• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
مثل این تسک
Site Information Survey

جوابشو از راست کلیک پیدا کردم inspect element

بنظرم فک نکنم مشکل شما از کلیک راست باشه چون کرود فلاور که دوربین مدار بسته نداره ببین جواب رو از کجا واردش کردی ! احتمالا یه جای دیگه کارت مشکل داره، کمی فکر کن .

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
بنظرم فک نکنم مشکل شما از کلیک راست باشه چون کرود فلاور که دوربین مدار بسته نداره ببین جواب رو از کجا واردش کردی ! احتمالا یه جای دیگه کارت مشکل داره، کمی فکر کن .
نمیدونم والا مشکل از کجا بوده
شما لول دارین؟

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
اگه اون افزونه ها رو نصب کنیم دیگه لازم نیست ساعت و لوکیشن و زبان و .. ویندوز رو با us تنظیم کنیم؟یعنی نیاز هست ویندوز مجازی و یا یه ویندوز دیگه نصب کنیم یا با همین ویندوز خودمون هم میشه

Last edited:

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
اگه اون افزونه ها رو نثب کنیم دیگه لازم نیست ساعت و لوکیشن و زبان و .. ویندوز رو با us تنظیم کنیم؟یعنی نیاز هست ویندوز مجازی و یا یه ویندوز دیگه نصب کنیم یا با همین ویندوز خودمون هم میشه
دوست عزیز!
اگر از من می پرسید، باید بگم که نصب یک ویندوزجدید مجازی یا حقیقی و تنظیم ساعت بر روی آمریکا لازم هست.

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
دوستان یه تسک هست به نام
U.S. Residental Survey
نزنین اینو!!! نمیدونم مشکللش چیه! یه چیزی مثل Skill Test های قدیمه ولی هرچی بزنی میگه اشتباه و 50% دقت رو کم میکنه!!! توی Task Correction الان داشتم میدیم هرکی هرچی زده بوده غلط بوده!
اگرم کسی بلده میدونه داستانش چیه توضیح بده حداقل ببینیم چجوریاس...

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
دوستان یه تسک هست به نام
U.S. Residental Survey
نزنین اینو!!! نمیدونم مشکللش چیه! یه چیزی مثل Skill Test های قدیمه ولی هرچی بزنی میگه اشتباه و 50% دقت رو کم میکنه!!! توی Task Correction الان داشتم میدیم هرکی هرچی زده بوده غلط بوده!
اگرم کسی بلده میدونه داستانش چیه توضیح بده حداقل ببینیم چجوریاس...
نه اینطور نیست
گزینه دوم رو میزنی (معنیش اینه که اجاره نشینم) بعد اون تیک انجام تسک رو میزنی تمومه
من با 2تا اکانت زدم مشکلی نداشت

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
آخه تو نظر سنجنی هم جواب اشتباه میذارن؟
اینا دارن نظر سازی میکنن.

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
نه اینطور نیست
گزینه دوم رو میزنی (معنیش اینه که اجاره نشینم) بعد اون تیک انجام تسک رو میزنی تمومه
من با 2تا اکانت زدم مشکلی نداشت
من فکر میکنم یه جور تله باشه،!؟ نمی دونم کجا دیدم ولی انگار یه جا به چشمم خورد، بی خیالش شدم!!!

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
لول داران عزیز این تسک 35 سنتی رو از دست ندین :D
10-15 minutes survey: Help us understand the process of language learning & Rate advertisements for 40Cents! Fluency in English required!

این تسک 4تا نکته داره:
1- آشنایی با زبان انگلیسی
2- یه عددی بهت میده که باید یادت باشه و تو مراحل بعدی ازش استفاده کنی
3- یه عبارت ریاضی بهت میده و تو متن سوالاش یه جایی ریز نوشته که "مهم نیست جوابش چی میشه، عدد 5 رو وارد کن"
4- تو یه مرحله ازت میپرسه "کدوم از این شرکتا تبلیغات بهتری دارن؟" باید اینجا 2تا گزینه رو انتخاب کنی
موفق باشید :)

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
دوستان زیادی درباره درآمد روزانه و تعداد تسکها تو حالت لول دار سوال میپرسن.

