• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
دوستان یه دونه دیگه تسک Help us Identify Articles اومد واسه من. 20تا تسک کوییز شد :D

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
دوستان کمک کنید ببینم درست جوابا رو انتخاب کردم. 2 ساعت وقت هست.
2.
لینک
جواب : Yes
3.
لینک
4.
لینک
5.
لینک
جواب : No
6.
لینک
7.
لینک
8.
لینک
9.
لینک
10.
لینک

ممنون از همگی.

نهمی رو شک دارم ولی دهمی مقاله هست.از ادرس لینک ها هم میشه فهمید مقاله هست یا نه مثلا تو دهمی تو خود ادرس article داره پس هست یا اونایی که news داره هم مقاله هست :D

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
زدم رفت فقط سوال 9 جوابش Yes بود که یکم شک داشتم ولی خوب تو لینکش یه لینک دیگه بود که باید No میشد و من No زدم در کل از 10 تا 9 تا درست.

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
دوستان یک اتفاق جالب! امروز تو هشتمین روز از ایجاد اکانت جدید و بعد از این که چند تا از این تسک های کوییز دار جدید رو انجام دادم و داشبوردم هم آپدیت شد، بالاخره اون پیغام کذایی Something is preventing you ... برام ظاهر شد!!! :(:mad:
ولی من همچنان تسک زدن رو ادامه دادم و test question ها و دقتم رو بالاتر بردم و الان که داشبوردم دوباره آپدیت شد دیگه خبری از اون پیغام کذایی نیست!!! :general307:
الان با این شرایط به نظر شما امید به level گیری داشته باشم؟ اون پیغام برای چی ظاهر شده بود؟!
2015-01-05 20_26_06.png

vbd

Registered User
لایک‌ها
948

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
  • Like
Reactions: vbd

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
این دو تا رو شک دارم مقاله هستن یا نه :
دومی طولانیه یکجا گفته چند تا موضوع مقاله نیستن حالا این که چند بخشه چی میشه ؟
کسی این دو تا رو زده ؟
http://www.coastalhealthcarenj.com/patient_info_rheumatology_conditions?expanddiv=e
http://www.rightdiagnosis.com/sym/joint_pain.htm
دومی اگر اشتباه نکنم مقاله نیست. یه بار سرم اومده!

• Like
Reactions: vbd

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
دوستان از زدن اولین تسک من 2 ساعت میگذره اما هنوز همه چیزم صفره ، خودش زده هر 60 دقیقه آپدیت میشه بنظرتون مشکلش چیه ؟

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
دوستان یک اتفاق جالب! امروز تو هشتمین روز از ایجاد اکانت جدید و بعد از این که چند تا از این تسک های کوییز دار جدید رو انجام دادم و داشبوردم هم آپدیت شد، بالاخره اون پیغام کذایی Something is preventing you ... برام ظاهر شد!!! :(:mad:
ولی من همچنان تسک زدن رو ادامه دادم و test question ها و دقتم رو بالاتر بردم و الان که داشبوردم دوباره آپدیت شد دیگه خبری از اون پیغام کذایی نیست!!! :general307:
الان با این شرایط به نظر شما امید به level گیری داشته باشم؟ اون پیغام برای چی ظاهر شده بود؟!
مشاهده پیوست 735628
اینو فکر کنم وقتی دقتت زیر 90 بشه میاد.واسه من که اینطوری بود ی بار زیر 90 شد اومد بعد دوباره بالای 90 که بردم رفت.الان که دوباره زیر 90 شد دوباره این پیام اومد.اما خب دوستان با تجربه تر هستن بهتر میدونند :D

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
اینو فکر کنم وقتی دقتت زیر 90 بشه میاد.واسه من که اینطوری بود ی بار زیر 90 شد اومد بعد دوباره بالای 90 که بردم رفت.الان که دوباره زیر 90 شد دوباره این پیام اومد.اما خب دوستان با تجربه تر هستن بهتر میدونند :D
خودم هم همین فکر رو میکنم چون این پیغام زمانی ظاهر شد که دقتم اومد زیر ۹۰. بعد که دوباره رفت بالا پیغام هم از بین رفت!
کل این قضیه شاید ۲ ساعت هم طول نکشید ولی تو همین مدت فکرم هزار جا رفت از تسک‌هایی که گاه و بی‌گاه پیچونده بودمشون بگیر تا ... :general705:
هزار بار با خودم عهد کردم که تا level نگرفتم تسک غیر کوییز مد نزنم یا اگر هم می‌زنم درست بزنم! امیدوارم پای عهدم بمونم. ;)

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
دوستان از زدن اولین تسک من 2 ساعت میگذره اما هنوز همه چیزم صفره ، خودش زده هر 60 دقیقه آپدیت میشه بنظرتون مشکلش چیه ؟
تو ادیت پروفایل نئو رو انتخاب کردی?
این میتونه دلیلش باشه فک کنم

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
این روش جواب دادنش چجوریاست.هر چند توئیتر فیلتره و من نمیتونم جوابشو بدم :(:confused:
لازم نیست بری توئیتر
چندتا توئیت بهت داده میگه به این هتلها ربط دارن یا نه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا