برگزیده های پرشین تولز

معرفی بازی هایی که توکن و بیتکوین میدن!

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,481
دوستان اکسی الانم ارزش بازی داره ؟ قیمت خرید هر پرنده اکسی شده 60-70 دلار اما قیمت slp توی 3 ماه یک دهم شده !!

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114
دوستان اکسی الانم ارزش بازی داره ؟ قیمت خرید هر پرنده اکسی شده 60-70 دلار اما قیمت slp توی 3 ماه یک دهم شده !!

من خودم نرفتم سراغش ولی چیزی که شنیدم اینه که خیلی سود آور نیست مخصوصا اگه اکسی هات قوی نباشه. البته با توجه به اینکه پارتنرهای فوق العاده خوب و معروفی داره جز بازی هاییه که ریسکش به نسبت بقیه خیلی پایینتره

hosseingamer

Registered User
لایک‌ها
184
من یه چندتا اکانت دارم اگر بخای فقط بازی کنی درآمدش بد نیست ولی در کل باید بتونی ترکیب ایمن رو مدام عوض کنی تا برسی رنکهای بالاتر از است ال پی بیشتری بگیری در کل هنوزم بهترین بازی از نظر درآمده حتی با قیمت الان است ال پی

Sent from my 21061110AG using Tapatalk

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114
من یه چندتا اکانت دارم اگر بخای فقط بازی کنی درآمدش بد نیست ولی در کل باید بتونی ترکیب ایمن رو مدام عوض کنی تا برسی رنکهای بالاتر از است ال پی بیشتری بگیری در کل هنوزم بهترین بازی از نظر درآمده حتی با قیمت الان است ال پی

اصل سرمایه حدودا بعد از چند روز برمیگرده؟
بعید میدونم از لحاظ درامد بهترین بازی باشه ولی جز کم ریسک ترین هاست.

hosseingamer

Registered User
لایک‌ها
184
اصل سرمایه حدودا بعد از چند روز برمیگرده؟
بعید میدونم از لحاظ درامد بهترین بازی باشه ولی جز کم ریسک ترین هاست.
اصل سرمایه سر جاشه و اگر اکسی رو با قیمت خوب خریده باشید گرونتر هم میشه تیم خوب داشته باشی روزی ۱۵۰ اس ال پی بهت میده بخاطر خرید و فروش زیادی فعلا بهترین بازیه

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
اصل سرمایه سر جاشه و اگر اکسی رو با قیمت خوب خریده باشید گرونتر هم میشه تیم خوب داشته باشی روزی ۱۵۰ اس ال پی بهت میده بخاطر خرید و فروش زیادی فعلا بهترین بازیه

سلام دوست عزیز

ببخشید الان با ۲۰۰۰ دلار ماهانه میشه چقدر در آورد ؟ من می‌خوام دو تا اکانت بسازم بدم بازی کنن.یه میانگین درآمد و آموزش کامل اگر بدید واقعا ممنون میشم

منظورم دو تا ۲۰۰۰ دلار

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114

برای اینکه روزی 150 تا رو بشه دراورد حدودا باید چقدر برای اکسی ها هزینه کرد؟ (یه تیمی که بتونه روزی 150 تا رو دربیاره)

hosseingamer

Registered User
لایک‌ها
184
سلام دوست عزیز

ببخشید الان با ۲۰۰۰ دلار ماهانه میشه چقدر در آورد ؟ من می‌خوام دو تا اکانت بسازم بدم بازی کنن.یه میانگین درآمد و آموزش کامل اگر بدید واقعا ممنون میشم

منظورم دو تا ۲۰۰۰ دلار
ببینید الان اکسی طوری هست که شما لازمه تیکت رو مدام عوض کنی مثلا وقتی میری رنک بالاتر دیگه اون ترکیب قبلی جواب نمیده و درجا میزنه من خودم به تیم داشتم رو رنک ۲هزار ولی وقتی ریختمش تو اکانت ۱۶۰۰ الان شده رنکش ۱۳۰۰ .پیشنهاد میکنم یک تیم زیر ۵۰۰ دلاری ببندی مکانیزم بازی و اکسی ها رو یاد بگیری بعد تیم بیشتر جمع کنی من خودم ۴ تا اکسی داشتم ولی اکسی هام رو به ۷ تا رسوندم با خرید و فروش همون اکسیهام یواش یواش باد میگیری اکسی ها رو مزایده ای بخری کدوم میرزه واسه پلی کدوم بدرد نمیخوره

من قدیم دو ساعت بازی می‌کردم ادونچر رو ولی الان راهی پیدا کردم تو ۴ دقیقه ادونچر رو تموم میکنم
اکوسیستم این بازی خیلی بزرگه میتونی بعد از تجربه ببینی راهی زیادی واسه درآمد توش هست رفیق خودم فقط با خرید و فروش اکسی تو دوماه ۲۰۰ میلیون درامد داشت کارش فقط تخم گذاری و خرید و فروش بود

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
ببینید الان اکسی طوری هست که شما لازمه تیکت رو مدام عوض کنی مثلا وقتی میری رنک بالاتر دیگه اون ترکیب قبلی جواب نمیده و درجا میزنه من خودم به تیم داشتم رو رنک ۲هزار ولی وقتی ریختمش تو اکانت ۱۶۰۰ الان شده رنکش ۱۳۰۰ .پیشنهاد میکنم یک تیم زیر ۵۰۰ دلاری ببندی مکانیزم بازی و اکسی ها رو یاد بگیری بعد تیم بیشتر جمع کنی من خودم ۴ تا اکسی داشتم ولی اکسی هام رو به ۷ تا رسوندم با خرید و فروش همون اکسیهام یواش یواش باد میگیری اکسی ها رو مزایده ای بخری کدوم میرزه واسه پلی کدوم بدرد نمیخوره

من قدیم دو ساعت بازی می‌کردم ادونچر رو ولی الان راهی پیدا کردم تو ۴ دقیقه ادونچر رو تموم میکنم
اکوسیستم این بازی خیلی بزرگه میتونی بعد از تجربه ببینی راهی زیادی واسه درآمد توش هست رفیق خودم فقط با خرید و فروش اکسی تو دوماه ۲۰۰ میلیون درامد داشت کارش فقط تخم گذاری و خرید و فروش بود

خیلی ممنون بابت پاسختون . راستش من خودم وقت بازی ندارم می‌خوام بدم دوستان بازی کنن و اینکه میانگین درآمد هر اکانت اگر به خوبی یاد بگیرن چقدر می‌تونه باشه. چون ببینم ارزش خوابوندن اینقدر سرمایه رو داره یا خیر

برای مثال این سه تا هیرو که ۵۰۰ دلار هستش ماهانه چقدر می‌تونه برسونه.

مشکل من فقط میانگین درآمد

hosseingamer

Registered User
لایک‌ها
184
خیلی ممنون بابت پاسختون . راستش من خودم وقت بازی ندارم می‌خوام بدم دوستان بازی کنن و اینکه میانگین درآمد هر اکانت اگر به خوبی یاد بگیرن چقدر می‌تونه باشه. چون ببینم ارزش خوابوندن اینقدر سرمایه رو داره یا خیر

برای مثال این سه تا هیرو که ۵۰۰ دلار هستش ماهانه چقدر می‌تونه برسونه.

مشکل من فقط میانگین درآمد
ببینید الان میتونید ترکیب دو تا پلنت با بیست یا اکوا ببندید که خوب اگر بگردی میشه دونه ای ۷۰ ۸۰ دلار ۲۵۰ دلار بیست بهای ببندی میشه ۳۰۰ دلار با این ترکیب میتونی تا ۱۴۰۰ ۱۵۰۰ بیای ولی واسه بالاتر باید رپتایل بخری ترکیب ۱۳۰۰ به پایین هر برد ۶ تا میشه و ۱۳۰۰ به بالا ۹ تا میده روزی ۲۰ تا بازی میتونی بکنی اگر زیر ۱۰ تا اکسی داشته باشی تو یه اکانت که میانگین اگر خوب بازی کنی ۱۰ تاش رو میتونی ببری که میشه ۹۰ تا slp از اون طرف هم ۵۰ تا توی ادونچر داری ۲۵ تا هم توی تسکای دیلی می‌ده که کلا میشه روزی ۱۶۵ تا آرنا کلا سخت شده جدیدا ولی میتونی تیم خوب پویزن دار یا خون دار ببندی بری تا رنک ۲۰۰۰ که هر بازی ۱۹ تا میده در کل بازیش طوریه که باید یکم خوب بازی کنی کارتها رو درست بندازی

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,481
ببینید الان میتونید ترکیب دو تا پلنت با بیست یا اکوا ببندید که خوب اگر بگردی میشه دونه ای ۷۰ ۸۰ دلار ۲۵۰ دلار بیست بهای ببندی میشه ۳۰۰ دلار با این ترکیب میتونی تا ۱۴۰۰ ۱۵۰۰ بیای ولی واسه بالاتر باید رپتایل بخری ترکیب ۱۳۰۰ به پایین هر برد ۶ تا میشه و ۱۳۰۰ به بالا ۹ تا میده روزی ۲۰ تا بازی میتونی بکنی اگر زیر ۱۰ تا اکسی داشته باشی تو یه اکانت که میانگین اگر خوب بازی کنی ۱۰ تاش رو میتونی ببری که میشه ۹۰ تا slp از اون طرف هم ۵۰ تا توی ادونچر داری ۲۵ تا هم توی تسکای دیلی می‌ده که کلا میشه روزی ۱۶۵ تا آرنا کلا سخت شده جدیدا ولی میتونی تیم خوب پویزن دار یا خون دار ببندی بری تا رنک ۲۰۰۰ که هر بازی ۱۹ تا میده در کل بازیش طوریه که باید یکم خوب بازی کنی کارتها رو درست بندازی

بزرگوار کارمزدهاش چقدر هست ؟
من 3 تا پرنده انتخاب کردم شد 220 دلار
الان چند دلار به متامسکم واریز کنم ؟

hosseingamer

Registered User
لایک‌ها
184
کارمزدش صفره چند وقت پیش اسکای مویز سیستم دک رو معرفی کرد و همه نقل و انتقالات به بازی رو صفر کرده و به متامسک نیازی نیست شما از بایننس یا کیف پولتون مثلا ۲۲۰ دلار اس ال پی می‌خرید بعد انتقالش میدید به رونین داخل رونین میتونید رایگان تبدیل به اتریمش کنید بعد اکسی بخرید فقط هزینه انتقال از بایننس یک اس ال پی هست که میشه تقریبا ۳ سنت

hosseingamer

Registered User
لایک‌ها
184
سه تا پرنده که نمیشه باید تیمت تانک یا پلنت یا داسک
میدلاینر رپتایل پلنت اکوا و اتکر بیست اکوا داشته باشه پلنت باید باشه دوتایی دیگه رو از اکوا یا بیست بگیر‌ فعلا سمت ببرد و باگ دان نباید بری
فقط بین بیست و پلنت و اکوا کار کن
بعداً میتونی از ترکیبای داسک جای پلنت و مچ جای بیست و رپتایل استفاده کنی
ارزش اکسی ها به کارتهاشه و مهم تربت چیز هر کارت توضیحاتشه

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,481
سه تا پرنده که نمیشه باید تیمت تانک یا پلنت یا داسک
میدلاینر رپتایل پلنت اکوا و اتکر بیست اکوا داشته باشه پلنت باید باشه دوتایی دیگه رو از اکوا یا بیست بگیر‌ فعلا سمت ببرد و باگ دان نباید بری
فقط بین بیست و پلنت و اکوا کار کن
بعداً میتونی از ترکیبای داسک جای پلنت و مچ جای بیست و رپتایل استفاده کنی
ارزش اکسی ها به کارتهاشه و مهم تربت چیز هر کارت توضیحاتشه

میشه بپرسم شما توی این فصل جدید رنکتون چنده و با 3 اکسی چندتا slp درمیارید ؟
من خودم چون بازیم خوب نبود 3 تا اکسی رو فروختم 150 دلار slp خریدم
حس میکنم اگه بازیکن های حرفه ای هم زیر 80 تا در روز دربیارن قیمت slp باید حداقل به 0.2 دلار برسه تا ارزش بازی داشته باشه و ی مقدار دیگه slp بخرم

بالا