• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی بهترین سایت هاستینگ

newharf

Registered User
لایک‌ها
41
واقعا موضوع مهمیه این پیدا کردن هاستینگی با پشتیبانی خوب که هاست دی ال فکر کنم مناسب باشه چرا که به هر حال تجربه سایت بزرگی هست حالا اگر بعدا مشکلی پیدا کنه اون دیگه بحثی دیگه است که یکی از دوستان نیز متذکر شدن به این مضمون که دوره ایی خوب و بد میشن...
اما برای پیدا کردن هاستینگ خوب اگر بتونید پیدا کنید که سایت های مطرح امروز روی چه هاستینگی هستند روشن میشه که بهترین هاستینگ کدومه که باز هاست دی ال مطرح میشه البته به غیر ان نیز هستن اما بارزترینش همینه وگرنه هاستیگ دیگری مثل http://hostiran.net/ هم هستند و یا http://www.hannoverit.com/farsi/ که سایت های بیتوته و نیک صالحی طبق معرفی خودشون روی این هاستینگ میباشند
اما نکته ایی که مطرح میشه اینه که حالا سایتی که تازه شروع کرده چه باید کند برای شروع هم فکر کنم نت افراز بهترین گزینه باشه

محمدمحمدی

Registered User
لایک‌ها
288

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
از جایی سرویس بگیرید که حداقل 5 سال سابقه داشته باشه
بالا پایین دیده باشه.

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
میزبانی پرشن تولز چطوره؟
من الان روی سرور های ایران هاست دی ال رفتم ولی برای یه سایت تازه تاسیس یکم هزینش بالاس صرفه اقتصادی نداره روی نت افزار هم بودم قطعی زیاد داشت

bghad1

Registered User
لایک‌ها
197
Persiangig هم هاسته خیلی خوبیه...من هم از پارس پک سرویس داشتم و دارم...هم از persiangig
توی هاست های ابری و سرورهای مجازی (vps اینا ینی) حرف اول رو میزنه persiangig...واقعاً اول فکر میکردم که پارس پک خوب و بهترین باشه، بعدش که بیشتر با persiangig آشنا شدم و از خدماتش استفاده کردم دیدم که چه اشتباهه بزرگی مرتکب شده بودم با این فکرم...(خدا ببخشتم!!:confused: )

توی هاست های معمولی هم آبتین وب رو استفاده کردم که هم قیمتاش مناسبه هم کیفیته خوبی داره...هاست نگار هم خوبه فقط قیمتاش از آبتین بالاتره...
میهن وب هاست واقعاً اذیت کرد مارو روی یکی از سایتا جوری که به شدت زده شدم ازش و واقعاً تا جایی که بتونم سمتش نمیرم...
با یه جا دیگه هم بود که کار کردم اما یادم نیست چی بود اسمش متاسفانه ولی خب راضی نبودم ازش...

دیگه الان این وقته شب همینا توی ذهنم بود

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
آبتین وب خوبه ؟
من از چند نفر شنیدم میگن تکون میخوری ساسپند میشی :|
تو اینترنت هم سرچ کردم چیزهای خوبی نبود، اکثرا ناراحتی و شکایت بود ...
خودمم قرار بود سرویس بگیرم اما پشیمون شدم
به نظر من پیشنهاد نمیشن :angrybirds2:

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
من بهترین تجربم رو توی هاست دی ال داشتم حتی اون بد اخلاق فینگیلیشه هم کارش خیلی درست بود no asab بود ولی سریع جواب میداد کار آدمم راه مینداخت
:general304:اینو خیلی باحال گفتی واقعا بداخلاقه:D

AdminMusic

Registered User
لایک‌ها
53
دوستان من با سرور server.ir کار میکنم راستیش بد نیست . توپردیس هم هستم خداییش بد نیست 5 تا سوریس دارم اوکی بودن فقط یکم پشتبانی ضعیفه

rezajaf

Registered User
لایک‌ها
23
از نظر من سرور bsdeta.ir عالیه سرعتش عالیه تا الانم قطعی ندیدم داشته باشه هاست دانلود،هاست اشتراکی،سرور اختصاصی هر چی که فک کنی داره

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
از هر جا هاست میگیرید فقط از سرور پارس نگیرید که بدترین سرور ایران هست یه بار 120 تومن منو خوردن اولش قرار شد هاست پربیننده بدن بعدش هاست رو بستن با اینکه من هاست پربیننده گرفته بودم ازشون گفتن سایتت فشار میاره باید سرور مجازی بگیری بعدش دو روز سایت منو داون کردن منم علاوه بر سرور مجازی سی پی یو و رم بالاتر هم گرفتم دیدم دارن طولش میدن گفتم نخواستیم بک آپ بدین بگذارین برم اولش حتی میخواستن بک آپ هم طولش بدن بعد انصراف دادم هنوز هم هیچ استفاده ای از سرور مجازی نکرده بودم گفتن چون کانفیگ کردیم چیزی پس نمیدیم گفتم اشکال نداره حداقل پول سی پی یو رمی که تحویل نگرفتم پس بدین گفتن اونم امکانش نیست منم همون روز سرورم رو انتقال دادم بدون ایکه هیچ استفاده ای از سرور مجازیشون بکنم:(
کلا طرف پشتیبانیش خیلی بد دهن بود پول ما رو هم خورد:mad:
ولی سال ها با هاست دی ال کار کردم تایید میشه
نت افراز هم چند ساله دارم استفاده میکنم خوبه مشکل خاصی نداشتم

Last edited:

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
از هر جا هاست میگیرید فقط از سرور پارس نگیرید که بدترین سرور ایران هست یه بار 120 تومن منو خوردن اولش قرار شد هاست پربیننده بدن بعدش هاست رو بستن با اینکه من هاست پربیننده گرفته بودم ازشون گفتن سایتت فشار میاره باید سرور مجازی بگیری بعدش دو روز سایت منو داون کردن منم علاوه بر سرور مجازی سی پی یو و رم بالاتر هم گرفتم دیدم دارن طولش میدن گفتم نخواستیم بک آپ بدین بگذارین برم اولش حتی میخواستن بک آپ هم طولش بدن بعد انصراف دادم هنوز هم هیچ استفاده ای از سرور مجازی نکرده بودم گفتن چون کانفیگ کردیم چیزی پس نمیدیم گفتم اشکال نداره حداقل پول سی پی یو رمی که تحویل نگرفتم پس بدین گفتن اونم امکانش نیست منم همون روز سرورم رو انتقال دادم بدون ایکه هیچ استفاده ای از سرور مجازیشون بکنم:(
کلا طرف پشتیبانیش خیلی بد دهن بود پول ما رو هم خورد:mad:
ولی سال ها با هاست دی ال کار کردم تایید میشه
نت افراز هم چند ساله دارم استفاده میکنم خوبه مشکل خاصی نداشتم
جایی نیست به کار هاستینگ ها یا کلا بخش هایی خدمات به وبمستر ها ارائه میدن نظارت کنه ؟
شکایت هارو پیگیری کنه ؟
فکر کن بد نفرینشون کردید که فیلتر شدند :android06:
srvrp.jpg

Last edited:

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
جایی نیست به کار هاستینگ ها یا کلا بخش هایی خدمات به وبمستر ها ارائه میدن نظارت کنه ؟
شکایت هارو پیگیری کنه ؟
فکر کن بد نفرینشون کردید که فیلتر شدند :android06:
مشاهده پیوست 947181

این عکس رو کی گرفتید ؟ واسه من که فیلتر نیست و ازشون تازه هاست گرفتمه (خوب یا بدش رو خبر ندارم )

javid_blog

Registered User
لایک‌ها
95
من اولین تجربه هاستینگم رو با هاست ایران شروع کردم ! شور حالیم داشتم ولی یه روز اومدم دیدم ساسپند شدم تیکت زدم چرا ؟ دقیقا پاسخ پشتیبانی این بود ک در سایت شما شیش نفر o_O به صورت همزمان آنلاین شدن !!! و مصرف منابعتون زیاد شده !!!! این قضیه ک می گم مربوط به حدود ده یازده سال پیش بعید می دونم هنوز با شیش نفر همزمان مشکل داشته باشن !! سایت رو باز کردن ولی گفتن دیگه تکرار نشه ! منم بلافاصله بک آپ گرفتم و منتقل کردم به پرشین سرویسز اون زمانا خیلی معروف بود !!! ک اونم دو ماه بعدش خورد به جریان تحریم سی پنلو و اینا پنلشون رو دایرکت ادمین کردن ! ک چیز فاجعه باری بود ، آنزیپ آنلاین نداشت اون موقع :general208: بعدش با مهر هاست آشنا شدم و منتقل کردم روی اون و سالیان سال به خوبی و خوشی روی مهر هاست بودم !!! حدودا پنج شیش سال ! مهر هاست اوایل یه مشکلی داشت سروری ک ارائه می دادن بیش از ظرفیت تعداد مشتری ها بود ! در حدی ک یکبار هارد سرورشون پر شد و زدن شیشصد مگ فایلی ک من با بدبختی آپلود کرده بودم رو خودشون برا خودشون پاک کردن زیر بارم نرفتن ک خودشون پاک کردن !!! ک البته الان دیگه این مشکل رو ندارن سرورهاشون رو زیاد کردن ! پشتیبانی شون هم تقریبا 24 ساعته هست ولی معمولا تیک ها رو دیر جواب می دن ولی من تو این پنج شیش سال خیلی لازم نشد بشون تیکت بزنم... گه گاهیم دان تایم دارن ولی در کل من راضی بودم ، تو این سالیان هر کی دور و اطرافم هاست می خواسته بخره بش گفتم از مهر هاست بخره کسی هم تا حالا بم نگفته مشکلی داشته باشون ، بعدش ک هوس vps کردم بعد از تحقیقات فراوان خیر سرم ، رفتم از سرور پارس گرفتم یه سالم ازشون سرویس داشتم ولی دان تایم های زیاد داشتن مثلا یهو سرور رو خاموش می کردن برا خودشون یا ری استارت می کردن !!! و پشتیبانی بسیار بی ادب و فاقد دانش فنی ک کلا هر مشکلی تقصیر مشتری می انداختن ، تلفنی هم تماس می گرفتیم برای کار فورس می گفتن تیکت بزنید بعدم تیک رو مثلا سه ساعت بعد جواب می دادن ... پس از یک سال از وی پی اس بک آپ گرفتم و منتقل کردم به پارس پک ، سرورم ک منتقل کردم سرور پارس تماس گرفتن گفتن شما تمدید نکردی گفتم قصد تمدید ندارم منتقل کردم گفتن ا چرا ، چرا ناراضی بودین گفتم پشتیبانی بسیار بدی دارید ! گفتن بیایید صحبت کنیم حلش کنیم گفتم مرسی دیگه منتقل کردم !!!!! پارس پک تا حالا مشکلی نداشتم جز یکی دو اخطار مبنی بر استفاده بیش از حد از منابع که اونم به خاطر این بود ک من هنوز کاملا با کانفیگ سرور آشنایی نداشتم و چند تا سوتی بد داده بودم ، واسه همین پیش اومده بود ! پشتیبانی شونم تا الان ک خوب بوده و همیشه سریع جواب دادن ...

در کل متاسفانه تو کشور ما یه قانونی هست به نام اینکه مشتری هیچی حالیش نیست ! و همیشه تقصیر مشتریه ! ما خوبیم !!!!

peymaniran

Registered User
لایک‌ها
152
چند روزی میشه اومدم روی "وب داده"، تو wht که ناراضی ندیدم ازشون و نماد دوستاره هم دارن. تا ببینیم چی میشه در آینده ...

بالا