• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
لطفا لینک این دوست عزیز رو بدین ممنون میشم

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
به نظر شما اصلا من خودم با هویت یک فرد المانی می تونم تایید و ورفای کنم اکانتم رو
اگر نه مجبوریم یک اکانت دیگه بسازم
لطفا بگین با چه کشوری بسازم تا زیاد سخت گیری نکنه و لیمیت هم نکنه
در غیر این صورت مثل اینکه باید از خیر این 36 دلار بگذریم
اصلا خوده این دوستان که از ایران هستن مگه چطور وریفای می کنن حساب ها رو و به دیگران می فروشن

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
لطفا لینک این دوست عزیز رو بدین ممنون میشم
بغرمایید
http://forum.persiantools.com/threa...ختصاصی-برای-هر-نفر-اولین-بار-در-ایران.580157/
خودشون هم تو تاپیک توضیح دادن هم توی خصوصی توضیح میدن.
یه سوال یوسف جان شما که بیشتر تجربه داری، اول اینکه نئو محدودیت برای پرداخت بعد از ثبت نام داره؟ یعنی یه مدت باید بگذره که پرداخت کنه؟ چون من الان دوباره درخواست دادم و ارور داد! این بار هم با ای پی ایران دادم! ولی بازم ارور داد!
و اینکه در مورد پیزا، توی ToS خود پیزا نوشته که حساب های وریفای نشده میتونن مبالغ کم رو جا به جا کنن یا از درگاه های سایت های دیگه خرید کنن! و محدودیتش برای مبالغ بالا تره حالا مقدارشو نمیدونم... اینجوری نیست؟

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
بچه ها شما چطوری پول حساب پیزا رو نقد میکنین ؟ آدم مطمئن سراغ دارین ؟

SerialDownload.IR

Registered User
لایک‌ها
199
سلام
There is no work currently available in this task.
من چندتا task میاد برام روشون کلیک میکنم این میاد!

اگر فعال نیست تسک برا چی میاد؟؟

sajjadtiger

Registered User
لایک‌ها
106
توی همین فروم افرادی هستند که پیزا را ( حتی وریفای نشده) خریداری می کنند
همیشه قبل از درخواست پول از نئو اول یه نفر را بیابید که می خواد دلاری پیزای شما را خریداری کنه بعد همون موقع وارد پیزا بشید که مطمئن بشید که لیمیت نکرده حساب را بعد که وارد حساب شدید درخواست پول از نئو بدهید و همون موقع هم سریع بفروشید و انتقال بدهید به خریدار
(با پیزای وریفای نشده درستش به این صورته)
دوستی که دوبار گفتن ارور داده بار سوم که ارور بگیرید به احتمال زیاد حسابتون بسته می شه
این مطالب را من قبلا توی همین جا گفته بودم (صفحه 144)
"ثبت نام نئوباکس با آی پی ایران ورود به نئوباکس با آی پی ایران کلیک روی 4 تا تبلیغ نارنجی هر روز با آی پی ایران در هیچ شرایطی به نئوباکس تیکت نزن
پیزا هم همیشه با اون آی پی که ثبت نام کردی وارد می شی اگه اشتباه کنی و با یه آی پی دیگه وارد بشی حسابت مسدود می شه
موقع پرداخت پول از نئوباکس به پیزا اول می ری وارد حساب پیزا می شی و روی بالانس و چند تا لینک داخلی کلیک می کنی و خارج می شی و دوباره باز هم وارد می شی و خارج نمی شی و درخواست پول از نئوباکس را می دی و پول که اومد همون موقع هم سریع بفروشش (اینکار را می کنی که مطمئن بشی حساب پیزا سرجاشه نه اینکه پول را از نئوباکس انتقال بدی بعد بری ببینی حساب پیزا مسدود شده )"

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
بغرمایید
http://forum.persiantools.com/threads/ایجاد-حساب-پی-پال-وپی-زا-وریفاید-شده-با-مدارک-اختصاصی-برای-هر-نفر-اولین-بار-در-ایران.580157/
خودشون هم تو تاپیک توضیح دادن هم توی خصوصی توضیح میدن.
یه سوال یوسف جان شما که بیشتر تجربه داری، اول اینکه نئو محدودیت برای پرداخت بعد از ثبت نام داره؟ یعنی یه مدت باید بگذره که پرداخت کنه؟ چون من الان دوباره درخواست دادم و ارور داد! این بار هم با ای پی ایران دادم! ولی بازم ارور داد!
و اینکه در مورد پیزا، توی ToS خود پیزا نوشته که حساب های وریفای نشده میتونن مبالغ کم رو جا به جا کنن یا از درگاه های سایت های دیگه خرید کنن! و محدودیتش برای مبالغ بالا تره حالا مقدارشو نمیدونم... اینجوری نیست؟
بعد 4 روز میشه برداشت زد
پیزا معمولی محدودیتی نداره فقط ممکنه مدارک بخان و حسابو لیمیت کنن

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
دلار 3500 تومنه اما ایشون 3000 میخرن :|
داداش همینه دیگه خرید و فروش دلار! اونم ارز اینترنتی! تازه خوبه من چند روز پیش فی پیزا رو یه جا نگاه کردم زده بود 2850!!!
بازم صرافی های اینترنتی رو سرچ کن زیادن ولی خب قبلش حتما مشورت کن و از اعتلارشون مطمئن شو

sajjadtiger

Registered User
لایک‌ها
106
دلار 3500 تومنه اما ایشون 3000 میخرن :|
اونجا یک نفر که نمی فروشه
چند نفر هستند که فعالیت می کنید از همشون بپرسید
پیزای وریفای نشده و مبالغ پایین را معمولا 200 تا ... تومان کمتر می خرند
اونهایی هم که اونجا میخرند می خرند تا بفروشند سود کنند نمی شه که از شما 3500 بخرند
درستش اینه که مثلا 3200 بخرن ولی وقتی منبع دیگه ای برای فروش نیست چه می شود کرد

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
من الان می تونم اکانت پیزام رو بدم وریفای کنم تا 36 دلارم رو ازاد کنم یا باید از کسی جدید بخرم

sajjadtiger

Registered User
لایک‌ها
106
من الان می تونم اکانت پیزام رو بدم وریفای کنم تا 36 دلارم رو ازاد کنم یا باید از کسی جدید بخرم
به احتمال زیاد نشه وریفای کرد به این صورت
چون داشتم راههای قبول وریفای پیزا را الان نگاه می کردم باید هم مشخصاتی که موقع ثبت نام دادید و هم آدرسی که دادید را اثبات کنید
که چون واسه شما این اطلاعات فیک بوده فکر نکنم بشه
شما اگه می خواید باز هم با اکانت جدید کار کنید اصلا لازم نیست پول بدید اکانت را وریفای کنید
همین 36 دلار هم اگه قبل از درخواست پرداخت می رفتید و پیزا را چک می کردید این اتفاق نمی افتاد فوقش اگه لیمیت کرده بود یه اکانت پیزای دیگه می ساختید ایمیلتون را توی نئوباکس تغییر می دادید 2 روزه تغییر می کرد و درخواست پرداخت می دادید
توی اکانت جدید پیزا هم همیشه با همون آی پی که ثبت نام کردید و با همون سیستمی که ثبت نام کردید واردش بشید تا لیمیت نکنه بیشترین دلیل لیمیت کردن واسه وریفای پیزا تعویض آی پی موقع ورود به پیزا هست

Nickelback

Registered User
لایک‌ها
30
سلام دوستان هواسم به پیزا نبود در خواست پول دادم در نئوباکس الان که رفتم پیزا گفته تایید هویت می خواد چکار کنم چظور تایید هویت کنم

36 دلار پول الان رفته اما نیست

بستگی داره از چه کشوری ساختین حساب رو....

از اقای ایلچی http://www.aziishop.com/ سوال بگیرید راهی داشته باشه بهتون میگن

یا اقای بهمنی این هم تاپیکشون

در ظمن این هم بهتون بگم باید کل مشخصاتی که موقع ثبت نام وارد کردید رو داشته باشین

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
امروز هیچ تسکی برام نیومد جز ۲ تا فیشر!!! خدا بخواد بوش میاد دوباره دارم بن میشم :/

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
بستگی داره از چه کشوری ساختین حساب رو....

از اقای ایلچی http://www.aziishop.com/ سوال بگیرید راهی داشته باشه بهتون میگن

یا اقای بهمنی این هم تاپیکشون

در ظمن این هم بهتون بگم باید کل مشخصاتی که موقع ثبت نام وارد کردید رو داشته باشین
سلام مرسی از پاسختون بنده مشخصاتی که موقع ثبت نام وارد کردم رو به خاطر دارم اما مشکل اصلی اینجاست که من مشخصات مربوط به خودمو ندادم از سایت های هویت جعلی که تو اینترنت فراوون ریخته استفاده کردم ایا امکان تعوض اطلاعات و بعدش وریفای کردن وجود داره

aaki62

Registered User
لایک‌ها
26
سلام مرسی از پاسختون بنده مشخصاتی که موقع ثبت نام وارد کردم رو به خاطر دارم اما مشکل اصلی اینجاست که من مشخصات مربوط به خودمو ندادم از سایت های هویت جعلی که تو اینترنت فراوون ریخته استفاده کردم ایا امکان تعوض اطلاعات و بعدش وریفای کردن وجود داره
کشوری که حساب پیزا بازد کردید چی هست --- پیام خصوصی یا با ایدی من تماس بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا