• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
دیروز بعد از گذشت ۶ روز از ایجاد اکانت جدید بالاخره تسک ها سرازیر شدن . . . :cool:
اون قدر تسک فیشر زدم که دیگه حالم از این نوع تسک به هم میخوره . . . :general702:
تسک کوییز دار هم نمیاد test question رو بیشتر کنم! :general208:

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
دوست عزیز!
زمان ساخت اکانت، حتما" نکات ایمنی رو برای لو نرفتن هویت اصلی تون رعایت کنید تا آی پی اختصاصی تون نسوزه!
ghostery, Click&Clear, ویندوز جدید، ای پی اختصاصی، ریست مودم، دیگه نکته ای هست که باید رعایت کنم؟

دیروز بعد از گذشت ۶ روز از ایجاد اکانت جدید بالاخره تسک ها سرازیر شدن . . . :cool:
اون قدر تسک فیشر زدم که دیگه حالم از این نوع تسک به هم میخوره . . . :general702:
تسک کوییز دار هم نمیاد test question رو بیشتر کنم! :general208:
کوئیز ها توی زمان های مشخصی میان و میرن... باید بشینی پای سیستم... البته یه وقتایی از این تسک های ولیدیت اتر میاد که میشه راحت اکوورسی رو بالا برد....

جهت اطلاع دوستان:
من در یک روز دو آی پی اختصاصی تهیه کردم و روی دو ویندوز مجزا، دو اکانت ساختم، سعی کردم نکات لازم برای پنهانکاری رو در هر دو ویندوز رعایت کنم، ولی به علت عجله و بد شانسی، یکی از اکانت ها لو رفت و آی پی اون سوخت!
دیشب برای اکانت لو رفته یک تسک اومده بود در حالیکه برای اکانت سالم، نزدیک به 200 تسک سالم اومده بود...

چجوری لو رفت؟ چی شد که فهمیدن؟ با یه ای پی دیگه تو اون یکی اکانت لاگین کردی/؟؟

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
دوستان یه سوال دیگه. نوع کانکشن هم فرق میکنه؟ من سرویس دهندم هر س%اک^س پر&وک&سی رو ساپورت میکنه هم یه کانکشن به نام FoxyP%ro&xy. کدوم رو استفاده کنم؟

pes1374

Registered User
لایک‌ها
35
یه دوستی بود که قند شکن اختصاصی میداد تو همین تاپیک هر چی میگردم پیداش نمیکنم .یا چشمام نمیبینتش یا یادم نمیاد یا ...:general711: میشه ای دیشو بدین
مرسی :general601:

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
این تسک های 10 سنتی 11 دقیقه ای بد جور رفته تو اعصاب لامصب هیچ کدومشون کار نمی کنه مثلا این یکی هر چقدر می زنم 820 کار نمی کنه در حالی که جوابش همینه دقیقا067.jpg
یا مثلا این یکی که جوابش میشه welcome اما باز ارور غلط می ده
068.jpg
بقیه هم از این قاعده مستثنی نیستن حالا موندیم منظورشون ار کارها چیه نه به اون زمانه کمش نه به پاسخ های بی پاسخش

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
اقای
lonodn خسته نباشین ببخشید

الان در حال حاضر یعنی از 3 ساعت پیش تا حالا برای شما فیشر اومده

اگر امده پس صد در صد به این نتیجه می رسیم که به احتمال زیاد اکانتم مورد بررسی قرار گرفته و فکر می کنم اکانتم رو بن کردن و باید به فکر یک اکانته دیگه باشم

البته تسک مربوط به لول میاد اما عجیب که فیشر خیر

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
این تسک های 10 سنتی 11 دقیقه ای بد جور رفته تو اعصاب لامصب هیچ کدومشون کار نمی کنه مثلا این یکی هر چقدر می زنم 820 کار نمی کنه در حالی که جوابش همینه دقیقامشاهده پیوست 734049
یا مثلا این یکی که جوابش میشه welcome اما باز ارور غلط می ده
مشاهده پیوست 734066
بقیه هم از این قاعده مستثنی نیستن حالا موندیم منظورشون ار کارها چیه نه به اون زمانه کمش نه به پاسخ های بی پاسخش
داداش اتفاقا بهترین تسک ها همینان!!! از تو سورس نگاه کن بزن! میخوای هم کارت درست باشه کلمه رو سرچ کن اعداد رو درست وارد کن و کلمه ها رو از تو سورس بزن!!!
من خودم روزی 20-30 تا از ینا برام میاد و میزنم!

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
اقای

اگر امده پس صد در صد به این نتیجه می رسیم که به احتمال زیاد اکانتم مورد بررسی قرار گرفته و فکر می کنم اکانتم رو بن کردن و باید به فکر یک اکانته دیگه باشم

در مورد این هم من بگم که الان من 2 روزه فیشر نزدم! فکر میکنم به ای پی مربوط باشه... اگه تسک های دیگه میاد اصلا اینجوری که میگی نیست...

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
داداش اتفاقا بهترین تسک ها همینان!!! از تو سورس نگاه کن بزن! میخوای هم کارت درست باشه کلمه رو سرچ کن اعداد رو درست وارد کن و کلمه ها رو از تو سورس بزن!!!
من خودم روزی 20-30 تا از ینا برام میاد و میزنم!

سلام درسته
ولی نه من ترجیح می دم جواب ها رو تو سایت پیدا کنم و بزنم یعنی همون سرچ یا جستو تو سایت
اما بعضی وقت ها جواب درست رو غلط نمایش میده می رم تو سورس نگاه می کنم ببینم واقعا غلطه اما باز تو سورس هم درسته نمی دونم چرا بازم ارور می ده درحالی چیزی که من پیدا کردم با جواب سورس یکی هست
من فکر می کنم احتمالا عمدا باشه
به این دلیل که می خوان کاربر هایی رو که با سورس جواب ها رو پیدا می کنن شناسایی کنن
شاید هم بنده خدا ها واقعا حواسش نبوده که در اون حالت باید تیکت زد
که بازم این یک ریسک بزرگی هست چون اینطوری متوجه پروکسی بودنت میشن و تمام

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
سلام درسته
ولی نه من ترجیح می دم جواب ها رو تو سایت پیدا کنم و بزنم یعنی همون سرچ یا جستو تو سایت
اما بعضی وقت ها جواب درست رو غلط نمایش میده می رم تو سورس نگاه می کنم ببینم واقعا غلطه اما باز تو سورس هم درسته نمی دونم چرا بازم ارور می دم درحالی چیزی که من پیدا کردم با جواب سورس یکی هست
به این دلیل که می خوان کاربر هایی رو که با سورس جواب ها رو پیدا می کنن شناسایی کنن
داداش حالا یه 10 سنت ارزش بن شدن نداره... البته که من خیلی تیکت زدم تا حالا و اصلا مشکلی برام پیش نیومده!
ولی در کل بیخیال این یه دونه تسک شو بقیشو بزن :دی

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
رو بیشتر کنم!
سلام درسته
اما بعضی وقت ها جواب درست رو غلط نمایش میده می رم تو سورس نگاه می کنم ببینم واقعا غلطه اما باز تو سورس هم درسته نمی دونم چرا بازم ارور می دم درحالی چیزی که من پیدا کردم با جواب سورس یکی هست
میتونی همون جای خالی رو تو سورس دلیت کنی

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
داداش حالا یه 10 سنت ارزش بن شدن نداره... البته که من خیلی تیکت زدم تا حالا و اصلا مشکلی برام پیش نیومده!
ولی در کل بیخیال این یه دونه تسک شو بقیشو بزن :دی
ممنونم داداش ولی کاشکی همین یدونه بود
بیشترشون اینجوریه
این عکس هایی که من گذاشتم ماله دوتا تسکه نه یدونه
خوب اینجوری زمان و زحمتت کمی ارزشش بالا می ره وقتی مثلا مبینی سومی غلطه

یه جورایی حقت پایمال شدهo_O

Last edited:

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
ممنونم داداش ولی کاشکی همین یدونه بود
بیشترشون اینجوریه
این عکس هایی که من گذاشتم ماله دوتا تسکه نه یدونه
خوب اینجوری زمان و زحمتت کمی ارزشش بالا می ره وقتی مثلا مبینی سومی غلطه
من هیچ وقت توی این تسک به این مشکل نخوردم! خیلی عجیبه! ولی درسته حق داری شما ادم وقت میذاره...

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
سلام داداش
این کار
کار خوبی نیست
بی خیاله اون تسک میشم
اما مشکل اصلی من فیشره
که مدتیه نا رفیقی کرده:D
قبلا تو این اکانتت برات فیشر اومده بود.؟اگه قبلا اومده دیگه نمیاد برای یه اکانت 300 تا میاد

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
اقای

والا من یه مقدار از فیشرهای دیشب رو نزدم ( 30-40تا) ؛ اونا هنوز تو اکانتم هستن و تسک جدیدی واسم نیومده
بعیده که اکانتت بن شده باشه فقط باید یه مقدار بیشتر سر بزنی تا تسکها رو از دست ندی
در مورد اون تسکهای 10 سنتی هم که جواب رو قبول نمیکنه من از تو سورس اون بخش رو Delete میکنم و تا حالا مشکلی پیش نیومده.

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
قبلا تو این اکانتت برات فیشر اومده بود.؟اگه قبلا اومده دیگه نمیاد برای یه اکانت 300 تا میاد
اره زیاد اومده اما بیش از 300 تا بوده
همین دیشب
دیشب که اعلام کردم
گفتم تعداد قابل ملاحضه ای موبایلی اومده تونستی یزنی
من که سرعتم
البته به احتماله زیاد سرعته پروکسیم
لاک پشتی بود نتوستم بزنم
اما مثل قبل فیشر نیست دیگه مدتیه
شاید به خاطر کرسیمس باشه

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
همین دیشب
دیشب که اعلام کردم
گفتم تعداد قابل ملاحضه ای موبایلی اومده تونستی یزنی من که سرعتم البته به احتماله زیاد سرعته پروکسیم لاک پشتی بود نتوستم بزنم اما مثل قبل فیشر نیست
اگه بیشتر از 300 تا بوده پس دیگه نمیاد بعضی وقتا تک و توکی میاد.تا وقتی که تسکای فیشر رو ریست نکنن دیگه نمیاد

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
همین دیشب
دیشب که اعلام کردم
گفتم تعداد قابل ملاحضه ای موبایلی اومده تونستی یزنی
من که سرعتم
البته به احتماله زیاد سرعته پروکسیم
لاک پشتی بود نتوستم بزنم
اما مثل قبل فیشر نیست دیگه مدتیه
شاید به خاطر کرسیمس باشه
لول چندی شما؟

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
اگه بیشتر از 300 تا بوده پس دیگه نمیاد بعضی وقتا تک و توکی میاد.تا وقتی که تسکای فیشر رو ریست نکنن دیگه نمیاد

چی بگم والا
خدا بزرگه
مدتی منتظرم می مونیم تا ببینیم چی میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا