• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
بار اولی که تو نئو و کراد با آی‌پی آمریکا ثبت‌نام کردم، به محض ورود به لیست تسک‌ها، با انبوهی از تسک‌های مختلف روبرو شدم . . .
یادمه اون بالا نوشته بود Jobs Available : 124 :general707:
صفحه اول فقط ۱۰ سنتی بودن و صفحه بعدی هم ۸ سنتی (اون موقع هنوز نمی‌دونستم به این نوع تسک میگن فیشر!)
خلاصه تا چند روز اوضاع به این شکل بود به طوری که من تازه‌کار تونستم تو همون ۵ روز اول بیش از ۱۲۰ تا فیشر بزنم! :)
البته خیلی بیشتر از این‌ها می‌شد زد ولی چون من سرعتم پایین بود و هر فیشر رو متوسط تو ۵ دقیقه می‌زدم نمی‌شد همه تسک‌ها رو بزنم و می‌پریدن!
یادمه روزای اول فیشر‌ها رو یکی‌یکی باز می‌کردم، انجام می‌دادم و تموم که می‌شد، فیشر بعدی رو باز‌ می‌کردم :general208: و چیزی به نام شکار فیشر برام معنی نداشت! :D و مثل حالا نبود که فیشر ببینم امونش ندم ! :general106:
نمی‌دونم چرا اون شرایط تو اکانت‌های بعدی تکرار نشدن به طوری که تو اکانت‌های بعدی تو ۵ روز اول تسک چندانی نداشتم . . .
دقیقا من الان همین حالت رو دارم خخخخخخخ
هنوز هم هستن :)اما اینترنتم به شدت وضعیتش خرابه

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
wills
no data available
:general710:
اگر ۸ سنتی هستش در نتایج گوگل دنبال لینکی به این آدرس بگردید :
کد:
www.legalzoom.com/legal-wills/wills-overview.html
و اگر ۱۰ سنتی هستش این آدرس مورد نظر هست:
کد:
http://m.legalzoom.com/last-will-and-testament-product
در کل، تسک منظورش سایت لگال زوم هست . . .
عنوان صفحه هم تو گوگل به این شکل دیده میشه:
Last Will and Testament - Create a Will Online ... - LegalZoom

wheat

Registered User
لایک‌ها
44
من تو تسک llc موبایل مشکل دارم
اون کد رو هم وارد کردم ولی تو نتایج این LLC Formation Setting Up a Limited Liability Company نیست

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
من تو تسک llc موبایل مشکل دارم
اون کد رو هم وارد کردم ولی تو نتایج این LLC Formation Setting Up a Limited Liability Company نیست
شاید عنوانش به این شکل شده باشه :
Limited Liability Company (LLC) - Start an LLC Online ...
در کل، آدرس مهمه نه عنوان، شما در نتایج به دنبال لینکی بگردید که آدرسش به این شکل باشه:
کد:
http://www.legalzoom.com/limited-liability-company/limited-liability-company-overview.html

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
خودم قبلا همه رو تست زدم کلا ایراد داره نمیشه .

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
همین wills no data
همه legal ها رو تست زدم نشد

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
همین wills no data
همه legal ها رو تست زدم نشد
من همین امروز تو ۳ اکانت انجامشون دادم هیچ مشکلی نبود . . .
دقیقا کدوم تسک، کجاش، چه مشکلی هست، بگید شاید من یا سایر دوستان بتونیم راهنمایی کنیم
در مورد تسک wills هم نیاز نیست همه‌ی نتایج جست‌وجو رو امتحان کنید، فقط همونی که آدرسش رو بالا گفتم مهمه، بوکمارکلت هم URL رو چک میکنه . . .

Last edited:

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
کم پیش اومده جدیدا دیر میان حدود 20 روزه میان

یعنی الان تو کراود ثبت نام کنم بیست روز بعد فیشر میاد؟اون وقت میشه تو ده روز پول وی پی ان رو درآورد؟:(
تو این بیست روز نباید وارد اکانت شد؟

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
یادمه روزای اول فیشر‌ها رو یکی‌یکی باز می‌کردم، انجام می‌دادم و تموم که می‌شد، فیشر بعدی رو باز‌ می‌کردم :general208: و چیزی به نام شکار فیشر برام معنی نداشت! :D و مثل حالا نبود که فیشر ببینم امونش ندم ! :general106:

سلام
الان میشه مگه چند تا فیشر رو با هم باز کرد و تسک زد؟

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
یعنی شما مثل قبلا یه وی پی ان چند سروره داری و قطع و وصل میکنی تسک میزنی؟

امروز کلی فیشر برام اومد تو سایت الیت .تا الان 18 دلار زدم.یه چند تا هم کازینو زدم:D:general606:
آقا یوسف فیشر بیشتر برای کدوم کشورها میاد؟.من الان با کشور های امریکا ،انگلیس،هلند،فرانسه فیشر زدم
دیگه چه کشورهایی هستن؟
کازینو من فقط با کانادا دو 20 سنتی زدم با کشور های دیگه نبود
e15bc193252c94d6bfb5dc4f90d8b4acb019bbfb.png

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
یعنی الان تو کراود ثبت نام کنم بیست روز بعد فیشر میاد؟اون وقت میشه تو ده روز پول وی پی ان رو درآورد؟:(
تو این بیست روز نباید وارد اکانت شد؟
حساب کتاب مشخصی نداره دیر و زود داره
در میاد تلاش میخاد
مشکلی نداره با 1 ایپی باید وارد شد

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
در مورد تسک‌های موبایلی اسپانیا
Encuesta financiera Móvil
دوستانی که تو بوکمارکلت اول مشکل دارند و براشون تأیید نمیشه، کافیه بعد از انجام جست‌وجو آدرس صفحه رو از google.es به google.com تغییر بدید بعد Enter رو بزنید
و بعد روی بوکمارکلت کلیک کنید و تأیید اول حاصل بشه :
2015-02-08 10_10_18.png
بعد از انجام این کار و گرفتن تأیید اول باید دوباره com رو به es تغییر بدید یعنی به همون حالت اول برگردونید (می‌تونید یک‌بار تو مرورگرتون Back بزنید)
و بعد روی لینک مورد نظر تسک کلیک کنید و به صفحه مربوطه برید و دوباره بوکمارکلت رو بزنید تا ۳۰ ثانیه شروع بشه . . .
الان ۵ تاشون رو به این روش انجام دادم :general601: user agent هم همون iPhone3 بود . . .

الان میشه مگه چند تا فیشر رو با هم باز کرد و تسک زد؟
شما هر چند تا تسک که دلتون بخواد می‌تونید باز کنید و بعد یکی‌یکی انجامشون بدید . . .

Last edited:

wheat

Registered User
لایک‌ها
44
یه تسکی هست که باید fisher investments forbes رو تو search.al.com بزنیم
ken fisher -forbes رو نمیشه تو نتایج پیدا کرد
اگر هم جدا سرچ کنیم هم قبول نمیکنه

هنوز تو تسک llc موبایل اون ۳۰ ثانیه ارور میده
لینک رو مطمئنم درست میزنم
کد user agent رو هم این میزنم:
Mozilla/5.0 (iPad; U; CPU OS 4_2_1 like Mac OS X; ja-jp) AppleWebKit/533.17.9 (KHTML, like Gecko) Version/5.0.2 Mobile/8C148 Safari/6533.18.5

Last edited:

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
در مورد اولی مشکلی نیست جدا سرچ کنید قبول میکنه
اول یه سایت با این آدرس میاد www.forbes.com/fdc/welcome_mjx.shtml که باید صبر کنید دایرکت بشه به این آدرس: http://www.forbes.com/profile/ken-fisher/
بعد بوکمارک رو بزنید اگه قبول نکرد ببنید دوباره باز کنید برای من این تسک همیشه دومین بار که باز میکنم 30 ثانیه میاد

واسهllc هم من این ادرس رو باز میکنم مشکلی نداره
LLC - LegalZoom
www.legalzoom.com/.../limited-liability-company-overview...

هنوز تو تسک llc موبایل اون ۳۰ ثانیه ارور میده
لینک رو مطمئنم درست میزنم
کد user agent رو هم این میزنم:
Mozilla/5.0 (iPad; U; CPU OS 4_2_1 like Mac OS X; ja-jp) AppleWebKit/533.17.9 (KHTML, like Gecko) Version/5.0.2 Mobile/8C148 Safari/6533.18.5

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
جالب امروز اون گزینه که زده بود چیزی نمیزاره شما به لول بعدی برسید رفته ! درصدم هم روی 77% یه سوال اشتباه شده بود تیکت زدم اونو دیروز درست کردن درصدم کمی اومد بالا حالا امروز هم درست شده.
اما یه مشکلی که هست که اینه که نه سوال دیگه میاد لول بگیرم و نه فیشر داره اکانت ! 5-6 روزه از ساختش میگذره.

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324

یکی از فیشرهای AOL مشکل داره و آدرس بوکمارکش اشتباه set شده که این موضوع از source قابل مشاهده است :
2015-02-08 16_03_48.png
همون طور که تو تصویر بالا می‌بینید آدرس بوکمارک به اشتباه، صفحه welcome سایت forbes ست شده !!!
برای انجام این تسک شما باید مستقیم و بدون ریدایرکت، با کلیک از صفحه جست‌وجوی AOL وارد صفحه Welcome بشید!
برای این کار هم چاره‌ای ندارید جز این که بعد جست‌و‌جوی عبارت اصلی گفته شده در تسک و گرفتن تأیید،
2015-02-08 16_16_55.png
عبارت جست‌وجو رو به چیزی مثل Forbes Welcome تغییر بدید (فقط این بار دیگه نباید بوکمارک بزنید!)
با جست‌و‌جوی عبارت بالا، صفحه‌ای که آدرس اون به اشتباه در تسک قرار داده شده بود، میاد جزو نتایج جست‌وجو :
2015-02-08 16_17_24.png
روی لینک کلیک کنید تا از صفحه جست‌وجوی AOL به صفحه welcome سایت forbes برید، بعد بوکمارک رو بزنید تا ۳۰ ثانیه شروع بشه . . .
2015-02-08 16_17_33.png

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
جالب امروز اون گزینه که زده بود چیزی نمیزاره شما به لول بعدی برسید رفته ! درصدم هم روی 77% یه سوال اشتباه شده بود تیکت زدم اونو دیروز درست کردن درصدم کمی اومد بالا حالا امروز هم درست شده.
اما یه مشکلی که هست که اینه که نه سوال دیگه میاد لول بگیرم و نه فیشر داره اکانت ! 5-6 روزه از ساختش میگذره.

شما چه تسک کوییز داری زده توی این چند روز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هم چند روز میشه اکانت ساختم ولی یک تسک کوییز دار واسم میاد که اونم صدا هست و میگن ثبت نمیشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا