• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی بهترین سایت هاستینگ

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
جعفر جان هاستینگی که پهنای باند نامحدود بده ، یا پهنای باند زیاد در اختیار بزاره ..
و کیفیت بالایی داشته باشه کجا رو پیشنهاد میدید ؟
طلا هاست سرویس داشتید ناراضی بودید ؟
والا کسی رو پیشنهاد نمیدم
ولی همون هاست دی ال خوبه اگه نت افراز هم بشه خوبه

دوستان در مورد تهران هاست و پردیس هاستینگ کسایی که سرویس دارن یا داشتن لطفا نظر بدن
تهران هاست من شرکتش رفتم فقط :D مدیرش خیلی ادم خوبی بود
پردیس هم یه سالیه سرویس دارم ازش راضیم مشکلی نداشته
--------------
کلا این بحث ها معمولا به جایی نمیرسه
چون اینا بیشترشون بازه زمانی دارن یه مدت خوبن یه مدت بد
پایدار نیستن یعنی (همین هاست دی ال قرار بود جمع بشه)

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
آی آر پاور وب هم خوبه کیفیتش اما ضعفش اینه که کمی دیر به تیکتها جواب میدن.
نت افراز هم تجربه بدی ازش نداشتم و فقط تنها مشکلم این بود که هفته ای یه بار آدرس ورود به وردپرسو به دلیل حملات عوض میکرد! و بنده خودم هم کلا با کنترل پنل دابرکت ادمین حال نمیکنم.
تیک وب و فردا هاستینگ هم نجربه خوبی ازشون نداشتم و فقط مدت کوتاهی ازشون استفاده کردم.
پارس پک پشتیانیش خوب بود اما کنترل پنلش دایرکت ادمینه و هم اینکه هی پیغام میدادن ارتقاء بده.
میهن وب هاست هم کیفیتش بد نبود اما فقط کافی بود که کارتون بهشون بیوفته و تیکت بدین و ممکن بود حتی تا دو روز هم جواب ندن که با روانتون بازی میشد.
بهترین تجربه بنده با هاست دی ال بود که سال 89 بنده یکی از بزرگترین سایتهای موزیک ایران رو داشتم و همه چی عالی بود که یهو هاست دی ال جمع کرد کلا!

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
آی آر پاور وب هم خوبه کیفیتش اما ضعفش اینه که کمی دیر به تیکتها جواب میدن.
نت افراز هم تجربه بدی ازش نداشتم و فقط تنها مشکلم این بود که هفته ای یه بار آدرس ورود به وردپرسو به دلیل حملات عوض میکرد! و بنده خودم هم کلا با کنترل پنل دابرکت ادمین حال نمیکنم.
تیک وب و فردا هاستینگ هم نجربه خوبی ازشون نداشتم و فقط مدت کوتاهی ازشون استفاده کردم.
پارس پک پشتیانیش خوب بود اما کنترل پنلش دایرکت ادمینه و هم اینکه هی پیغام میدادن ارتقاء بده.
میهن وب هاست هم کیفیتش بد نبود اما فقط کافی بود که کارتون بهشون بیوفته و تیکت بدین و ممکن بود حتی تا دو روز هم جواب ندن که با روانتون بازی میشد.
بهترین تجربه بنده با هاست دی ال بود که سال 89 بنده یکی از بزرگترین سایتهای موزیک ایران رو داشتم و همه چی عالی بود که یهو هاست دی ال جمع کرد کلا!
در مورد میهن وب هاست واقعا باهاتون موافقم ... یه مشکل پیش اومد دقیقا یک روز بعد جواب من رو دادن
پارس پک هم الان سرویس دارم کیفیت و پشتیبانی خیلی خوبی دارن ، فقط مشکل ارتقا دادن هست
همش در حال ارتقا پهنای باند هستم، دیگه خسته شدم :(

• Like
Reactions: ap3

XDesigner

Registered User
لایک‌ها
84
درود به همه
دوستان چندتا از تاپ ترین هارو نام بردند، اگر قضیه فقط نظر سنجیه که بنده با هاست دی ال موافقم اما اگر قرار خرید انجام بدید شرکت های زیادی هستند که نامشون به بزرگی اینها نیست اما از لحاظ کیفیت و پشتیبانی حرفی برای گفتن دارند همچنین هزینه های به نسبت پایین تری دارند (خیلی هاشون توی وبهاستینگ تاک فعالیت دارند که نمیشه نام برد اما واقعا کارشون درسته)

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
درود به همه
دوستان چندتا از تاپ ترین هارو نام بردند، اگر قضیه فقط نظر سنجیه که بنده با هاست دی ال موافقم اما اگر قرار خرید انجام بدید شرکت های زیادی هستند که نامشون به بزرگی اینها نیست اما از لحاظ کیفیت و پشتیبانی حرفی برای گفتن دارند همچنین هزینه های به نسبت پایین تری دارند (خیلی هاشون توی وبهاستینگ تاک فعالیت دارند که نمیشه نام برد اما واقعا کارشون درسته)
درود، خیر فقط نظر سنجی نیست ... هم بهترین ها معرفی بشن، هم یه هاست برای انتخاب دوم معرفی بشه
که وقتی یه فرد بنا به دلایلی نمیتونه از شرکت های معروف مثل هاست دی ال نت افراز پارس پک میهن وب هاست و ...
هاست بگیره یه انتخاب دوم داشته باشه! مشکل خیلی از ماها نداشتن انتخاب دومه که هم کیفیت خوبی داشته باشه ، هم معتبر باشه
وب هاستینگ تاک هم خودم یه بار تجربه داشتم، طرف کلاه بردار در اومدو کلا سایت ما و بقیه مشتری ها نابود شد دیگه اولین و اخرین بار بود از اونجا سرویس گرفتم

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
تیک وب خوبه چهار ساله باهش کار میکنم
خواستم برم نت افزار هنوز سایت راه نیافته
میگن برو پلن دو چرا چون دامنه الکسا پایینی داشت
از اینکه رضایت دارید خوشحالیم

یادمه چند سال پیش یه انجمن خریدم روی تیک وب بود..نزدیکای خرداد شد..مدیرش اطلاعیه زد که آزه..من امتحونای مدرسم شروع شده..میخوام برم بخوانیم و بنویسیم و علوم بخونم
دیگه نمیتونم پشتیبانی کنم...

سایت هارو به امان خدا رها کرد و رفت پای درس و مشقش..یه روز لایسنس سی پانل تموم میشد..یه روز ای پی بلاک میشد..یه روز سایت دان میشد
یه روزم ساپسند میشد

و من مجبور شدم انجمنمو ببرم پارس وی پی اس...اونجا هم رفتم سرور هاشونو منتقل کردن و سایت بدون دیتابیس و بدون بک آپ تحویلم دادن..و اینجوری بود که سایت من به گاج رفت:general512::general512:
همچین اطلاعیه ای هیچ وقت در تیک وب زده نشده و این شایعات بوده که همچین طرز فکری برای شما ایجاد کرده
البته تیک وب ابتدا با مدیریت شخص دیگه ای بوده که بعد ها واگذار شده
با تمام احترام اما اصلا موافق نیستم .
من از اول ، تیک وب سرویس داشتم واقعا افتضاح بود
مدیر سایت تیک وب مهدی علایی یه دبیرستانی بود که موقع امتحان هاشون کلا هاستینگ و مشتری هاشون رو رها کرده بودن !
اصلا هم تیکت جواب نمیدادن ، مشتری هاشون براشون اصلا اهمیت نداشت ...
نمیدونم الان چجوری شما ازشون راضی هستید، به بدبختی سایتمو منتقل کردم رفتم خداروشکر
شما کی از ما سرویس داشتید ؟
بنده یک سرویس رایگان به شما میدم یک هفته کامل تست کنید ببینیم دقیقا کدام قسمت سرویس ما افتضاح هست !

سایتم نسبتا داشت جون میگرفت اومدم با همین تیک وب صحبت کردم گفتم شما فلان بازدید در روز به همراه فلان درصد مصرف سی پی یو رو میتونید ساپورت کنید گفتن بلللللللللللله چرا که نه دقیقا 6 ساعت بعد از انتقال اومدن سایت رو Suspended کردن تیکت زدم چرا سایت رو بستین گفتن سایت شما توی اتکه :|:general710: گفتم اتک نیست باز کردن نیم ساعت بعد دوباره بستن گفتن شما دارید از سیستم های افزایش بازدید استفاده میکنید یا پاپ اپ های زیاد گفتم هیچکدوم بررسی کردن دیدن یه چیزی پروندن و دوباره باز کردن و دقیقا گفتن ما نمیتونیم سایت شما رو ساپورت کنیم بک اپ رو دادن گفتن بر جای دیگه :general410::general410:
خب شما هم احتمالا پلنی تهیه کردید به مصرف سایتتون نمیخورده !
اگر هم قبل از خرید به شما گفتیم مشکلی نیست طبق حرف های خودتون بوده
و اگر هم یکم فکر کنید میبینید هیچ میزبانی دوست نداره مشتری خوبش رو از دست بده و اگر به شما بکاپ دادیم که منتقل کنید حتما به فکر افت رتبه سایت شما روی سرویسی که تهیه کردید + صدمه سایت شما به کیفیت بقیه مشتریان بودیم ...

انجمن من تو تیک وب به فنا رفت از بس ساس شد:general509:
به احتمال 90 درصد روی پلن های میزبانی معمولی ما بودید که طبق قوانین دیتابیس های بالای حدود 200 مگ روی سرویس های معمولی ممنوعه و شما با vb احتمالا خیلی بیشتر از این مقدار دیتابیس داشتید
اینکه قوانین رو مطالعه نمیکنید و دلیلی بر بی کیفیت بودن سرویس های ما نیست ، شما باید پلن های پربازدید رو تهیه میکردید

بفرمایید چرا و دقیقا چطور تجربه خوبی نداشتید ، ایمیل یا سرویسی که داشتید رو پ.خ کنید بنده چک کنم مشکل چی بوده

یک نکته هم به همه شما دوستان درگوشی بگم !
در ایران به جز یکی دوتا از هاستینگ ها (از سه تا هم بیشتر نمیشن ) بصورت شرکتی و حرفه ای هاستینگ رو انجام نمیدن
بالای 95 درصد و شاید بیشتر هاستینگی های ایران حداکثر سه نفر پشتیبان و مسئول دارن
حتی هاست دی ال
نت افراز ، میهن وب هاست و بقیه همکاران خوبمون
چون اصلا بصرفه نیست و هزینه های استخدام پشتیبان ؛ اعتماد سازی و... اینقدر زیاده که اگر ما یا خیلی از هاستینگا بخوایم همچین روالی رو پیش بگیریم هزینه سرویس ها رو باید چند برابر کنیم که در این صورت فقط مشتریان خاص و محدودی خواهیم داشت

پس اینکه بخواید انتظار داشته باشید یک شرکت با این قیمت های مناسب با تمام کارمنداش همیشه در خدمت شما باشن حداقل الان و در این وضعیت هاستینگ خیالبافی هست (کلا الان دو یا سه شرکت هاستینگ داخل ایران اینجوری هستن)

برای اینکه تاپیک هم شلوغ و منحرف نشه پاسخ ها و نظراتتون نسبت به این پست بنده رو داخل پ.خ ارسال کنید پاسختون رو میدم
پ .ن : البته شرکت ما هم خیلی وقته ثبت شده و همزمان با رونمایی از قالب جدید بزودی داخل سایت قرار داده میشه
تیک وب هم سه پشتیبانی و مسئول داره که یکیشون در ایام عید پاسخگو هستن

موفق باشید

Last edited:

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
از اینکه رضایت دارید خوشحالیم

ر این وضعیت هاستینگ خیالبافی هست (کلا الان دو یا سه شرکت هاستینگ داخل ایران اینجوری هستن)

برای اینکه تاپیک هم شلوغ و منحرف نشه پاسخ ها و نظراتتون نسبت به این پست بنده رو داخل پ.خ ارسال کنید پاسختون رو میدم

موفق باشید
پیشنهاد میکنم بجاس اینکه اینجا از خودتون دفاع کنین بهتره به تیکیت ها جواب بدین سه روزه تیکیت دادم هنوز از جواب خبری نیست !

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
همچین اطلاعیه ای هیچ وقت در تیک وب زده نشده و این شایعات بوده که همچین طرز فکری برای شما ایجاد کرده
البته تیک وب ابتدا با مدیریت شخص دیگه ای بوده که بعد ها واگذار شده

شما کی از ما سرویس داشتید ؟
بنده یک سرویس رایگان به شما میدم یک هفته کامل تست کنید ببینیم دقیقا کدام قسمت سرویس ما افتضاح هست !

یک نکته هم به همه شما دوستان درگوشی بگم !
در ایران به جز یکی دوتا از هاستینگ ها (از سه تا هم بیشتر نمیشن ) بصورت شرکتی و حرفه ای هاستینگ رو انجام نمیدن
بالای 95 درصد و شاید بیشتر هاستینگی های ایران حداکثر سه نفر پشتیبان و مسئول دارن
حتی هاست دی ال
نت افراز ، میهن وب هاست و بقیه همکاران خوبمون
چون اصلا بصرفه نیست و هزینه های استخدام پشتیبان ؛ اعتماد سازی و... اینقدر زیاده که اگر ما یا خیلی از هاستینگا بخوایم همچین روالی رو پیش بگیریم هزینه سرویس ها رو باید چند برابر کنیم که در این صورت فقط مشتریان خاص و محدودی خواهیم داشت

پس اینکه بخواید انتظار داشته باشید یک شرکت با این قیمت های مناسب با تمام کارمنداش همیشه در خدمت شما باشن حداقل الان و در این وضعیت هاستینگ خیالبافی هست (کلا الان دو یا سه شرکت هاستینگ داخل ایران اینجوری هستن)

موفق باشید
سلام،
ببنید عزیز هیچ کدوم از ما قصد خراب کردن هیچ کسی رو نداریم، و فقط داریم تجربه هامون رو حالا چه به عنوان یه وبمستر چه به عنوان یه آدم معمولی بیان میکنیم.
مورد بعد اینکه خیلی جالبه شما حرف تمامی دوستان رو که گفتن سرویس دهی ضعیف هست رو رد کردید، یعنی 1% هم کارتون نمیلنگه که اینقدر مطمئن صحبت میکنید ؟
در مورد اینکه میگید سایت برای کسی بوده و شما خریدید ! هویز دامنه گویای همه چیز هست ...
و بعد که میپرسید من کی سرویس داشتم! باید بگم من از اولین مشتری هاتون بودم، اما متاسفانه به دلیل بی خیالی تمام سایتم رو انتقال دستی دادم به یه شرکت دیگه
مورد آخر هم تا حدودی حرف شما درسته ... اما به نظر من جواب دادن تیکت ربطی به نیروی زیاد نداره
دستمون aytayweb مورد زنده هستن:android06: که سه روزه تیکت دادن دریغ از یک جواب! البته این فقط در مورد شما نیست من خودم خیلی جاهای دیگه سرویس داشتم
بابت انتقال دامنه دات کام به یه پنل دیگه حدود یه هفته منتظر بودم!!
در کل امیدوارم موفق باشید

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
سلام،
ببنید عزیز هیچ کدوم از ما قصد خراب کردن هیچ کسی رو نداریم، و فقط داریم تجربه هامون رو حالا چه به عنوان یه وبمستر چه به عنوان یه آدم معمولی بیان میکنیم.
مورد بعد اینکه خیلی جالبه شما حرف تمامی دوستان رو که گفتن سرویس دهی ضعیف هست رو رد کردید، یعنی 1% هم کارتون نمیلنگه که اینقدر مطمئن صحبت میکنید ؟
در مورد اینکه میگید سایت برای کسی بوده و شما خریدید ! هویز دامنه گویای همه چیز هست ...
و بعد که میپرسید من کی سرویس داشتم! باید بگم من از اولین مشتری هاتون بودم، اما متاسفانه به دلیل بی خیالی تمام سایتم رو انتقال دستی دادم به یه شرکت دیگه
مورد آخر هم تا حدودی حرف شما درسته ... اما به نظر من جواب دادن تیکت ربطی به نیروی زیاد نداره
دستمون aytayweb مورد زنده هستن:android06: که سه روزه تیکت دادن دریغ از یک جواب! البته این فقط در مورد شما نیست من خودم خیلی جاهای دیگه سرویس داشتم
بابت انتقال دامنه دات کام به یه پنل دیگه حدود یه هفته منتظر بودم!!
در کل امیدوارم موفق باشید
پاسخ ایشون داده شده
چرا سرویس دهی ما مشکلاتی هم داره
اما اینجوری که شما و برخی دوستان جبهه گرفتید بنده هم مجبور شدم کمی دفاع کنم که بالانس بشه :)
قطعا ما در زمینه تعداد پشتیبان کمبود داریم که این رو خودمون هم اعلام کردیم اما خب فعلا با این هزینه های استخدام پشتیبانی داریم یه فکرای دیگه ای میکنیم که اطلاعیه جذب پشتیبان هم داخل سایت زده شده
اما همیشه سعی کردیم سرویس های با کیفیتی ارائه بدیم که بیشترین سرعت ، امنیت و اپتایم رو داشته باشه (بخصوص در یکسال اخیر)
انتقال دامنه به پنل دیگه منظورتون چی هست شماره تیکت رو بدید بررسی کنم ، چون در خیلی از موارد انتقال رو خود کاربر میتونه انجام بده

پیشنهاد میکنم بجاس اینکه اینجا از خودتون دفاع کنین بهتره به تیکیت ها جواب بدین سه روزه تیکیت دادم هنوز از جواب خبری نیست !
در ایام عید عرض کردم فقط یک نفر پاسخگوی تیکت هاست که طبیعیه پاسخ به تیکت های غیر ضروری کمی با تاخیر انجام بشه
پوزش از شما حق با مشتری هست
اما یکمم حق رو به هاستینگ بدید

Last edited:

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
یادمه چند سال پیش یه انجمن خریدم روی تیک وب بود..نزدیکای خرداد شد..مدیرش اطلاعیه زد که آزه..من امتحونای مدرسم شروع شده..میخوام برم بخوانیم و بنویسیم و علوم بخونم
دیگه نمیتونم پشتیبانی کنم...

سایت هارو به امان خدا رها کرد و رفت پای درس و مشقش..یه روز لایسنس سی پانل تموم میشد..یه روز ای پی بلاک میشد..یه روز سایت دان میشد
یه روزم ساپسند میشد

و من مجبور شدم انجمنمو ببرم پارس وی پی اس...اونجا هم رفتم سرور هاشونو منتقل کردن و سایت بدون دیتابیس و بدون بک آپ تحویلم دادن..و اینجوری بود که سایت من به گاج رفت:general512::general512:
داداش من حدود 20 دامنه ازش گرفتم
قیمتها دامنه هاش خوب بود
الان امسال هم هاست گرفتم
مزایا قیمت خیلی خوب
کیفیت متوسط رو به بالا
پشتیبانی جدیدا خوب ولی قبلا واقعا افتضاح
از میهن وب هاست و ابتین هم داشتم
در مقایسه با این دو سایت خطهای بالا نوشتم

birmusical

Registered User
لایک‌ها
253
میهن خیلی عالی بود قبلنا. حتی 4 صب تلفن میکردی جوابتو میدادن! اما الان پشتیبانیش بد شده
در مورد هاستینگ های غیر معروف وب هاستینگ تاک با خیلیاشون کار کردم. متاسفانه بیشترشون شعار هستن تا عمل...!
از بین اینا یاس آیتی و نوین هاست بهتر بودن و کیفیت راضی کننده بود.

Ashkan9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
دوستان ببخشید چرا کسی در مورد برتینا صحبتی نمی کنه؟! :eek:

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
دوستان کسی با یوگیگ ugig.ir کار کرده؟
هاست دانلودش کیفیتش چجوره؟

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
دوستان ببخشید چرا کسی در مورد برتینا صحبتی نمی کنه؟! :eek:
از بس قیمتاش فضائیه:general304:
هزار رحمت به پارس پک:eek:
برتینا => فضا 10 گیگ پهنا باند 400 گیگ قیمت ماهیانه => 198 هزار تومن
پارس پک => فضا 10 گیگ پهنا باند 220 گیگ قیمت ماهیانه => 63هزار تومن

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
بچه ها تفاوت سرور مجازی با هاست چیه؟
آخه قیمت هاست های هاست دل بیشتر سرور مجازیشه

birmusical

Registered User
لایک‌ها
253
بچه ها تفاوت سرور مجازی با هاست چیه؟
آخه قیمت هاست های هاست دل بیشتر سرور مجازیشه
سرور مجازی به صورت مدیریت شخصی ارائه میشه. یعنی هیچ پشتیبانی ای انجام نمیدن بابتش. فقط پشتیبانی سخت افزاری
اما توی هاست جدا از اینکه هزینه ی پشتیبانی میاد روش، هزینه ی لایسنس و کانفیگ و از این جور چیزارم حساب میکنن ;)

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
سرور مجازی به صورت مدیریت شخصی ارائه میشه. یعنی هیچ پشتیبانی ای انجام نمیدن بابتش. فقط پشتیبانی سخت افزاری
اما توی هاست جدا از اینکه هزینه ی پشتیبانی میاد روش، هزینه ی لایسنس و کانفیگ و از این جور چیزارم حساب میکنن ;)
داداش سرور مجازی حتما باید مدیریتش بلد باشی
یعنی کانفیگ .
برای مثال من هیچی نمیدونم
یه سایت بزرگ میخرم
باید در مورد کانفیگ چیزی بدونم
یا با پول میشه حلش کرد

birmusical

Registered User
لایک‌ها
253
داداش سرور مجازی حتما باید مدیریتش بلد باشی
یعنی کانفیگ .