برگزیده های پرشین تولز

معرفی اساتید تهران جنوب

alinana

Registered User
لایک‌ها
551
استاد محمد نجاری
درس ادبیات عمومی
استاد خیلی عالی و کار درستیه
حرف نداره -حضور غیاب میکنه میگه حذفتون کردم ولی حذف نمیکنه-کتاب خودشو میخرید-سر کلاس میپرسه و منفی میده میترسونه دانشجو هارو
اخر ترم میگه اگه 6 نمره کلاسیو میخوایید یه کتاب زنان شاهنامه تالیف خودشو بگیرید خلاصشو بدید 6 نمره رو میده
اخرین جلسه سوالارو کمو بیش راهنمایی میکنه
امتحان :ساعت 7 صبح بیدار شدم تا 9 خوندم شدم 18
نمره دادن حرف نداره
از دانشجو پرو هم خوشش نمیاد
پیشنهاد من اینه که حتما باهاش بردارید حرف نداره سر کلاساش کلی میخندید

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
تجربیاتم توی این 5 ترمه دروس اصلی و تخصصی رشته مکانیک گرایش سیالات

مقاومت مصالح 1:

استاد سید حسن علوی:

استاد جدی- و خشک اگه سر کلاس ازش سوال ببرسی زیر چشمی نگات میکنه و با ناراحتی جواب میده بس سر کلاس سوال نپرسید سر حضور و غیاب 50/50 گیر میده یا ممکنه حضورر غیاب نکنه خلاصه بگیر نگیر داره.

واسه امتحان: 5 سری تمرین میده که باید در موعد مقرر بهش تحویل بدید 2 نمره داره امتحان میانترم میگیره 4 نمره داره و امتحان بایانی که از نمونه سوالات و حل تمرینات هستش که بهتون نمره میده فقط عدد عوض میکنه .

بیشنهاد من اینه که با هاش بردارید استاد خوبیه برای گرفتن نمره قبولی لی باید نیمی از کل نمره برگه امتحان رو نوشته باشید.

ترمو د دینامیک 2 :

عبدالله حسنی استاد ما بود از ایران رفت بس چیزی نمیگم ازش استاد خوبیبی بود.

قماشی :

درس رو سنگین میگه و ا اصلا از ترمودینامیک چیزی سرد نمیارین و امتحان سنگینی داره که امتحانش هم مسئله داره هم تشریحی بیشنهاد نمیکنم با هاش بردارید حضور غیاب نداره.

شاهرخ شجاعی :

استاد خوببیه درسو روان میگه متوجه میشی حضور غیاب میکنه امتحانش از کتابه باس کردن باهاش اسونه نسبت به بقیه اساتید - خوش اخلاقه

جلال الدین ابیانه :

استاد مزخرفیه از کتاب سنجل درس میده حضور غیاب تاحدودی داره استادیه که تویی درس ترمو بسسسیار سختگیره و امتحانش درحد هاروارده تمرین میده حل کنید که 80درصد حل نمیشن بیشنهاد من باهاش بر ندارید.

دینامیک:

استاد شاهرخ حسینی هاشمی :

عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت و درجه علمی بروفسور.

ادم جدی خشک و جنتلمن سر کلاس ازش سوالال نبرسید فقط گوشش بدید یه جزوه داره که از اون درس میده که تو سایت علم صنعت هستش و سوالات امتحان از اون میاد 4 تا سوال میده که عین جزوس میانترم نداره حضور غیاب نداره.

بیشنهاد من باهاش بردارید 100درصد

اگه سوالات رو خواستید بگید بهتون بدم

عبدالرزاق طاهایئ :

نا امید کننده ترین استادی هست که تا به این ترم دیدم استاد جدی و خشک که ازاون اول میاد سر کلاس درس میده تا اخر خودشم با گچ مینویسه حضور غیاب 50/50 داره میانترم داره که اگه خوب بدید باستون میکنه امتحان بایانی سنگین داره که خیلیا حذف یا میفتن.

بیشنهادمن باهاش بر ندارید

محسن ذوقی :

یه استاد قد کوتاه عینکی ته استکانی داره که از دینامیک چیزی بارش نیس و روشی خاص برای حل مسئله نداره از کتاب هیبلر درس میده حضور غیاب نداره میانترم میگیره کلاسش خندس و واسه امتحان باید بهش تمرین تحوللش بدی یا بشناستت همیشه جلویی چشش باشی در کل اگه باهاش برداری از دینامیک چیزی نمی فهمید امتحان بایانی رو برگه بر تحویلش بدی باسید

بیشنهاد من اگه جا نبود بردارید

محسن جباری :

خوش اخلاقه حضورغیاب واسش مهم نیس اسم رو کاغذ مینوسن بچه ها بهش تحویل میدن میانترم نداره امتحان بایانی از کتاب مریام میده اگه تمام سوالات رو روش حل براش بنویسید باسید

بیشنهاد من باهاش بردارید

مکانیک سیالات 2

علی ابجدی

استاد بر انرژی که از اول میاد سر کلاس درس میده تا آخر کلاسش خشک نیست خوش اخلاقه به سوالات بچه ها جواب میده تمرین زیاد حل میکنه وقی باهاش بردارید واقعا سیالات میفهمید حضور غیاب 6 جلسه اول میکنه مابقی رو نمیکنه از کتاب شیمز-استریتر درس میده تمرین واسه حل میده که توی نمره تاثیر نمیده امتحان میانترم سنگین داره که 5 نمره داره و امتحان باینی از میانترم سنگین تر اما میشه حل کرد اگه سوالاتش رو خواستید بگید بدم اگه بخونید زیر 18 نمیشید با تضمین

بیشنهاد من 100درصد با هاش بردارید

منوچهر بناه

کسیه که میاد میشینه سر جاش کتابشو باز میکنه و شروع میکنه به روخونی کردن انگار کلاس فارسی هستش تمرین حل نمیکنه حضور غیاب میکنه از کتابش درس میده درکل استاد خوبی نیست بروژه میده واسه ترجمه که اگه انجام بدی باسی یا هزینه ترجمه رو ازت میگیره

بیشنهاد من اصلا برندارید

انتقال حرارت 1

محمد فلاح

استاد عالی دست به نمره خوب خوش اخلاق حضور غیاب نمیکنه نمونه سوالات امتحانش تو انتشارات هست تهیه کنید بخونید باسید میانترم نمیگیره از کتاب هلمن درس میده

بیشنهاد من حتما باهاش بردارید

انتقال حرارت 2

علی ابجدی

توضیح دادم تو قسمت سیالات 2 فقط میانترم داره 4 نمره از کتاب هلمن فصل های 5 – 6- 7- درس میده امتحانش جزوه بازه و سنگین امتحان میگیره اما جزوه کاملی داره

بیشنهاد من اگه جا نبود بردارید

آرش زند

استاد عالی خوش اخلاق از کتاب اینکروبرا درس میده فقط فصل 6 یه جزوه میگه که 15 صفحه نمیشه میان ترم نداره حضور غیاب میکنه واسش مهمه بروژه تایب فارسی میده که 6 نمره داره حل تمرین داره اگه 10 تا حل کنی 2.5 نمره داره و امتحانش اسونه از مثال های ساده کتاب اگه سوالاتش رو خواستید بگید

بیشنهد من باهاش بردارید

ارتعاشات مکانیکی

محسن جباری

قبلا توضیح دارم-میانترم نداره از کتاب خودش درس میده و امتحان از همونه اما سنگین که میشه باسش کرد

بیشنهاد من باهاش بردارید

طراحی سیستم های تبرید و سردخانه

فرزاد جعفرکاظمی

استاد خوبیه اگه کسی سربسرش نزاره کسیه که با دانشجو راه میاد امتحان از کتابشه حضور غیاب نداره میانترم نداره واسه امتحان 20 تا سوال صحیح غلط میده –سه تامسئله و 2 تا سوال تشریحی اگه خواستید بگید سوالاشو بگم

بیشنهاد من باهاش بردارید

علم مواد

عبدالرضا گرانمایه

استاد خوب دوس داره بچه ها ازش سوال ببرسن و عشق فوتبال داره کلاسش 50/50 خشکه حضورغیاب نمیکنه امتحانش از جزوه ای که تو انتشارات هست میاد.میانترم شاید بگیره

بیشنهاد من باهاش بردارید

مدیریت و اقتصاد صنعتی

جلال ساجدی

خوش اخلاق عالی نمره خوب میده باید کنفرانس بدی که اگه بدی حتی امتحانم خراب کنی بهت نمره بالا میده میانترم نداره حضور غیاب میکنه امتحان بایان ترم از جزوه ای هستش که تو انتشارات میفروشن اگه سوالاتش رو خواستید بگید

بیشنهاد من باهاش بردارید

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
محمد باقر علمایی درس مخابرات1:
منبع کتاب کارلسن هست. معمولا دو سه جلسه رو در طول ترم نمیاد بخصوص اگر کلاس پنجشنبه ها بیفته. ممکنه بچه ها رو دو به دو کنه و به هر گروه چند تا سوال در پایان هر فصل بگه که برای جلسه بعد حل کنند. در مجموع خلاصه و جمع و جور مخابرات1 رو تدریس می کنه امتحانش هم اگر سر کلاس ها باشید آسونه و نمره خوب میده. استاد خوش اخلاقی هم هست.اگر میخواید بیشتر از مخابرات1 یاد بگیرید منوچهری بیشتر درس میده ولی اگر مثلا برق قدرت هستید و علاقه چندانی به این درس ندارید، علایی خوبه.

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
نسرین امیری درس میدان و امواج

این درس رو از روی چنگ تدریس می کنه. سعی کنید از اول با استاد جلو برید. میان ترم داره و تمرین هم میده که باید حل کنید. در مقایسه با دروس مخابراتی، چندان سخت نیست و استاد سختگیری نمیکنه. نمره خودت رو میده و بد درس نمیده. به هرحال باید کتاب چنگ رو هم بخونید و مسائلش رو حل کنید اگر میخواید نمره بالایی بگیرید.

alinana

Registered User
لایک‌ها
551
استاد یحیی یونسی زاده
استاد فیزیک 1 و مثل اینکه 2 هم ارائه میده
استاد جوونیه که تازگیا به دانشگاه اومده
درس دادنش زیاد خوب نیست ولی از لحاظ اخلاقی حرف نداره مورد تاییده
حضور یا غیاب داره 1نمره
امتحان میان ترم هم میگیره که داخل هالیدی همش هست داخل جزوشم هست 5 نمره
کلاس ما که بیشتریارو انگار انداخت ولی من 15 شدم باهاش
فقط 3تا سوال درست جواب دادم بقیشو سیاه کردم فکرشو نمیکردم
ولی یه نکته:اگه درس خون نیستید ولی نمیخوایید باهاش بیافتید حتما حتما برید تند تند سوال بپرسید حتی الکی مثلا یه سوال از هالیدی ببرید بگید توضیح بده
و حتما جلو چشمش بشینید و سروصدا نکنید
این میشه که با 3تا سوال درست از 8 سوال میشید 15:دی
موفق باشید

alinana

Registered User
لایک‌ها
551
دکتر علی کاظمی
استاد برنامه سازی کامپیوتر هستش
استاد جوون طوریکه با دانشجو تقریبا اشتباه میشه
از نظر اخلاقی مثل خودتونه یعنی پروو البته بد هم نیستا
امسال یه تعداد استاد_ دانشجوی علم و صنعتی اومدن که ایشون هم یکیشونه
درس دادنش که هیچی حالیتون نمیشه :دی
خوب درس نمیده بیشترشم میپیچونه
کل درس c++ رو توی 2 جلسه داد دیگه خودتون حدس بزنید
4نمره تحقیق به دلخواه در مورد کامپیوتر+4 نمره میان ترم+2نمره حضور غیاب +10 نمره امتحان پایانی
این میشه 20 نمره کل ولی کوئز هم میگیره اگه درست جواب بدی به نمرت اضافه میکنه و چیزی کم نمیکنه ازتون
پیشنهاد من اینه که اگه گیر کردید بردارید ولی از خیلی استادای دیگه این درس بهتره
موفق باشید

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
محمود مدرسی
برای برقیا
ماشین 2و 3و .....
اصولا من عادت ندارم به استاد فحش بدم مگر دیگه خیلی عقده ای و حروم خور باشه:D و متاسفانه مدرسی یک نمونه بارز همچین آدمایی هست (البته تو تهران جنوب شوما 1 استاد با شرف به من نشان بده فقط :p)
زیاد تو حضور غیاب گیر نیست مثلا یه نماینده انتخاب میکنه میگه همون حضور رو بزنه
تمرین میده که جلسه بعد همون نماینده جم میکنه (نه همیشه)
کوئیز هم یکی دوتا میگیره و گاها دس گرمی یهو میگه اینو حل کنید
خوش برخورد و شوخ هست
کلا استاد دلنشینی به نظر میرسه باهاش احساس راحتی میکنی
فکر میکنی این فرشته روی زمینه بسکه مهربونه :D همش هم نیشش عین این شکلکه بازه:D
درس دادنش هم همچین چنگی به دل نمیزنه از روی رفرنس میره و یه چندتا مطلب رو حذف میکنه باز کم میاره
مثلا همین نیمسال که طولانی ترینه کم اورد با اینکه تعطیلی هم بهش نخورد آخر مجبور شد جلسه های آخر مثل نوار کاست شروور بگه و بره و جبرانی هم گذاشت .........

امتحانش خیلی مطلوب بود سوالا اکثرا در سطح جزوه و کتاب پ س سن بود خلاصه راحت میشد حل کرد و پیچیه نبود

اما نمره دادنش :mad:

وختی از جلسه میای بیرون و میری جوابارو بررسی میکنی میفهمی حداقل باید 15-16 بشی یهو نتیجه میاد میده 7-8 :confused:
معلوم نیست بی #%^^ چه غلطی میکنه موقع تصیح برگه ها

نتیجه :
باهاش ترجیحا برندارید ! البته ما چاره ای نداشتیم دیگه جز این بی شرف کس دیگه ای ارائه نمیده معمولا :rolleyes:

maysamkhosravi

Registered User
لایک‌ها
315
استاد مرتضی رحیمی یگانه - استاد زبان عمومی
استاد خیلی خیلی تاپیه . از اینجور استادا خیلی کم پیدا میشه ، خیلی خوب نمره میده .
یه میان ترم شش نمره ای میگیره و تاثیرش میده تو امتحان آخر ترم . باهاش یکم حرف بزنید باهاتون راه میاد و نمره میده بهتون . دو تا کتاب معرفی میکنه برای درسش . یکیش زبان مهندسی مکانیکه که خودش میاره سر کلاس و پولشو میگیره و یکی هم کتاب جنرال اینگلیش هست که از انتشاراتی تو انقلاب باید بگیرید . میان ترم رو فقط از مکانیک میگیره و پایان ترم رو ده درس از جنرال انگلیش میگیره .
امتحان آخر ترم رو خیلی خوب بخونید چون از parts of speech خیلی سوال میده و باید خیلی دقت کنید . امتحانش هم تو سلف برگزار میشه :)
به حضور و غیاب و تاخیر هم گیر نمیده و کلا براش مهم نیست بیاید یا نیاید . خیلی هم خوش برخورد و خنده رو هم هستش . اسما رو هم معمولا یادش میمونه مخصوصا دخترها رو .

Last edited:

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد سید حسین عرفانی
رشته کامپیوتر
به نقل از @alexp2 در سایت راهنمای دانشجویان دانشگاه تهران جنوب
استاد جوون .نسبتا خوش تیپ .
اخلاقش خوبه ولی هر کسی رو قبول نداره اگر با دلیل و مدرک مطلبی رو بهش بگید قبول می کنه .جنبه انتقاد رو داره و اگر
درست ازش اشتباه بگیرید استقبال هم می کنه
درس نظریه زبان ها و ماشین ها
تدریسش خوبه مطالب رو راحت می گه جزوات کلاس های مختلفش کمی با هم فرق داره تک و توک ممکنه مطلبی ر حا بندازه ولی خیلی کم .مثال های کلاس هاش فرق داره .تمرین می ده .تقریبا هر جلسه .حتما تمرین هاش رو حل کنید .تمرین های کلاس های مختلفش معمولا فرق داره شاید 1-2 تاش تکراری باشه .جلسه بعدش از کسی که اخرین بار پرسیده یه شماره می پرسه و از اون شماره طبق لیست می پرسه .تمرین هاش و حضور و غیاب نمره داره حتی یک غیبت نمره حضور و غیاب رو می پرونه فکر کنم 1 نمره بود .میان ترم می گیره .نمرش رو هم تاثیر می ده .در کل 5 تا 6 نمره رو این ها تشکیل می دن و بقیه رو نمره پایانی .
در کل بگم استاد خوبیه به خصوص برای افرادی که درسشون خوبه .کلاسش تقریبا شاده و کسل کننده نیست .در کل من شدید تاییدش می کنم .ولی اگر تمرین هاش رو انجام ندید و سر کلاس نیاید احتمال افتادنتون زیاد می شه .باهاش جلو بیاید خیلی راحت نمره بالا می گیرید .
لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=181

Last edited:

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد علیرضا فیضیان
رشته کامپیوتر
به نقل از @afsooooos در سایت راهنمای دانشجویان دانشگاه تهران جنوب
استاد با نمکی هستش
کلاساش خشک نیست و اگه بچه هاتونم پایه باشن خوووش میگذره بهتوووون
حضور غیاب میکنه،اکه بری بگی استاد من این جلسه ها رو بودمو حضووری نزدی برام همه رو برات حضوری میزنه
برا کسایی که حالو حوصله کلاس نشستن ندارن خیلی خوووبه
بیشتر اول کلاس حضور غیاب میکنه که وسطش میتووونی بپیچووونی
میان ترم از 5 نمره میگیره که 5 نمره ی امتحان ترم،دلبخواهییه میتووونی هم ندی و به جاش تو امتحان بنویسی
ولی اگه بدی بهتر چون خیلی شیک میتووونی با مشارکت بچه ها بنویسی
خووودشم میگه جزوه باز بنویسید
1 نمره پروژه داره
امتحان ترمشم عین جزوه هستش حتی بدون تغییر اعداد
نمره هم متوسط میده قبلنا خیلی خوب میداده اما الان در حد همون متوسطه
میگن به پسرا بهتر نمره میده که من مطمـءن نیستم.
در کل به نظرم استاد خووووووبیه

لینک :http://tjhelp.ir/index.php?newsid=182

Last edited:

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد لطفعلی شمیرانی
رشته کامپیوتر
به نقل از آقا رضا در سایت راهنمای دانشجویان دانشگاه تهران جنوب
من خودم باهاش برنامه نویسی داشتم !
خیلی خوندم خدایی ولی سر ما نامردی کرد و امتحان رو سخت گرفت ( ترم های قبل اینکار رو نمیکرد )
با این که خیلی سخت گرفته بود من ازش 14 گرفتم !
راضی نبودم ولی در کل میگن استاد بدی نیست !
مشخصات و خصوصیات اخلاقی: آدم بد اخلاقی نیست ! کلاسش خشک هم نیست شاید بشه بگو بخند هم کرد ! ولی معمولا نمیتونید ( چون همش دارید یادداشت میکنید ") چاقه و کلا آدم سر وقت بیا نیست ! قبلا مسئول گروه IT بوده !
حضور و غیاب: نمیکنه
تمرین: نمیده ولی بهتره سر کلاسش بری پای تخته
نحوه تدریس: من باهاش برنامه نویسی پیشرفته ( IT ) داشتم ! خیلی تعریفی نیست درس دادنش ! شبیه دستگاه کپی همش رو تخته مینویسه و تو هم باید یادداشت کنی ! ولی خب از اوناشم نیست که نفهمی ! در کل خودت هم باید کار کنی تا درسش رو بفهمی
امتحان و نمره: امتحانش معمولا همش از جزوه است ! سوالاش رو حتی تغییر هم نمیده عین جزوه ! هیچ وقت پایین نمیندازه ! سر جلسه بری اسم بنویسی 7-8 رو گرفتی ! اگه یه سوالم جواب بدی با 9.5 میندازه !
نتیجه گیری: در کل میشه گفت بهترین نیست ولی اگه بهترین بهتون نرسید درنگ نکنید و با همین استاد کلاس بردارید ! جزوه اش رو حتما بخونید و سعی کنید تا سر حد امکان سر کلاسش حاضر شید !
لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=187

Last edited:

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد عیسی کرانیان
دروس پایه
من خودم باهاش فیزیک 2 داشتم !
توی نوع خودش واقعا آدم فانیه !
از اوناست که با شخصیتش حتما حال خواهی کرد !
ویژگی آزاد دهنده اش اینه که در 99% کلاساش تا ثانیه آخر نگه میداره و درس میده !
قدرت انتقال مطلبش خوبه !
بسیار هم حالیشه !
نکته بسیار مهم اینه که سوالایی که میگه تو امتحان میاد , واقعا میان حتی اگه امتحان هماهنگ باشه پس اگه سوالی رو گفت بخونید حتما بخونید !
این قضیه در حدیه که توی امتحان فیزیک 2 ترم اول سال 92 از 7 تا سوال امتحان 6 تاش رو گفته بود چیاست :D
میان ترمش رو هم واقعا آسون میگیره و راحت میذاره توش تقلب کنید !
جزوه اش رو بنویسید و برای امتحان بخونید کف نمره تون 15 - 16 است !
راستی سعی کنید حتما سر کلاس به یه نحوی با ویژگی خوب بشناستون ! سر امتحان حتما کمکتون میکنه ! بقیه توضیحاتم که پایین دادم !
مشخصات و خصوصیات اخلاقی: شوخ و شنگ سر کلاسش جا داره تیکه بندازی و خوش بگذرونی
حضور و غیاب: دارد و حساس هم هست
تمرین: میده ولی روی حل کردنش اصلا گیر نیست ! یه سوال میده میگه برای جلسه بعد حل کنید , یکی هم حل کرده باشه کافیه !
نحوه تدریس: خوبه مطلب رو خوب منتقل میکنه وسط ترم به عنوان نمونه , سوال هایی رو حل میکنه که خیلی مهم اند !
امتحان و نمره: میان ترمش که گفتم کاملا از جزوه ی خودشه و حتما هم میگیره ! توی نمره دادن واقعا کمک میکنه و سر جلسه هم میاد تقریبا راه حل همه سوالا رو میگه :D حداقل سر ما که این کار رو کرد
نتیجه گیری: اگه حال و حوصله نشستن سر کلاس یه آدم باحال رو دارید ( به طور کامل ) بردارید باهاش ! نمره هم کمک میکنه !
لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=188

Last edited:

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد امیر صحافی
رشته کامپیوتر
من باهاش ساختمان داده و زبان ماشین دارم !
نمیدونم چجوری وصفش کنم ولی فقط بهتون میگم این بشر عالی ترین استاد در هر درسی هستش که داره ارائه میده !
فقط در همین حد بدونید که یه جمله بین بچه های IT معروف شده و اونم اینه که :
" صحافی اگه پرتاب موشک به فضا هم ارائه بده , ما 100% باهاش برمیداریم :D "
اخلاقی کلا آدم گیری نیست !
تیکه بندازید 50% احتمال داره یه جواب باحال بده و 50% هم احتمال داره یه جواب بده که با شخصیتتون با خاک یکسان شه !
از نظر انتقال مطلب تقریبا رو دست نداره ! عالی درس میده خدایی !
بقیه چیز ها رو هم پایین میگم دیگه !

مشخصات و خصوصیات اخلاقی: تیکه مسخره خیلی میندازه آدم مهربونیه ! پایه است در اکثر مواقع
حضور و غیاب: نداره ولی برید سر کلاسش , به نفعتونه !
تمرین: میده اونم مشتی ! باید ایمیل کنید ! البته خیلی سخت نیستن ولی خب اونایی که نفرستادن هم مشکلی نداشتن !
نحوه تدریس: خداااااااااست یعنی ! مطالبی که استادای دیگه تقریبا جون میدن تا درس بدن رو تونست با یه توضیح ساده به ما بفهمونه ! شاید تنها عیبی که نمیشه بهش وارد کرد همین درس دادنشه !
امتحان و نمره: میان ترم میگیره ! رو تاثیر داشتنش مطمئن نیستم ولی از جزوه میگیره حتما ! بخونید راحت نمره کامل میگیرید ! ( نه که خر بزنید , فقط بخونید , مثل روزنامه خوندن ) نمره هاش یه چیزای فضایی هستش ! مثل نقل و نبات نمره 18-19 تو درس های تخصصی که ارائه میده داره !!!! البته خب دلیلش اینه که امتحانش از جزوه هستش و جزوه اش هم خیلی خوبه ! قابل فهم در حد تیم ملی !
نتیجه گیری: نتیجه اینه که هر درسی ارائه داد بردارید ! اصن نگاه نکنید چیه فقط وردارید بهترین استاد دروس تخصصی IT هم بود که من تا حالا داشتم !
لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=189

Last edited:

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد طیبه روهنده
آزمایشگاه و کارگاه
من باهاش آز فیزیک 1 داشتم !
به ما گفتن با این بردارید نمیدونم خداست و 20 تتون تضمینیه و اینا !
آخرش 14 داد
wassat.gif

یه استاد جوونه که خودش زمان ما دانشجوی دکترا بود !
از نظر درس دادن خوب بود واقعا ! امتحان میان ترم هم گرفت باید یه آزمایش میکردیم نتیجه رو به صورت کتبی رو برگه مینوشتیم!
اخلاقی هم پایه است !
گزارش کار هم میخواد ولی برای هر آزمایش 2 هفته وقت دارید ! روی اینکه خودت نوشتی یا نه هم زیاد گیر نیست ! خلاصه از یه جا جور کنید دیگه !

مشخصات و خصوصیات اخلاقی: خنده رو و مهربون روی تاخیر گیر نیست ! تغییر کد هم گیر نیست ! آزمایش ها رو هم انجام بدید میتونید زودتر برید !
حضور و غیاب: میکنه خیلی هم گیره
تمرین: آز که تمرین نداره !
نحوه تدریس: تدریسش خوبه گزارش کار هم میخواد و باید تحویل بدید ولی خیلی رو چجوری بودنش و اینا گیر نیست !
امتحان و نمره: امتحان میان ترم میگیره , نمره اش رو هم تاثیر میده ! امتحان پایان ترمش 6 نمره تعریفیه + 14 نمره عملی ! اون 6 نمره سه تا سوال دو نمره ای هستش که از توی کتاب آز فیزیک 1 در میاره نمره دادنش میگن که خیلی خوب نمره میده ( ولی من که چیز خاصی ندیدم ! ) خیلی شیک به من 14 داد :| ولی خب بقیه بچه ها ازش 17 اینا هم گرفته بودن
نتیجه گیری: جز الویت های اولیه تون باشه ولی نه دقیقا اولی ! اگه "خیلی خوب ها " تموم شدن شک نکنید و با این بردارید !
لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=190

Last edited:

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد حسین کی نژاد ( محیط چند رسانه ای )
رشته کامپیوتر
به نقل از fatima در سایت راهنمای دانشجویان دانشگاه تهران جنوب
مشخصات و خصوصیات اخلاقی: قد بلند - تقریبا کم مو این انسان محترم فقط به فقط حرف خودش رو قبول داره و فقطططط ادعا و حرف پوچ مخالف نظرش حرفی نزنید و اگه باهاش کلاس دارید فقط بشینید و سعی کنید کمتر حرص بخورید. در کل استادی نیست که بشه روش حساب کرد. به طرز عجیبی آلزایمر داره و خودش هم اقرار کرده. به همه پیشنهاد کار میده ولی زیاد امیدوار نشید یادش میره
حضور و غیاب: نمیکنه ولی تو ذهنش میمونه که سر کلاس بودی یا نه
تمرین: به ما گفتن میخواد فلش یاد بده و ما خوشحال شدیم . ولی سر کلاس فقط حفظی درس داد و اصلا عملی کار نکرد. پس طبیعتا تمرین هم نداشت
نحوه تدریس: با پروژکتور درس میدن. اطلاعتی که درس میدن خیلی خوبه و کمک میکنه ولی بدیش همینه که مطالبش خیلی شبیه همن و موقع درس خوندن واقعا گیج میشید.
امتحان و نمره: امتحانش دقیقا جزوه شه و خودش قبل امتحان سوال هارو میده. نمره هم نمره ی خودته.
نتیجه گیری: القصه اگر مجبور شدید باهاش بردارید سر کلاسش بهش اهمیت ندید حتما حتما در طول ترم جزوه شو بخونید باهاش سر کلاس بحث نکنید.
لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=187

Last edited:

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
حمید رستگاری(طراحی سیستم های حرارت مرکزی و تهویه مطبوع (1))
رشته مکانیک
به نقل از @plamber در سایت راهنمای دانشجویان دانشگاه تهران جنوب

از اساتید هستند که توی رشته تخصصی خودشون به جرات حرف برای گفتن دارن اصلاعات تخصصی فوق العاده بالایی دارن که بدون جزوه و کتاب هم تدریس میکنند. خوش اخلاق هستن در کلاس هر سوال تخصصی از ایشون پرسیده بشه جواب میدن - حضورغیاب نداره پس در نتیجه به تغییر کد هم کاری نداره.
امتحان میانترم نمیگیره و نشنیدم تاحالا بگیره.
امتحان پایان ترمش تستیه و از جزوه ای خودش که توی انتشاراته امتحان میگیره که راحت میتونی این درسو حتی چیزی ام نخونده باشی بالای 14 بشی چون این استاد هر ترم صد در صد پاسی داره و کسی رو نمیندازه .
از اونجایی که این استاد روز اول پر میشه پس سریع بردارید تا یه درس 3 واحدی رو با نمره بالا پاس کنید.
لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=193

Last edited:

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
غلامعلی میرشفیعی
دروس عمومی
به نقل از Boiling Boy در سایت راهنمای دانشجویان دانشگاه تهران جنوب

استاد تنظیم خانواده
عضو هیئت علمی دانشگاه بقیه الله
از رو کتاب خودش درس میده که از خودش باید بگیرین. قیمتشم 5000تومن
خیلی خوش اخلاقه. به تمام سوالات بچه ها تمام و کمال جواب میده
به حضور و غیاب تقریبا هیچ اهمیتی نمیده. میتونی 2دقیقه آخر کلاسو بری بشینی و حاضری بخوری.
چندبار کوییز میگیره که اونم میده به بچه ها خودشون صحیح کنن.
امتحان ترمش هم 4گزینه ایه که خود من در حالی که 10هم نمیشدم دیدم بهم داده 19.

مشخصات و خصوصیات اخلاقی: عالی
حضور و غیاب: بی تفاوت
تمرین: خیر
نحوه تدریس: کتاب خودش
امتحان و نمره: 0بشی بالای 18میده بهت
نتیجه گیری: عالی
لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=200

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
کریم خطیبی
دروس عمومی
به نقل از v.b در سایت راهنمای دانشجویان دانشگاه تهران جنوب

ایشون استاد دروس اندیشه اسلامی هستند
من خودم اندیشه 1 رو با ایشون داشتم
ایشون روحانی هستن
کلاس جو خوبی داره یعنی خسته نمیشی .حضور غیاب و تاخیر براش مهمه یعنی اگه کلا غیبت نداشته باشی و به پرسش ها جواب بدی و تو کلاس یه ذره فعالیت هم داشته باشی 4 نمره رو میگیری اگر کلا تاخیر هم نداشته باشی 2 نمره به ورقت اضافه میشه(ثابت شده)
اول هر جلسه حضور غیاب میکنه بعد از 5-6 نفر میپرسه هم درس جلسه پیش رو هم درسی رو که میخواد این جلسه بده
نمیخواد هم مو به مو بخونید اگه مفهوم رو هم برسونید کافیه
آخر ترم هم 40-50 تا سوال میده که برا امتحان بخونید شاید اولش بترسید ولی نمیخواد سوال هایی با جواب یه صفحه رو کامل جواب بدین خودش میگفت 3-4 خط بنویسید کافیه
کلا استاد خوبیه بیشتر بچه ها طول ترم فکر میکنن این درس رو نمره پایین میگیرن ولی آخر ترم راحت 18-19-20 میگیرن

لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=201

پ.ن : در پست های قبلی بعضی از لینک های پست ها اشتباه شدند (تعداد کم ) و متاسفانه امکان ویرایش پست در حال حاضر نیست . اینگونه پست ها رو لطفا به سایت برید و از جستجو استفاده کنید :);)

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
استاد حجت الله عبادی زاده
دروس پایه

حجت الله عبادی زاده ، استاد دروس ریاضی هستن
دکترای هندسه از دانشگاه فردوسی مشهد دارن
اخلاقش خیلی خوبیه ،خیلی خوش برخورده و دانشجو تو کلاسش راحته خودش میگفت اگه کسی خواست تلفن بزنه یا بره بیرون نیازی نیست از من اجازه بگیره
تو کلاسش حضور وغیاب نداره با تغییر کد هم مشکل نداره
معمولا بعضی جلسات تمرین میده میگه برا هفته بعد تو ورق بنویسید تحویل بدین ،برای هر کلاس نماینده تعیین میکنه تا اگه یه روز خواست نیاد یا کلاس حل تمرین بذاره به بچه ها خبر بده
نحوه تدریسش خیلی خوبه یعنی هم امتحانی کار میکنه هم گاهی اوقات بین درس روش های کنکوری حل رو هم میگه گاهی اوقات یه تمرین میگه و هر کی حل کنه برای نمره مثبت میذاره ولی ثابت شده که تو اماتحان تاثیری نداره و نمره ورقتو میده
به گفته بعضی ها خودش صحیح نمیکنه میده دانشجو های ارشدش
بعضی وقت ها هم کوییز میگیره از همون تمرین های جزوه و تمرین های کتابی که معرفی کرده اگه نیم ساعت وقت بذارید نمره میگیرید
در کل اگه میخوای درس یاد بگیری و نمره خوب بگیری باهاش بردار

لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=202

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
دکتر مصطفی فیض
دروس عمومی

دکتر مصطفی فیض

استاد کارکشته ای هست .از اون قدیمی های دانشگاه زمانی که نمره ها رو تو ورق میزدن به دیوار
آخر کلاس حضور غیاب میکنه همیشه
با تاخیر کاری نداره.به کسی گیر نمیده ولی اگر سر کلاس هی حرف بزنی و یا کتاب نیاری و شلوغ کنی فقط تیکه میندازه نگران نباشید حذف نمیکنه
یه راهکار به همه میگه که اگه انجام بدین 20 میگیرین من انجام دادم 20 شدم تازه یه غیبت هم داشتم
ماه اول هفته ای 10 دقیقه ،ماه دوم هفته ای 15 دقیقه ،ماه سوم هفته ای 20 دقیقه و ماه چهارم هفته ای 25 دقیقه ادبیات بخونید بالای 17 میگیرید
یکی دو ماه اول بهتون جزوه میگه مینویسید بیشتر تاریخ ادبیاته و چند تا آرایه آسون و متن جزوه خیلی سادست یعنی با آی کیو 20 هم میتونید بفهمید!
بعد از اون یه کتاب معرفی میکنه که برید بخرید که باید کل انقلاب رو بگردید تا پیدا کنید ولی پیدا میشه
اول که نگاه میکنید خودتون رو خیس میکنید یعنی سکته میزنید انقدر که متنش سخته ولی 20 صفحه اول رو که نمیخونید اصلا
از 30 صفحه اول 2-3 تا مورد رو میگه بخونید چیز سختی نیست
بعد میرسید به شعر ها که یه نفر مثلا 5 بیت میخونه بعد 15-20 دقیقه وقت میده میگه هر چی سوال دارید بپرسید از ارایه و معنی روش جالبیه برا یادگیری اگه یه ذره مختون رو به کار بندازید بیت ها رو بخونید هر جاش رو متوجه نمیشید بپرسید جواب میده اگه یادتون رفت یه جارو هفته بعد ازش بپرسید
امتحانشم خیلی آسونه یعنی من صبح امتحان یه قسمت رو که قبلا نخونده بودم خودنم جواب دادم
امتحانشم به این صورته چند تا سوال اول تاریخ ادبیات و سوال هست مثلا سه نفر رو میگه بعد میگه به انتخاب خودتون یکی رو توضیح بدین چند تا سوال آخر هم معنی شعر هست وآرایه که در حد کشکه اگه یه ذره خونده باشید

لینک : http://tjhelp.ir/index.php?newsid=203

بالا