• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی بهترین سایت هاستینگ

LORD.SPY

Registered User
لایک‌ها
117
دوستان در مورد تهران هاست و پردیس هاستینگ کسایی که سرویس دارن یا داشتن لطفا نظر بدن
سلام حالتون خوبه ؟

من از پردیس هاستینگ هاست دانلود دارم .

پشتیبانی
تیکت های بنده رو کمتر از نیم ساعت پاسخ میدن . البته زیاد گفتم که خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد ولی شده ۵ دقیقه ای هم جواب بدن .
برخورد پشتیبانیشون خوبه یعنی رسمیه . مثل نت افراز قربون صدقه نمیرن :دی ولی کیفیت پاسخ ها خیلی خوبه .

کیفیت
هاست دانلودشون خیلی خوبه ! پورت عالی داره . من از سایت هایی که فایل هاشون داخل ایران میزبانی میشن و به صورت اینترانت هست همون سرعت دانلودی رو دارم که از هاست دانلود خودم دارم .
اگر نمونه فایل میخواین بفرمایید خصوصی بهتون لینک بدم دانلود کنید .

کنترل پنل
کنترل پنلشون نسخه آخر cPanel هست که خب خیلی خوبه .

مزایا
هاست دانلودشون دیتابیس هم داره :general406:
هر چقدر هارد بخواین میدن مثلا 10 ترابایت .
هاست های میزبانیشون بکاپ خوبی داره .

من تو این مدت راضی بودم .

نکته : من فقط از هاست دانلود پردیس هاستینگ استفاده کردم و هیچ یک از سرویس های دیگشون اعم از میزبانی و .... رو تست نکردم .

birmusical

Registered User
لایک‌ها
253
پس سایت بزرگ داشتم چیکار کنم؟
بلاخره باید رفت دیگه
من که نمیگم نباید رفت
بالاخره همه ی ما رفتنی هستیم دوست عزیز...چه امرز چه فردا... :D
اما یا باید خودتون یاد بگیرید، یا بدید به یه کار بلد با هزینه براتون کانفیگ کنه
منظورم اینه که تا سعی دارید سختی رو به خودتون وارد نکنید.
البته میشه آموزشها تو فضای وب رو دنبال کرد تا یاد گرفت. واسه شروع هم میتونید یه سرور ارزون بگیرید و 1 ماه آموزش هارو روی اون پیاده کنید و تست کنید تا یاد بگیرید

ra3ou1

Registered User
لایک‌ها
48
سلام دوستان عزیز
متاسفانه داخل ایران شرکتها شکمشون ک پر میشه
و به میزانی از درآمد که مد نظر آنها هست میرسند
کلا 180 درجه با حالت قبلشون فرق میکنند
البته جسارت نشه ولی خب اکثرا همینن

در مورد سرویس هم دوستانی که تمایل دارند
در صورت تمایل ما می توانیم میزبانی کنیم
تمایل داشتین در ارتباط باشید
دو نمونه از سایتها :
اندروید گذر - androidgozar
آی پی ایرانی - IPIRANI
و ..............
وب سایت ما:
ماهان سرور - Mahanserver

نمیگم بهترین و ......... هستیم
ولی سعی میکنیم سرویس خوب و با کیفیت ارائه بدیم

WBS

Registered User
لایک‌ها
4
من نزدیک 10 تا سرویس از سرورپارس دارم در حال حاضر کوچیک تا بزرگ بیش تر برای سایت های شرکتی و ... نه سایت های دانلود و پر بیننده
واقعا کیفیت هاست ها پایین هست به خصوص سرور ایران که کلا خلاص هست ... و احتمالا کلا همه رو ببرم یه هاست دیگه در آینده ... به پشتیبان میگم سایت بالا نمیاد میگه اینترنتتو چک کن ! ... :general304:
البته پلن لینوکس حرفه ای شون بد نیست انصافا خوبه به نسبت اما پلن های پایه واقعا کند هست جوری که در پنل ادمین وردپرس تنها هم که باشید کند هستش ...

دلیل انتخاب سرورپارس فقط شرکتی بودن و به نسبت رسمی تر بودنش بود که یهو جمع نکنه و بره ما بمونیم و حوضمون ...
پشتیبانی اش حداقل همیشه در دسترس هست ( واقعا توقعمون کم شده دیگه :general610: )

کسی با irserverco کار کرده ؟ قیمت هاش خیلی مناسبه یکی از دوستان هم یه سرویس خوب روش داره و راضی هست به نسبت ... کسی تست کرده اینو ؟
به نظر رسمی نمیاد خیلی میترسم سرویس ها رو ببریم رو اونجا یهو برن که رفتن ... ;)

meysam4406

Registered User
لایک‌ها
152
هاست دی ال بهترینه خودمون دو تا از سایتهامون روی هاست دی ال (خوب شما هم هر روز با مشتری های زیادی سر کله داشته باشید بالاخره خسته میشید یه جاهایی جواب تند می دید مهم اینکه پشتیبانی قوی دارند )
پارس پک :طبق تجربه قبلی روی هاست های این شرکت رفتید فقط باید هی پول پهنای باند بدید
طلاهاست : برای خردید دامین عالیه هاستش هم خوبه
نت افزار :پشتیبانی خوبی داره برخوردشون هم خوبه ، فقط این دایرکت ادمین بودن هاستشون رو اعصابه
چند تا دیگه هم همکاری داشتم پشتیبانی صفر بودن امروز تیکت میدادی پس فردا جواب میدن

birmusical

Registered User
لایک‌ها
253
من نزدیک 10 تا سرویس از سرورپارس دارم در حال حاضر کوچیک تا بزرگ بیش تر برای سایت های شرکتی و ... نه سایت های دانلود و پر بیننده
واقعا کیفیت هاست ها پایین هست به خصوص سرور ایران که کلا خلاص هست ... و احتمالا کلا همه رو ببرم یه هاست دیگه در آینده ... به پشتیبان میگم سایت بالا نمیاد میگه اینترنتتو چک کن ! ... :general304:
البته پلن لینوکس حرفه ای شون بد نیست انصافا خوبه به نسبت اما پلن های پایه واقعا کند هست جوری که در پنل ادمین وردپرس تنها هم که باشید کند هستش ...

دلیل انتخاب سرورپارس فقط شرکتی بودن و به نسبت رسمی تر بودنش بود که یهو جمع نکنه و بره ما بمونیم و حوضمون ...
پشتیبانی اش حداقل همیشه در دسترس هست ( واقعا توقعمون کم شده دیگه :general610: )

کسی با irserverco کار کرده ؟ قیمت هاش خیلی مناسبه یکی از دوستان هم یه سرویس خوب روش داره و راضی هست به نسبت ... کسی تست کرده اینو ؟
به نظر رسمی نمیاد خیلی میترسم سرویس ها رو ببریم رو اونجا یهو برن که رفتن ... ;)
درود
در حال حاضر رو irserverco سایت دارم
پشتیبانیشون خوبه انصافا
اما به نظرم منابع رو نسبت سایر هاستینگ ها محدود تر ارائه میده. مخصوصا IO .تو این رنج قیمت به نظرم میهن وب هاست کیفیت خیلی بهتری داره!

• Like
Reactions: WBS

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
من از پارس پک استفاده می‎کنم.قیمتش یکم زیاده ولی کیفیتشم خوبه
بله پارس پک عالیه من سرویس داشتم، اما به نظر من برای
سایت هایی که پهنای باند خیلی زیادی مصرف میکنن مناسب نیست
البته اگه هزینه براتون مهم نباشه خیلی خوبه

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
بله پارس پک عالیه من سرویس داشتم، اما به نظر من برای
سایت هایی که پهنای باند خیلی زیادی مصرف میکنن مناسب نیست
البته اگه هزینه براتون مهم نباشه خیلی خوبه
اتفاقا برای سایت هایی که پهنای باند زیادی مصرف میکنن خیلی مناسبه.الان خیلی از سایت های بزرگ توسط پارس پک میزبانی میشن.مثل:
زومیت
کافه بازار
دیوار
علم فردا

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
اتفاقا برای سایت هایی که پهنای باند زیادی مصرف میکنن خیلی مناسبه.الان خیلی از سایت های بزرگ توسط پارس پک میزبانی میشن.مثل:
زومیت
کافه بازار
دیوار
علم فردا
Capture.JPG

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
زومیت
کافه بازار
دیوار
علم فردا
هاستینگ های معروف مثل پارس پک نیازی به تعریف ندارن...
من فقط در مورد هزینه ی پهنای باند صحبت کردم
دقت کنید گفتم اگه هزینه براتون مهم نیست پارس پک انتخاب خوبیه !

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
زومیت
کافه بازار
دیوار
علم فردا
کافه بازار و دیوار روی افرانت هستن. اگر درست خاطرم باشه من از پارس پک سوال کردم دیتاسنترشون dpi بود.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
من امروز هاست ایران میهن وبهاست رو گرفتم..خیلی سرعتش بالاست :)
البته فقط هاست رو خریدم و بک آپ هم خودم ریستور کردم
تا حالا با پشتیبانیشون حرف نزدم
ولی کیفیت سرویسشون عالیه

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
من بهترین تجربم رو توی هاست دی ال داشتم حتی اون بد اخلاق فینگیلیشه هم کارش خیلی درست بود no asab بود ولی سریع جواب میداد کار آدمم راه مینداخت
میهن وب هاست هم خوبه سرعتش و پشتیبانیش برای راه اندازی یک سایت خوبه
نت افزار قیمت هاش + پشتیبانیش عالی اخلاق بیست فقط من فکر کنم قطعی زیاد میشه همش توی وردپرسم مینوشت قطع شده واسه همین انتقال دادم به تهران هاست یک روز میشه اخلاقشون خوبه کارمونم سریع انجام دادن
ولی صرفا چون هاست دی ال رو خیلی قبول دارم بهشون تیکت دادم قبولمون کنن میرم روش هر چند هزینه هاش از درآمد فعلی سایت بیشتره
اصلا میگی سایت رو هاست دی اله خودش 1 تومن میاد رو قیمت سایت :د

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
یک سال پیش میهن وب هاست دقیقا عین سرطان بود ، سرعت پائین ، قطعی بالا ، آپ تایم پائین تا ول کردم اومدم ازش بیرون خبر ندارم ازش

کلا و کلا انتخاب هاست ارتباط مستقیم به نوع سی ام اس و تعداد یوزر و نوع سرور و کش کننده های نصب شده روش بستگی داره اینطوری نیست که بگیم یه هاست همه آپشن هاش به درد میخوره باید متناسب با سایتتون هاستتون رو انتخاب کنید

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
سرور های ایران هاست دی ال الان جا داره به نظرتون ارزش داره یک سایت تازه تاسیس رو روی پلان اولشون ماهیانه 70 تومن برد؟

بالا