• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
بهشون گفتم:
من این تسک رو درست زدم و مطمئنم اشتباه نکردم.
بعدش واسه یه تسک 30 سنتی لول هامو گرفتین ؟! بیخیال بابا 10 دلار از حسابم کم کنین لول ها رو پس بدین !
بعدش رفتن بررسی کردن و گفتن ببخشید اشتباه شده :general105:
البته توصیه نمیکنم این حرفها رو بزنید :)
چقدر طول کشید تا جواب بدن؟

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
عزیزم! مشکل از کراد نیست.
مشکل از فایر فاکس شماست که اجازه فعالیت اسکریپت های مختلف رو میده.
برای رهایی از این مشکل باید از گوگل کروم استفاده کنید ؛ یا اینکه از افزونه های مربوط در فایر فکس استفاده کنید.
دوست عزیز ممنون میشم بگید کدوم افزونه ها باید نصب بشن

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
وضع خیلی خرابه.فیشر که هیچی :(:general107:

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
دوست عزیز! من هم این مشکل رو داشتم. جند تا افزونه مختلف روی فایر فاکس نصب کردم، مشکل کمتر شد ولی مشکل جدیدی ایجاد شد، یعنی افزونه نصب شده مانع فعالیت اسکریپتهایی میشد که برای اجرای تسکهای کراد لازم بود!
خوب در نهایت متوجه شدم که باید فایر فکس رو بروز کنم . همین کار رو کردم و مشکل حل شد.
پیشنهاد می کنم که یک ویندوز جدید نصب کنید و بعد نسخه نهایی فایر فاکس رو نصب کنید تا مشکلتون کاملا" حل بشه و یا مرورگر کروم رو نصب کنید.

bene

Registered User
لایک‌ها
481
منظورتون اینه که یعنی میشه به یه اکانت پیپال ایمیل های دیگه هم متصل کرد و اون رو به نئوباکس داد؟ چون پیپالم توش 2.5 دلار و یه چند روز دیگه که مسترکارتم رو بگیرم وریفای میکنمش.
مثلا اینو ببینید :https://www.paypal-community.com/t5/Getting-started/Adding-another-email-address/td-p/395864
شما که paypal داری مگه بیکاری با neobux کار می کنی
با یک ایمیل دیگه در سایت https://elite.crowdflower.com
ثبت نام کن بعد از اینکه موجودیت به 2 دلار رسید در عرض 5 ثانیه پولت تو حساب پی پال هست با تغیر آیپی کاری نداره نرخ تسکاهش هم بالاتر هست

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
دوستان عزیز!
من فکر می کنم وضعیت خراب تسکها و داشبورد کاربران کراد، بی ارتباط با پیغام ظاهر شده در شروع تسکها نباشه! :

Do all Jobs affect my Performance Level standings؟

No. This is the very reason why sometimes your Contributor Dashboard Work Statistics do not update even though you have been working on a Job that contains Test Questions.Read More

شاید این وضعیت تا نمایش این پیغام، همچنان پابرجا باشه!؟
امیدوارم زودتر این پیغام برداشته شه!!!:general105:

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
شما که paypal داری مگه بیکاری با neobux کار می کنی
با یک ایمیل دیگه در سایت https://elite.crowdflower.com
ثبت نام کن بعد از اینکه موجودیت به 2 دلار رسید در عرض 5 ثانیه پولت تو حساب پی پال هست با تغیر آیپی کاری نداره نرخ تسکاهش هم بالاتر هست
آره ثبت نام کردم فقط یه چیزی که ذهنم رو مشغول کرده راجب اینه که فک کنم وقتی من اکانت کراود روی نئوباکس ست کرده بودم تعداد کارها بیشتر بود ولی از وقتی از روی خود کراود اکانت رو ست کردم کار ها کمتر شده، البته لول ندارم ولی توی لیست نگاه میکنم قبلا 80-90 تا کار میداد با نئو ولی با خودش 30-40 تاست ! حالا نمیدونم وضع کلی خراب شده یا نه.
حالا دوستانی که لول دارن بگن چندتا کار تو لیستشون هست ؟
بنظرتون اگه بخوام با خود elite مولتی کار کنم و همشون به یک اکانت پیپال پول بریزن میشه ؟ یعنی برای هر کدوم یه ایمیل بدم و ایمیل ها رو هم وصل کنم به یه اکانت پیپال.
شرمنده اگه زیاد سوال میپرسم. :D دارم اطلاعات جمع میکنم

wheat

Registered User
لایک‌ها
44
دوستان یه سوال داشتم

من تسک های موبایل رو با گوشیم و با آی پی ایران انجام میدم
مخواستم بدونم ممکنه از این طریق آیپی و هویتم لو بره؟
البته تو خود کراوود با آیپی امریکا میرم

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
دوستان یه سوال داشتم

من تسک های موبایل رو با گوشیم و با آی پی ایران انجام میدم
مخواستم بدونم ممکنه از این طریق آیپی و هویتم لو بره؟
البته تو خود کراوود با آیپی امریکا میرم
خیر عزیز!
لو نمیره. ما همه اوایل همین کار رو می کردیم:D:D:D

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
دوستان عزیز!
من فکر می کنم وضعیت خراب تسکها و داشبورد کاربران کراد، بی ارتباط با پیغام ظاهر شده در شروع تسکها نباشه! :

Do all Jobs affect my Performance Level standings؟

No. This is the very reason why sometimes your Contributor Dashboard Work Statistics do not update even though you have been working on a Job that contains Test Questions.Read More

شاید این وضعیت تا نمایش این پیغام، همچنان پابرجا باشه!؟
امیدوارم زودتر این پیغام برداشته شه!!!:general105:
الان شما تو لیستتون چندتا تسک دارید ؟

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
خبر خوش :)
تو ۳ تا اکانتی که دارم بالاخره داشبورد یک تکونی به خودش داد و تمام تسک‌ها و سوالات این چند روز توش ثبت شد!!!
یکی از اکانت‌ها که لول یک بود بالاخره لول دو گرفت! (دقت ۸۷) :)
یکی دیگه هم که flag گرفته بود به مرز گرفتن لول نزدیک شده، ولی فعلا جوابی برای Flag نیومده! :general505:

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
بچه ها هر مشکلی پیش اومد حتی یه تسکی رو نتونستین بزنین و مشکل داشت تیکت بدین! من امروز جواب هزاران هزار تیکتم رو گرفتم :)) دیروز یه نظر سنجی زدم آخرش توی مرحله ی کد دادن صفحه لود نشد و بعد هم کد رو نداد! تیکت دادم که اینجوریاس و من وقت گذاشتمو اطلاعاتمو در اختیار اون موسسه قرار دادم و اینا...
دیروز صبح هم پا شدم دیدم فلگ شدم هم Minor هم major!!! خلاصه یه تیکت دادم البته با ادب :دی که مشکل چی بوده و توضیح دادم که من این جاب رو با کلی حوصله و فلان و اینا جواب دادم چرا باید در ازای وقتم فلگ هم بشم...
چچچند وقت پیش هم راجع به یکی از تسک های سایت فیدبک یه تیکت داده بودم همین Wills بود که میزد No Information.
کلا نتیجه ی همه ی تیکت هام این شد :دی

bonus.PNG

66 سنت نظرسنجی رو بهم دادن، واسه اون تسک هام 9 سنت دادن فلگم هم برداشتن و کلی هم عذرخواهی :دی

البته من هنوزم که هنوزه داشبوردم آپدیت نمیشه!!!

پ.ن : دوباره لول هام پریده!!! :| هیچ نوتیفیکیشنی هم توی داشبوردم نیس!!! هیچ تسک فلگ خورده ای هم ندارم! ولی نوشته به خاطر فلگ شدن لول هاتو گرفتن :|

Last edited:

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
واسه لول فقط تسک های مقاله دار باید بزنیم؟
اینا چی؟:
site information servivy

wheat

Registered User
لایک‌ها
44
من دیگه خسته شدم!
نمیدونم مشکل ازکجاست
تا حالا ۵ تا اکانت مختلف ساختم آیپی هم از چند جا خریدم ول آخر سر هنوز به مرحله لول نرسیده پیغام
Something else is preventing you from reaching the next level. Keep on working in order to gain experience and level up.
میاد تو داشتبوردم
دوبار هم واسه دوتا اکانت هام تیکت زدم که میگن شما از پراکسی استفاده کردید

تمام موارد رو رعایت میکنم از نصب افزونه بگیرید تا تنظیم ساعت سیستم
نمیدونم چجوری میفهمن!

من سیستم عاملم مک هست و با پارالل ویندوز مجازی نصب کردم و با کریو آیپی رو عوض میکنم
ممکنه بخاطر سیستم عاملم و برنامه تغییر آیپی باشه که میفهمن؟
و اینکه این پیغام کذایی تو داشبورد ممکنه بره که من ادامه بدم یا بی خیال اون اکانت بشم؟

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
من دیگه خسته شدم!
نمیدونم مشکل ازکجاست
تا حالا ۵ تا اکانت مختلف ساختم آیپی هم از چند جا خریدم ول آخر سر هنوز به مرحله لول نرسیده پیغام
Something else is preventing you from reaching the next level. Keep on working in order to gain experience and level up.
میاد تو داشتبوردم
دوبار هم واسه دوتا اکانت هام تیکت زدم که میگن شما از پراکسی استفاده کردید

تمام موارد رو رعایت میکنم از نصب افزونه بگیرید تا تنظیم ساعت سیستم
نمیدونم چجوری میفهمن!

من سیستم عاملم مک هست و با پارالل ویندوز مجازی نصب کردم و با کریو آیپی رو عوض میکنم
ممکنه بخاطر سیستم عاملم و برنامه تغییر آیپی باشه که میفهمن؟
و اینکه این پیغام کذایی تو داشبورد ممکنه بره که من ادامه بدم یا بی خیال اون اکانت بشم؟

داداش مشکل از ای پی ه! و کانکشن کریو!!! البته فکر کنم دوستانی هستن که از کریو استفاده میکنن و مشکلی ندارن ولی فکر کنم مشکل شما از جایی ه که ای پی میخرید! یا اگه از اون مطمئنی از طریق افزونه ی FoxyPr%x%y متصل شو.

wheat

Registered User
لایک‌ها
44
داداش مشکل از ای پی ه! و کانکشن کریو!!! البته فکر کنم دوستانی هستن که از کریو استفاده میکنن و مشکلی ندارن ولی فکر کنم مشکل شما از جایی ه که ای پی میخرید! یا اگه از اون مطمئنی از طریق افزونه ی FoxyPr%x%y متصل شو.
با این افزونه دیگه نمیخواد از نرم افزار تغییر آيپی استفاده کنم؟
واسه کروم هم با این اسم هست اونم همین کارو میکنه؟

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
با این افزونه دیگه نمیخواد از نرم افزار تغییر آيپی استفاده کنم؟
واسه کروم هم با این اسم هست اونم همین کارو میکنه؟
بله هم برای کروم و هم برای موزیلا هست.
اگر ای پی و رمز عبور داشته باشید خیلی راحت میتونید استفاده کنید. قطع و وصل کردنش هم خیلی خیلی راحته.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا