• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
اون flag رو dispute کردید؟ نتیجه چی شد؟
من سه روزه dispute زدم انگار نه انگار! :general505:
هیچی منم از دیروز صبح تیکت زدم و خبری نیست :(
نئوباکس که پولو به سادگی خورد، خدا کنه حداقل این کراود فلاور لول رو پس بده.

Neobux4iranian

Registered User
لایک‌ها
53
خریدر دلار پیزای دوستان به هر میزان
آدرس یاهو : guitar_lover_asl

باشید

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
سلام
من هر کاری میکنم نمیتونم تسک های که با افزونه کراود انجام میشه رو بزنم.با موزیلا هم نمیتونم.بعد از استارت ریستارت هم باید بزنم؟بعد سایت مورد نظر باز شد و ثانیه شمار 15 ثانیه ای اومد(که واسه من نمیاد)چی کار کنم که 15 ثانیه بعدی هم بیاد؟

تسک های موبایل رو با کروم راحت میزنم ولی با موزیلا اصلا نمیدونم چه جوری یوزرایجنت رو بزارم روی iphone4 ،واسه بوکمارکلت هم اون کد رو باید کجا پیست کنم؟
ولی اون تسک های موبایل که به یه زبون دیگه هست(movil) اونا رو نمیتونم انجام بدم شما مشکلی ندارید؟

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
همه تسک ها شدن یاهو یعنی هیچ راهی ندارن؟

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
درآمد دیروز ۱۸ دلار :) - درآمد امروز ۱دلار :general710: ! با ۲ اکانت لول‌دار . . . :cool:
دوستان لول‌دار اوضاع تسک‌های امروز چطور بوده ؟! انگار که کراود در یک رکود تسکی فرو رفته باشه . . . تا حالا صفحه تسک‌هام این‌قدر خلوت نبوده!
test question هم هر تسکی می‌زنم تو داشبورد ثبت نمی‌شه! o_O

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
درآمد دیروز ۱۸ دلار :) - درآمد امروز ۱دلار :general710: ! با ۲ اکانت لول‌دار . . . :cool:
دوستان لول‌دار اوضاع تسک‌های امروز چطور بوده ؟! انگار که کراود در یک رکود تسکی فرو رفته باشه . . . تا حالا صفحه تسک‌هام این‌قدر خلوت نبوده!
به نظر من مشکل سراسریه!
من هم همین مشکل رو دارم.

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
مگه یکی از اکانت ها Flag نشده ؟

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
میشه بپرسم چطوری مولتی اکانت کار میکنید ؟ پول رو باچی برداشت میکنید ؟ چون 3 تا اکانت بخوای داشته باشی نئوباکس به راحتی میفهمه.
عزیز برادر!
اگه سه تا اکانت توی سه تا ویندوز مختلف درست کنی، نئوباکس نمی فهمه.
حتی میتونی یکی رو به عنوان refferer بقیه معرفی کنی. من امتحان کردم، مشکلی پیش نمیاد.

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
سلام
من هر کاری میکنم نمیتونم تسک های که با افزونه کراود انجام میشه رو بزنم.با موزیلا هم نمیتونم.بعد از استارت ریستارت هم باید بزنم؟بعد سایت مورد نظر باز شد و ثانیه شمار 15 ثانیه ای اومد(که واسه من نمیاد)چی کار کنم که 15 ثانیه بعدی هم بیاد؟

تسک های موبایل رو با کروم راحت میزنم ولی با موزیلا اصلا نمیدونم چه جوری یوزرایجنت رو بزارم روی iphone4 ،واسه بوکمارکلت هم اون کد رو باید کجا پیست کنم؟
ولی اون تسک های موبایل که به یه زبون دیگه هست(movil) اونا رو نمیتونم انجام بدم شما مشکلی ندارید؟

کسی نیست منو راهنمایی کنه مشکلاتم حل بشه،همه زدید تو کار لول
یوزر ایجنت رو رو موزیلا فعال کردم یکی دو تا تسک زدم و لی بقیه رو وقتی تیک آخری رو میزنم میگه باید همه مراحل رو با مویایلتون چک کنید.من کد بوکمارک موبایل رو کپی پیست کردم ولی نمیدونم چرا این ارور رو میده جالبه هیمن بوکمارک رو واسه تسک های معمولی میزنم میزنه این واسه موبایله

تسک های افزونه خود کرواد هم که اصلا کار نمیکنه

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
عزیز برادر!
اگه سه تا اکانت توی سه تا ویندوز مختلف درست کنی، نئوباکس نمی فهمه.
حتی میتونی یکی رو به عنوان refferer بقیه معرفی کنی. من امتحان کردم، مشکلی پیش نمیاد.
بعد قضیه ایپی مودم رو چه میکنی ؟ چون با یک ایپی که نمیشه تو 3 تا اکانت بود !

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
در مورد تسک‌های افزونه‌ای کراود :
  • روی Start کلیک کنید،
2015-01-18 01_25_22.png

• عبارت مورد نظر رو تایپ و روی Search کلیک کنید. اگر تا اینجای کار رو درست انجام داده باشید، می‌بایست با کلیک روی آیکن افزونه و انتخاب Check Status پیغامی مطابق شکل زیر دریافت کنید؛ مبنی بر اینکه عبارت به درستی جست‌وجو شده ولی هنوز بازدید از صفحه مورد نظر انجام نشده است:
2015-01-18 01_27_35.png

• سپس می‌بایست صفحه مورد نظر رو در میان نتایج جست‌وجو یافته و روی اون کلیک کنید. امکان داره صفحه‌ای با عنوان مورد نظر تسک پیدا نکنید (مثل همین تصویری که بالا قرار دادم: لینک خاکستری منظور تسک هست در حالی که عنوان نمایش داده شده با خواسته شده در تسک فرق میکنه) ، شما با استفاده از آدرس سایت، صفحه رو پیدا کنید (مثلا در این مثال منظور تسک سایت LegalZoom هست). به محض ورود به صفحه مورد نظر می‌بایست شمارش معکوس به صورت خودکار آغاز شود:
2015-01-18 01_28_43.png

• اگر شمارش معکوس ۱۵ ثانیه‌ای بود معنیش این هست که باید بعد از اتمام اون دوباره روی لینک دیگری از همون صفحه کلیک کنید تا به یک صفحه دیگر از همون سایت منتقل بشید تا شمارش ۱۵ ثانیه بعدی آغاز بشه:
2015-01-18 01_29_07.png ======>> 2015-01-18 01_29_41.png

• بعد از اتمام این زمان کار تمام هست و می‌تونید تیک مربوط به Verify رو در انتهای تسک بزنید:
2015-01-18 01_31_05.png

----------------------------
و اما:
- اگر شما تمام مراحل رو به درستی انجام می‌دید ولی با ورود به صفحه مورد نظر هیچ شمارشی آغاز نمیشه، کافیه با کلیک روی آیکن افزونه گزینه Check Status رو انتخاب کنید و ببینید چه پیغامی دریافت می‌کنید.
اگر پیغام بده که شما کلمه مورد نظر رو جست‌وجو نکردید معنیش این هست که در جست‌وجو اشتباه داشتید.
اگر پیغام بده که شما صفحه مورد نظر رو بازدید نکردید (مادامی که شما مطمئن هستید صفحه رو درست اومدید) احتمال داره با Restart مشکل حل بشه اگر نشد احتمال زیاد مشکل از خود تسک هستش . . .
گاهی پیش میاد که با ورود به صفحه مورد نظر شمارش نشان داده نمیشه ولی با کلیک روی Check Status پیغام میده که شما ۳۰ ثانیه رو صبر نکردید! معنیش این هست که شمارش در حال انجام هست و فقط نمایش داده نشده بعد از اتمام این زمان میتونید تیک Verify رو بزنید . . .

نتیجه:
هر جا به مشکل خوردید: کلیک روی آیکن افزونه ---> کلیک روی Check Status !!!

در ضمن ورژن مرورگر هم میتونه تأثیرگذار باشه، که من از FireFox 34.0.5 استفاده می‌کنم.

Last edited:

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
بعد قضیه ایپی مودم رو چه میکنی ؟ چون با یک ایپی که نمیشه تو 3 تا اکانت بود !
من آی‌پی کراد و نئوباکسم برای هر اکانت یکی است. یعنی آی‌پی کراد = آی‌پی نئوباکس = اختصاصی همون اکانت!
البته با قطع و وصل مودم هم آی‌پی عوض خواهد شد . . .

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
من آی‌پی کراد و نئوباکسم برای هر اکانت یکی است. یعنی آی‌پی کراد = آی‌پی نئوباکس = اختصاصی همون اکانت!
البته با قطع و وصل مودم هم آی‌پی عوض خواهد شد . . .
خوب اکثرا میگن نئوباکس تشخیص میده وی پی ان رو، تا حالا موقع کش اوت مشکلی ایجاد نشده ؟
اون اکانت که Flag شد رو چیکار میخوای بکنی ؟ بنظرت برمیگرده ؟

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
خوب اکثرا میگن نئوباکس تشخیص میده وی پی ان رو، تا حالا موقع کش اوت مشکلی ایجاد نشده ؟
اون اکانت که Flag شد رو چیکار میخوای بکنی ؟ بنظرت برمیگرده ؟
من گفتم آی‌پی اختصاصی نه وی‌پی‌ان که تابلو باشه و بشه تشخیص داد! نه مشکلی نداشتم همیشه آنی پراخت کرده.
اکانت Flag شده هم یک چند روز صبر می‌کنم اگر درست نشد یک فیشر زنی اساسی باهاش می‌کنم و یک حال اساسی به کراد میدم!!! :general106::general106: بعدش هم تبدیل میشه به اکانت خط مقدم تو تست زنی تا این که یک ماه آی‌پی تموم بشه و خداحافظ!

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
من گفتم آی‌پی اختصاصی نه وی‌پی‌ان که تابلو باشه و بشه تشخیص داد! نه مشکلی نداشتم همیشه آنی پراخت کرده.
اکانت Flag شده هم یک چند روز صبر می‌کنم اگر درست نشد یک فیشر زنی اساسی باهاش می‌کنم و یک حال اساسی به کراد میدم!!! :general106::general106: بعدش هم تبدیل میشه به اکانت خط مقدم تو تست زنی تا این که یک ماه آی‌پی تموم بشه و خداحافظ!
هرموقعی جوابی از کراود برای Flag دریافت کردی اینجا بزار تا ما هم آگاه شیم ! :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا