برگزیده های پرشین تولز

معرفی اساتید تهران جنوب

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
استاد دلدار گلچین 0(امیدوارم اسمشونو درست گفته باشم )
درس ارائه شده توسط ایشان کارگاه عمومی
یک ادم جوون حدود 30 ساله هست با ظاهری شبیه طلبه های قم! ولی بر عکس ظاهرش و اخلاق سردش ادم خیلی خوبیه زیاد به بچه ها گیر نمیده ونمراتشم عالیه
کارگاه برق سه تا قسمت داره اولیش کارگاه چوب سازی که با اره مویی باید چند تا تخته ببرید وباهاش یه جاکبریتی بسازید وتحویل مامان جان بدهید که مثل بازی کردن میمونه البته برای اقایون !چون خانمومها کار کردن با سوهان واره براشون مصیبته!
قسمت دوم کارگاه جوشکاریه که سعی کنید بلد شید تو زندگی خودتون خیلی بدرد میخوره فقط مواظب چشماتون باشید که برق نزنه اگه هم زد فوری دارو خانه وقطره چشم بعد هم لالا!
قسمت سوم سوهان کاریه که یکم بخاطر سوهان کشیدن صداش رو اعصابه ولی اونم یه جور بازیه- حتما رو پوش بخرید وبهتره از این خلبانی ها از میدون حسن اباد بگیرید که بعدا تو ماشین شستن وببخشید خر حمالی های اینده تو خونه بدرتون میخوره ! حضور وغیاب الزامیه ولی استاد معمولا میگه با کدهای دیگه جبرانی بیا-تعوض کد به ساعات ایده ال یکم سخته چون اصلا جا ووسایل کم میاد گزارش کار وغیره هم نمیخواد-مکان کارگاه چوب بری نزدیک ساختمون 5 تو حیاطه وکارگاه جوش هم بغلشه که دود کشهای اونو حتما دیدید کارگا ه سوهان کاری هم کنار پله های ناهار خوری سمت چپش یک در کوچیکه ویکسری پله هست که باید برید بالا واونجاس موفق باشید

masodd

Registered User
لایک‌ها
724
به نام خدا منم اولین پستم رو مینویسم
استاد مسعود کاردان-آز کنترل خطی
از همون جلسه اولی که کلاس تشکیل میشود تاخیر دارن و در طول ترم 15 دقیقه سر کلاس هستن بچه ها رو به 3 گروه تقسیم میکنن تا به طور چرخشی 3تا ازمایش انجام بشود.دستور کار باید بخریم ولی اصلا به کار نمیاد..در حد 4خط توضیح میده براتون وبعد میره بیرون کلاس بیشترین توضیح رو مسئول ازمایشگاه میده :blink:و اینکه حضور غیاب میکنن و معمولا نیم ساعت زودتر کلاس تموم میشد گفتن امتحان کتبی میگرن و از هر نفر یک سوال شفاهی میپرسن که نمره خیلی به اون بستگی داره ولی ممکنه این سوال شفاهی رو کتبی هم بپرسن که تستی هست و واقعا سخت و عمرا اگه در طول ترم اشاره ای بهشون کرده باشه..اخرین جلسه 4تا نمونه سوال میدن بدون جواب که امتحان کتبی مشابه اوناست و تقریبا اسونه ..نمره در حدود 13-15
رنج 13 تا 15 نه
بگو 10 تا 15.من کلی براش نوشتم 11 داد

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
استاد خانوم شیوا نوحی
درس ارائه شده ریاضی یک ودو ودروس ریاضی
اساتید علوم پایه عمدتا تو حال وهوای مهندسی نیستن وادمو با بچه دبیرستانی اشتباه میگیرن ولی ایشون بسیار دلسوزانه رفتار میکنن ومیشه گفت رفتارشون با بچه ها رفتاری مادرانه هست
چهر ه اش شبیه هنر پیشه سینما خانوم مریم سعادت هست (مادر لیلی رشیدی تو زی زی گولو!) درسو هول وهول میگه ولی واقعا بچه ها یاد میگیرن ونمره دادنش وامتحانش هم خیلی خوبه- سر کلاس به اس ام اس وموبایل هم گیر میده - میان ترم وحضور غیاب نداره وامتحانشم بد نیست.

Last edited:

masodd

Registered User
لایک‌ها
724
معرفی اساتید رشته الکترونیک

1-سیاوش جعفری

ایشون یه آدم ترک زبان(یاشاسین آذربایجان) هستند.آدم سردیه تو کلاسش آدم کم میخنده چون همش درس میده.

شبکه های کامپیوتری درس میده.درس دادنش زیاد جالب نیست چون آدم چیزی از درس دادنش متوجه نمیشه.

برای هر بخش از یه کتاب که به زبان اصلی هستش تمرین میده.و تمرینارو سعی کنید حل کنید

چون از تمرینات تو امتحان سوال میاد.اما رنج نمره اش بین 13 تا 17 هستش.اما معمولا بچه ها اکـثرا 15 یا 14 میشن

اما نسبت محمد ستاری بهتره بنظرم.بین بد و بدتر بنظرم انتخاب بد بهتره

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
استاد داود اقا بیک
درس ایشان امار واحتمالات است
یک ادم حدود زیر 40 سال هست وشخصیت اروم وخوبی هم داره درس امار خیلی مخ سوز وسخته وشما یک مسئله رو بخیال خودت درست حل میکنی وبه جواب هم میرسی ولی بعدا میبینی کاملا غلطه! درسو خیلی خوب میگه ولی فهمیدن درسش با کرام الکاتبینه ! نمیخوام بترسونمتون ولی درس امار شب امتحان خوندنی نیست وباید کم کم تو ترم بخونیدش برای بچه های برق پیشنیاز مخابرات هست - استاد تو ترم مسایل امتحانی رو خیلی حل میکنه ومن اونو از شفیعی موسوی که تو تابستون امار ارائه داده بهتر میدونم

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
مدارهاي مخابراتي- منصور نجاتي جهرمي
خب دکترا داره -یک شیرازی اصیل هست هم در لهجه هم درپیچوندن
عاقا باهاش کلاس داریم 13/30تا15/45ساعت 14 تا 14/15 تازه وارد کلاس میشد وازاون طرف هم 15/30تموم میشد درسش.یعنی واسه درس 3واحدی کلا یک ساعت ونیم!
حضور غیاب هرجلسه نمیکنه ،اما چند جلسه یه بار حضور وغیاب میکنه واگه حاضر بودی قبلی هارو هم حاضری میزنه امااگه نباشی قبلی هاروهم غیبت میزنه(این حضور وغیابش الکیه وهیچ تاثیری نداره ومعمولا وقتی حضور وغیاب میکنه که وقت اضافه اورده باشه امانخواد درس بده)
اخلاقش خوبه اما ادم باجذبه ایی هستش ومعمولا یه خاطراتی میگه که اصلا هم خنده داریا جالب نیست اما میگه ومعمولا به درس مرتبتش میکنه(که معمولا به درس هم ارتباطی نداره)
امانمره:اولین جلسه میگه پایانی 12 نمره-میان ترم حدود 4-5 نمره وبقیشم تمرین که هرجلسه باید تحویل داد
اول تمریناش:هرجلسه که حال نداره یاوقت نمیرسه مثالی رو حل کنه میگه تمرین وباید جلسه بعد اول زنگ تحویل بدید!×وآخر زنگ یاپایان ترم اصلا قبول نمیکنه!چرا؟چون همون جلسه به احتمال 90 درصد تمرین روحل میکنه!
اما حالا جالبه بگم که چه تمرین بدی چه ندی هیچ تاثیری درنمره پایان ترم نداره
ohno-smiley02.gif
(وهمش کشکه!)
میان ترم حتما میگیره وسولات میان ترمش درتمام ترم ها ثابته
biggrinsmiley.gif
پس ازیک ترم بالایی بپرسید میتونید نمره کاملشو بگیرید!(واینم بگم کشکیه وتاثیری نداره
ohno-smiley02.gif
)
واماپایان ترم3-4 تا سوال میده که این امتحان واویلا است چرا؟توضیحات زیر رو دقیق بخونید!
این طور بگم که مثلا فرکانس ورودی10 مگ باشه اما فیلتری که روی کلکتور گذاشته شده فرکانس رزونانس 3مگ داره با Qبالا(یعنی پهنای باند کم)پس نتیجه میگیریم خروجی صفر میشه اما اگه این روبنویسی در کارنامه اونم به شما صفر میده
biggrinsmiley.gif
چرا؟چون اون نسبت به جزوش تصحیح میکنه وتو جزوه بامقادیر دیگه ای حل شده وشوما سر جلسه باید مقادیر جزوه روحفظ باشی وبا مقادیر جزوه حل کنی
blinksmiley.gif

دراخر همین سوال یک منحنی یانموار باید به عنوان پیوست سوال داده باشه که نسبت Gm(xرو به gm(xبده که این ترم اصلا نداده بود!
ohno-smiley02.gif
وشوما باید تمرین جزوه روحفظ بودی ومثل اون مینوشتی
puke.gif

حالا بهتون میگم چرا میان ترم وتمرین تاثیری نداره وحتی تاحدودی پایان ترم!
یکی بود تمرین اصلا نداد-میان ترم هم یک سوال رو اشتباه نوشته بود-پایان ترم هم یک سوال رو که نمرش از همه بیشتر بود رواصلا دست بهش نزد حالا من
تمام تمرینا رودادم -میان ترم همه رو درست نوشتم-پایان ترم که مثل هلو همه سوالا رو نوشتم
بعد 21 روز نمره ها رو داده :رفیقم 16/5 من 16
grrr.gif
درصورتی که نمره من باید بالای 19 باشه
نکته: این نمره 16 رو نوشتم فکر نکنید که رنج نمرش 16 هستا !خیر رنج نمرش به سه دسته تقسیم میشه
1)زیر 10(تو مایه های 7-8-8/5)
2)رو 10(تومایه های 10-10/25-11)
3)چندتا هم 15-16
نکته2: این خیلی سرش شلوغه نه میان ترم روصحیح میکنه نه پایان ترم رو! همین جوری یه نگاه به پاسخ نامه میکنه ونمره میده!!
hmmsmiley02.gif

خیلی دوست دارم یه بار اینارو به مدیر گروه مخابرات بگم اما چون ازقبل جوابشو میدونم،خودمو خسته نمیکنم!
ودوستانی که این نکات رومیخونید میدونم جاهایی ازاین متن برای شما قابل پذیرش نیست!خوب یک بار امتحانش کنید!؟!
smilingsmiley.gif

پیشنهاد من:تا اونجاکه میشه باهاش برندارید خیلی بی خوده ومن بعد ازچندین ترم درس خوندن استادای مختلفی داشتم اما ازاین پست تر ندیدم!حالا خود دانید.
اینم بگم این متن 30 دقیقه نوشتنش طول کشید .

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
آزمايشگاه مدارهاي مخابراتي- روزبه رجبي توستاني
پیش گزارش میخواد-گزارش کار میخواد-سر کلاسم ازمایش رو میبندید وجواب میگیرید
به نظرم زیاد بارش نیست -صدای نازکی داره و مودبانه حرف میزنه استادی که اگه ببینیدش ازش بدتون نمیاد.
اخلاقش خوب هستش -پایان ترم: سوال تئوری میپرسه -عملی هم امتحان میگیره(اگه بلد نباشید میگه بشین یاد بگیر اخر سر دوباره امتحان میگیره ازتون)-پروژه هم ازتون میخواد
اگه همه این کارارو بکنید نمره بدی نمیده تورنج 17-18-18/5
استادی نیست که فکر کنم اگه بردارید دغدغه باهاش داشته باشید
پیشنهاد من: خوبه بردارید

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
مباحث ويژه در الکترونيک-داود غرويان
همون درس DSPپیوسته هاس-ازروی کتاب شومز درس میده-اگه ادامس در دهان داشته باشیدبا لحنی بدی ازکلاس میندازتون بیرون-درپایان هرفصل تمرین میده که دوهفته وقت دارید بیارید،هرچندتا ازاین تمرینا رو میتونید حل کنید عیبی نداره بیارید وحتما تحویلش بدید(حتما تاثیر داره)
به سرعت نور درس میده خودش میگه کتاب رو پرینت بگیرید وازروش هرجا لازم بود بهش اضافه کنید اما هیچ کس این کارو نمیکنه چون اون به روش خودش حل میکنه وکامل وتو اون یه ذره جای خالی کتاب اصلا جا نیست که شما بنویسید-اگر هم جزوه بنویسید دیگه نمیتونید به حرفاش گوش کنید! خیلی سریع میره جلو-با این که این ترم کوچکترین ترم بود ولی تمام چیزایی که میخواست بگه روگفت!
امتحانشم هم سوال متوسط داره وهم سخت
نمره هم توهمه رنج داره ونمره خودتو میده!اگه قبول شده باشید خوب که هیچ اگرهم قراره بیفتید،میفتید وهیچ رحمی نداره!
رنج نمرشم هم از8-9تا12-13 و16-17 همه جوره داره
راستی استاد دیگه هم میدونن که غرویان سختگیره و طرز فکر خودشو داره واینم بگم به هرکی اسمشو بردیم فقط تحسینش میکردن ،معلومه ادم حسابیه.
پیشنهاد من:تنها استاد واسه ناپیوسته ها همین افاس!پس حق انتخاب ندارید
laughingsmiley.gif
.

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
اصول مدارهاي ديجيتال- فرهاد حريرچي
این درس واسه ما جزو جبرانی ها هستش و2واحدیه
حریرچی یه استادیه که هر ترم جزوش با ترم پیشش فرق میکنه -ازاون استادیه که اگه خط اول یک جا رو اشتباه برید وتاآخر ادامه بدید ودرست پیش برید ،چون توخط اول اشتباه رفتید بهتون نمره نمیده وتااخرش رو غلط میگیره
امتحانش شبیه جزوش وتمرینایی هستش که حل نمیکنه.اگه میخواید فقط جزوشو بخونید باید تحلیلی بخونید نه حفظی!
حضور وغیاب نمیکنه وتمام نمره فقط دربرگه پایان ترم هستش وکمتراز48 ساعت نمرتونو توسایت میزنه
اگه توبرگه 0/25 هم بشید همون روبهتون میده وخواهش نکنید بهتون 9بده ،که نمیده! به هرحال اخلاقش خواست خودشه
راستی اینم بگم سر کلاس فقط با مازیک میاد وهمه مطالبو حفظه و جزوه وکتابی همراهش نیست!(خیلی جای تحسین داره)
پیشنهاد من: واسه ماناپیوسته ها تنها یک کلاس تشکیل میشه اونم فقط همین حریرچی هستش پس حق انتخاب نداریم!اماپیوسته ها چندیدن استاد دارن که میتونن انتخاب کنن که مطمعنا این روانتخاب نمیکنن!
رنج نمره هم از صفرتا20(واقعا این کارو میکنه!)

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
تفسير موضوعي قرآن- محمد احمدي
اول یه نکته بگم من درطول تحصیل تحقیق واسه استاد نمیکردم وهرچی خالی بود وهمه چی رومیسپردم به دست سرنوشت!اما الان که ترم اخرمه میفهمم که اشتباه بزرگی میکردم!
این استاد رو قبل برداشتن بابچه های اینجا مشورت کردو وبعد ازتاییدشون ،برداشتم وخدا روشکر خیلی خیلی استاد خوبی هستش
اولش که میاد توکلاس واسه بچه ها دعا میکنه ویک صورت نورانی وجذابی داره که من برای چند ثانیه محو صورتش میشدم وقافل میشدم ازدرس وجزوه.واقعا صورت زیبایی داره که این نشانگر درون زیبای استاد میشه.
کتاب اصلا لازم نیست بخرید وخودش خلاصه کتاب رو جزوه میگه وکلا درس درحدود10صفحه A4میشه.
امتحانم همینه .سر امتحانم ازش سوال بپرسید واقعا شروع میکنه به جواب دادن تا یادتون بیاد جواب-8تا سوال 2/5نمره ودراخرهم بهتون کمک میکنه یعنی مثلا 17-18 هم نوشته باشید بهتون 20 میده!
من این همه درس عمومی برداشتم استاد به خوبی همچین استادی نداشتم.سر کلاسم شوخی میکنه وکلاسش خشک نیست!
پیشنهاد من :حتما باهاش بردارید

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
آشنائي با قرآن کريم -ميثم فراهاني
اولش بگم تا یک ربع دیر میتونید برید وبیشتر ازاون دیر کنید راهتون نمیده!
12 نمره روخوانی که اخرین جلسه امتحان میگیره(شامل سوره حمد و20 ایه دلخواه)
8نمره هم امتحان تئوری(4-5تاسوال که سوالاش تو همین وبلاگ هست وتغییر نمیکنه
biggrinsmiley.gif
)
استاد گیری نیست وباهاتون کار نداره وخوش اخلاق وخوبه .
راستی اینم بگم حداقل قبولی واسه این درس 12 هستش ونمرش درنمره درمعدل ترم تاثیر داره اما درمعدل فارغ التحصیلی تاثیر نداره
sadsmiley.gif

رنج نمرشم 18-19-20
پیشنهاد من :حتما باهاش بردارید

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
آز مدارهاي الکترونيکي(همون از الک 3) - سياوش جعفري
عاقا من قبلم با این اقا کلاس داشتم .لهجش که به کنار.اصلا به لیسانسشم ادم شک میکنه .چرا این هیچی بلد نی؟رفتم بالا سرش دیدم داره توضیحات جزوه رزاقیان رومیخونه!
گزارش کار فقط دست نویس قبول میکنه-پیش گزارش کار میخواد-دیر بیاید دونمره کم میکنه. هچی هم بارش نیست.
یه بار یه مدار اورد گفت جلسه بعد این روانالیز میکنیم پس،پیش گزارش کارشو بیارید.رفتیم خونه دیدیم مدارفیدبکش هیچی نیست فقط یه سیمه یعنی کل خروجی میاد تو ورودی!
blinksmiley.gif
اصلا بایاس دی سی نداشت مدار.اومدیم بهش میگیم میگه اره یادم رفت بکشم واستون.بعد سه هفته میرفیتم مدار رومیبستیم وجواب نمیگرفیتم بعد اخرش گفت من این مدارو ازاینترنت گرفتم،نمیدونستم درسته یانه
grrr.gif

کلا سرکلاس ببینه چقدر فعالید A,Bمیده وهمون نمره پایانیتونه! درکل نه چیزی بارشه،نه نمره میده به کسی !درحد 15 -16انتضار داشته باشید
اگه پیش گزارش وگزارش کار وکارکردن توآزمایشگاه رو انجام بدید 15-16 اگه غیر اینا باشه که کمتر
پیشنهاد من: دوباره برگردم حاضرم14 بگیرم اما با این نچسب برندارم
puke.gif

..................................

اینم 20 دیقه شد

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
آز مدارهاي الکتريکي- نيما يوسف پور
این یه استاد ازخودراضی هستش وچون میدونه بچه ها به هیچی هم حسابش نمیکنن
laughingsmiley.gif
روز اول میگه نمیدونم نفر چندم کنکور شدم وال وبل و......(البته شایدواسه کامپیوتری ها قبله علم باشه من به اونا کار ندارم).اینم بگم فوق لیسانس هستش.
استادی فوق العاده فوق العاده شیرازی وبپیچون یه موبایل داره که داره باهاش یابازی میکنه یا اس میده یا زنگ میزنه ویک برگ روزنامه هم جلوشه که داره میخونه که فکر کنم ازصبح تا ظهر بشه 100بار خوندش
biggrinsmiley.gif

واسه ماکه نه توضیحی نه چیزی تمام بچه ها روی یه میز یا دومیز کار میکردن یعنی روی یه میز 5-6نفری بودیم
biggrinsmiley.gif

امتحانشم چرت بود ومسخره درکل استاد (البته اگه اسمشو بشه گذاشت استاد) نچسبی بود.هرگزارش کار روباید فقط هفته بعدش بیارید!
اگه هوای استادم داشته باشید(سوغات و...)خیلی باهاتون خوب میشه وحالا چندتا غیبت داشته باشید وچندتا گزارش کارنیاورده باشید دیگه مهم نیست
puke.gif

نمره هم بد نمیده ونمرات بالایی هم به همه میده
پیشنهاد من:اگه استاد میخوای که کاری باهات نداشته باشه وآخر سرم یه18-19بهتون بده وهیچی هم نفهمید!بهترین استاد خاورمیانه س!
biggrinsmiley.gif

.

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
[FONT=&amp]آزمايشگاه سيستمهاي كنترل خطي- محمد مهدي جباري[/FONT]:
[FONT=&amp]خب قبلا درباره اخلاقش صحبت کردم اما بازم میگم .استادی که فوق لیسانسشو کانادا گرفته ودکترا هم نداره(این روبچه ها میگن وخودمم شواهد زیادی دارم)!اما به نظر من ازدکتراهای دانشگاه بیشتر حالیشه .یکم اعصاب ضعیفه وهمیشه به عالم وادم چه استاد وچه دانشجو یک کلمه روبه کار میبره اونم چیزی نیست جز نکبت! [/FONT][FONT=&amp]استادیه که بعد درس وقت داشته باشه بری پیشش روده بر میشی ازخنده! پس نتیجه میگیریم پشت اون قلب سنگیش(درظاهر)یک قلب شیشه ای داره[/FONT][FONT=&amp]!
[/FONT][FONT=&amp]اما توضیح فقط درباره "آز کنترل":این ترم که کوتاهترین ترم خاورمیانه وجهان بود!ماتمام دستور کار روانجام دادیم!علاوه بردستورکار یک جزوه هم که شامل تئوری درس میشه به دستورکاراضافه شده که هرجلسه قسمتی ازاون روکه مربوط به ازمایش اون روز هست رومی پرسه اونم بصورت شفاهی!به عنوان مثال یک سوال سختشو میگم[/FONT][FONT=&amp]:
[/FONT][FONT=&amp]سیستم درجه دو حلقه بسته داریم که یک کنترلر[/FONT][FONT=&amp]PD[/FONT][FONT=&amp]به اون اضافه میکنیم و[/FONT][FONT=&amp]Td[/FONT][FONT=&amp]با[/FONT][FONT=&amp]Tp[/FONT][FONT=&amp]برابر است ، درباره قطب وصفر ومکان هندسیش توضیح بده؟(اونم شفاهی)اینم اضافه کنم درزمان پاسخ چشمان یکم ترسناکش توچشاته![/FONT]
blinksmiley.gif

[FONT=&amp]پس هرجلسه سوال داریم ونمره از0تا3به شما میده واین به جای امتحان تئوری پایان ترم هستش!(که البته اول ترم میگه امتحان تئوری میگیرم که همش الکیه منتظره شما بگید این سوالات جای پایان ترم واونم منت بزاره بگه باشه!(
[/FONT][FONT=&amp]بقیه نمره پایان ترم هم نمره گزارش کار +حضوروغیاب+فعال بودن درآزمایشگاه است[/FONT][FONT=&amp].
[/FONT][FONT=&amp]برای تحویل گزارش کار ازاین استاد عقده ایا، نیست که بگه جلسه بعد فقط وقت داره [/FONT][FONT=&amp].[/FONT][FONT=&amp]میتونید 2-3جلسه یک بار بیارید.اما همه روپایان ترم تحویل نمیگیره[/FONT][FONT=&amp]!
[/FONT][FONT=&amp]نمیگم علامه باشید اما اگه هرجلسه بخونید وگزارش کار رو بیارید وغیبت نداشته باشید نمره خیلی خوبی بهتون میده اماخب یه ترم ازتون کار میکشه[/FONT][FONT=&amp].
[/FONT][FONT=&amp]بازم میگم استاد فوق العاده قوی هستش وسرکلاس جدی[/FONT][FONT=&amp]!
[/FONT][FONT=&amp]پیشنهاد من:اگه فقط یه نمره میخواید پاس شه و مهم نیست چیزی یاد بگیرید یانه اصلا سراغ جباری نرید اما اگه میخواید ازکنترل چیزی بفهمید بهتر ازاین واسه ازکنترل نیست[/FONT][FONT=&amp]!

[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT]

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
تربيت بدني 2 ياور قضائي عنبران (درس تنیس روی میز): استادی که یه ذره اصرار کنی کد کلاست روعوض میکنه اگر هم عوض نکرد هرکدی دلت خواست برو حاضری میزنه
biggrinsmiley.gif
امتحان سخت میگره هم عملی وهم ازقوانین تنیس میپرسه .فکر میکنه المپیکه. امتحانشم شامل تمام فور هند وبک هند و....واسه عملی! وتئوری هم یه دفعه میپرسه ارتفاع سالن چندمتره
blinksmiley.gif
یامیگه اگر توپ روانداختی بالا واسه شروع بازی اما برق رفت چکار باید بکنی(ادامه یا توقف بازی)؟
blinksmiley.gif

اعتراض هم بکنی اینا چیه داری میپرسی! میگه باید درطول ترم مطالعه داشته باشید
grrr.gif
یکی نی بگه دلقک ماواسه 3واحدی تخصصی درطول ترم کتاب نمیخونیم حالا واسه این بخونیم .یایکی نی بگه خوب این اول ترم میگفتی نه حالا که روز امتحانه
grrr.gif

درکل اگه تنیستون هم خوب باشه یه چیزایی ازت میپرسه که نتونی جواب بدی! راستی برای امتحان عملی هم باید تمام قوانین رورعایت کنید اونم در حین بازی یعنی داری بک هند میزنی، چرخش بدن،چرخش پا،جهت تنیس و... رو نگاه میکنه ونمره میده!
بنابراین نمره بالا ازش انتظار نداشته باشید!
پیشنهاد من: مگه مغز ادمو###گاز گرفته که باهاش برداشت .اصلا نمره خوب نمیده پس باهاش برندارید

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
الکترونیک 3:این درس درترم گذشته توسط یک استاد ارایه شدپس حق انتخاب ندارید نام استادفرهاد رزاقیان:فوق العادس دردرس دادن-بداخلاق-سخت گیر-امتحانشم سخت درحدتیم ملی-تعدادحذف کرده ها وافتاده ها بالا
پیشنهاد من:هرکس دیگه ای بود بردارید اماکس دیگه ارایه نداد مجبورید دیگه

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
خطوط انتقال مخابراتی:نام استاد:محمدباقرعلایی:این درس هرترم دوکلاس تشکیل میشه هردوشم توسط همین استاد ارایه میشه پس حق انتخاب نداریدامااگه حق انتخابم داشته باشید باز باهمین استاد برمیداشتید(من میدونم دیگه!)امایکم درس بی خودیه0سخت نیست ها بیخوده)

پیشنهاد من:خوبه

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
درس مدارهای الکتریکی2:توسط استاد کرمدل:برای بچه های پیوسته گزینه های دیگه ای هم هست اما برای ناپیوسته ها فقط همین یدونه هست پس حق انتخاب ندارید
بااین استاد خاطره هاداریم حالی ازش گرفته شد که ازترم بعد گوشی اومد دستش
سرکلاس بادخترها مهربان باپسرها بد-تمرین حل نمیکنه اگه حل هم بکنه اشتباس
نمره نمیده -خوبم درس نمیده -بپیچونه-اون ترمم که ماداشتیم سوال داده بود که فقط منو وجبه دارمیتونستیم حل کنیم
biggrinsmiley.gif
امابعد ازامتحان بااعتراضاتشون گوشی رودادن دستش وامتحان یکمکی اسون شد
پیشنهاد من:هرکس دیگه ای بود بردارید اماکس دیگه ارایه نداد مجبورید دیگه

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
نام درس زبان تخصصی:توسط استادمحمد مهدی جباری:هرجلسه تمرین داریدوباید ترجمه کنید که درطول ترم به هرکس 3-4باری میفته که باید ترجمه کنه امتحانشم نصفیش مثل کتاب هستش ویک متن هم خارج از کتاب میده که باید ترجه کنید وبه سوالاش پاسخ بدید اگه ازاول ترم بااستاد بیاید جلو نمره خوبی میگیرید-سرجلسه میاد حتماازش سوال بپرسید چون جواب گزینه درست روبهتون میگه
biggrinsmiley.gif
فکرنکنم کسی دیگه این کاروبکنه
فقط:سرکلاس به عالم وعادم میگه نکبت اگه روحیه لطیفی دارید وناراحت میشید به قول معروف سی سی هستید باهاش برندارید چون به همه خواهد گفت
درضمن اینم بگم خیلی بارش هست و خیلی بهتون نمره اضافه میکنه
پیشنهاد من:حتما باهاش بردارید

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
نام درس الکترونیک صنعتی:توسط استادمصطفی شفیعی:اون ترمی که ماداشتیم تمرین ازمون نمیخواست اماشنیدم تمرین میخواد تازگی ها-معمولی درس میده تقریبا شبیه جزوشم امتحان میگیره- میان ترم میگیره و اون قسمت روبرای امتحان پایان ترم حذف میکنهفکرکنم 4نمره میان ترم و16نمره پایان ترم-استاد خوبیه اماهرچی بشی همون روبهت میده بدون ارفاق
پیشنهاد من:با این استاد بردارید خیلی بهتره تابااستاد هایی که پروژه متلب هزار کوفت وزهرمار میخوان پس بردارید.

Last edited:
بالا