من الان فکر کنم 5 روزه لول گرفتم. چندروز اول تسکهای ثابت نسبتاً کم بودن (حدود20-30تا) اما الان 2 روزه که وضعیت بهتر شده و بین 40 تا 50 تسک دارم. البته نمیدونم که در آینده بهتر میشه یا بدتر اما فعلا که خوبه :D
یه عکس از صفحه تسکهام میذارم دیگه خودتون حساب کنید که روزانه و ماهانه با این نوع تسکها چقدر میتونید پول دربیارید :D

556ce1753b7fdffd3b674786004913afb8902d97.jpg

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
اون تسک 13 سنتی که میشه 500 بار زد یعنی هر روز میشه 500 بار اونو زد؟!!!!!!
واوو

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
بدون لول و با یه اکانت روزانه حدودا چقدر میشه از سایتی مثه نئو درآورد؟
من الان تسکا برام تقریبا زیاد شده و کازینو هم نمیزنم حوصله ندارم صبح زود پاشم :دی نهایتا حدود 3-4 دلار. البته اگه کازینو رو بزنی خیلی بیشتر میشه...

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
من الان تسکا برام تقریبا زیاد شده و کازینو هم نمیزنم حوصله ندارم صبح زود پاشم :دی نهایتا حدود 3-4 دلار. البته اگه کازینو رو بزنی خیلی بیشتر میشه...
شما مولتی اکانت نیستی؟
کازینو ساعت چند میاد حدودا؟
این تسکهایی که میزنی ساعتهای مشخصی داره یعنی تقریبا با هم میان یا پراکنده هستن در طول روز؟
از لحاظ سختی در چه حدی هستن؟ چقدر وقت میگیره هر تسکی و چند سنتی هستن معمولا؟
ببخشید سوالام زیاد شد
ممنون

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
نمیدونم والا مشکل از کجا بوده
شما لول دارین؟
داشتم ولی ازم گرفتنش، در حال حاضر WORK STATISTICS من کلا صفر شده و تیکت هم زدم میگن مشکلی نیست باید درست باشه ! ولی فک کنم بخاطر ایپیم بود اینطوری شد.
--------------------------------------------------------------

دوستانی کسی اطلاع داره که میشه یه اکانت نئوباکس از نو ساخت ؟ یعنی بنده اکانت قبلیم رو DeActive کنم و یدونه جدید بسازم چون ایپی بنده ثابت و تغییر نمیکنه و میخوام کرود فلاور رو از نو شروع کنم.

Last edited:

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
دوستان زیادی درباره درآمد روزانه و تعداد تسکها تو حالت لول دار سوال میپرسن.

من الان فکر کنم 5 روزه لول گرفتم. چندروز اول تسکهای ثابت نسبتاً کم بودن (حدود20-30تا) اما الان 2 روزه که وضعیت بهتر شده و بین 40 تا 50 تسک دارم. البته نمیدونم که در آینده بهتر میشه یا بدتر اما فعلا که خوبه :D
یه عکس از صفحه تسکهام میذارم دیگه خودتون حساب کنید که روزانه و ماهانه با این نوع تسکها چقدر میتونید پول دربیارید :D

556ce1753b7fdffd3b674786004913afb8902d97.jpg
سلام دوست عزیز مرسی

ولی بالاخره تونستی 13 سنتی ها رو جواب بدین یا خیر من در این نوع تسک بسیار مشکل دارم

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
سلام دوست عزیز مرسی

ولی بالاخره تونستی 13 سنتی ها رو جواب بدین یا خیر من در این نوع تسک بسیار مشکل دارم
7-8تاش رو زدم اما هرکدوم 20-25 دقیقه وقت گرفت. باید یه مقدار بیشتر روش کار کنم ببینم چی میشه :D
شما هم هر تسکی رو میزنی روشش رو بذار بقیه استفاده کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا