• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114

fatyy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
لول رو که کلا بایست بی خیال شد، چون به کاربرای چیز پی انی و پروکسی کارها ، کلا" لول نمیده. به طور رسمی هم که اعلام فرمودن!
تسک زناش صلوات!.........

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
لول رو که کلا بایست بی خیال شد، چون به کاربرای چیز پی انی و پروکسی کارها ، کلا" لول نمیده. به طور رسمی هم که اعلام فرمودن!
تسک زناش صلوات!.........
البته دوستانی بودن که تو این تایپک با داشتن آی پی خاص و البته یک سری احتیاط گری ها که موقع ورود و خروج و تسک زنی انجام بدین موفق به گرفتن لول شدن.

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
کسشی که لول 1 درامدش چقدر افزایش پیدا میکنه؟
ایا ارزشش رو داره روش کار کرد؟

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
کسشی که لول 1 درامدش چقدر افزایش پیدا میکنه؟
ایا ارزشش رو داره روش کار کرد؟
مقدار سوالایی که شما باید جواب بدین تا به لول برسین 100 هستش.مهم دقت هست.که اگه بالا باشه یک ضرب لول 3 میدن بهش.
تو صفحه تسک میتونید تسکهایی که برای لولهای مختلف هست رو مشاهده کنید و ببینید که تفاوت چقدره.
البته اینم بگم تو تسکهایی که کوییز مد هستن شما تا سطح مشخصی میتونید جواب بدین.الان هر تسک فیشر رو شما یکبار فقط میتونید جواب بدین ولی تسکهایی کوییز مد رو تا وقتی که دقتتون بالاس براتون باز خواهد کرد.
فرضا شما یه تسک 10 سنتی رو اگه کوییز مد باشه میتونید 10 بار انجام بدین و تو یه مورد یه دلار بدست بیارید.
تسک های کوییز مد این ویژگی رو هم دارن

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
سلام به همه
من تازه عضو نئوباکس شدم
تو جاهای مختلف این فروم دیدم که همه نوشتن زیرمجموعه تو نئوباکس به درد نمیخوره و ارزش پول صرف کردن نداره اما من الان 1 هفتس 3 تا زیرمجموعه دارم، یکیشون که اصلا کلیک نکرد و بعد 4 روز ریسایکلش کردم و کسی که به جاش اومد هر روز چهار تا کلیکش رو انجام میده. نفر دوم هم مرتب همه چهارتا کلیکشو کرده فقط اون سومی چند روزه کلیک نکرده و میخوام ریسایکلش کنم
به نظر خوب میاد

fatyy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام به همه
من تازه عضو نئوباکس شدم
تو جاهای مختلف این فروم دیدم که همه نوشتن زیرمجموعه تو نئوباکس به درد نمیخوره و ارزش پول صرف کردن نداره اما من الان 1 هفتس 3 تا زیرمجموعه دارم، یکیشون که اصلا کلیک نکرد و بعد 4 روز ریسایکلش کردم و کسی که به جاش اومد هر روز چهار تا کلیکش رو انجام میده. نفر دوم هم مرتب همه چهارتا کلیکشو کرده فقط اون سومی چند روزه کلیک نکرده و میخوام ریسایکلش کنم
به نظر خوب میاد
به هر حال شما اول باید شرایط رو خوب ارزیابی کنید تا امید به فعالیت بیشتر در شما ایجاد بشه، ولی وقتی تعداد رفرالهاتون رو زیاد می کنید، بازی نئوباکس شروع میشه و دروغ از پشت نقاب بیرون میاد!
حالا احتمالا" نئوباکس مبلغ بسیار کمی رو به عنوان درامد به شما اختصاص میده تا با ایجاد فضای بیم و امید در شما،شما رو دعوت به خرید زیر مجموعه بیشتر و در نتیجه، انجام مستمر کلیکهاتون به منظور کسب درامد از کلیک زیر مجموعه ها، بکنه! در این حالت، ضمن اینکه شما به طور اتوماتیک وار وادار خواهید شد کلیک های روزانه تان را انجام دهید، درامدتان را هم باید صرف رسیدگی به وضعیت ریفرالها کنید! هر چه زمان بیشتر میگذره، وضعیت ریفرالها بدتر شده و هزینه نگهداریشان بیشتر می شود.
در نهایت بعد از چندین ماه و یا چندین سال تلاش مستمر، در می یابید که سر کار گذاشته شده اید و . . .

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
دوستان یک سوال ایا تسک زدن در نئوباکس با عوض کردن ایپی از لحاظ شرعی مشکلی داره؟
خواستم شروع کنم اما به اینش فکر نکرده بودم !!؟

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
به هر حال شما اول باید شرایط رو خوب ارزیابی کنید تا امید به فعالیت بیشتر در شما ایجاد بشه، ولی وقتی تعداد رفرالهاتون رو زیاد می کنید، بازی نئوباکس شروع میشه و دروغ از پشت نقاب بیرون میاد!
حالا احتمالا" نئوباکس مبلغ بسیار کمی رو به عنوان درامد به شما اختصاص میده تا با ایجاد فضای بیم و امید در شما،شما رو دعوت به خرید زیر مجموعه بیشتر و در نتیجه، انجام مستمر کلیکهاتون به منظور کسب درامد از کلیک زیر مجموعه ها، بکنه! در این حالت، ضمن اینکه شما به طور اتوماتیک وار وادار خواهید شد کلیک های روزانه تان را انجام دهید، درامدتان را هم باید صرف رسیدگی به وضعیت ریفرالها کنید! هر چه زمان بیشتر میگذره، وضعیت ریفرالها بدتر شده و هزینه نگهداریشان بیشتر می شود.
در نهایت بعد از چندین ماه و یا چندین سال تلاش مستمر، در می یابید که سر کار گذاشته شده اید و . . .

فکر نمیکنم بشه اینطور با قاطعیت گفت بده :|

fatyy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
این تجربه شخصی خودم و خیلی های دیگه بود دوست عزیز!

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
فکر نمیکنم بشه اینطور با قاطعیت گفت بده :|
کسایی که اینجا کار کردن با مدل ساده اکثرا کار کردن و تو این مدل هم نتیجه ای معمولا نمیشه گرفت.
اگه ارتقا بدین به آلتیمیت یا گلدن شاید تفاوتی حاصل بشه که من ندیدم از دوستان چنین کاری کنن (شاید مفید واقع بشه.بی اطلاعم).
ولی همیشه مد نظر داشته باشین سیاست اجاره و کلیک سیاستی هست که همیشه پول داخل سایت بچرخه و بیرون نره.
یعنی پول بذارید،بخرید از سایت،به جای برداشت ذخیره کنید در همون سایت تا بتونید تمدید کنید،تعویض کنید و ...

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
دوستان یک سوال ایا تسک زدن در نئوباکس با عوض کردن ایپی از لحاظ شرعی مشکلی داره؟
خواستم شروع کنم اما به اینش فکر نکرده بودم !!؟
دوست من برای نتیجه گیری بهتر بهتون پیشنهاد میکنم از سایت مرجع تقلیدتون سوال رو بپرسید.چون اینجا که افراد متخصص بحث دینی نیستن ممکنه تو راهنماییهایی که انجام میگیره شمارو دچار اشتباه کنه.

fatyy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من خودم دو سال پیش، چند ماه از طریق تسک زدن پول قابل ملاحظه ای رو به دست آوردم و با 400 تا زیر مجموعه، به حالت طلایی ارتقا دادم(به امید فرداهای بهتر!!!)
بلافاصله بعد از ارتقا، چنان میانگین کلیک زیر مجموعه هام کم شد که هر چه کردم حتی نتونستم همون زیر مجموعه هایی رو که داشتم هم حفظ کنم.
یادم که میاد از سادگی خودم بیزار میشم!

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
جدیدا تسکای افزونه ای اومده که ثانیه شمارو نمیاره ظاهرا مشکل دارن رو هوا موندن

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
امروز داشتم مینی جاب میزدم بالاش یه اطلاعیه زده بود که استفاده از قندشکن ممنوعه و در صورت مشاهده بن میشین!
واسه شما هم از این اطلاعیه ها اومده ؟؟؟
50076578788512643529.png

Last edited:

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
امروز داشتم مینی جاب میزدم بالاش یه اطلاعیه زده بود که استفاده از قندشکن ممنوعه و در صورت مشاهده بن میشین!
واسه شما هم از این اطلاعیه ها اومده ؟؟؟
50076578788512643529.png
یکی از کاربرا اشاره کرده بود کرواد دیده پراکسی کارا زیاد شدن خاسته اتمام حجت کنه مخصوصا لول دارا که حساسترن

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
از بچه های قدیمی هنوز کسی اینجا هست؟
هنوز کسی هست که تسک بزنه؟
دوستانی که لول گرفتید با لول آمریکا درآمد متوسط روزانه چقدره؟ ارزش داره برم دنبالش؟

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
از بچه های قدیمی هنوز کسی اینجا هست؟
هنوز کسی هست که تسک بزنه؟
دوستانی که لول گرفتید با لول آمریکا درآمد متوسط روزانه چقدره؟ ارزش داره برم دنبالش؟
سلام آقا کیوان عزیز همراه قدیمی
بله تسک میزنیم فقط یکم مدل ارائه تسک ها فرق کرده
دوستان لول دار نیستن ولی سختی خودشو داره گرفتنش.

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا