• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
دوستان با Support Live نئوباکس صحبت کردم و اکانت رو چک کرد و این رو گفت :
Klaus C.:
You have been flagged for possible Terms of Service violations.

Unfortunately, all doesn't seem to be in order with your recent activity, and so, it needs to be verified manually. This may take a few days, but if all proves to be OK, you can cash out later.

Using proxies would be an example of such a violation; read Terms of Service 2.3.
When you do jobs and offers, they are credited by the offer providers; if something is unclear with these, it can take a day or 2 to re-check them.
Unclear payment processor, direct referral arrangements may also be issues.

In any case, it's best to just relax for now, and try again later.

بهش توضیح هم دادم و گفت : Let's hope you pass the re-verification.
توی متن نوشته احتمالا جاب ها رو با پراکسی انجام داد ! مگه ساپورت نئوباکس جاب ها یا مینی جاب ها رو چک میکنه ؟!
درآمدتون به 10 دلار رسید برداشت کنین
این نئوکارش ایراد گیری و پول خوریه.به خصوص که پولت بالا باشه
والا پیزا وریفای نشده بهتر از نئوباکسه
اونقد پولمو خورده دیگه فوری کش اوت میکنم من

انشالله مورد شما هم حل بشه ولی پولتو زود زود کش اوت کنین

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
دوستان با Support Live نئوباکس صحبت کردم و اکانت رو چک کرد و این رو گفت :
Klaus C.:
You have been flagged for possible Terms of Service violations.

Unfortunately, all doesn't seem to be in order with your recent activity, and so, it needs to be verified manually. This may take a few days, but if all proves to be OK, you can cash out later.

Using proxies would be an example of such a violation; read Terms of Service 2.3.
When you do jobs and offers, they are credited by the offer providers; if something is unclear with these, it can take a day or 2 to re-check them.
Unclear payment processor, direct referral arrangements may also be issues.

In any case, it's best to just relax for now, and try again later.

بهش توضیح هم دادم و گفت : Let's hope you pass the re-verification.
توی متن نوشته احتمالا جاب ها رو با پراکسی انجام داد ! مگه ساپورت نئوباکس جاب ها یا مینی جاب ها رو چک میکنه ؟!
به شخصه که چندماهه با نئو کار میکنم اونم چند اکانته پشت سر هم از سه اکانت برداشت زدم یک بار هم پولمو نخورده حتی 100دلار هم ازش بدون مشکل برداشت زدم احتمال زیاد به خاطر پیپال نمیتونی برداشت بزنی چه کاریه پیزا رو ول کردی پیپالو چسبیدی

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
به شخصه که چندماهه با نئو کار میکنم اونم چند اکانته پشت سر هم از سه اکانت برداشت زدم یک بار هم پولمو نخورده حتی 100دلار هم ازش بدون مشکل برداشت زدم احتمال زیاد به خاطر پیپال نمیتونی برداشت بزنی چه کاریه پیزا رو ول کردی پیپالو چسبیدی
منتظر بودم پیپالم وریفای شه بخاطر اون پولم زیاد شد.
چون پیپال رو میتونم نقد کنم و از طریق بانک دریافت کنم پول رو و حتی پیپال Fee نمیگیره برای واریز به بانک اما این پیزا 25 دلار کمیسیون میگیره ! حالا درست شه کش اوت میکنم تو پیزا و یه بلایی سرش میارم :D
فقط خدا کنه درست شه.

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
واقعا که این نئوباکس حروم خوره ! بهم پشتیبانی گفت 2 روز صبر کن درست میشه حالا اکانت رو بن کردن.
YOUR ACCOUNT HAS BEEN SUSPENDED

You have violated our terms of service

You'll find more information in our terms of service.

If you've fixed what you've done wrong and want to request your account back you can contact us.
The request will be evaluated depending on the severity of your violation.

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
واقعا که این نئوباکس حروم خوره ! بهم پشتیبانی گفت 2 روز صبر کن درست میشه حالا اکانت رو بن کردن.
YOUR ACCOUNT HAS BEEN SUSPENDED

You have violated our terms of service

You'll find more information in our terms of service.

If you've fixed what you've done wrong and want to request your account back you can contact us.
The request will be evaluated depending on the severity of your violation.

متاسفم بابت این اتفاق دوست عزیز
این ایمیل پشتیبانی نئوباکسه
با ایمیلی که تو نئو ثبت نام کردین و تیکیت بزنین بهشون جریانو توضیح بدید شاید درست شه.
تو تیکیتتون ایمیل و یوزرتونو بهشون بدین و کامل بهشون بگید قضیه رو و همچنین مطالبی که به صورت انلاین با پشتیبانی نئو در میون گذاشتین
[email protected]

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا