• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
چند روزه رو سرعت عمل کار میکنم، سرعتم پیشرفت کرده
اخه واقعا نمیشه چون 30 ثانیه تایمر هست یعنی شما باز کردن تسک و زدن کدش و تایپ کلمه مورد نظر و پیدا کردن سایت مورد نظر و پرد کردن فیلد ها روی هم 30 ثانیه انجام میدید ایول داری من خیلی زور زدم 2:30 دقیقه شد اونم برای بعضیاش

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
اخه واقعا نمیشه چون 30 ثانیه تایمر هست یعنی شما باز کردن تسک و زدن کدش و تایپ کلمه مورد نظر و پیدا کردن سایت مورد نظر و پرد کردن فیلد ها روی هم 30 ثانیه انجام میدید ایول داری من خیلی زور زدم 2:30 دقیقه شد اونم برای بعضیاش
اینا تسک فیشر نیستن :D

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
یعنی میشه ما هم یه روز لول بگیریم از این تسکها واسمون بیاد ؟!
94339498048003070226.png

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
تسکهای فیشرهم یه تعداد تسک محدوده، همه رو حفظم. اونا رو هم حوالی 1 دقیقه میزنم

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
94339498048003070226.png
سلام عزیز الان من همه این تسک ها رو دارم اما حقیقتش خیلی سخته و البته حساس
شاید باورت نشه اما اون تسکهای اولی رو که توی عکس قابل مشاهده هستند به جرات بهت بگم 90 درصدشونو نمیشه زد چون علاوه بر زمان کمی که فرصت برای جواب دادنش میده حتا اگر در کنارش گوگل ترجمه هم داشته باشی نمی تونی به انتها برسونیش چون به دلیله نداشتن تسلط کامل به زبان نمی تونی در چنین زمانه کمی حلش کنی این تسکها مختص خوده اروپایی هاست

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
سلام عزیز الان من همه این تسک ها رو دارم اما حقیقتش خیلی سخته و البته حساس
شاید باورت نشه اما اون تسکهای اولی رو که توی عکس قابل مشاهده هستند به جرات بهت بگم 90 درصدشونو نمیشه زد چون علاوه بر زمان کمی که فرصت برای جواب دادنش میده حتا اگر در کنارش گوگل ترجمه هم داشته باشی نمی تونی به انتها برسونیش چون به دلیله نداشتن تسلط کامل به زبان نمی تونی در چنین زمانه کمی حلش کنی این تسکها مختص خوده اروپایی هاست
من تقریبا میشه گفت انگلیسی رو بلدم
میشه ار صفحه تسکهای لول دار عکس بذاری ببینیم چطورین ؟

sajjadtiger

Registered User
لایک‌ها
106

30 ثانیه تایمر را درصورتی که روی bookmarlet به جای یک بار کلیک سریع 5-6 بار کلیک کنید زیر 10 ثانیه تموم می کنه
تسکهای فیشر همه یورلها و جای خالی ها را الکی پر کنید

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
30 ثانیه تایمر را درصورتی که روی bookmarlet به جای یک بار کلیک سریع 5-6 بار کلیک کنید زیر 10 ثانیه تموم می کنه
تسکهای فیشر همه یورلها و جای خالی ها را الکی پر کنید
من همه چی رو دقیق و اصولی انجام میدم. همون حوالی یه دقیقه انجام میشه. کلا سعی میکنم تا اونجا که میشه تسکها رو درست انجام بدم :D

sajjadtiger

Registered User
لایک‌ها
106
من همه چی رو دقیق و اصولی انجام میدم. همون حوالی یه دقیقه انجام میشه. کلا سعی میکنم تا اونجا که میشه تسکها رو درست انجام بدم :D
وقتی می تونی به جای 30 ثانیه تایمر 10 ثانیه ای ردش کنی چه کاریه

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247

sajjadtiger

Registered User
لایک‌ها
106
شما الان به طور میانگین روزی چقدر درمیارین ؟
من بدون لول بین 5 تا 10تا در روز
من زیاد فعالیت نمی کنم
خودتون که بهتر می دونید درآمد ثابت نیست و بستگی به زمانی که می گذارید و مقدار تسکها فرق می کنه
و اینگونه خیلی نرم مسئله را پیچوندم و جواب ندادم:general705:

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
من زیاد فعالیت نمی کنم
خودتون که بهتر می دونید درآمد ثابت نیست و بستگی به زمانی که می گذارید و مقدار تسکها فرق می کنه
و اینگونه خیلی نرم مسئله را پیچوندم و جواب ندادم:general705:
آره دیگه همه لول دارا کارشون پیچوندنه :D
فقط یه سوال
من با آی پی آمریکا تسکها از 8 شب برام شروع میشه تا 3-4 صبح. بعدش میگیرم میخوابم تا ظهر! صبحها هم تسک میاد واسه آی پی آمریکا ؟!

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
94339498048003070226.png
راستی یه چیز دیگه یادم رفت بگم این تسک هایی هم که تو عکس می بینید به نظر من فقط یکبار می تونی انجام بدی اینطور نیست که همین تسک هر روز بیاد امتحان کردم حالا شاید غیر از این باشه چون من یکی از این ها رو که حل کردم دیگه بار دوم ندیدم از نوع اسونش رو می گم که زبان انچنانی لازم نداشت

sajjadtiger

Registered User
لایک‌ها
106
آره دیگه همه لول دارا کارشون پیچوندنه :D
فقط یه سوال
من با آی پی آمریکا تسکها از 8 شب برام شروع میشه تا 3-4 صبح. بعدش میگیرم میخوابم تا ظهر! صبحها هم تسک میاد واسه آی پی آمریکا ؟!
من لول دار نیستم ولی لول دارها را دوست دارم
راستش من هم بیشتر موقع ها روزم از ظهر شروع می شه شبها مثل جغد بیداریم و صبح ها خواب
ولی شما خیلی راحت برنامه Gilisoft Screen Recorder را نصب کنید و زمان آتو رفرش کروم را هم روی 20 ثانیه بگذارید و بزارید موقع خواب تا وقتی بیدار می شید رکورد بگیره بیدار شدید نگاه کنید ببینید چه زمانی می یاد

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
من لول دار نیستم ولی لول دارها را دوست دارم
راستش من هم بیشتر موقع ها روزم از ظهر شروع می شه شبها مثل جغد بیداریم و صبح ها خواب
ولی شما خیلی راحت برنامه Gilisoft Screen Recorder را نصب کنید و زمان آتو رفرش کروم را هم روی 20 ثانیه بگذارید و بزارید موقع خواب تا وقتی بیدار می شید رکورد بگیره بیدار شدید نگاه کنید ببینید چه زمانی می یاد
ایول پس همه هم دردیم تو زمینه خواب :)
میخوام یه آی پی اختصاصی گیر بیارم و ایشاالله برم واسه لول گرفتن :general707:

sajjadtiger

Registered User
لایک‌ها
106
ایول پس همه هم دردیم تو زمینه خواب :)
میخوام یه آی پی اختصاصی گیر بیارم و ایشاالله برم واسه لول گرفتن :general707:
فکر کنم گزینه ریموت دسکتاپ بهتر باشه واسه اینکار

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
راستی یه چیز دیگه یادم رفت بگم این تسک هایی هم که تو عکس می بینید به نظر من فقط یکبار می تونی انجام بدی اینطور نیست که همین تسک هر روز بیاد امتحان کردم حالا شاید غیر از این باشه چون من یکی از این ها رو که حل کردم دیگه بار دوم ندیدم از نوع اسونش رو می گم که زبان انچنانی لازم نداشت
یه بارش هم میارزه.فکر کن 450 دلار در بیاری از یه تسک :general208:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا