• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
نه دوست عزیز فرق میکنه! یه وقتایی میری تو نئو میبینی 10 تا تسک هست میری تو کلیک اف ایکس میبینی هیچی نیست!
ارزشش هم دوستمون کفتن! تسک های 10 سنتی رو 7 سنت میده! همین 1-2 سنتی ها توی 50 تا تسک که میزنی کلی میشه!

تسک کوییز اصلا نمیاد! نمیدونم چرا! تا قبل از اینکه بخوایم لول بگیریم مثل مور و ملخ میومدا حالا که قصد لول گرفتن کردیم هیچی نیست!!!

در صمن من یه مشکلی با اکانت جدیدم دارم! نمیدونم چون روز اوله اینجوریه یا نه! امروز هی تسک فیشر میومد ولی وقتی بازش میکگردم میگفت You Have Done The Maximum Amount of a Job!!!!!! ویندوز جدید هم ریختم! ای پی اختصاصی هیچ مشکلی هم نیست! همه ی تسک ها همینه! یا میگه که تسک در دسترس نیست یا این پیغام رو میده! چه کنم؟
اگه گفته در دسترس نیست یعنی یه کسی زودتر از تو اون اکتسک رو زده ولی you have done ربطی به آی پی داره

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
همین ساعت هایی که میان باید سریع بازشون کنی تا کسی نزده

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
اگه گفته در دسترس نیست یعنی یه کسی زودتر از تو اون اکتسک رو زده ولی you have done ربطی به آی پی داره
البته الان رو اون یکی اکانتم هم که هی فیشر میاد میزنم همین پیغام رو میده! نمیدونم داستان چیه!
سریع هم تا اومد زدم ولی بازم...
حالا بگذره ببینیم چی میشه

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
سلام دوستان
و دوست عزیز
lonodn

یه سوال
به نظر شما از بین این کانکشن ها کدوم بهترین هستن و اینکه در حال حاظر شما با چه کانکشنی برای لول زدن وصل میشین؟
من مدتیه دارم اوپن وصل می شم سرعتم به شدت کاهش پیدا کرده به سختی می تونم صفحات وب رو باز کنم
به نظر شما از نظر امنیتی به کدوم وصل بشم بهتره ؟
069.jpg

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
سلام دوستان
و دوست عزیز
lonodn

یه سوال
به نظر شما از بین این کانکشن ها کدوم بهترین هستن و اینکه در حال حاظر شما با چه کانکشنی برای لول زدن وصل میشین؟
من مدتیه دارم اوپن وصل می شم سرعتم به شدت کاهش پیدا کرده به سختی می تونم صفحات وب رو باز کنم
مشاهده پیوست 735084
من از Next استفاده میکنم خیلی خوبه... بازم به سرور ارائه دهندت بستگی داره...

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
سلام دوستان
و دوست عزیز
lonodn

یه سوال
مشاهده پیوست 735084
NextVpn

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
مرسی از شما دوستان
الان من نصب کردم برنامه رو اما طبق عکس بازم چندتا پروتکل هست با کدوم وصل بشم بهتره ؟

070.jpg

wheat

Registered User
لایک‌ها
44
7 تاااا ایپی!!!! ماشاالله!!!!!! بعد داداش فکرش رو هم کردی که چجوری به همه میخوای برسی؟ من 2 تا داشتم توش مونده بودم!!
باید یه مقدار صبر کنی. برای بعضیا 3-4 روزه تسک ها میاد برای بعضیا 10 روز طول میکشه... یه مقدار صبر کن...
ممنون
پس بنظرتون هنوزم صبر کنم؟
آخه فردا میشه ۹ روز ولی چیزی واسم نیومده!
تو صفحه کرادم فقط یه تسک ده سنتیه که از روز اول بوده و ارور میده
اینم عکسش:
Screen Shot 2015-01-04 at 10.47.45 PM.png

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
ممنون
پس بنظرتون هنوزم صبر کنم؟
آخه فردا میشه ۹ روز ولی چیزی واسم نیومده!
تو صفحه کرادم فقط یه تسک ده سنتیه که از روز اول بوده و ارور میده
اینم عکسش:
مشاهده پیوست 735119

والا مال منم امروز همش همین بود! هیچ تسکی نیومد! به هر حال کار دیگه ای نمیشه کرد چیکار میخوای بکنی داداش؟ :دی

مرسی از شما دوستان
الان من نصب کردم برنامه رو اما طبق عکس بازم چندتا پروتکل هست با کدوم وصل بشم بهتره ؟

مشاهده پیوست 735115

من رو Tunnel+ وصل میشم سرعتشم خوبه

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
نمی دونم چرا مدتیه همش حس می کنم یکی دیگه داره از وی پی انم تسک می زنه البته اگر اینطور باشه لوله باید بپره دیگه به نظر شما اینطور نیست چون چند کاربره میشه اکانت؟
اما هنوز نپریده :rolleyes::)
اخه اختصاصی نیست اشتباه کردم کاشکی اختصاصی می گرفتم
مدتیه هم فیشر نیست قبلا همیشه تعداد تسک ها 80 تا بود اما الان چند شبه همش زیره 30 هست البته بعضی وقت ها یهو میشه 200 یا 300 که 1 سنتی هستن

فکر کنم باید دوباره شروع کنم
با اختصاصی لول بگیرم

Last edited:

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
نمی دونم چرا مدتیه همش حس می کنم یکی دیگه داره از وی پی انم تسک می زنه البته اگر اینطور باشه لوله باید بپره دیگه به نظر شما اینطور نیست چون چند کاربره میشه اکانت؟
اما هنوز نپریده :rolleyes::)
اخه اختصاصی نیست اشتباه کردم کاشکی اختصاصی می گرفتم
مدتیه هم فیشر نیست قبلا همیشه تعداد تسک ها 80 تا بود اما الان چند شبه همش زیره 30 هست البته بعضی وقت ها یهو میشه 200 یا 300 که 1 سنتی هستن

فکر کنم باید دوباره شروع کنم
با اختصاصی لول بگیرم
مال من هم اختصاصی نیست ولی مشکلی نداره :D
وقتی وضعیت تسکهای کوییز درست بشه منم میخوام یه اکانت با آی پی اختصاصی بسازم :general105:

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
مال من هم اختصاصی نیست ولی مشکلی نداره :D
وقتی وضعیت تسکهای کوییز درست بشه منم میخوام یه اکانت با آی پی اختصاصی بسازم :general105:
اما من یادمه شما که گفتین اختصاصی گرفتین از یکی از کاربرای همین فروم اینطور نیست ؟
یا شاید هم من اشتباه می کنم نمی دونم والا :)

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
نه والا من از تو فروم نگرفتم، از دوست خوبم گوگل پرسیدم :D
چه رفیق نا خلفی
گولت زده اختصاصی نداده بهت حواست باشه این رفیقت بعضی وقت ها دروغ هم می گه:D

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
دوستان یه چیز عجیب! چند تا تسک فیشر رو بعد از Bookmarklet دوم که ۳۰ ثانیه شروع میشه سریع انجام دادم تیک Verify هم خورد و Submit هم کردم برگشتم دیدم هنوز ۱۰ ثانیه از زمان مونده! مگر نه این که تا ۳۰ ثانیه تموم نشه تسک نباید Verify بشه؟!

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
دوستان یه چیز عجیب! چند تا تسک فیشر رو بعد از Bookmarklet دوم که ۳۰ ثانیه شروع میشه سریع انجام دادم تیک Verify هم خورد و Submit هم کردم برگشتم دیدم هنوز ۱۰ ثانیه از زمان مونده! مگر نه این که تا ۳۰ ثانیه تموم نشه تسک نباید Verify بشه؟!
یه وقتایی قاطی میکنه... واسه من اصلا یه وقتایی کانتر نمیندازه همینجوری میگه وریفای شد! اینقد حال میده :))

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
خبر خوش !
بالاخره یه تسک کوییز دار اومد !
Help us Identify Articles
برید بزنید تا نپریده :):p:D:general105::general106::general107::general108:

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
دوستان الا این جوابش چی میشه؟
http://shine.yahoo.com/healthy-living/puckered-really-works-doesnt-rid-cellulite-141500555.html

خود آدرس متعلق به یک Article هست ولی وقتی به این آدرس میرم redirect میکنه به Yahoo Health!
در واقع به نوعی میشه گفت لینکش مشکل داره و Article نیست و در عین حال لینک مربوط به یک Article هست!

چون باید ۱۰ از ۱۰ بشه میپرسم . . .

-----------------------

خوب به سلامتی جوابش NO بود که من YES زدم!

Last edited:

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
دوستان الا این جوابش چی میشه؟
http://shine.yahoo.com/healthy-living/puckered-really-works-doesnt-rid-cellulite-141500555.html

خود آدرس متعلق به یک Article هست ولی وقتی به این آدرس میرم redirect میکنه به Yahoo Health!
در واقع به نوعی میشه گفت لینکش مشکل داره و Article نیست و در عین حال لینک مربوط به یک Article هست!

چون باید ۱۰ از ۱۰ بشه میپرسم . . .

-----------------------

خوب به سلامتی جوابش NO بود که من YES زدم!
این کجاش آرتیکله آخه ؟! :general208:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا