• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
دوستان برای اولین برداشت از نئوباکس چه مدت باید از ساخت اکانت بگذره ؟ بعد 2-3 روز امکان برداشت هست ؟ روی همه تبلیغات کلیک کردم.

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
4 روز فکر کنم...
مرسی.
یه سوال من بیشتر از 100 تا سوال جواب دادم و داخل Job history هم هست ولی تعداد کمیش تو داشبورد ثبت شده، بیشتر سوال ها رو هم دیشب جواب دادم ولی همشون رو ثبت نکرده ! چیکار کنم راهی هست ؟
---------
دقیقا 115 تا سوال جواب دادم که 100 تاشون صحیح بوده ولی تو داشبورد زده 73 تا جواب داده شده و 53 تا صحیح.

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
مرسی.
یه سوال من بیشتر از 100 تا سوال جواب دادم و داخل Job history هم هست ولی تعداد کمیش تو داشبورد ثبت شده، بیشتر سوال ها رو هم دیشب جواب دادم ولی همشون رو ثبت نکرده ! چیکار کنم راهی هست ؟

کلا قاطی داره دو روزه! برای منم همینطوره!!!

دوستان کسی این تسک رو زده؟ داستانش چیه چجوریه؟
Which Is The Most Pertinent Document to the Query?

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
کلی فیشر سالم اومد! :general707:
Happy Fishering :general601:

Last edited:

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
جواب : آره مقاله هست، چون اسم نویسنده پایین بودش:D

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
دوستان توجه داشته باشید، در توضیحات help کراد عنوان شده که همه تسکهای کوییز دار، ملاک کسب امتیاز برای کاربر نخواهند بود. به عنوان مثال از سه تسک مدل Help us validate Authors and Articles که دیشب در اختیار کاربران گذاشته شده بود، امتیازات مربوط به تسکهای شماره 667835 و 667400 در داشبورد کاربران منظور نشده است. این مساله در گذشته بارها اتفاق افتاده و درآینده هم اتفاق خواهد افتاد و کاملا" طبیعی است...

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
دوستان توجه داشته باشید، در توضیحات help کراد عنوان شده که همه تسکهای کوییز دار، ملاک کسب امتیاز برای کاربر نخواهند بود. به عنوان مثال از سه تسک مدل Help us validate Authors and Articles که دیشب در اختیار کاربران گذاشته شده بود، امتیازات مربوط به تسکهای شماره 667835 و 667400 در داشبورد کاربران منظور نشده است. این مساله در گذشته بارها اتفاق افتاده و درآینده هم اتفاق خواهد افتاد و کاملا" طبیعی است...
خوب دلیلش چی میتونه باشه ؟ مگه تسکی که Quiz باشه درصد رو بالا نمیبره ؟
وقتی اشتباه میزنم درصد رو کم میکنه خوب وقتی درست میزنیم باید درصد بده درسته ؟ :D

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
خوب دلیلش چی میتونه باشه ؟ مگه تسکی که Quiz باشه درصد رو بالا نمیبره ؟
در مورد دلیل چیز خاصی نگفته غیر اینکه تشخیص طراح کوییز میتونه اینطور باشه. به نظر من ، تسکهایی از این دست ، به صورت آزمایشی ( به قول خودمون دست گرمی) به کاربرها داده میشه ...

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
در مورد دلیل چیز خاصی نگفته غیر اینکه تشخیص طراح کوییز میتونه اینطور باشه. به نظر من ، تسکهایی از این دست ، به صورت آزمایشی ( به قول خودمون دست گرمی) به کاربرها داده میشه ...
همین تسک ها هم توی Accuracy تاثیر میذارن! البته من آخرش نفهمیدم مبنای محاسبشون چیه و چجوریه ولی خودم امروز از 80% رسوندمش به 87% Accuracy کل ام بالا اومد!

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
همین تسک ها هم توی Accuracy تاثیر میذارن! البته من آخرش نفهمیدم مبنای محاسبشون چیه و چجوریه ولی خودم امروز از 80% رسوندمش به 87% Accuracy کل ام بالا اومد!
به عرض بنده درست توجه نفرمودید عزیز!!!

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
خب خدارو شکر اکانت جدیدم لول 3 رو گرفت. برم بخوابم که فردا باید 100تایی ازش کاسب بشم :general106: :D
افرین که مولتی اکانت لول دار شدی فکر نکنم به 100دلار برسی من که با دو اکانت توی 1 روز 50 دلار زدم با کلی وقت و انرژی که گرفت در حالی که تسکای لول که وقت و انرژی و حوصله خیلی بیشتری میخاد مخصوصا دقت بالا که لولا رو ازت نگیرن به هر حال موفق باشی

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
افرین که مولتی اکانت لول دار شدی فکر نکنم به 100دلار برسی من که با دو اکانت توی 1 روز 50 دلار زدم با کلی وقت و انرژی که گرفت در حالی که تسکای لول که وقت و انرژی و حوصله خیلی بیشتری میخاد مخصوصا دقت بالا که لولا رو ازت نگیرن به هر حال موفق باشی
هدفم مولتی اکانت شدن نبود اما اکانت اولم آی پیش معمولیه و ممکنه همین امروز فردا ببیندنش :D
حالا اون 100تا شوخی بود ولی خب... :p
تسکهای لول دار یه مقدار بیشتر وقت میگیرن اما در عوض چند برابر پول میدن.
در ضمن اکانت لول دار هم بعد از اون مدت 10-15 روزه بعد از ساخت اکانت تسکهاش بیشتر میشه و در واقع اصل درآمد از اون موقع شروع میشه.

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
دوستان آیا این تسک ها که باید صداها رو گوش بدی و ببینی درست تلفظ کرد و یا کمی متفاوت گفت و جوابش با Yes و No هست رو درصد تاثیر میذاره یا نه ؟ چون بالای صفحه زده work mode ولی درصد رو نزده
Determine if Audio and Text are Identical
  • Work mode
  • 1 task completed
  • 0.89 cents per task

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
دوستان آیا این تسک ها که باید صداها رو گوش بدی و ببینی درست تلفظ کرد و یا کمی متفاوت گفت و جوابش با Yes و No هست رو درصد تاثیر میذاره یا نه ؟ چون بالای صفحه زده work mode ولی درصد رو نزده
Determine if Audio and Text are Identical
  • Work mode
  • 1 task completed
  • 0.89 cents per task
هر تسک یه دونه تست کوییز حساب میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا