• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
ادمینش گفته بود میخاد سایت جدید بزنه شاید همین باشه
18620965509142993031.jpg

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
الان بیشترین قیمتو کدوم سایت میده؟
من تو نئو و کال می مانی ثبت نام کردم حس میکنم نئو بیشتر میده!

mahdi-xbox

Registered User
لایک‌ها
531
من 0.028 دلار توی نئو آگهی زدم...:D
اومدیم موبایل تسک بزنیم...مرحله رو 200 درصد درست رفتم بی شرف ارور میده:general304:
این تسک های پردرآمد مثل کازینو از موبایل اسون ترن؟
فک کنم برا کسایی این روش خوب باشه که بتونن وقت زیادی رو صرف نت کنن...

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
من 0.028 دلار توی نئو آگهی زدم...:D
اومدیم موبایل تسک بزنیم...مرحله رو 200 درصد درست رفتم بی شرف ارور میده:general304:
این تسک های پردرآمد مثل کازینو از موبایل اسون ترن؟
فک کنم برا کسایی این روش خوب باشه که بتونن وقت زیادی رو صرف نت کنن...
قضیه اسون بودن نیست خودت باید خوب بلد باشی و سریع بزنی امروز خودم حدود 300 تسک زدم که بیشترش موبایلی بود

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
من دیروز یه اکانت جدید هم تو نئو هم تو کراود ساختم امروز بهم یه تعداد تسک 2 سنتی داد زدم یه تعداد هم فیشر! البته محدود چون تسک های فیشر میاد مثلا یدونشو میزنم بعد میگه You have Done The Maximum Amount Of The Job همچین چیزایی...
به نظرتون اوکی میشه کم کم؟ میذاره بازم بزنم بعدا یه مدت که بگذره؟ چون تو قوانینش نوشته بود بستگی به سایت مرجع تسک ها میاد... درسته؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
من دیروز یه اکانت جدید هم تو نئو هم تو کراود ساختم امروز بهم یه تعداد تسک 2 سنتی داد زدم یه تعداد هم فیشر! البته محدود چون تسک های فیشر میاد مثلا یدونشو میزنم بعد میگه You have Done The Maximum Amount Of The Job همچین چیزایی...
به نظرتون اوکی میشه کم کم؟ میذاره بازم بزنم بعدا یه مدت که بگذره؟ چون تو قوانینش نوشته بود بستگی به سایت مرجع تسک ها میاد... درسته؟
بعد 1 هفته برات باید زیاد بیاد توی این مدت با 1 ایپی توش فقط تسک بزن که لیمیت نشه

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
امروز $30.398 دلار تسک زدم دوستان از اوضاعتون بفرمایید
ماشاله من امروز کلا 1 دلار تسک زدم که با توجه به وقتی که گذاشتم ارزشش رو نداره البته شروع کار هست امیدوارم قلقش دستم بیاد
شما این 30 دلار رو با یه حساب فقط تو نئو زدید یا سایتهای دیگه؟
کلا چند تا تسک زدید؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
ماشاله من امروز کلا 1 دلار تسک زدم که با توجه به وقتی که گذاشتم ارزشش رو نداره البته شروع کار هست امیدوارم قلقش دستم بیاد
شما این 30 دلار رو با یه حساب فقط تو نئو زدید یا سایتهای دیگه؟
کلا چند تا تسک زدید؟
1 اکانت فقط 300 تا

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,160
اقا وقتتون الکی هدر ندین اینجا فقط یه کاربر معلوم الحال در امد داره ( که من باور ندارم این درآمد رو دربیاره، یعنی با این روش معمول چند تا وی پی انو ، فیشرو ، کازینو عمرا هم چین درامدی بدست نمیاد مگه اینکه یه روش خاصی باشه که فقط ایشون بلد باشه اونم که ایشون به کسی یاد نمیدن)
قبلا که کازینو فیشر و این چیزا بود به زور روزی ده دلار میشد روش حساب کرد الان روزی زیره یه دلار نهایتشه

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
اقا وقتتون الکی هدر ندین اینجا فقط یه کاربر معلوم الحال در امد داره ( که من باور ندارم این درآمد رو دربیاره، یعنی با این روش معمول چند تا وی پی انو ، فیشرو ، کازینو عمرا هم چین درامدی بدست نمیاد مگه اینکه یه روش خاصی باشه که فقط ایشون بلد باشه اونم که ایشون به کسی یاد نمیدن)
قبلا که کازینو فیشر و این چیزا بود به زور روزی ده دلار میشد روش حساب کرد الان روزی زیره یه دلار نهایتشه
واقعا حق باشماست دوست عزیز
هیچ کس درامدی مثل یوسف نداره.حالا مگه میشه تو یه اکانت 300 تا تسک بیاد!پس چرا برا ما نمیاد
هم ویندوز مجازی امتحان کردیم،هم وی پی ان خریدیم اما فایده ای نداشت که نداشت

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
من 3-4 سال پیش این گار رو انجام میدادم. برای اینکه حرف های کاربر یوسف مشخض بشه ازشون بخواین از پنل نیوباکس اسکرین شات بگیرن چون جمع درامد از تسک رو مینویسه.

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا