• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی بهترین سایت هاستینگ

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
سلام دوستان
نمیدونم قبلا همچین تاپیکی بوده یا نه!
اما خودم چون خیلی گشتم ، چیزی دستگریم نشد
اکثرا همه دنبال یه هاستینگ خوب هستن که دو روز بعد جمع نکنه بره، قطعی نداشته باشه، پشتیبانیش ضعیف نباشه
و نسبت به هزینه ای که پرداخت میشه یه سرویس نسبتا عالی دریافت بشه
خواستم دوستان از هر هاستینگی که سرویس دارن یا قبلا سرویس داشتن تجربیاتشون رو
ارائه بدن چه خوب چه بد، و در اخر هم بهترین سرویس رو معرفی کنند
من نمیخوام تو یه کلمه بیان بگید نت افراز یا یه سرویس خاص خوبه !
میخوام با دلیل نظرتون رو بگید و کسی که نمیتونه مثلا از نت افراز سرویس بگیره یه انتخاب دوم داشته باشه
که از هر لحاظ خوب و مناسب باشه واسش
ممنون میشم نظرتون رو بگید

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
هاست دی ال هم خوبه اگه میتونید هزینه هاشو پرداخت کنید..همه ی سایت های بزرگ اونجا هستن

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
نت افراز:general406:

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
هاست دی ال هم خوبه اگه میتونید هزینه هاشو پرداخت کنید..همه ی سایت های بزرگ اونجا هستن
الان سه ماهه به هاست دی ال میگم پلن خالی برای میزبانی دارید با این جواب روبرو میشم
سلام
با توجه به پر بودن سرورهای میزبانی، از پذیرش سفارش جدید معذوریم ( مقداری از منابع سرور برای حفظ شرایط کیفی سرویسها رزرو شده که از آن فروش نخواهیم داشت )
لازم به توضیح است که سرور جدید حداقل تا 2-3 ماه آینده اضافه نخواهد شد
فک کنم اونقدری مشتری دارن که دیگه تمایلی به گرفتن مشتری جدید ندارن

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
الان سه ماهه به هاست دی ال میگم پلن خالی برای میزبانی دارید با این جواب روبرو میشم
سلام
با توجه به پر بودن سرورهای میزبانی، از پذیرش سفارش جدید معذوریم ( مقداری از منابع سرور برای حفظ شرایط کیفی سرویسها رزرو شده که از آن فروش نخواهیم داشت )

آآآآآآآآآآآآآ
یعنی اینقدر توضیح دادن واست؟
فینگلیش نبود پیامشون؟ خخخ:D:D:D

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
نت افراز ولی به نظرم قطعی داره یک مقدار و اینکه پشتیبانی خیلی قوی و پاسخگویی داره . بدی دیگه که داره دایرکت ادمین بودنشه . یک بدی خیلی بدی هم داره اینه که با عناد ولجبازی به هیچ عنوان حاضر نیستن پلان اول رو حتی با پرداخت هزینه دیتابیس اضافه کنند و گیر دادن که باید 1 باشه که پلان با سایر پلان ها هیچ سنخیتی نداره . اما یک خوبی دیگه هم که داره فضا خیلی زیاد میده که این عالیه . اما خب تا پیدا شدن هاستینگ برتر از این تاپیک من به ماندن در نت افراز ادامه میدم .

هاست دی ال خیلی گرونه اصلا بهش فکرم نمی کنم .

میهن وب هاست مرد روزای خوبه فقط یک ایراد داشته باشه سرور دیگه رفت تا هر موقع درست شد بیاد .

طلاهاست هم استفاده کردم خوبه خداییش .

پارس پک هم هاست ایران گفتم خوب بود خیلی سریع جواب میدن و پلان ها کاملا منعطف . اما اگر سایت رو ساسپند کنن به هر دلیلی اطلاعاتت رو نمیدن . ما رو ساماندهی گفت ببندید بعد ما رو بستن اطلاعات رو ندادن .

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
نت افراز جدیدا پول میگیره مثلا برا انتقال و ...
هاست دی ال تاقچه بالا میزاره و جدیدا اعصاب ندارن :D
پارس پک تقی به توقی میگه ارتقا
میهن وب هاست تیکت دارم یه روز بعد جواب داده :general304:
طلا هاست هم که اصلا صحبتش رو نکن :general509:
فقط فول سرور :cool:

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
سلام
اره دقیقا منم یه دفعه میخواستم یکی از اپلود سنتر هامو انتقال بدم هاست دی ال اما یه جوری جواب دادن
کلا بیخیال شدم اصلا رقبت ندارن مشتری جدید جذب کنن

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
آآآآآآآآآآآآآ
یعنی اینقدر توضیح دادن واست؟
فینگلیش نبود پیامشون؟ خخخ:D:D:D
نه دقیقا همین رو فرستادن موسی رحیمی همیشه فارسی مینویسه این حامد اعتصامی فر همیشه فینگلیش تایپ میکنه:general505:
هاست دی ال به اندازه کافی مشتری داره(دانلودها.سافت 98.فیس نما. ورزش 3 و ...) که دیگه به جذب مشتری جدید تمایل نشونه نمیده....
دقیقا یه تیکت رو سه ماهه دارم اپدیت میکنم و هر دفعه اینو ارسال میکنن

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
تیک وب خوبه چهار ساله باهش کار میکنم
خواستم برم نت افزار هنوز سایت راه نیافته
میگن برو پلن دو چرا چون دامنه الکسا پایینی داشت
یادمه چند سال پیش یه انجمن خریدم روی تیک وب بود..نزدیکای خرداد شد..مدیرش اطلاعیه زد که آزه..من امتحونای مدرسم شروع شده..میخوام برم بخوانیم و بنویسیم و علوم بخونم
دیگه نمیتونم پشتیبانی کنم...

سایت هارو به امان خدا رها کرد و رفت پای درس و مشقش..یه روز لایسنس سی پانل تموم میشد..یه روز ای پی بلاک میشد..یه روز سایت دان میشد
یه روزم ساپسند میشد

و من مجبور شدم انجمنمو ببرم پارس وی پی اس...اونجا هم رفتم سرور هاشونو منتقل کردن و سایت بدون دیتابیس و بدون بک آپ تحویلم دادن..و اینجوری بود که سایت من به گاج رفت:general512::general512:

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
با تمام احترام اما اصلا موافق نیستم .
من از اول ، تیک وب سرویس داشتم واقعا افتضاح بود
مدیر سایت تیک وب مهدی علایی یه دبیرستانی بود که موقع امتحان هاشون کلا هاستینگ و مشتری هاشون رو رها کرده بودن !
اصلا هم تیکت جواب نمیدادن ، مشتری هاشون براشون اصلا اهمیت نداشت ...
نمیدونم الان چجوری شما ازشون راضی هستید، به بدبختی سایتمو منتقل کردم رفتم خداروشکر
نت افراز جدیدا پول میگیره مثلا برا انتقال و ...
هاست دی ال تاقچه بالا میزاره و جدیدا اعصاب ندارن :D
پارس پک تقی به توقی میگه ارتقا
میهن وب هاست تیکت دارم یه روز بعد جواب داده :general304:
طلا هاست هم که اصلا صحبتش رو نکن :general509:
فقط فول سرور :cool:
جعفر جان هاستینگی که پهنای باند نامحدود بده ، یا پهنای باند زیاد در اختیار بزاره ..
و کیفیت بالایی داشته باشه کجا رو پیشنهاد میدید ؟
طلا هاست سرویس داشتید ناراضی بودید ؟

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
سایتم نسبتا داشت جون میگرفت اومدم با همین تیک وب صحبت کردم گفتم شما فلان بازدید در روز به همراه فلان درصد مصرف سی پی یو رو میتونید ساپورت کنید گفتن بلللللللللللله چرا که نه دقیقا 6 ساعت بعد از انتقال اومدن سایت رو Suspended کردن تیکت زدم چرا سایت رو بستین گفتن سایت شما توی اتکه :|:general710: گفتم اتک نیست باز کردن نیم ساعت بعد دوباره بستن گفتن شما دارید از سیستم های افزایش بازدید استفاده میکنید یا پاپ اپ های زیاد گفتم هیچکدوم بررسی کردن دیدن یه چیزی پروندن و دوباره باز کردن و دقیقا گفتن ما نمیتونیم سایت شما رو ساپورت کنیم بک اپ رو دادن گفتن بر جای دیگه :general410::general410:

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
نت افراز
امروز ظهر تیکیت دادم هنوز از جواب خبری نیست ! یه مشکل دیگه که داره اینه که دایرکت ادمینه .
لحن و ادب پشتیبانی نت افراز خیلی خوبه ولی خیلی دیر جواب میدن ! قیمت دامنه تو نت افراز خوبه
سرور پارس
میشه گفت مزخرفترین هاستینگ تو ایران همین سرور پارس هستش
کیفیت هاست ها افتضاح - اطلاعات فنی پشتیبانیشون در حد صفر ( یعنی هیچی نمیدونن خداییش )
به تیکیت ها خیلی دیر جواب میدن
میهن وب هاست
به تیکیت ها خیلی دیر جواب میدن
قیمت سرویس هاشون مناسبه
میهن وب هاست به هیچ وجه بدرد سایت های بزرگ نمیخوره این هاستینگ فقط بدرد سایت های نوپا میخوره
کیفیت سرویس های میهن وب هاست تا حدودی خوبه
طلاهاست
اولین مشکلی که من با طلاهاست دارم رابط کاربری مزخرفش هست
از کیفیت هاست هاش خبری ندارم ولی شنیدم پشتیبانیش تو روزهای تعطیل تعطیله
تیک وب
شما با یک فرد طرف هستید نه یه شرکت !
بعنوان مثال مدیر این سایت دم عیدی رفته بودن مسافرت و کل هاستینگو ول کرده بودن به امون خدا
هاست دی ال
فعلا یکی از بهترین های هاستینگ تو ایران هستش از هر مظر که بگیم و بخوایم
سرعت هاست و سرور ها عالی
کیفیت عالی
سرعت پاسخدهی به تیکیت ها در حد ثانیه یعنی اگه ساعت چهار صبح تیکیت بدین ساعت چهار و یک دقیقه صبح جواب تیکیت میاد!
و اما اینو خوب میدونم که اقای رحیمی که تو هاست دی ال به تیکیت ها جواب میدن لحن تندی دارن و خیلی ها دلگیرن ازش ! ولی کاش همه هاستبنگ ها یدونه اقای رحیمی داشتن !
اطلاعات فنی پشتیبانی هاست دی ال فوق العاده بالاست از هر نظر بخوایم
قیمت بالا ! خوب با اینهمه مزایا بایدم قیمتش بالا باشه ! مشتری هاش بچه ای مدرسه ای نیستن
خلاصه عالی عالی هستن
//////////////////////////////////////
اینا نظرات من بود شاید خیلیا موافق و یا خیلیا مخالف باشن خلاصه نظر شخصی بود

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
سایتم نسبتا داشت جون میگرفت اومدم با همین تیک وب صحبت کردم گفتم شما فلان بازدید در روز به همراه فلان درصد مصرف سی پی یو رو میتونید ساپورت کنید گفتن بلللللللللللله چرا که نه دقیقا 6 ساعت بعد از انتقال اومدن سایت رو Suspended کردن تیکت زدم چرا سایت رو بستین گفتن سایت شما توی اتکه :|:general710: گفتم اتک نیست باز کردن نیم ساعت بعد دوباره بستن گفتن شما دارید از سیستم های افزایش بازدید استفاده میکنید یا پاپ اپ های زیاد گفتم هیچکدوم بررسی کردن دیدن یه چیزی پروندن و دوباره باز کردن و دقیقا گفتن ما نمیتونیم سایت شما رو ساپورت کنیم بک اپ رو دادن گفتن بر جای دیگه :general410::general410:

دقیقا تو تیک وب سر منم اومده

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
فعلا یکی از بهترین های هاستینگ تو ایران هستش از هر مظر که بگیم و بخوایم
سرعت هاست و سرور ها عالی
کیفیت عالی
سرعت پاسخدهی به تیکیت ها در حد ثانیه یعنی اگه ساعت چهار صبح تیکیت بدین ساعت چهار و یک دقیقه صبح جواب تیکیت میاد!
و اما اینو خوب میدونم که اقای رحیمی که تو هاست دی ال به تیکیت ها جواب میدن لحن تندی دارن و خیلی ها دلگیرن ازش ! ولی کاش همه هاستبنگ ها یدونه اقای رحیمی داشتن !
اطلاعات فنی پشتیبانی هاست دی ال فوق العاده بالاست از هر نظر بخوایم
قیمت بالا ! خوب با اینهمه مزایا بایدم قیمتش بالا باشه ! مشتری هاش بچه ای مدرسه ای نیستن
خلاصه عالی عالی هستن
شکی توی اینکه هاست دی ال بهترینه نیست ولی دقیقا این سوال رو ازشون پرسیدم چرا سرور جدید اضافه نمیکنید من خودم به شخصه سه تا مشتری سراغ دارم که منتظرن شما سرور جدید اضافه کنید گفتن سایت ما بهترین میزبان خاورمیانه هست و در حال حاضر بر اساس سیاست هامون دلیلی نمیبینیم سرور جدید اضافه کنیم....
مثه این میمونه که هتزنر بیاد بگه الان که ما از مرز 1 میلیون مشتری در ماه گذشتیم دیگه سرور جدید اضافه نکنیم همین قبلیا با تمدید سرورهاشون کلی پول میره تو جیبمون مشتری جدید میخوایم چیکار

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
دوستان در مورد تهران هاست و پردیس هاستینگ کسایی که سرویس دارن یا داشتن لطفا نظر بدن

farhad17

Registered User
لایک‌ها
338
iranhost . com

بالا