• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
دوست عزیز!
اگر هنوز موفق به ساخت اکانت در کراد نشدید، اکانت نئو رو دست کنید و بعد وارد صفهه تسک در نئو بشید.
یکی از تسکها رو باز کنید و در صفهه ای که از شما ایمیل و پسورد پرسیده میشه، گزینهsign up رو بزنید و ثبت نام کنید.
ممنون.ولی بازم نشد:(

parsa789

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
همین الان با یه آی پی دیگه رفتم تو صفحه کراود امتحان کردم درست شد
منطقشو نفهمیدم ولی احتمالا مربوط به آی پی باشه

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
اقا من خواستم با یه ای پی تو کراد فلور ثبت نام کنم.روی create my account کلیک که میکنم هیچ اتفاقی نمیفته.دلیلش چیه؟
اگه افزونه Ghostery رو مرورگرت نصبه غیرفعالش کن. وقتی اون روشن باشه نمیذاره sign up کنی

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
از طریق این لینک ثبت نام کن منتهی قبلش باید از طریق گوگل یه ایمیل کاری بسازی.
https://make.crowdflower.com/users/new
ایمیل کاری فرق داره با جیمیل؟از اینجا هم ثبت نام کنی میسه وارد تسک شد؟بعد یه چیز شاید ربطی نداشته باشه.اما میشه بخاطریندوز باشه که ثبت نام نمیشه؟اخه تازه ویندوز 8.1 نصب کردم اومدم ثبت نام کنم دیدم اینطوریه :general208:

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
ایمیل کاری فرق داره با جیمیل؟از اینجا هم ثبت نام کنی میسه وارد تسک شد؟بعد یه چیز شاید ربطی نداشته باشه.اما میشه بخاطریندوز باشه که ثبت نام نمیشه؟اخه تازه ویندوز 8.1 نصب کردم اومدم ثبت نام کنم دیدم اینطوریه :general208:
اگه بسازی اره میشه از اینجا برا کراود ثبت نام کرد.بعد اره با جیمیل فرق داره.نه ربطی به ویندوزت نداره مشکل همگانیه.من خودمم همین مشکلو دارم. ایمیل کاریم میسازم راحت ثبت نام میشه تو کراود ولی متاسفانه نمیدونم چطور وارده اینباکسه ایمیلم بشم.چون لینک وریفایو میفرسته به ایمیلت.از طریق این لینک ایمیل کاری بساز. بتونی وارده اینباکس ایمیل کاریت بشی تمومه.
https://www.google.com/a/signup/?so...-d&utm_medium=et&utm_source=aboutgmailforwork

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
اگه بسازی اره میشه از اینجا برا کراود ثبت نام کرد.بعد اره با جیمیل فرق داره.نه ربطی به ویندوزت نداره مشکل همگانیه.من خودمم همین مشکلو دارم. ایمیل کاریم میسازم راحت ثبت نام میشه تو کراود ولی متاسفانه نمیدونم چطور وارده اینباکسه ایمیلم بشم.چون لینک وریفایو میفرسته به ایمیلت.از طریق این لینک ایمیل کاری بساز. بتونی وارده اینباکس ایمیل کاریت بشی تمومه.
https://www.google.com/a/signup/?so...-d&utm_medium=et&utm_source=aboutgmailforwork
قسمت دامین چی باید نوشت؟باید خرید؟:general405:

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
این ایمیلو راحت میشه ساخت. مهم اینه بتونی بری تو اینباکسش. من که بلد نبودم تو تست کن ببین میتونی بری تو اینباکست . اگه بری تمومه.

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
این ایمیلو راحت میشه ساخت. مهم اینه بتونی بری تو اینباکسش. من که بلد نبودم تو تست کن ببین میتونی بری تو اینباکست . اگه بری تمومه.
ثبت نام میکنم ببینم چی میشه.حالا بالاخره از اونجام باید درست شه.نمیشه تیکت زد بپرسیم مشکل چیه

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
باید حتما اون دامین رو داشته باشی تا بتونی کار کنی.من ثبت نام کردم بالاخره.با یه سیستم دیگه با یه ای پی رفتی دیدم ثبت نام میشه.بعد اومدم تو سیستم اصلی با اون ای پی رفتم صفحه ثبت نام بعدش با ای پی اصلی که میخواستم روی create my account زدم ثبت نام شد :D

s_x

Registered User
لایک‌ها
116
آقا این که ایمیل کاری نیس ، سرویس گوگل اپلیکیشن هستش و هزینه ماهیانه نیاز داره . در ضمن شما باید حتما یه دامنه ثبت کنید یا دامنه وب سایتتون رو به این سرویس متصل کنید و ایمیلها رو از جیمیل مدیریت کنید .

arasdeco`

Registered User
لایک‌ها
55
دوستان لول دار یه تسک 3 دلاری اومده برین بزنینش :)
:general601::general601::general601::general601::general601::general601::general601::general601::general601::general601::general607::general607::general607::general607::general607::general607::general607::general309::D

pegu206

Registered User
لایک‌ها
867
دوستان باتجربه خداییش تو یه ماه چقدر درآمد داشتین؟

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
یه نکته عجیب !
از روزی که لول گرفتم تا حالا یه دونه تسک فیشر واسم نیومده !
در عوض یه سری تسک 8 سنتی مال خود کراود هست که روزی 7-8تا ازش میاد

Provide constructive feedback on a website's design and content (United States - Monday task #101) (USA Only)

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
باید حتما اون دامین رو داشته باشی تا بتونی کار کنی.من ثبت نام کردم بالاخره.با یه سیستم دیگه با یه ای پی رفتی دیدم ثبت نام میشه.بعد اومدم تو سیستم اصلی با اون ای پی رفتم صفحه ثبت نام بعدش با ای پی اصلی که میخواستم روی create my account زدم ثبت نام شد :D
خوبه خوشحالم مشکلت حل شد.

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
آقا این که ایمیل کاری نیس ، سرویس گوگل اپلیکیشن هستش و هزینه ماهیانه نیاز داره . در ضمن شما باید حتما یه دامنه ثبت کنید یا دامنه وب سایتتون رو به این سرویس متصل کنید و ایمیلها رو از جیمیل مدیریت کنید .
work emailیا همون ایمیل کاریه.پس گفتم چرا نمیشه وارده اینباکسش شد .البته انگار ایران رو هم ساپورت نمیکنه.

• Like
Reactions: s_x

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
دوستان لول دار یه سوال
من همه چی رو رعایت کردم ولی گزینه آخر برام اومده
اگه اون گزینه چهارمی بیاد یعنی لول نمیشه گرفت؟
آی پی هم اختصاصی خریدم
4c88d3d5ab9c3eb07d9734ceb4af6d050a19cdb3.jpg
64728027c0807883411448a03c8cc2fe7e7adcd9.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا