• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
میخوام یه مقدار با دلارهای مینی جاب رو اجاره رفرال کار کنم ببینم اوضاع چطوریه :)
فعلا 18تا زیر مجموعه دارم و شرایط اینطوریه:
98466590916230535491.jpg

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
چند سنتی بوده چه نوع فیشری بوده؟
ایپی هم عوض میکردید ؟؟ یا با یه ایپی؟
چقدر در روز در میاد؟
فقط با 1 آی پی
8 سنتی و 10 سنتی
فعلا اول کارم روزی 4-5 دلار :D

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
فقط با 1 آی پی
8 سنتی و 10 سنتی
فک کردی همیشگی هر روز برات تسک میاد که خوشحالی
خیال محض کردی
فقط 50 تا فیشر میاد تو یه اکانت و دیگه نمیاد:(

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
فقط با 1 آی پی
8 سنتی و 10 سنتی
این دوستمون فقط کمی اعتماد به نفس کاذب داره وگرنه توی خصوصی اینجوری حرف نمیزد در مورد زدن تسک موبایل
"خودم روشش رو کشف کردم"

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
اقا غیر از نئو سایت مورد اعتماد دیگه چی هست که بتونم ثبت نام کنم؟ Callmemoney رو میشناسم ولی خب فک کنم رو ایپی ایران خیلی حساس باشه نه؟

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
فک کردی همیشگی هر روز برات تسک میاد که خوشحالی
خیال محض کردی
فقط 50 تا فیشر میاد تو یه اکانت و دیگه نمیاد:(
واسه من که خیلی بیشتر اومده !
14 روزه ثبت نام کردم هر روز واسم فیشر میاد
نیم ساعت پیش 8تا دیگه اومد

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
این دوستمون فقط کمی اعتماد به نفس کاذب داره وگرنه توی خصوصی اینجوری حرف نمیزد در مورد زدن تسک موبایل
"خودم روشش رو کشف کردم"
شما هم اعصاب نداریا !
منظورم از کشف این بود که رفتم تو افزونه های فایرفاکس گشتم و افزونه user agent switcher رو پیدا کردم

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
تو اون متنم اشاره کرده بودم اونطوری که من فهمیدم زمانش پخش شده هست.شاید بعضی دوستان که بیشتر کار کردن بدونن حول و حوش چه ساعتی میاد تسک ها.
ولی تمومی ندارن.یعنی به پستت بخوره زیاد میان.حتی بیشتر از زمانی که کازینو و اینا فراوون بودش.
یهو میبینی 5 تا ده سنتی اومده یا چندتا 8 سنتی هی میان چون پخش هستن زیاد میان.

پس با توجه به این شرایط دیگه مثل سابق به صورت متمرکز تو یک ساعت خاص نمی یاد... اینطوری کار خیلی سختر می شه....باید در طول روز مرتب چک کرد که فکر نکنم با توجه به در امدش که حدود یکی دو دلار باشه ارزش داشته باشه
در صورتی که بالاترین لول امریکا را بگیریم.. درآمد حدودا" چقدر می شه؟ ( به طور متوسط)

mahdi-xbox

Registered User
لایک‌ها
531
اقا این تسک های موبایل رو چطور میشه زد؟
ورژن بتای کروم رو برا تبلتم دان کردم(با ورژن اصلی مشکل داره)مینویسه باید موبایل داشته باشید...
10 سنت هم بود...فک کنم پرید:D

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
پس با توجه به این شرایط دیگه مثل سابق به صورت متمرکز تو یک ساعت خاص نمی یاد... اینطوری کار خیلی سختر می شه....باید در طول روز مرتب چک کرد که فکر نکنم با توجه به در امدش که حدود یکی دو دلار باشه ارزش داشته باشه
در صورتی که بالاترین لول امریکا را بگیریم.. درآمد حدودا" چقدر می شه؟ ( به طور متوسط)
بله طبق اون چیزی که من متوجه شدم پخش هست.بعضی دوستانم میگن از صبح تا 12 مثلا چند دلار زدن.
مرتب باید رفرش کنن ولی درآمدش از اونی که نوشتین زیادتر میشه اگه چندین ساعت بشینی و رفرش کنی اما برای خودم که کار سختیه.برای کسی خوبه که کار خاصی نداره و چک میکنه مرتب
این نکتم هست مثل قبل تسک نمیاد و نیم ساعت بمونه.میاد یه ده ثانیه بعد میپره یعنی چند ثانیه دیر رفرش کنی از دستت رفته.
به قولی رسما مردم رو به گدایی انداختن.
قسمت تسکهای لول دارو بزنید ببینید تسکهاشون چقدرن یه سرانگشتی دستتون میاد.ولی اینم مدنظر داشته باشین تسک ها مرحلشون زیادتر و سخت تر میشن.
ولی یه حسنی دارن که کوییز مد هستن یعنی تا وقتی دقتت پایین نیومده اون تسک تا تموم شدنش برات باز خواهد شد.

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
اقا این تسک های موبایل رو چطور میشه زد؟
ورژن بتای کروم رو برا تبلتم دان کردم(با ورژن اصلی مشکل داره)مینویسه باید موبایل داشته باشید...
10 سنت هم بود...فک کنم پرید:D
افزونه user agent switcher رو نصب کنید روی مرورگرتون و از این طریق بزنید به راحتی.

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
تسک ها یه 5 ثانیه میاد اگر نزنی رفته واقعا افتضاح هست شاید یکی 24 ساعته بشینه رفرش کنه چند ثانیه حواسش نباشه تسک ها پریدن!!!!

meysam733

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من میخاهم در سایت نعو باکس کارکنم چه طوری ثبت نام کنم با چه وی پی انی چطور حساب باز کنم هر کی راهخمایی کنهزیدر مجموعه اش خواهم شد میخواهم حسابم رو طلایی کنم ودوهزار زیرمجموعه بگیرم .حالا یا نعو باکس یا هر سایت معتبر دیگه برای سرمایه گزاری کلان

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
من میخاهم در سایت نعو باکس کارکنم چه طوری ثبت نام کنم با چه وی پی انی چطور حساب باز کنم هر کی راهخمایی کنهزیدر مجموعه اش خواهم شد میخواهم حسابم رو طلایی کنم ودوهزار زیرمجموعه بگیرم .حالا یا نعو باکس یا هر سایت معتبر دیگه برای سرمایه گزاری کلان
بفرمایید اینم لینک آموزش به طور خلاصه:
http://forum.persiantools.com/threa...-60-تا-120-دلار.360762/page-369#post-10612168

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا