برگزیده های پرشین تولز

معرفی بازی هایی که توکن و بیتکوین میدن!

hosseingamer

Registered User
لایک‌ها
184
سلام
دوستان کسی تتان ارنا بازی میکنه اینجا ؟
من تازه نصب کردم
هم روی لپ تاپ هم روی گوشی
متاسفانه رو هر دوتاش
بدون فیلترشکن تو فایند مچ مشکل داره و تا تایم 2 3 دقیقه میره و حتی لیدر برد رو بالا نمیاره جوری ک انگار نت وصل نباشه
و با فیلتر شکن ( انواع مختلف فیلترشکن تست کردم ) پینگ تو اسمون هست و اونم همچین مشکلی رو دارم باهاش
پ.ن : بازی دو سه بار کلیر کش و دیتا زدم
سه بار هم حذف و نصب مجدد انجام دادم :|
دقیقا همین الان رفیقم میتونه بازی کنه :|
از سرویس گاد پینک استفاده کن خریدی یا هیروی رایگان میزنی

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069

یبار با فیلترشکن و سرور نیوزلند وصل شدم
بعدش مجدد پینگ اومد بالای 180 :|
اوکی تشکر این سرویس میگیرم ببینم چی میشه
فعلا فقط خاستم این رایگانش ببینم چطوریه
این همه باگ داره بخرمم نمیتونم بازی کنم عملا :|

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
یه نکته نه چندان جالبی که جدیدا متوجه شدم اینه که وقتی هیرو میخری هم بسته به نوع هیروت یه تعداد بتل میتونی باهاش بزنی که کوین بهت بده. مثلا لجندری حدود 750-820 تا بتل کلا میشه باهاش زد که جایزه بده و بعد از اون گویا دیگه به ازای هر برد کوینی نمیده.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

شما تست کردی جواب داد؟ من شنیدم همه معرفی میکنن ولی یه تست رایگان توی سایتش داشت که تست زدم ولی مشکل رو حل نکرد.

hosseingamer

Registered User
لایک‌ها
184
یبار با فیلترشکن و سرور نیوزلند وصل شدم
بعدش مجدد پینگ اومد بالای 180 :|
اوکی تشکر این سرویس میگیرم ببینم چی میشه
فعلا فقط خاستم این رایگانش ببینم چطوریه
این همه باگ داره بخرمم نمیتونم بازی کنم عملا :|
بازیش جذابیتش بالاست ولی احتمالا ارز داخل بازیش سقوط بیشتری کنه ینی خیلی بیشتز مگر اینکه برنامه توکن سوزی بزارن واسه بازی هم باید هیرو ایپک حداقل بگیره آدم چون هیرو کامون ریسکش بالاست چون احتمالا در آینده بی ارزش بشن اینجور پروژه ها تا سه ماه نهایت دوام نمیارن مگر اینکه تیم سازنده کاری کن توکنی که داخل بازی عرضه میشه یه جور هزینه و خرج بشه و عرضه خالی نباشه

hosseingamer

Registered User
لایک‌ها
184
یه نکته نه چندان جالبی که جدیدا متوجه شدم اینه که وقتی هیرو میخری هم بسته به نوع هیروت یه تعداد بتل میتونی باهاش بزنی که کوین بهت بده. مثلا لجندری حدود 750-820 تا بتل کلا میشه باهاش زد که جایزه بده و بعد از اون گویا دیگه به ازای هر برد کوینی نمیده.
بعد از اون به مقدار یک و نیم ارز دتان جی thg که فکر کتم 25 تا 30 دلار هزینه میکنی شارژ میشه

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
من هم امروز تو مارکت پلیس میگشتم همچین موردی رو دیدم
بازیش جذابیتش بالاست ولی احتمالا ارز داخل بازیش سقوط بیشتری کنه ینی خیلی بیشتز مگر اینکه برنامه توکن سوزی بزارن واسه بازی هم باید هیرو ایپک حداقل بگیره آدم چون هیرو کامون ریسکش بالاست چون احتمالا در آینده بی ارزش بشن اینجور پروژه ها تا سه ماه نهایت دوام نمیارن مگر اینکه تیم سازنده کاری کن توکنی که داخل بازی عرضه میشه یه جور هزینه و خرج بشه و عرضه خالی نباشه

اینجوری مشکلاتی داشته باشه برای من هیرو هم بخرم یجورایی پولم سوخت میکنه دیگ
من امروز یه دست بیشتر نتونستم بازی کنم :|

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
بعد از اون به مقدار یک و نیم ارز دتان جی thg که فکر کتم 25 تا 30 دلار هزینه میکنی شارژ میشه

فکر کنم با این مقدار هیرو رو اپگرید میکنی به لول بالاتر و فقط مثلا 15-20 بتل اضافه میشه که خیلی کمه.

Radix

Registered User
لایک‌ها
170

بعید می دونم سه ماه اینا باشه تیم قوی داره اصولا این بازی ها تازه اول راه هستن و تا مدت های زیادی ادامه دارن
اما خوب قیمت توکنشون ممکنه بیاد خیلی پایین البته چون توی ایران دلار ارزش بالایی داره برای پلیرهای ایرانی حتی
در قیمت های پایین بازم به نظرم خوبه ....
دوستان بازی معتبر و با تیم قوی مثل اکسی که درآمد ماهیانه میده لطفا اگر میشناسید بازم معرفی کنید ...

Majidpotter616

Registered User
لایک‌ها
113
بعید می دونم سه ماه اینا باشه تیم قوی داره اصولا این بازی ها تازه اول راه هستن و تا مدت های زیادی ادامه دارن
اما خوب قیمت توکنشون ممکنه بیاد خیلی پایین البته چون توی ایران دلار ارزش بالایی داره برای پلیرهای ایرانی حتی
دوستان بازی معتبر و با تیم قوی مثل اکسی که درآمد ماهیانه میده لطفا اگر میشناسید بازم معرفی کنید ...
Gods unchained هست شبیه بازیای کارتی هست اخر هفته ها توکن میده

hosseingamer

Registered User
لایک‌ها
184
بمب کریپتو خوبه

hosseingamer

Registered User
لایک‌ها
184
Gods unchained هست شبیه بازیای کارتی هست اخر هفته ها توکن میده
من یه مدت بازیش میکردم به شدت وقت تلف کنیه بازی پرداخت درون برنامه خوبه من خودم از اکسی روزی 200 تا اس ال پی در میارم

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
دوستان به جز Axie و Thetan Arena و CCAR و CPAN چیزی میشناسید بازگشت سرمایه ش خوب باشه؟

Radix

Registered User
لایک‌ها
170
دوستان به جز Axie و Thetan Arena و CCAR و CPAN چیزی میشناسید بازگشت سرمایه ش خوب باشه؟
زودیاک یکی امروز معرفی کرد ولی راستش خیلی مورد اعتماد من نیست ...
دو هفته ای گویا بازگشت سرمایه میده ... دوستان حتما قبل از ورود به این بازی ها ریسکش هم در نظر بگیرید ....

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
دو هفته ای گویا بازگشت سرمایه میده ... دوستان حتما قبل از ورود به این بازی ها ریسکش هم در نظر بگیرید ....

پس خودت تست نکردی؟
از سود اون یکی بازیها ماشین میخرم ببینم چطوره فوقش میترکه چیزی از جیب ندادم.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
دوستان کسی با بازی روبلوکس آشنایی داره ؟
خواهرزادم 8 سالشه و روزی چند ساعت این بازی رو انجام میده .

به فکرم رسید بجای اینکه چند ساعت وقتش رو بزاره الکی بازی کنه یه بازی مشابه همین روبلوکس براش پیدا کنم که یکمی هم کریپتو گیرش بیاد

کسی چیزی برای دختربچه 8 ساله سراغ داره ؟

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
این اکسی خوبه بازیش؟ مثلا 5 تا اکانت بسازم و بدم باهاش بازی کنن به نظرتون به صرفه هست؟ (هیرو هم بخرم)

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

خریدم، برداشتی هم داشتم و تا الان مشکلی نبوده، همینجوری ادامه بده تا چند روز دیگه اصل پول خارج میشه و بعد میریم سراغ برداشت سود.

بالا