• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
دقیقا هی کم تر میشه البته نظر سنجی ها هست و باید انگلیسی خوبی داشته باشی تا بتونی حلشون کنی ولی اگه اینا رو جواب بدی میشه روزی 10 دلار درآورد اما فیشر هی داره کم میشه....
الان 2 روزه برای من نظر سنجی نمیاد!

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
:general105:
کسی جوابه مارو نمیده؟فقط یه با معرفت جواب بده .
اینقدر جواب ندادین مشکل خود بخود حل شد:eek::D:D
حب داداش یه ذره باید صبر کنی تا مشکل حل شه. همه میدونستن اگه جواب ندن مشکل حل میشه :D:D:D یه مقدار طول میکشه تا واریز شه. فکر میکنم فقط نئو اینستنت پیمنت داره.

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان این پیام واسه چیه من هوز لول نگرفتم و تازه کارمو شروع کردم

jhgjgjgjhg.PNG

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
دوست عزیز یک بار جواب دادم بهت! توی همین صفحه هم هست. اگر میخوای جواب دقیق تری بگو برای چه جاب ی این پیفام رو میده...
آخه شما گفتین واسه اینه که میخاستم تسک لول دار بزنم و من همچین کاری نکردم کلن 3 تا تسک 0.89 سنتی دارم وقتی میخام بزنم این پیغام رو میده گفتم شاید آی پیم رو کراود بلاک کرده

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
آخه شما گفتین واسه اینه که میخاستم تسک لول دار بزنم و من همچین کاری نکردم کلن 3 تا تسک 0.89 سنتی دارم وقتی میخام بزنم این پیغام رو میده گفتم شاید آی پیم رو کراود بلاک کرده
تو قسمت Profile تیک Preferred رو برای NeoBux زدید؟

فایل های ضمیمه

• 2015-01-24 19_09_20.png
    2015-01-24 19_09_20.png
    11.7 KB · نمایش ها: 12

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
خب فدات شم توضیح کامل بده ما که نمیدونم تو اکانت شما چی میگذره! این کاری که دوستمون گفتن رو انجام بده اگه درست نشد تیکت بزن داستان رو بگو ایشالا درست میشه. نه بلاک شدن به این شکل نیست...

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
اصن همچین گزینه ای نداره که بخام تیک بزنم

مشاهده پیوست 746969
شما توی نئو ثبت نام کردی؟
با ای پی ایران توی نئو ثبت نام کن، بعد کلیک های نارنجی رو انجام بده بعد برو به قسمت Offers و بعد Mini Jobs. اونجا ای پی رو وصل کن و یه ریفرش کن. بعد روی یکی از جاب ها کلیک کن و توی صفحه ای که میاد Accept رو بزن. نئو رو هم ببند. حواست باشه دیگه هییچ وقت توی نئو با ای پی خارجی لاگین نکنی. حتی همین ریفرش هم ممکنه دردسر درست کنه ولی من راه دیگه ای بلد نیستم...

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
با ای پی ایران توی نئو ثبت نام کن، بعد کلیک های نارنجی رو انجام بده بعد برو به قسمت Offers و بعد Mini Jobs. اونجا ای پی رو وصل کن و یه ریفرش کن. بعد روی یکی از جاب ها کلیک کن و توی صفحه ای که میاد Accept رو بزن. نئو رو هم ببند. حواست باشه دیگه هییچ وقت توی نئو با ای پی خارجی لاگین نکنی. حتی همین ریفرش هم ممکنه دردسر درست کنه ولی من راه دیگه ای بلد نیستم...

من توی نئوباکس ثبت نام کردم با آی پی ایران و با آی پی خارجی هم لوگین نکردم و اینم بگم من 6 ماه پیش توی نئوباکس هم بودم و وضع تسکها خراب شد دیگه نرفتم تا اینکه یه اکانت جدید ساختم با آی پی ایران
و آی پی اختصاصی تهیه کردم و یک اکانت در کراود ساختم و با آی پی اختصاصی لوگین شدم

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان این صفحه کراود من هست نمیدونم چرا قسمت بالاش فرق داره با اکانت قبلیم

jygytjtyj.PNG

اینم دو تا از اکانت هام توی کراوود که اکانت دومی از آی پی اختصاصی استفاده کردم و اکانت اولی هم با چیز پی ان وارد میشم

kiiiiiiiiiiiii.PNG jygytjtyj.PNG

Last edited:

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
دوستان این صفحه کراود من هست نمیدونم چرا قسمت بالاش فرق داره با اکانت قبلیم

مشاهده پیوست 746980

اینم دو تا از اکانت هام توی کراوود که اکانت دومی از آی پی اختصاصی استفاده کردم و اکانت اولی هم با چیز پی ان وارد میشم

مشاهده پیوست 746994 مشاهده پیوست 746980

دوست عزیز عرض کردم باید چیکار کنی! هیچ سایتی متصل به اکانت کراود شما نشده! شما از توی نئو وارد بخش مینی جاب بشو و روی یک جاب کلیک کن و بعد که به کراود منتقل شدی Accept رو بزن درست میشه... شما این کار ها رو بکن درست میشه...

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
دوست عزیز عرض کردم باید چیکار کنی! هیچ سایتی متصل به اکانت کراود شما نشده! شما از توی نئو وارد بخش مینی جاب بشو و روی یک جاب کلیک کن و بعد که به کراود منتقل شدی Accept رو بزن درست میشه... شما این کار ها رو بکن درست میشه...

من روی جاب کلیک میکنم ولی accept نمیاد که اونو بزنم
صفحه لوگین کراود میاد که لوگین میکنم با آی پی اختصاصی بعد پیغام بالا رو میده

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
من این روش رو امتحان نکردم ولی فکر نکنم نیازی به refresh تو اون مرحله باشه.

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
دیگه من چیزی به ذهنم نمیرسه...

دوستان یه تسک لول 2 17 سنتی اومده خیلی راحته! حتما بزنید!

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
شما قبل از کلیک روی جاب در NeoBux به آی‌پی تون وصل می‌شید یا بعد از اون؟
با چه نر‌م‌افزاری به آی‌پی وصل می‌شید؟

علی امیدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
رفیق اون اکسپت فقط باره اول میاد . همیشه نمیاد که تیکشو بزنی.

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
شما قبل از کلیک روی جاب در NeoBux به آی‌پی تون وصل می‌شید یا بعد از اون؟
با چه نر‌م‌افزاری به آی‌پی وصل می‌شید؟
من ابتدا با آی پی ایران وارد نئوباکس میشم و بعد که مرورگر رو میبندم با نرم افزار کریو آی پی اختصاصیم رو کانکت میکنم مرورگر رو باز میکنم وارد نئو میشم چون قبلا لوگین کردم با آی پی ایران دیگه لوگ اوت نشدم و میرم سراغ مینی جابها و صفحه لوگین کراوود میاد و لوگین میکنم در کل من بافقط با آی پی ایران وارد نئوباکس میشم و با آی پی اختصاصی وارد کراوود میشم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا