• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
من هم دیشب با این که نیو یوزر بودم 170 تا تسک 1 سنتی اومد برام حدود 40 تاشو تونستم بزنم 13 تا هم تسک 3 سنتی زدم حالا حوصله ندارم حساب کنم ببینم چقد میشه :دی

در ضمن دوستانی که به یوسف خورده میگیرید، باید بگم که اینجا یه انجمن عمومی ه. یوسف هم چندین بار اسکرین شات گذاشته دیگه نمیتونه بیاد یوزر پسوردشو بده بگه بفرمایید!!! هرکی میخواد باور کنه و از تاپیک استفاده کنه هرکیم نمیخواد باور نکنه! دلیلی نداره بیاین اینجا توهین کنید به بقیه!!! اصلا شما باور نکنید! بیاین نجربه ی شخصی خودتون رو بیان کنید.

در مورد 300 تسکی که یوسف زده، من فکر میکنم دو تا اکانت داشته باشه با اسکرین شات هایی که میذاره... و اینکه وقت میذاره برای اینکار... کسانی هستن که میان میگن درآمدش نمیصرفه و این حرفا... خب دوست عزیز چکار میتونی بکنی که در ماه حداقل 200 تومن رو پشت کامپیوترت در بیاری؟ درکنارش تازه با سایت های باکس هم میتونی کار کنی و یه سایت هم بزنی و از اون درآمد زایی کنی! شغل خیلی از مردم همینه!

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
من هم دیشب با این که نیو یوزر بودم 170 تا تسک 1 سنتی اومد برام حدود 40 تاشو تونستم بزنم 13 تا هم تسک 3 سنتی زدم حالا حوصله ندارم حساب کنم ببینم چقد میشه :دی

در ضمن دوستانی که به یوسف خورده میگیرید، باید بگم که اینجا یه انجمن عمومی ه. یوسف هم چندین بار اسکرین شات گذاشته دیگه نمیتونه بیاد یوزر پسوردشو بده بگه بفرمایید!!! هرکی میخواد باور کنه و از تاپیک استفاده کنه هرکیم نمیخواد باور نکنه! دلیلی نداره بیاین اینجا توهین کنید به بقیه!!! اصلا شما باور نکنید! بیاین نجربه ی شخصی خودتون رو بیان کنید.

در مورد 300 تسکی که یوسف زده، من فکر میکنم دو تا اکانت داشته باشه با اسکرین شات هایی که میذاره... و اینکه وقت میذاره برای اینکار... کسانی هستن که میان میگن درآمدش نمیصرفه و این حرفا... خب دوست عزیز چکار میتونی بکنی که در ماه حداقل 200 تومن رو پشت کامپیوترت در بیاری؟ درکنارش تازه با سایت های باکس هم میتونی کار کنی و یه سایت هم بزنی و از اون درآمد زایی کنی! شغل خیلی از مردم همینه!
به نظر من مهمترین نکتش اینه که جناب یوسف تونسته 300تا تسک رو تو یه زمان محدود بزنه و سرعت عمل بزرگترین فاکتوره تو این زمینه. مثلا من دیشب سرعتم تا حدودی خوب بود و هر تسکی که میزدم بلافاصله تسکهای جدید واسم باز میشد و 5-6 دلار تونستم بزنم.

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
من یه چیزی فهمیدم حالا نمیدونم برای همه ی تسک ها میشه یا نه! ولی من تسک های رییویوو وبسایت رو که ۱ سنتی بود حدود ۳۰-۴۰ تاشو توی نیو تب یاز کردم و پشت سر هم زدم! وقتی ریلود کردم صفحه ی تسک ها رو دیدم تموم شده ولی خب قبلنا تا میومدم بزنم یکی رو دیگه تموم شده بود! حالا اگه واسه همه ی تسک ها بشه اینکار کرد عالیه دیگه! هیچ تسکی رو از دست نمیدیم

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
من یه چیزی فهمیدم حالا نمیدونم برای همه ی تسک ها میشه یا نه! ولی من تسک های رییویوو وبسایت رو که ۱ سنتی بود حدود ۳۰-۴۰ تاشو توی نیو تب یاز کردم و پشت سر هم زدم! وقتی ریلود کردم صفحه ی تسک ها رو دیدم تموم شده ولی خب قبلنا تا میومدم بزنم یکی رو دیگه تموم شده بود! حالا اگه واسه همه ی تسک ها بشه اینکار کرد عالیه دیگه! هیچ تسکی رو از دست نمیدیم
منم این نکته رو دیشب فهمیدم :D

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
دوستان یه چیز عجیب نزدیک 250 تا تسک اومده سریع برید بزنید من که مرورگر و سیستمم هنگ کرده باهم باز کردم
درضمن بلد هم نیستم حل کنم !!!!!!
عجب شانسی داری شانس بهت رو کرده نمیتونی استفاده کنی

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
اقا یوسف این 300 تا تسک یکدفعه باهم برای شما اومده؟
یا تو ساعت های مختلف تعداد رو اگر بگید که بهتر
یکدفعه که 300تا نمیاد از اول صبح تا بعدظهر کم و بیش اومده شده 300تا

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879

درسته بعضیا چشمشون شوره چشم دیدن ندارن مثل چند ماه قبل که بعضیا کارشون به فحش کاری هم رسیده بود که به نرمی از روشون رد شدم
در اصل موفقیت استفاده از موفقیت دیگرانه

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
درامد از اذان صبح تا اذان مغرب که نزدیکه 31 دلار در 1 اکانت برای اولین بار اسکرین شات کاملی از اکانتم میزارم که لذت ببرید
upload_2014-12-16_17-16-2.png

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
کسی اینجا با آی پی آلمان تسک میزنه ؟ نسبت به آمریکا و انگلیس در چه حد تسک میاد ؟

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
کازینو داره 3تا 17 سنتی چندتا هم 8 سنتی
پس خوبه
آخه یه جایی خوندم دولت آلمان به دلیل اینکه با انجام مینی جاب افراد چند شغله میشن و فاصله طبقاتی بیشتر میشه مینی جاب ها رو بسته !

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
یه چیز عجیب
یه تسک 10 سنتی دارم میزنم جواب یکی از سوالاش میشه $59 اما این عدد رو وارد میکنی ارور میده. حتی تو inspect elemetns هم نوشته $59
تا حالا این مشکل واستون پیش اومده ؟

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
یه چیز عجیب
یه تسک 10 سنتی دارم میزنم جواب یکی از سوالاش میشه $59 اما این عدد رو وارد میکنی ارور میده. حتی تو inspect elemetns هم نوشته $59
برامن هم همینطوره.فک کنم جوابشو خراب وارد کردن

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
یه چیز عجیب
عمدیه راه حلش پاک کردن کدهاس که توی inspect نشون میده که باعث پاک شدن کامل فیلد میشه

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
تا حالا تو تسک موبایلی فیشر به این ارور برخورد کردین ؟
Please click the correct link from the Yahoo search and then click the bookmark to successfully complete this task.
میگه لینک رو اشتباه باز کردی در حالی که درست بازش کردم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا