• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

علی امیدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
من ابتدا با آی پی ایران وارد نئوباکس میشم و بعد که مرورگر رو میبندم با نرم افزار کریو آی پی اختصاصیم رو کانکت میکنم مرورگر رو باز میکنم وارد نئو میشم چون قبلا لوگین کردم با آی پی ایران دیگه لوگ اوت نشدم و میرم سراغ مینی جابها و صفحه لوگین کراوود میاد و لوگین میکنم در کل من بافقط با آی پی ایران وارد نئوباکس میشم و با آی پی اختصاصی وارد کراوود میشم
راهو درست میری.منم دقیقا همین کارو میکنم.
اون پیغامیم که برات میاد زمانی برایه من میاد که الان که لول ندارم بخام تسک لول دارارو حل کنم.تسک هایه لول دار اونان که رنگشون خاکستریه سیاهه غلیظ نیست.

Last edited:

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
دوستان این تسک
Financial Survey
2-3 روزی هست میاد و فک نکنم تا حالا کسی تونسته باشه حلش کنه چون مشکل داره :
https://tasks.crowdflower.com/assignments/68c91067-88ef-40bc-ba9b-ba220f5b8c2b

10 سنتی هست کسی اگه تونست تکمیلش کنه به ما هم بگه چون من هرچی تلاش کردم نشد.

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
دوستان این تسک
Financial Survey
2-3 روزی هست میاد و فک نکنم تا حالا کسی تونسته باشه حلش کنه چون مشکل داره :
https://tasks.crowdflower.com/assignments/68c91067-88ef-40bc-ba9b-ba220f5b8c2b

10 سنتی هست کسی اگه تونست تکمیلش کنه به ما هم بگه چون من هرچی تلاش کردم نشد.
برای شما ۱۰ سنتی هستش یا برای ما ؟!
افزونه‌ای هستش یا بوکمارکی؟
موتور جست‌وجوش چیه؟

Last edited:

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
نتیجه تسک زدن هم‌زمان تو ۳ اکانت = ۲ تا اکانت کراد رو جا‌به‌جا لاگین کردم :general208::general208::general208:
فاتحه هر ۲ خونده شد مگه نه ؟! :general410::general602:
از هر دو لاگ اوت کردم دیگه جرئت ندارم لاگین کنم . . .

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
برای شما ۱۰ سنتی هستش یا برای ما ؟!
افزونه‌ای هستش یا بوکمارکی؟
موتور جست‌وجوش چیه؟
نتیجه تسک زدن هم‌زمان تو ۳ اکانت = ۲ تا اکانت کراد رو جا‌به‌جا لاگین کردم :general208::general208::general208:
برای من 10 سنتی و فک کنم برای شما دوستان 8 سنتی باشه، افزونه خود کراود هست که باید تایمر بده و موتورش هم بینگ.
فک نکنم چیزی شده باشه یه نگاه بنداز خبرشو بده.

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
برای من 10 سنتی و فک کنم برای شما دوستان 8 سنتی باشه، افزونه خود کراود هست که باید تایمر بده و موتورش هم بینگ.
فک نکنم چیزی شده باشه یه نگاه بنداز خبرشو بده.
اون هشت سنتی رو من هم نمی‌تونم انجام بدم . . . یک هشت سنتی سرگردان دیگه هم هست مربوط به موتور AOL که آدرس بوکمارکش به جای صفحه اصلی forbes، صفحه welcome سایت forbes ست شده که تازه تو همون صفحه welcome هم بوکمارک خطا میده . . .
----------------------
لاگین کردم مشکل خاصی نیست فقط تو اکانت جدید ۴۵ تا از این ۱۰ سنتی‌های research some companies داشتم که دیگه نمی‌تونم بزنم و پیغام میده you have completed all your work در حالی که اصلا هیچ کدوم رو انجام ندادم که اگر داده بودم دیگه نباید تو لیست می‌بود (ID شون هم تو JobHistory ثبت نشده - البته تو JobHistory اکانت قدیمی که به اشتباه تو ویندوز اکانت جدید لاگین کردم اون ID ها ثبت هست چون قبلا اون تسک‌ها رو در اکانت قدیمی انجام داده بودم). الان نه از لیست میرن و نه میشه انجامشون داد، تا قبلا از اون اشتباه این مشکل رو نداشتم :general208:
---------------------
وای خدای من چه اشتباهی کردم . . . این جاب :
Verify school name and email address format
رو هم تو اکانت جدید میزنه you have completed all your work فقط به این خاطر که تو اکانت قدیمی کل ۵۸ تا تسکش رو انجام داده بودم. تو اکانت جدید فقط ۶ تا انجام داده بودم و هنوز کلی جا داشت . . . حیف اون همه test question که پرید . . .
ظاهرا هر جابی که تو اکانت قدیمی انجام شده باشه دیگه اون جاب رو (با همون ID) نمی‌تونم تو اکانت جدید انجام بدم :(
علت تمام این مشکلات هم این هست که امروز به اشتباه با اکانت قدیمی توی ویندوز مربوط به اکانت جدید یک بار لاگین کردم.
-------------------
و ظاهرا این قضیه ادامه دار هستش . . . الان یک survey رو که تو هر دو اکانت بود تو هر دو باز کردم تا مطمئن بشم که تو هر دو اجازه انجام میده بعدش تو یکی give up کردم و تو اون یکی survey رو انجام دادم نتیجه این شد که تو اکانتی که survey انجام نشده بود (give up کرده بودم) هم دیگه نمی‌تونم survey رو انجام بدم و پیغام میده you have completed all your work :general406:

Last edited:

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
برای من هم پیش اومده ولی اتفاق بدی نیفتاد!

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
سلام بچه ها وضعیت درامد روزانه الان چطوره خوب کار می کنین ؟ روزانه و شبانه چندتا فیشر دارین ؟

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
برای من هم پیش اومده ولی اتفاق بدی نیفتاد!
فقط لاگین کردید یا این که تسک هم انجام دادید؟
متاسفانه من تسک هم انجام دادم.
نتیجه رو هم بالا گفتم، انگار که دو اکانت یکی شده باشند . . .

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
سلام بچه ها وضعیت درامد روزانه الان چطوره خوب کار می کنین ؟ روزانه و شبانه چندتا فیشر دارین ؟
اصلا برای من خوب نیست و روزی 2-3 دلار به زور میزنم ! فک کنم روی نئوباکس بهتر کار میده تا خود الایت .
فیشر هم خیلی کم شده.

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
اصلا برای من خوب نیست و روزی 2-3 دلار به زور میزنم ! فک کنم روی نئوباکس بهتر کار میده تا خود الایت .
فیشر هم خیلی کم شده.

مگه داری با چی کار می کنی الایت چیه
روزی سه دلار خوبه که از هیچی بهتره

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
منم وضعیتم خوب نیست! 3 دلار میانگین! اصلا در نمیاد!!! تسک های 10 سنتی که نمیاد! فیشر هم باید کمین کنی و از صبح تا شب بشینی و رقرش کنی تا یه دفعه بیاد!

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
دیگه همون تسک های مشقی هم نمیاد . کلا یه دونه کوییز هس که اونم هیچکس نمیزنه:D

خوب میشه ایشالا

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
مگه داری با چی کار می کنی الایت چیه
روزی سه دلار خوبه که از هیچی بهتره
الایت سایت مربوط به خود Crowd flower که ارزش تسک ها کمی بالاتره ( تسک 8 سنتی تو این سایت 10 سنت هست )
به قول دوستان باید صبح تا شب بشینی و هی صفحه رو رفرش کنی تا شاید 3 دلار کار کنی.
درکل وضعیت خوبی نیست الان ماهی 100 دلار هم نمیشه درآورد چه برسه به 1-2 میلیون :D

Last edited:

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
@usef8000
@lonodn
@pathzad
از دوستان عزیز بالا خواهشمندم اگه امکانش هست یه اعلام درآمد بکنن تا هم تاپیک از این سکوت دربیاد و هم ما کمی امید بگیریم :D

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
دوست عزیز!
من ، با توجه به اینکه شاغل هستم و وقت زیادی برای کار با اینترنت ندارم، یک درآمد حداقلی 5 تا 7 دلار در روز رو برای خودم تعریف کردم و هر زمان که وقتش رو پیدا کنم ( معمولا 3 تا 4 ساعت در بعد از ظهر) این درامد رو محقق می کنم. البته پیش اومده که گاهی تا 10 دلار هم کسب کنم ولی به 5 دلار که برسه، برای اون روزم کفایت می کنه!

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
@usef8000
@lonodn
@pathzad
از دوستان عزیز بالا خواهشمندم اگه امکانش هست یه اعلام درآمد بکنن تا هم تاپیک از این سکوت دربیاد و هم ما کمی امید بگیریم :D
اوضاع تعریفی نداره فعلا کرواد سیاست سفتی داره اجرا میکنه هم در مورد لولا هم فیشرا چند روزه اکانت جدید هم چیزی توش نمیاد درامدم هم مثل دوست بالایی هستش

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
اوضاع تعریفی نداره فعلا کرواد سیاست سفتی داره اجرا میکنه هم در مورد لولا هم فیشرا چند روزه اکانت جدید هم چیزی توش نمیاد درامدم هم مثل دوست بالایی هستش
تأیید میشه
ضمن اینکه من خودم تو 4-5تا زمینه دیگه هم کار میکنم و تمام درآمدم مال اینکار نیست

sepehrmoney

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
یه سوال ؟؟؟
بهترین سرویس برای مخفی کردن ip چیه؟؟طوری که crowd نتونه تشخیص بده

bene

Registered User
لایک‌ها
481
سلام
یه سوال ؟؟؟
بهترین سرویس برای مخفی کردن ip چیه؟؟طوری که crowd نتونه تشخیص بده
خود شرکت کرود میدونه خیلی از کاربراش با تغییر آیپی به سیستمش وصل میشند و از خارج آمریکا تسک های آمریکا را میزنند
اگر می خواست مانند سایت clixsense از ورود با آیپی غیر حقیقی جلوگیری می کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا