمره خوبی میگین و هم درسو خوب یاد گرفتین. بچه هایی که ارشد قبول شدن اکثرا جزوشو برای کنکور توصیه میکنن.
نمره:
نمره دادنش نمره برگس. یه موقع شاید رو نمودارم ببره ولی حقتونو بهتون میده. اینم بگم که شدیدا رو تقلب حساسه و توهین به شعور خودش میدونه! میگه من انقدر برای شما احترام قائل بودم که فرمولارو بهتون بدم ولی شما این احترام و ارزش رو برای وقت من قائل نبودین! خلاصه وسط جلسه جلشو نگیرن کار به درگیری فیزیکی میکشه :|
نتیجه:
تایید میشه. چون اگه برندارین انتخاب بعدیتون حقی فامه که توضیح میدم :D

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
دکتر محمودرضا حقی فام
مقدمه:

اول اینو بگم که این استاد خیلی بزرگه ! هم از نظر هیکل (ورزشکاری , ماشالا از در رد نمیشه) هم از نظر مقام و مرتبه! طوریکه مجوز ارشد تهران جنوب رو به اعتبار مدرک ایشون دادن و اگر ایشون تو این دانشگاه نباشه دیگه ارشد نداریم :) رتبه 1 سیستم های انتقال تو ایرانه و تنها دانشکده ایکه کارشناسی تدریس میکنه تهران جنوبه و بجز این فقط برای مقطع دکترا درس میده (میگه از اول که منو دکتر عابدی و دکتر جبهدار اینجا بودیم و به رسم اونموقع ها من یه کلاس بررسی1 و یه کلاس بررسی2 برمیدارم...)! عضو هیئت علمی تربیت مدرس (مترجم گلاور) و هیئت علمی دانشگاه خودمونم هست :D
اخلاق:
اقا شدیدا خوش اخلاقه. ینی این همه تعریف که کردم بگو قد نوک سوزن ادعا تو این آدم میبینین؟! برعکس بعضی اساتید که دیگه حال آدمو بهم میزنن!!!
درس:
درسو جوری بهت میده که خودتت نفهمی از کجا خوردی! فن بیان , شیوه انتقال مطلب و روون بودن کلاس عالیه. یه جلسه بنده خدا 5 دقیقه زود کلاسو تعطیل کرد نیم ساعت فقط داشت عذرخواهی میکرد که حتما جلسه بعد جبران میکنم و یه بار دیگه از اول همرو توضیح میدم , مام میگفتیم استاد موردی نداره , خودتونو اذیت نکنین:D
امتحان:
آخ آخ آخ!!! دیگه تا فی خالدون مطلبو برین :| امتحان میگیره اصن یه وضی:eek: مرد میخواد حل کنه! سوال اثباتی جدید میده که تاحالا ندیدین و باید اثبات کنین. کلا سوالایی میده که نتونین با حفظ کردن فرمول و جاگذاری اعداد به جواب برسین. در ضمن اینم بگم که سوالای ارشد و طراحی و تایید میکنه و خودش میگفت سوالاییرو تایید میکنم که دانشجو اگر درسو واقعا نفهمیده باشه به هیچ وجه نتونه حل کنه!
نمره:
نمره که :|
رو نمره بالا حساب باز نکنین...
نتیجه:
شما برین یجا و بگین من شاگرد حقی فام بودم به عنوان تبرک تیکه تیکتون میکنن! شرح حالم که کامل توضیح دادم دیگه خود دانین!

Last edited:
بالا