• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
اگر می خواست مانند سایت clixsense از ورود با آیپی غیر حقیقی جلوگیری می کرد
مشکل ما با clixsense فراتر از آی‌پی است و مشکل اصلی نحوه cashout است! برای cashout آمریکا و کانادا داشتن یک آدرس حقیقی در این یکی از این کشور‌ها الزامی است چون اولین پرداخت به صورت چک و به آدرس شما فرستاده خواهد شد که حاوی کدی است که باید در سایت وارد گردد تا هویت شما برایشان تأیید شود!!!
من در این سایت ثبت‌نام هم کردم و حتی چندین تیکت دادم و جواب هم گرفتم (درباره این که آیا گزینه پیزا باز خواهد گشت یا خیر که جواب منفی بود) و مشکلی از نظر آی‌پی پیش نیامد!

Last edited:

xenator

Registered User
لایک‌ها
83
مشکل ما با clixsense فراتر از آی‌پی است و مشکل اصلی نحوه cashout است! برای cashout آمریکا و کانادا داشتن یک آدرس حقیقی در این یکی از این کشور‌ها الزامی است چون اولین پرداخت به صورت چک و به آدرس شما فرستاده خواهد شد که حاوی کدی است که باید در سایت وارد گردد تا هویت شما برایشان تأیید شود!!!
من در این سایت ثبت‌نام هم کردم و حتی چندین تیکت دادم و جواب هم گرفتم (درباره این که آیا گزینه پیزا باز خواهد گشت یا خیر که جواب منفی بود) و مشکلی از نظر آی‌پی پیش نیامد!
میشه بفرمایید تو clixsense با چه نرافزار تغییر ای پی وارد شدید و ثبت نام کردید که شما رو نبسته؟

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
سلام
برای کار توی نئو باید حتما آی پی رو عوض کرد؟چرا؟
روی مولتی اکانت کارکنیم بهتره یا روی لول گرفتن؟

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
از دوستان یک سوال دارم:

به نظر شما کار درستیه یک نظرسنجی (Survey) رو تو بیش از یک اکانت انجام بدم ؟!
چه از نظر اخلاقی و چه از نظر شرعی؟

با توجه به این که تو نظرسنجی‌ها، طراح برای هر نظر مجزا پول میده و مثل فیشرها نیست که صرفا مجزا بودن سیستم و آی‌پی بازدید مهم باشه، و با توجه به این که هر فرد نمیتونه بیش از یک نظر واقعی در مورد موضوع نظرسنجی داشته باشه، احساس خوبی نسبت به انجام یک نظرسنجی واحد در بیش از یک اکانت ندارم. :general505:

خوشحال میشم نظر دوستان رو هم بدونم :rolleyes:

xenator

Registered User
لایک‌ها
83
میشه بفرمایید تو clixsense با چه نرافزار تغییر ای پی وارد شدید و ثبت نام کردید که شما رو نبسته؟
اگه جواب بدی ممنون میشم.

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
از دوستان یک سوال دارم:

به نظر شما کار درستیه یک نظرسنجی (Survey) رو تو بیش از یک اکانت انجام بدم ؟!
چه از نظر اخلاقی و چه از نظر شرعی؟

با توجه به این که تو نظرسنجی‌ها، طراح برای هر نظر مجزا پول میده و مثل فیشرها نیست که صرفا مجزا بودن سیستم و آی‌پی بازدید مهم باشه، و با توجه به این که هر فرد نمیتونه بیش از یک نظر واقعی در مورد موضوع نظرسنجی داشته باشه، احساس خوبی نسبت به انجام یک نظرسنجی واحد در بیش از یک اکانت ندارم. :general505:

خوشحال میشم نظر دوستان رو هم بدونم :rolleyes:
من 2تا اکانت دارم
یکیش رو با اطلاعات خودم پر میکنم اون یکی رو با اطلاعات و علایق دوستم :D

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
من 2تا اکانت دارم
یکیش رو با اطلاعات خودم پر میکنم اون یکی رو با اطلاعات و علایق دوستم :D
بعد پول نظرسنجی دوم رو هم می‌دید به دوستتون دیگه!؟ :D
نمی‌دونم چرا نمی‌تونم قبول کنم این کار اشتباه نیست! گرچه از درآمدش هم نمی‌تونم بگذرم . . . :general602:

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
امروز اصلا فیشری نیومد که بزنم ! وضعیت خراب شده ناجور ...

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
امروز اصلا فیشری نیومد که بزنم ! وضعیت خراب شده ناجور ...
مگه لول نداری؟ نظرسنجی که خوب اومد امروز! میشد ۲ دلاری زد.
یک تسک ۱۷ سنتی لول ۲ هم تازه اومده:
Chose the best webpage for a keyword phrase
دو روزه میزنم هنوز هم جا داره . . .
ظهر هم یک سری تسک ۵۰ تا ۸۰ سنتی اومد:
Compare news articles from 4 viewpoints
از اون‌ها هم می‌شد ۲ دلاری زد . . .

فایل های ضمیمه

• 2015-01-26 22_32_35.png
    2015-01-26 22_32_35.png
    35.1 KB · نمایش ها: 18
Last edited:

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
مگه لول نداری؟ نظرسنجی که خوب اومد امروز! میشد ۲ دلاری زد.
یک تسک ۱۷ سنتی لول ۲ هم تازه اومده:
Chose the best webpage for a keyword phrase
دو روزه میزنم هنوز هم جا داره . . .
ظهر هم یک سری تسک ۵۰ تا ۸۰ سنتی اومد:
Compare news articles from 4 viewpoints
از اون‌ها هم می‌شد ۲ دلاری زد . . .
این نظرسنجی : Chose the best webpage for a keyword phrase رو یکم میشه توضیح بدی ؟ من خوندم و انتخاب هم میکنم اما شک دارم چون انقدر نظرسنجی میزنیم و سره یه چیزای بی مورد اشتباه میگیره آدم میترسه :D ( باید بهترین سایت رو نسبت به اون کلمه ها پیدا کنیم درسته ؟ )
و این نظرسنجی رو من ندارم : Compare news articles from 4 viewpoints
اما یه نظر سنجی زیاد برام اومده و یه جوره خاصیه و فک کنم مربوط به حس و حالت نسبت به نوشته یا عکس میشه.
Emotional annotation of text - e2

Last edited:

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
رو چه حساب اون وقت؟! :eek::general210:
نکنه با خود کراد کار می‌کنید؟!
من تو ۳ تا اکانت دارمش ۱۷ سنتیه . . .
بگیر نگیرن تسکها و قیمتهاشون تو ساعات مختلف روز ممکنه تغییر کنه.
ضمن اینکه من هرکدوم از این تسکها رو زیر 2-3 دقیقه زدم.

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
این نظرسنجی : Chose the best webpage for a keyword phrase رو یکم میشه توضیح بدی ؟ من خوندم و انتخاب هم میکنم اما شک دارم چون انقدر نظرسنجی میزنیم و سره یه چیزای بی مورد اشتباه میگیره آدم میترسه :D
توضیح خاصی نداره یک عبارت می‌ده با ۲ تا لینک که باید بگی کدوم لینک بیشترین ارتباط رو به اون عبارت داره . . . اگر هر دو لینک یکی بود گزینه سوم و اگر هم هیچ کدوم از لینک‌ها هیچ ربطی به عبارت نداشت گزینه چهارم رو باید انتخاب کنی . . . ۹۰ درصد جواباش مشخص و بدون شک و شبحه هستن و حتی میشه بدون بررسی دو صفحه و صرفا از روی URL جواب داد. . . اون‌هایی هم که شک دارم میزنم تا الان که مشکلی پیش نیومده!
و این نظرسنجی رو من ندارم : Compare news articles from 4 viewpoints
این همیشه نمیاد بعضی اوقات میاد و سریع هم میره باید reading متوسط رو به بالا داشته باشی تا انجامش بدی چون متن‌هاش کمی طولانیه و زمانش هم ۳۰ دقیقه . . .
اما یه نظر سنجی زیاد برام اومده و یه جوره خاصیه و فک کنم مربوط به حس و حالت نسبت به نوشته یا عکس میشه.
Emotional annotation of text - e2
این مورد هنوز رویت نشده ! چند سنتیه و لول چند؟

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
توضیح خاصی نداره یک عبارت می‌ده با ۲ تا لینک که باید بگی کدوم لینک بیشترین ارتباط رو به اون عبارت داره . . . اگر هر دو لینک یکی بود گزینه سوم و اگر هم هیچ کدوم از لینک‌ها هیچ ربطی به عبارت نداشت گزینه چهارم رو باید انتخاب کنی . . . ۹۰ درصد جواباش مشخص و بدون شک و شبحه هستن و حتی میشه بدون بررسی دو صفحه و صرفا از روی URL جواب داد. . . اون‌هایی هم که شک دارم میزنم تا الان که مشکلی پیش نیومده!

این همیشه نمیاد بعضی اوقات میاد و سریع هم میره باید reading متوسط رو به بالا داشته باشی تا انجامش بدی چون متن‌هاش کمی طولانیه و زمانش هم ۳۰ دقیقه . . .

این مورد هنوز رویت نشده ! چند سنتیه و لول چند؟
لول 3 و 2 سنتی اون تسک اولی هم برای من 20 سنتی چون با خود الایت میزنم.
اولین سری رو زدم خدا رو شکر خوب رد شد راحت بود :D این تسک چندتاست کلا یعنی چندبار انجامش میشه داد ؟
----
به یه تسک رسیدم اصلا قابل تشخیص نیست ! بنظر شما جوابش چیه ؟
لینک 1 = http://www.msn.com/en-ph/travel/hotels/kyriad-charleville-mezieres/tr-1525x256620068
لینک 2 = http://www.msn.com/he-il/travel/hotels/kyriad-charleville-mezieres/tr-1525x256620068

Choose the best URL for keyword phrase ''msn tr 1525x256620068''

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
لینک‌ها هر دو مشکل دارن پس باید گزینه چهارم رو انتخاب کنی به نظرم

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
ای داد و بیداد

کراوود واقعا داره سختگیرانه عمل می کنه

081.jpg

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
لینک‌ها هر دو مشکل دارن پس باید گزینه چهارم رو انتخاب کنی به نظرم
یک سوال دیگه به یک تسک دیگه برخورد کردم که از 2 تا لینکی که میده آدرس اولی اصلا به سوال نمیخوره اما ادرس دومی درسته ولی وقتی لینک رو باز میکنم با صفحه product not available روبرو میشم.
اینم سوال و لینک =
Choose the best URL for keyword phrase ''kohls lalaloopsy feather tell a tale doll''
1 = http://www.kohls.com/product/prd-1688365/Lalaloopsy-Smile-E-Wishes-Doll.jsp
2 = http://www.kohls.com/product/prd-1133759/lalaloopsy-feather-tell-a-tale-doll.jsp

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
لینک دوم که مشکل داره پس اون هیچ . . .
لینک اول هم خیلی بی‌ربط نیست اولا که ماله همون سایته دوماً که مربوط به یک عروسکه از همون Brand . . .
پس به نظرم گزینه ۱ درست باشه.
چرا هرچی سوال ابهام داره برا شما میاد؟! :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا