• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
والا من یه مقدار از فیشرهای دیشب رو نزدم ( 30-40تا) ؛ اونا هنوز تو اکانتم هستن و تسک جدیدی واسم نیومده
بعیده که اکانتت بن شده باشه فقط باید یه مقدار بیشتر سر بزنی تا تسکها رو از دست ندی
در مورد اون تسکهای 10 سنتی هم که جواب رو قبول نمیکنه من از تو سورس اون بخش رو Delete میکنم و تا حالا مشکلی پیش نیومده.
داداش جونم
شما که اکانتت تازس مدتیه ساختیش
لولت هم همین طور
من هم اولاش خوب فیشر می اومد درست مثل شما
الان هم همین اواخر خوب بود
اما این کریسمس کمی کار خرابی کرد
چرا هر چی که خوبه زود تموم میشه
تو رو دوباره دیدن ارزوم میشه
البته منظورم با جنابعالی فیشر بود
...............:D

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
شما که اکانتت تازس مدتیه ساختیش
لولت هم همین طور
من هم اولاش خوب فیشر می اومد درست مثل شما
الان هم همین اواخر خوب بود
اما این کریسمس کمی کار خرابی کرد
چرا هر چی که خوبه زود تموم میشه
تو رو دوباره دیدن ارزوم میشه
البته منظورم با جنابعالی فیشر بود
...............:D
والا من با تسکهای لول دار خیلی راحت ترم تا فیشر! چون واقعا فیشر تکراری و خسته کننده شده اما تسکهای لول دار جدید و متنوع هستن :)

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
والا من با تسکهای لول دار خیلی راحت ترم تا فیشر! چون واقعا فیشر تکراری و خسته کننده شده اما تسکهای لول دار جدید و متنوع هستن :)

و البته وافعا سخت
حیف که من دوست ندارم جواب ها رو از سورس کد در بیارم مگر نه همین الانش هم
همین طور از این تسک ها یکی پس از دیگری میان
البته خیلی هاش گفتم که دچار سانحه هستن:D

داداش
lonodn
شما قرار بود کمی تسک کوییزی یادمون بدین پس چی شد ما بی صبرانه منتظره اون روز موعود هستیم
باور کن:rolleyes::D

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
و البته وافعا سخت

داداش
lonodn
شما قرار بود کمی تسک کوییزی یادمون بدین پس چی شد ما بی صبرانه منتظره اون روز موعود هستیم
اکثرشون که آسونن فقط همون 13 سنتی معروفا یه مقدار سخت هستن ( که الان 14 سنتی شدن :D)، که اونم با روش خودم میتونم بزنم اما مطمئن نیستم بقیه بتونن با روش من کار کنن چون یه مقدار هم خلاقیت لازم داره.

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
اکثرشون که آسونن فقط همون 13 سنتی معروفا یه مقدار سخت هستن ( که الان 14 سنتی شدن :D)، که اونم با روش خودم میتونم بزنم اما مطمئن نیستم بقیه بتونن با روش من کار کنن چون یه مقدار هم خلاقیت لازم داره.
خوب بگو شاید تونستیم بزنم دقیقا من هم با همینا مشکل دارم لطفا
این خلاقیتت واقعا مورده تقدیره ایول
پس منتظریم ;):D:cool:
البته بازم یه چند تایی هم هستن که باهاشون مشکل دارم ولی اینی که شما گفتی واقعا مهم هستن چون هم کوییزش و هم ارزش مالی بالایی هم دارن پس بشتاب بسوی کمک

Last edited:

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
و البته وافعا سخت

داداش
lonodn

داداش چرا از سورس در نیاری؟
گفتم شما سرچ رو انجام بده و وارد سایت هم بشو. ولی جواب رو از سورس در بیار و پولتو بگیر! این مسئله از نظر حلال بودنشم ااوکی ه چون سایت ها برای افزایش ترافیک و بازدید و منحصر بودن ای پی های ورودی این جاب رو قرار میدن و هزینه میکنن. پس شما هم به افزایش ترافیک سایت کمک کردی هم رتبشو توی سرج انجین بالا بردی پولتم میگیری دیگه...
من خودم همیشه همینکار رو میکنم. حتی یه وقتایی سرچ میکنم و بعد از تو سورس جواب رو میدم و بعد که بیکار شدم میرم سایت رو میگردم. اتفاقا بعضیاشون سایت های جالبی هم هستن. یه سایت حقوقی هست که خیلی مسائل جالبی هم توش نوشته...

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
ghostery, Click&Clear, ویندوز جدید، ای پی اختصاصی، ریست مودم، دیگه نکته ای هست که باید رعایت کنم؟

کوئیز ها توی زمان های مشخصی میان و میرن... باید بشینی پای سیستم... البته یه وقتایی از این تسک های ولیدیت اتر میاد که میشه راحت اکوورسی رو بالا برد....

چجوری لو رفت؟ چی شد که فهمیدن؟ با یه ای پی دیگه تو اون یکی اکانت لاگین کردی/؟؟
خوب بعد از اتصال به کریو(آی پی)، بلافاصله وارد صفهه تسکهای کراد شدم ولی با این پیغام مواجه شدم" a connection change detected" ، یعنی اونا فهمیدن که من آی پیم رو عوض کردم، باید بعد از اتصال به کریو، چند ثانیه صبر می کردم.

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
خوب بعد از اتصال به کریو(آی پی)، بلافاصله وارد صفهه تسکهای کراد شدم ولی با این پیغام مواجه شدم" a connection change detected" ، یعنی اونا فهمیدن که من آی پیم رو عوض کردم، باید بعد از اتصال به کریو، چند ثانیه صبر می کردم.
من خودم عادتم شده بعد از دو دفعه ای که بن شدم دیگه هر دفعه که وارد مرورگر میشم تو سرچ بار میزنم IP و اگه کاملا وصل بود تو کراود لاگین میشم.
فقط یه سوال، من الان روی کامپیوترم یه اکانت دارم که دارم استفاده میکنم الان میخوام رو لپتاپم اکانت بسازم. تو کراود که مشکلی نیست چون با ای پی میرم ولی تو نئو که میخوام با ای پی ایران وارد شم هر دفعه باید مودم رو بکشم و دوباره بزنم که ای پی عوض شه و بعد لاگین شم یا اینکه مشکلی پیش نمیاد چون دو تا سیستم جداست؟

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
من خودم عادتم شده بعد از دو دفعه ای که بن شدم دیگه هر دفعه که وارد مرورگر میشم تو سرچ بار میزنم IP و اگه کاملا وصل بود تو کراود لاگین میشم.
فقط یه سوال، من الان روی کامپیوترم یه اکانت دارم که دارم استفاده میکنم الان میخوام رو لپتاپم اکانت بسازم. تو کراود که مشکلی نیست چون با ای پی میرم ولی تو نئو که میخوام با ای پی ایران وارد شم هر دفعه باید مودم رو بکشم و دوباره بزنم که ای پی عوض شه و بعد لاگین شم یا اینکه مشکلی پیش نمیاد چون دو تا سیستم جداست؟
سلام
چه کار باید کرد که حساب را مسدود نکند؟
نکات مهم و توضیح بدید لطفا ، من هنوز درست متوجه نشدم چطور مراقب باشم؟

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
سلام
چه کار باید کرد که حساب را مسدود نکند؟
نکات مهم و توضیح بدید لطفا ، من هنوز درست متوجه نشدم چطور مراقب باشم؟
خب مواردش اینه که از ای پی اختصاصی استفاده کنی/
از افزونه ی Ghostery استفاده کنی.
Catch و Cookie ها رو بعد از هر ورود و خروج پاک کنی.
چیز خاص دیگه ای به ذهنم نمیرسه...

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
بله . البته برای لاگین کردن در نئو و همین طور دیدن تبلیغات باید آی پی تون رو عوض کنید( مودم رو خاموش روشن کنید).

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
پاره شدم انقدر فیشر زدم :general208:
تسک های کوئیز مد چرا نمیاد؟:general107:

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
داداش چرا از سورس در نیاری؟
گفتم شما سرچ رو انجام بده و وارد سایت هم بشو. ولی جواب رو از سورس در بیار و پولتو بگیر! این مسئله از نظر حلال بودنشم ااوکی ه چون سایت ها برای افزایش ترافیک و بازدید و منحصر بودن ای پی های ورودی این جاب رو قرار میدن و هزینه میکنن. پس شما هم به افزایش ترافیک سایت کمک کردی هم رتبشو توی سرج انجین بالا بردی پولتم میگیری دیگه...
من خودم همیشه همینکار رو میکنم. حتی یه وقتایی سرچ میکنم و بعد از تو سورس جواب رو میدم و بعد که بیکار شدم میرم سایت رو میگردم. اتفاقا بعضیاشون سایت های جالبی هم هستن. یه سایت حقوقی هست که خیلی مسائل جالبی هم توش نوشته...

سلام دوست عزیز شاید در نگاه اول اینطور فکر کنید اما اگر به صورت تدریجی به عمق موضوع پی ببرین متوجه خواهین شد که در بیشتر مواقع یه نمونه سوال هایی هستد که باعث میشه زمان مدته زیادی رو در سایت بچرخین تا به جواب موردنظر برسین چرا به این دلیل که اینطوری باعث میشه کاربران زیادی در یه لحضه در اون سایت به گشت و گذار بپردازن تا اینطوری باعث شلوغی سایت و در نتیجه باعث پر ترافیک شدن سایت مورد نظر بشه
حالا خودته و انصافت حساب کن ;)
من که نگفتم شما این کارو نکن شما هر کاری که دوست دارین انجام بده جانم;)

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
خب مواردش اینه که از ای پی اختصاصی استفاده کنی/
از افزونه ی Ghostery استفاده کنی.
Catch و Cookie ها رو بعد از هر ورود و خروج پاک کنی.
چیز خاص دیگه ای به ذهنم نمیرسه...
والا من همیشه با همین آی پی ایران وارد میشدم و فقط تبلیغات رو کلیک میکردم و میبستمش
فقط اخیرا با ای پی ایران وارد میشم و تبلیغات رو کلیک میکنم بعد تمام که شد. در همون لحظه با فری گ یت میرم قسمت آفرها و به سختی چند تا تسک رو انجام دادم و ۱۱ سنت هم بیشتر نتونستم بگیرم. البته وصلم کرد به همون سایت ... اسمش یادم نیست. اونجا همون موقع لاگین شدم..
فکر کنم اینطور اشتباهه .چون فری گ یت هر دفعه یه آی پی میزنه . البته باهاش لاگین نکردم.وسط کار فعالش میکنم.

نظرتون چیه؟

parsa789

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
بچه ها من دچار یه سانحه ای شدم
از دیروز تو اکانتام تسک فیشر فراوون شده که البته خیلیاش کار نمیکنه، ولی به جاش دیگه از اون جابای 11 دقیقه ای نمیاد برام :(
واسه هیشکی پیش اومده؟ ساعتاش جابه جا نشده بعد کریسمس؟

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
دوستان یک تسک لگال زوم هست که باید عبارت dba رو جست و جو کنیم و از طریق اون وارد سایت لگال زوم بشیم.
من جست و جو رو انجام میدم و صفحه مد نظر تسک هم توی صفحه ی اول گوگل دقیقا با همون عنوانی که توی خود تسک نوشته شده پیدا می کنم . . .
بعد که روش کلیک میکنم وارد سایت لگال زوم میشه ولی عنوان و آدرس نسبت به اون چیزی که توی صفحه گوگل بود تغییر می کنه . . .
در نتیجه Bookmarklet هم قبول نمیکنه و میگه اشتباه اومدی!

کسی نظری نداره؟

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
بچه ها من دچار یه سانحه ای شدم
از دیروز تو اکانتام تسک فیشر فراوون شده که البته خیلیاش کار نمیکنه، ولی به جاش دیگه از اون جابای 11 دقیقه ای نمیاد برام :(
واسه هیشکی پیش اومده؟ ساعتاش جابه جا نشده بعد کریسمس؟
فکر کنم 100 تا بیشتر نمیاد تا دوباره ریسیت بشه

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
دوستان یک تسک لگال زوم هست که باید عبارت dba رو جست و جو کنیم و از طریق اون وارد سایت لگال زوم بشیم.
من جست و جو رو انجام میدم و صفحه مد نظر تسک هم توی صفحه ی اول گوگل دقیقا با همون عنوانی که توی خود تسک نوشته شده پیدا می کنم . . .
بعد که روش کلیک میکنم وارد سایت لگال زوم میشه ولی عنوان و آدرس نسبت به اون چیزی که توی صفحه گوگل بود تغییر می کنه . . .

کسی نظری نداره؟
منم همین مشکل رو دارم باهاش چند نفر دیگه هم گفتند مشکل دارند فکر کنم مشکل از تسک باشه!!

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247

کسی نظری نداره؟
دقیق یادم نیست چطوری اما من یه خرده خلاقیت به خرج دادم و همه این تسکها رو زدم :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا